Skocz do zawartości


Zdjęcie

Andrew nie konczy kariery


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Andrew nie konczy kariery
tak podaje jego oficjalna strona
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
kurwa ale sie ciesze
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
z dedykacja dla tych ktorzy wczoraj pisali ze powinien odejsc
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
I bardzo dobrze teraz tylko info o rewanzu prosimy.

Co do czesci o tym, ze byl lepszy to potwierdzilo tylko moje spostrzezenia. To bylo cholernie widac i niewiem czemu niektorzy sie upieraja przy swoim. Coz ich sprawa.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
poco rewanz zeby znowu prezgral przez jebana decyzje?
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
A co ma zrobic ? Musi walczyc o pas. Byrd trzesie portkami i jak wtedy nie chcial to i teraz nie bedzie chcial. A z Ruizem moze sie uda ustalic ? Jak by przyjac, ze i tak sedziowie beda oszukiwac non stop to po co dalej walczyc wogle ?

Pozdrawiam.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
Po za tym zawsze może uda mu się znokautować ruiza.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
Miało być: po za ty zawsze może mu się udać znokautować ruiza.


Sorki.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
Mate mówi fUCK JEAAAAA :twisted:
  • 0

budo_flash
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
Po co ma wracac do boksu? Golota malo potrafii. Jest cienkim leszczem w boksie zawodowym. Chyba ze dla kasy - bo pieniadze niczego sobie. Ale skalkulowalbym najpierw na jego miejscu czy warto. Juz tak ma leb obity, ze z trudnoscia skreca proste zdania po polsku.

Andrew - oszczedz wstydu :oops:
Miales pecha w zyciu, zle ci sie zycie ulozylo, niewlasciwych ludzi spotkales (trenerow).
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
ten cienki leszcz dwa razy został mistrzem świata a trafiał przede wszystkim na niewlasciwych sędziów wiec oszczedz sobie i innym takich postów
  • 0

budo_flash
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
taaa balwanie :) , umiejetnosci Andrew Goloty = umiejetnosciom Lenox'a Lewisa :blus:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
od mojego avatara to Ty sie odpierdol a jesli z mojego powyzszego postu wnioskujesz ze umiejetności Gołoty równają sie umiejetnościom Lewisa to sory ale nie mamy o czym dyskutować
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
flash: wyjdz prosze bo pieprzysz od rzeczy.

Pozdro.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
Flash kurwa wstydzisz sie tego że najlepszy biały bokser jest Polakiem? uważasz że źle mu sie w życiu ułożyło? Przeciez on zaczynał od zera a do wszystkiego doszedl ciężką pracą i wszystko zawdziecza sobie. Przy tym nie żyje mu sie chyba najgorzej. jJego problemy ze "skrecaniem zdan po polsku" wynikają z jego wady wymowy Skąd Ty sie urwałeś koleś ?, lepiej wstań przeproś i wyjdz albo dobrze pomyśl z jakimi argumentami tu polemizować bo wlazłeś w gówno i śmierdzisz :evil:
  • 0

budo_flash
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
LOL - ale trzoda zalatuje na tym forum bokserskim. Rzeczywiscie - chyba w niezle gowno wdepnalem :blus: Trzeba uciekac poki gowno nie zaschnie :)

PS.
balwan - to jest forum i kazdy moze swoja opinie wyrazic - i mowiac twoim jezykiem - nie pierdol mi co ja uwazam bo kurwa nic takiego nie napisalem zaczynajac od twojego zalosnego postu "...mojego powyzszego postu wnioskujesz ze umiejetności Gołoty równają sie umiejetnościom".
A gdzie ja kurwa wnioskuje? Napisalem ze wnioskuje? Jak nie to nie pierdol ze wnioskuje. Skoro Lenox jest mistrzem swiata to taki leszcz jak Golota ktory dostaje knockout od Tysona, Lenoxa, przegrywa z cieniasem Ruizem, nie ma czego szukac w boksie. Nie moze byc tak ze taki bokser jak Lenox jest mistrzem i Golota jest mistrzem. Dwa rozne swiaty. Jestes z rodziny Goloty ze go tak bronisz? Szwagier czy kurwa kto? To nie Ruiz walczyl o pas a Golota i to Golota jako pretendend powinien pokazac klase. Co on pokazal? Prace nog? Jak ladnie przyjmuje na ryj strzaly w ostatnich rundach? Sfrajerzyl sie i tyle. Stracil swoja szanse i koniec. Jest za cienki, zeby z nawiazka pokazac swoja wyzszosc poprzez knockout i nie dawac zadnych, nawet najmniejszych powodow do watpliwosci dla sedziow - zadni sedziowie nie beda dawac mu pasa mistrzowskiego - i slusznie. Jego zadaniem bylo znokautowac Ruiza, zwlaszcza ze lezal na deskach - nie wykorzystal tego a sam dostal jeszcze w ryj. O jakim mistrzu tu mowa?
LOL - najlepszy bialy bokser to to na pewno nie Golota a Michalczewski.
A kto w boksie nie doszedl ciezka praca do pasa? Moze Lenox Lewis dostal pas mistrzowski pod choinke od Sw. Mikolaja? Golota wszystko zawdziecza sobie? Tylko on? A inni nie? Za michalczewskiego mamusia na skakance skakala? Co to kurwa za argumentacja.

Dla mnie EOT. Lepiej zeby ten koles za boks sie juz nie bral. I kurwa to moja opinia

PS. styl wypowiedzi dostoswalem do stylu wypowiedzi moich przedmowcow papieros
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
flash: Hmm idac twoim tropem spojrzmy na to tak: skoro Ruiz i Byrd sa mistrzami swiata to czemu Golota nie moze nim byc ? Przeciez obydwie walki mial praktycznie wygrane.

Jego zadaniem bylo wygrac walke, a nie znokautowac przeciwnika. Walke wygral i walczyl ladnie. Lepiej uderzal, lepiej unikal, walczyl czysciej, dwa razy polozyl przeciwnika na deski, a z tego co pamietam nie dokonczyl go bo runda sie skonczyla. Czego jeszcze chcesz ?

Michalczewski najlepszym bokserem ? Nie badz smieszny, w razie spotkania jego z Golota mogl by conajwyzej zbierac zabki z ringu.

btw: styl wypowiedzi sam prowokujesz wiec potem sie nie dziw i nie tlumacz, ze ty tylko dostosowujesz sie do wypowiedzi innych (swoja droga ostro przeginasz). Tak dla przypomnienia:

taaa balwanie :) , umiejetnosci Andrew Goloty = umiejetnosciom Lenox'a Lewisa :blus:


Po co ten balwan ? Argumentow nie masz, ze bierzesz sie za wyzwiska ? Coz ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_flash
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
Ten balwan to po to, ze Mate ma balwana w awatarze - uderzyl do mnie chamskimi tekstami to tez bede po chamsku do niego jechal - skoro ma awatara balwana to sie zwracam do niego balwan - widocznie sie identyfikuje z balwanem i z jego wypowiedzi to wynika. Na mnie mozesz mowic blyskawica - nie obraze sie papieros - poza tym flash - oznacza z angielskiego blysk - jak flash z aparatu albo blysk piorna - a ksywke mam taka bo knockout'uje przeciwnika w mgnieniu oka :)
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery

ten cienki leszcz dwa razy został mistrzem świata a trafiał przede wszystkim na niewlasciwych sędziów wiec oszczedz sobie i innym takich postów


Gdzie w tym poscie masz te chamskie teksty ? 8O Z reszta nie wazne.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_flash
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery

flash: Hmm idac twoim tropem spojrzmy na to tak: skoro Ruiz i Byrd sa mistrzami swiata to czemu Golota nie moze nim byc ? Przeciez obydwie walki mial praktycznie wygrane.

Golota nie moze byc mistrzem? Mogl - ale zaprzepascil szanse. Juz nie mowie o walce wczesniejszej. W zyciu - zwlaszcza w sporcie jest cos takiego jak statystyka. OK - powiedzmy, w pierwszej walce mial pecha. Moze troche zostal skrzywdzony. Mial druga szanse. Czego on sie spodziewal? Ze swiat padnie mu na kolana, cale USA i juz? Za walke dostal zdaje sie gowno nie pieniadze 100000$ chyba. Co to za szmal? W boksie zawodowym o mistrza? Wiedzial dokladnie z jakiej pozycji startowal! Nikt sie z nim tam nie liczyl. Nikt. Jesli walczyl o pas - mial okazje temu mulowi przylozyc zeby nie bylo zadnych watpliwosci. Ogladalem niedawno pojedynek - nie pamietam - kilka dni temu - gdzies chyba w Europie - nie przywizuje uwagi do nazwisk - i walczyl jakis gosc z anglii czy szkocji - wszyscy w studio eksperci mowili, ze znokautuje latynosa bo latynos nie ma pierdolniecia itp. a on ma. I co sie okazalo? Ze zrobil blad - ten mistrz niepokonany od kilku lat, latynos to wykorzystal i znokautowal - przerwana walka a w studio wszystkim ekspertom wara opadla. I to jest wlasnie mistrz. jak pretenduje musi pokazac, ze jest duuuzo lepszy.

Jego zadaniem bylo wygrac walke, a nie znokautowac przeciwnika. Walke wygral i walczyl ladnie

Ladnie to on moze walczyl w twojej ocenie - nie ocenie sedziow. Ladnie nie znaczy skutecznie. I dziwne ze az 3 sedziowie dali noty wyzsze Ruizowi. Sam chcialem postawic na Golote ale widzialem ze to jest pretendent - nie obronca pasa - i musi byc duzo lepszy od Ruiza a co do tego mialem wiele watpliwosci.

Lepiej uderzal, lepiej unikal, walczyl czysciej, dwa razy polozyl przeciwnika na deski, a z tego co pamietam nie dokonczyl go bo runda sie skonczyla. Czego jeszcze chcesz ?

Jak lepiej uderzal? A tamten gorzej? Dwoch uderzalo.

Michalczewski najlepszym bokserem ? Nie badz smieszny, w razie spotkania jego z Golota mogl by conajwyzej zbierac zabki z ringu.

Zabki z ringu powiadasz? A skad wiesz? A poza tym nie za duzo roznica wagowa? To chyba nie ta sama kategoria jak mi sie wydaje.
Ja patrze na boksera przez pryzmat calego jego dorobku bokserskiego.
Chyba tutaj nie ma sensu dalej brnac w dyskusje?

I podkreslam raz jeszcze - nikt nikogo nie bedzie przekonywal ani sam sie nie da przekonac. Kazdy ma swoj punkt widzenia poparty takimi a nie innymi argumentami i ma prawo do zamieszczenia na forum - a najezdzanie na kogos bo ten ktos cos powiedzial jest po prostu na niskim poziomie emocjonalnym. Dziwi mnie gosc o ksywce Mate - czy on chce tu stworzyc jakies kolko adoracyjne Goloty na wzor obroncow Radia Maryja? Bo ja nie bardzo rozumiem jego agresji w stosunku do wypowiedzi innych uzytkownikow - i to na dzien dobry.

A co do tekstow Mate'a, prosze bardzo:

[...]lepiej wstań przeproś i wyjdz albo dobrze pomyśl z jakimi argumentami tu polemizować bo wlazłeś w gówno i śmierdzisz

Rzeczywiscie - to sa zajebiste argumenty. Ja juz swoje wyzej podalem
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Andrew nie konczy kariery
Czemu ty ciagle wracasz do tego, ze musi znokautowac ? Gdzie to jest napisane ? Pozatym mial go na deskach dwa razy i gdyby nie koniec rundy to by go skonczyl. Wygrac na punkty tez mozna i Golota to zrobil (nie tylko wedlug mnie, poczytaj zagraniczne serwisy chociazby jak nie wiezysz polskim), a juz napewno walka nie byla przegrana z jego strony 114-111 tak jak to punktowali sedziowie 8O Do tego werdykt jednoglosny 8O Smierdzi na kilometr.

Walczyl ladnie nie tylko w mojej ocenie. Poczytaj wywiady, reportaze itp. I wcale nie chodzi o ladna strone wizualna.

Jak lepiej uderzal ? Prosze bardzo statystyka, czyste fakty:

Andrew Golota 152 / 387 / 39%
John Ruiz 121 / 466 / 30%


W dyspute o michalczewskim i golocie nie bede sie wdawal dalej bo nie ma sensu.

A co do tekstow Mate'a, prosze bardzo:

[...]lepiej wstań przeproś i wyjdz albo dobrze pomyśl z jakimi argumentami tu polemizować bo wlazłeś w gówno i śmierdzisz


No tak tylko to bylo juz po twoim "balwanie" albo ja sie nie znam :roll:

Masz racje nikt nikogo nie bedzie przekonywal bo tak sie nie da, ale jak juz wyraza sie swoje poglady to wypadalo by bardziej konstruktywnie niz twoj pierwszy post, bo byl raczej najazdem osobistym na Golote niz konstruktywna krytyka i z tad caly ten burdel potem.

Ja wole wierzyc w fakty, a te przemawiaja na korzysc Goloty. Mowisz, ze 3 sedziowie punktowali na Byrda ? A ja sie pytam co z tego ? Kazdego da sie kupic. Tak pozatym nie zdziwil bym sie jak by to bylo "czescia" marketingu kinga i reszty. Coz zobaczymy jak to sie powiedzie dalej. Szkoda, ze ci wspaniali mistrzowie nie chca rewanzu ... Dlaczego ? Boja sie ? Przeciez byli lepsi. ;) :lol:

Pozdro.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024