Skocz do zawartości


Zdjęcie

o tym co najwazniejsze czyli rozwazania o ..."duszy&quo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

o tym co najwazniejsze czyli rozwazania o ..."duszy&quo
popelnilem ostatnio czyli (jakies 2 tygodnie temu) mojego pierwszego stocka plecionego z 16 tych no tasm
no i ..kicha wogóle nie chodzi, lamie sie i po prostu zalamka
o czym zapomnialem?? o duszy wlasnie czyli o rdzeniu!!!!
padlo tam kiedys cos niesmialo na temat rdzenia ale nigdy dokladnie!!
a to chyba najwazniejsza sprawa- tak naprawde nie ma co pytac czy bat pleciony z 8,12, czy 32 rzemieni -wlasciwie az takich wilelkich róznic nie widac(noo widac z czasem jak nabieramy umiejetnosci) ale jak schrzanimy rdzen to bat po prostu nie chodzi!!!!!! nie i juz!! :evil:
jaki jest dobry rdzen??? nie ma jednego patentu ale musi byc w miare ciezki, i co najwazniejsze nie miec tendencji do skracania swej dlugosci(ten wlasnie blad popelnilem!!!)oplot dziala w ten sposób ze zaciska sie na rdzeniu ale jak ten bedzie miekki to bedzie sie luzowal popuszczal i cala nasza robota na nic!!
jaki blad popelnilem?? wziolem pojedyncze linki i nie zaplotlem ich tylko co jakis czas polapalem nicia-to nie zdalo egazminu.
dobre sa warkocze, sploty skécane (tu mowa o sznurach ) no i oczywiscie zwijane rdzenie ze skury!! tych nic nie przebije a jak je jeszcze opleciemy 2 lub 3 razy no to mamy takie wlasnie cos co bez wstydu mozemy nazwac "the whip"

kooniu
  • 0

budo_szerszen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:konin
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: o tym co najwazniejsze czyli rozwazania o ..."duszy&quo
Witam. Ja tak niesmialo, bo to moj pierwszy post :wink: , ale jesli mozna to chcialbym jeszcze cos blizej na temat tego rdzenia - mysle tu o rdzeniu do snake'a. oplot bede robil z plaskiej linki, trenowalem na sznurowkach i fajnie wychodzilo :D . Mam wlasnie problem z rdzeniem - bylyby na nim chyba dwie warstwy oplotu.
To tyle jak na poczatek, mam nadzieje, ze ktos mi doradzi :D

P.S. chyba bede was zanudzal pytaniami, bo to wyplatanie "w choinke" zaczelo mi sie bardzo podobac.

szerszen
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: o tym co najwazniejsze czyli rozwazania o ..."duszy&quo
gotowej recepty nie mam-robisz bat nylonowy??wiec na pewno rdzen musi byc sztywny-najprostrze i dobre to wziasc linke skrecana grubosci jakis 15 mm i pousuwac z niej zbedne elementy az zrobi sie taka cieniejaca w strone konca - dobre sa z sizalu lub polietylenu ale kazdy sam dobierze swoj patent po pewnym czasie
  • 0

budo_pkanoj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 57 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Janów Lub

Napisano Ponad rok temu

Re: o tym co najwazniejsze czyli rozwazania o ..."duszy&quo
A co myślicie aby taką linke opleść skórą, 1 warstwa czy 2 warstwy?
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: o tym co najwazniejsze czyli rozwazania o ..."duszy&quo
a czemu by nie??? wegrzy inaczej nie postepuja-ich baty czyli karikas to wlasnie na konopnym rdzeniu skrecanym oplatane raz 8 rzemieniami stocki sa-takie baty chodzá calkiem niezle choc sa lzejsze od wykonanych calkowicie ze skury
  • 0

budo_szerszen
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:konin
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: o tym co najwazniejsze czyli rozwazania o ..."duszy&quo
No tak... w sobote i niedziele mi sie nudzilo i wyplotlem rdzen z tego co mialem pod reka czyli ze sznurka konopnego i nawet sie troche wystraszylem bo bardzo sztywne to wyszlo. w grubszym koncu jakies 8 mm, w najcienszym ok 3, dlugosc ok 160 cm. mysle ze jak zaplote na tym 2 warstwy to powinno wyjsc niezle :D . I chyba jednak to będzie bull a nie snejk. Tylko sie zastanawiam, czy ta sztywna raczke dolozyc teraz czy dopiero przed zaplataniem ostatniej warstwy.
uff, ale namotalem :-) ale mam nadzieje, ze w miare zrozumiale.

szerszen
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024