Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zakochac sie w senseiu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakochac sie w senseiu

:) :) :) chciałabym tylko zauważyć aiki że zupełnie nie masz pojęcia czym są motylki w brzuchu- 8O a ''robi się mokro''- zupełnie nie pasuje do tego stanu!


nie protestuje - to zupelnie mozliwe, wszak nie jestem kobieta. Choc w niektorych srodowiskach jestem znany jako aiki 62-letnia Indianka z plemnika Apacza.. ale to bylo dawno i moze ta legenda umarla.
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakochac sie w senseiu

Zapewne chodiz tutaj o motylice wątrobową , wspołczucie dla pani i porada udania sie do lekarza w celu wytrucia szkodnika :wink:


ooo..jako zootechnik z wyksztalcenia i weterynarz z zamilowania to bylo pierwsze moje skojarzenie.. no ale wolałem zapytac.
PS.
motylica jest choroba rzadko spotykana i wystepuje glownie u swin.. czlowiek moze sie zarazic poprzez jedzenie miesa z niepewnego uboju
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakochac sie w senseiu

Zamiennie można stosować "kisiel w majtach".


no tak .. ale to nie jest taki ladny eufemizm jak motylki

motylki roolez!
  • 0

budo_piguła
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakochac sie w senseiu
:-) :-) :-) oj faceci faceci...........
dobrze się jest mądrzyć -pewnie :twisted: :twisted: :twisted: ale zupełnie inaczej piszczycie kiedy to wy padniecie ofiarą fascynacji jakąś osobą.........a twoje teksty randall to mi tu wogle darwinizmem zajerzdżają.....?......
:lol: , a przy okazji ''kisiel w majtkach'' to zupełnie to samo co '' robi się mokro....' i to też nie motylki- różnica fascynacji jakąś osobą a pożądania jej fizycznie jest ogromna- ale widzę że tylko w psychice kobiety :?
  • 0

budo_authority
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1851 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z codexu

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakochac sie w senseiu
Randall ma racje nic dodac nic ując ... a Aiki a ja tam nie wiem co jedza podczas mrocznych rytuałów laski któe kca magiczną mocą sensejó zakochac w sobie :wink:
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakochac sie w senseiu

:-) :-) :-) oj faceci faceci...........

bo my jestesmy prosci jak bambus..

dobrze się jest mądrzyć

ja sie nie mądrze..- usiluje jedynie zgłębic zagadnienie motylkow.. czy jest szansa to miec.. i jak to wyglada i takie inne
  • 0

budo_shawnee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1617 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:to zależy kto pyta...

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakochac sie w senseiu

ja sie nie mądrze..- usiluje jedynie zgłębic zagadnienie motylkow.. czy jest szansa to miec.. i jak to wyglada i takie inne


1. No, to trzeba by zapytać się o zdanie niejakiej(go) Miriam z kiczowatego programu puszczanego w TVN.

2. Aiki, chłopie, kilka ruchów skalpela, lekki retusz i "masła z muchami" można mieć na kopy.

:wink:
  • 0

budo_randall
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2751 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dziki śmiercionośny południowy-wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakochac sie w senseiu

.........a twoje teksty randall to mi tu wogle darwinizmem zajerzdżają.....?......
:lol: , a przy okazji ''kisiel w majtkach'' to zupełnie to samo co '' robi się mokro....'

Hmm, wojna pci trwa, podobnie jak wojna klas ;)
No wiem przecie że to samo :D
  • 0

budo_aiki
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zakochac sie w senseiu

1. No, to trzeba by zapytać się o zdanie niejakiej(go) Miriam z kiczowatego programu puszczanego w TVN.


nie wiem co to jest - nie mieszkam w pl.. a jak mieszkalem to i tak tvn nie ogladalem bo chala.. w ogladaniu wybredny jestem

2. Aiki, chłopie, kilka ruchów skalpela, lekki retusz i "masła z muchami" można mieć na kopy.
:wink:


jestem w takim wieku ,ze po operacji moze sie okazac ,ze mam juz menopauze.. nie bede ryzykowal :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024