Skocz do zawartości


Zdjęcie

fajne chlopy nu nas w sekcji :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)
no to mozecie siebie wklejac.. :)
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)
eeeee....no siebie to żadna radość,
ale możemy zrobić tak: ja ci powiem gdzie są moje zdjęcia, a ty je tu wkleisz, niby spontanicznie i że niby taki fajny jestem :peace: :) :) :)
  • 0

budo_kantele
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 643 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)
jakbym miala jakies fotki to bym i moze wkleila, ale ni mom...
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)

cholera dowiedzialam sie przez przypadek ze moj sensei jest zonaty i chyba dzieciaty, moge zapomniec o herbatce, chyba ze towarzyskiej :)

Kantele,
widzałem sie wczoraj z twoim senseiem Wojtkiem i gadałem (serio mówię) o pewnej niesmiałej poczatkującej akidoczce co już straciła nadzieje na zaproszenie swego senseia na herbatkę. I wiesz co :?: Great News :!: :!:
Wojtek powiedział, że moge przekazac,cobys bez obaw go natę herbatkę zapraszała :D Po prostu podejdź do niego po treningu wypowiedz jako haslo me imie i już wszystko będzie jasne. Wojtas jest życzliwie usposobiony do takich oddolnych inicjatym :P :-) . Mówię całkiem serio :!:

Ł. (działający lepiej niż swatka :P )
  • 0

budo_garry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2514 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)
"Łabędź? Nie nie ja jestem Wojtek" ;) :)
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)

cholera dowiedzialam sie przez przypadek ze moj sensei jest zonaty i chyba dzieciaty, moge zapomniec o herbatce, chyba ze towarzyskiej :)

Kantele,
widzałem sie wczoraj z twoim senseiem Wojtkiem i gadałem (serio mówię) o pewnej niesmiałej poczatkującej akidoczce co już straciła nadzieje na zaproszenie swego senseia na herbatkę. I wiesz co :?: Great News :!: :!:
Wojtek powiedział, że moge przekazac,cobys bez obaw go natę herbatkę zapraszała :D Po prostu podejdź do niego po treningu wypowiedz jako haslo me imie i już wszystko będzie jasne. Wojtas jest życzliwie usposobiony do takich oddolnych inicjatym :P :-) . Mówię całkiem serio :!:
Ł. (działający lepiej niż swatka :P )



:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

mam nadzieję, że będziesz Łabędziu czuwał nad tym rodzącym się w nieśmiałości i młodzienczych pąsach związkiem, jak również licze na codzienne sprawozdania nie pomijające co bardziej pikantnych szczegulików :) :) :) :) :)

kurm (zawstydzony swoją małomiasteczkowością)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)

licze na codzienne sprawozdania nie pomijające co bardziej pikantnych szczegulików :) :) :) :) :)

kurm (zawstydzony swoją małomiasteczkowością)

Chyba sie kolega z duzo Big Brothera czy innego Baru naoglądał :evil: :P

Ł. (programowo dązacy ku kulturze wyzszej) 8)
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)

Ł. (działający lepiej niż swatka :P )


to moze zalozymy topic "sercowe porady" gdzie bedziesz dawal wszyskim rady i pomagal im w ich niesmiłosci i problemach miłosnych ... to pewnie bylby jeden z czesciej odwiedzanych topicow :)
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)
a wracajc do tematu to moze i u mnie w sekcji zdarza sie pojedyncza zwierzyna .. ale to rzadkosc zazwyczaj po 2-3 miesiacach wymiekaja i odchodza :( wiec zdjec nie mam :)
  • 0

budo_łabędź
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Swanderful country :)

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)

to moze zalozymy topic "sercowe porady" gdzie bedziesz dawal wszyskim rady i pomagal im w ich niesmiłosci i problemach miłosnych ... to pewnie bylby jeden z czesciej odwiedzanych topicow :)

Marudka, mylisz mnie chyba z Wujkiem Dobrą Rada skrzyżowanym z Lwem Starewiczem :P :lol: :P

Ł.

P.S. ale jak masz jakiś sercowy problem wal śmiało na priva :peace: :rofl:
  • 0

budo_world_cup
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)

cholera dowiedzialam sie przez przypadek ze moj sensei jest zonaty i chyba dzieciaty, moge zapomniec o herbatce, chyba ze towarzyskiej :)

Kantele,
widzałem sie wczoraj z twoim senseiem Wojtkiem i gadałem (serio mówię) o pewnej niesmiałej poczatkującej akidoczce co już straciła nadzieje na zaproszenie swego senseia na herbatkę. I wiesz co :?: Great News :!: :!:
Wojtek powiedział, że moge przekazac,cobys bez obaw go natę herbatkę zapraszała :D Po prostu podejdź do niego po treningu wypowiedz jako haslo me imie i już wszystko będzie jasne. Wojtas jest życzliwie usposobiony do takich oddolnych inicjatym :P :-) . Mówię całkiem serio :!:

Ł. (działający lepiej niż swatka :P )


A rozumiem że herbatka to będzie ta zielona co już leży od 5 lat (4 lata u mnie w szafie i rok w Budojo :lol: ) i nikt nie wie czy ona jest zielona bo japońska czy z innego powodu... :)

No dobra, ale wy tu gadu gadu a poza Łabędziem (swoją drogą kto by pomyślał, chociaż z drugiej strony...) to nikt faceta, który mu się podoba w aikido, nie wkleił.


Jakto nie? A ja??? Przeczytaj drugi post w temacie :D :D :D
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)
:D No tak, ale miało być u nas w sekcji, a Twoi pupile to: jeden w grobie, pewnie już tak nie wygląda, a drugi też już nieco straszy więc zdjęcie nieadekwatne do dnia dzisiejszego. :) :) :)
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)

a wracajc do tematu to moze i u mnie w sekcji zdarza sie pojedyncza zwierzyna .. ale to rzadkosc zazwyczaj po 2-3 miesiacach wymiekaja i odchodza :( wiec zdjec nie mam :)



To znaczy że u was w sekcji same dziewczyny :?:
To wklejaj zdjęcia w innym temacie "ładniejsze oblicze..." czy jakoś tak :P :P :P
  • 0

budo_^marudka^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)

a wracajc do tematu to moze i u mnie w sekcji zdarza sie pojedyncza zwierzyna .. ale to rzadkosc zazwyczaj po 2-3 miesiacach wymiekaja i odchodza :( wiec zdjec nie mam :)



To znaczy że u was w sekcji same dziewczyny :?:
To wklejaj zdjęcia w innym temacie "ładniejsze oblicze..." czy jakoś tak :P :P :P



hehe zle mnie zrozumiles faceci sa i to duzo no ale cos im dolega... moze to moje marudztwo... kto wie ...

a poztym moich zdjec jest na budo od groma ... trzeba tylko poszukac a w topicu "ladnejsze obilcze .." sa zdjecia moje mojej siostry i znajomej :]
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)
grrr dlaczegho nadal nie ma zdjec fajnych facetow :evil: no kurcze to moze wklejac jaki kolwiek tutaj :wink:
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)

a wracajc do tematu to moze i u mnie w sekcji zdarza sie pojedyncza zwierzyna .. ale to rzadkosc zazwyczaj po 2-3 miesiacach wymiekaja i odchodza :( wiec zdjec nie mam :)



To znaczy że u was w sekcji same dziewczyny :?:
To wklejaj zdjęcia w innym temacie "ładniejsze oblicze..." czy jakoś tak :P :P :P



hehe zle mnie zrozumiles faceci sa i to duzo no ale cos im dolega... moze to moje marudztwo... kto wie ...

a poztym moich zdjec jest na budo od groma ... trzeba tylko poszukac a w topicu "ladnejsze obilcze .." sa zdjecia moje mojej siostry i znajomej :]



Nie no, Twoje to widziałem :D fajne takie, z czarną torebką chyba :) :) :)
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)

grrr dlaczegho nadal nie ma zdjec fajnych facetow :evil: no kurcze to moze wklejac jaki kolwiek tutaj :wink:


Chyba za mało dziewcząt na forum :-) ja bym nawet i powklejał zdjęcia kolegów, ale nie wiem który fajny a który nie bo się za bardzo nie znam :( A jak wkleję jakiegoś a wszyscy go wyśmieją, to i jemu i mi będzie smutno :cry: :cry:
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)

grrr dlaczegho nadal nie ma zdjec fajnych facetow :evil: no kurcze to moze wklejac jaki kolwiek tutaj :wink:


Chyba za mało dziewcząt na forum :-) ja bym nawet i powklejał zdjęcia kolegów, ale nie wiem który fajny a który nie bo się za bardzo nie znam :( A jak wkleję jakiegoś a wszyscy go wyśmieją, to i jemu i mi będzie smutno :cry: :cry:

No, a co jest kryterium "fajności"? Rozbudowana klata (zarośnięta czy nie), może 3-dniowa broda, a może ładny uśmiech? Ewentualnie fryzurka lub śliczne oczęta? Blondyn, brunet, ryszawy, a może łysy całkiem. Uroda dziewczęca czy raczej w typie Jeana-Paula Belmondo? Kurcze, jeśli chodzi o kobiety, to raczej nie mamy problemu - podoba się i finał. A o facecie co ja moge powiedzieć? Facet to facet. Koń jaki jest, każdy widzi. Jedna lubi rybki, a druga akwarium. Kobiety - do dzieła :) :) :) :wink:
  • 0

budo_ellis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow / warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)
no to juz kobiety beda decydowac czy fajny czy nie.. ! ale jak mozna decydowac jak ciagle ich nie ma :(
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: fajne chlopy nu nas w sekcji :)
ja swej foty nie dam bo jestem gruby, lysy, stary i sie wstydze... :P :P :P :P :) :) :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024