Skocz do zawartości


Zdjęcie

Air Soft gun - jaka giwera ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasiu san
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

Air Soft gun - jaka giwera ?
Witam. Jak to jest z tymi materialami z ktorych robione sa gnaciory do ASG ? Chcialbym sobie sprawic jakies cudenko ale nie chcialbym zwyklego plastiku ktory rozleci mi sie przy pierwszym odsoku na glebe. Pozatym jak to wyglada :/ Fokle nie wiem jak to wszystko z tymi materialami wyglada. Chcialbym takiego gnata ktory wazyl by tak jak powinien i bylby z metalu sa takie fokle ? Co to jest fokle ten ABS ? Kruca doradzcie mi. co kupic zarowno jesli chodzi o pistolety jak i karabinki. Co powiecie o tym [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
Nieznam sie na tych zabawkach zbytnio ale jakieś z allegro to moze byc tandeta a te materiały w tych tanich to napewno nie są tak trwałe jak w orginalnym glocku znalazłem jeden wykonany w cąłości z metalu w dość średniej cenie biorać pod uwage też sklep military.pl Jest to kopia pistoletu SW zasilana gazem do wystrzeliwania kulek jakiś green gas jest w sklepie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] a tu link do niego jak coś wiecej znajde to dam znać [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bież też pod uwage metal metalowi nierówny moze być to jakiś stop jak przy broni gazowej a te przy spadneiciu na beton uszcerbku mogą dostać . pozdrawiam i moze coś pomogłem .
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
Przepraszam tu będzie taniej [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] za ten sam sprzęt . Tak przy okazji jak jescze gdzieś znajdzie sie taniej to ja za to nieodpowiadam niemam czasu przeglądać wszystkich sklepów :D Mozesz pogadać też o tych zabawkach z forówmowiczem Piterem m to encyklopedia i interesowął się też airsoft gun wiec napewno wiele wiecej Ci pomoze i wyjaśni niż ja jego strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] . ten Abs to tworzywo sztuczne inaczej plastik a czy wytrzymały tego niepowiem zdeżaki w nowych autach też są z plastiku i troche wytrzymują ale wiedząc stal stali nierówna to plastik pastikowi nierówny . ps Abs to mi się kojaży z układem w aucie żeby koła sie nei zblokowały przy chamowaniu :)
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
Tak przy okazji niepróbój sie takimi zabawkami bronic postrasyzć tym to możesz ale raczej strasz kolegów i teściową niż bandytów :)
  • 0

budo_tomasiu san
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
Hehe o bronienie tu nie chodzi. Poprostu jak sobie poczytalem o tym calym ASG to co noc mi sie snia potyczki zbrojne, cale oddzialy piechurow z gnatami na kulki szturmujacy tajna baze gestapo w pobliskim lasku :] Ehhh zajefajoska sprawa. Co do tego ABS'u to tak jak patrze to wiekszosc tych gnacikow zrobiona jest z tego tworzywka. No ale bede musial jednak popytac PiteraM albo Kaprala ale mozna doczaja jakos moj topiczek :] Na allegro stoi wlasnie taka fajna giwerka z ABSu. Troche pewnie kiczowata ale przyjemna i jak sie wywiedzialem nie duze pieniachy kolo za nia wola. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] wiec powiedzcie mi narazie czy ABS to dobra rzecz jest. Kupie sobie tego gnaciora a potem bede myslal nad Glockiem z metalu za 350 zl :] Chociaz swoja droga to bardziej mi sie podoba Baretta czy walter p99 albo Desert Eagle :]
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
A airsofcie siedzialem 2 lata, jestem tamtejszym adminem, masz pytania wal na priva...
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - syf a nie ASG.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - nedza, nedza...

Gosc air soft guns a airguns to sa dwie rozne rzeczy, Piter ostatnio sie zainteresowal troche airsoftem ale szybko si ezmyl bo zajetym czlekiem jest.
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
Przepraszam pojęcia nie miałem . Ciekaw jestem od jakiej sumy sie zaczyna możliwy pistolet do tej zabawy :D
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
Pomijajac fakt, ze airsoft nie ma NIC wspolnego z jakakolwiek bronia czy walka bronia...

Sensowny sprezynowy pistolet to od 200 zl ale to jest naprawde low-end.

Pulapu gornego nie ma chyba, znam wiele ludzi, ktorzy ponad 7000 zl zainwestowali w swoje osprzetowanie.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
Cynik .. sorki ale piepszysz glupoty ... 200 pLN ? Nie kaze sie jemu kupowac Tokyo Marui pompke ... sensowne i calkiem realistyczne gnaty w Wawie mozna miec za jakies 80 - 150 PLN oczywiscie sprezynowe ;) Zasiegi tez maja porownywalne to sprezyn krotkich TM.

Sensowne gaziaki od 300 PLN
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
Dawno chyba sie nie bawiles pompkami burzuju ;P
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
Buhehehe Warhead masz mnie :)

Akurat nie mowilem o pompkach TM. Po prostu mowilem o takich gunach, ktore kurde w rzeczy samej sa replikami - chocby wg mnie absolutnie rewelacyjny COlt National Match od KWC [pompka]. Te TMowskie lekkie sa jak pierun.
A z low-endu co polecic moglbym to P99 od STTi bo ladny, dobrze wykonany i strzela nawet znosnie ale ciezko dostepny jest.
Po prostu dla mnie osiagi to nie wszystko, feeling i klimat "broni" tez jest wazny.

Tak sie sklada Warhead, ze mialem 4 AEGi ale ostatnia rzecza jaka sprzedalem jest wyzej wymieniony Colt bo do niego mialem sentyment wiec wcale nie jestem burzujem ;)

Sensowne gaziaki od 450 powiedzmy bo Beretty KWA te tanie i dobre juz od dawna sa niedostepne ;)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
bez blow backu tez strzelaja ;P od 300 pln ;)
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
No ta, Ruger ;)

Moim zdaniem jes-li chodzi o klimat to bez blowbacku gaziaki odpadaja bo jednak nieruchomy zamek w pistolecie psuje efekt...

No ale ogolnie to sie zgodze :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
zebny nie odstraszac do zabawy w asg wystarczy 30 pln za okulary ochronne i do 120 pln za giwerke ... ja swojego pierwszego p99 i beretke dalem nie wiecej jak 100 pln ... i mialem zabawe jak sie patrzy :>. zasiegi do 30 metrow :>. 200 za krotka sprezynke to tyle TM kosztuje ... dlatego sie zbulwersowalem :D .
  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33253852 - syf a nie ASG.

8O a ja sądziłem że wiem jak MP-5 wygląda...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
zalezy ktore bo masz iles tam rodzajow ;)
  • 0

budo_tomasiu san
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
No to widze ze podzielacie moja opinie co do STTI P99 i ten wlasnie sobie nabede na dobry poczatek a potem tylko jesli tylko bedzie gdzies dostepny. Kruca ale sem nakrecony :] a potem juz tylko AEG AK-47 od tokio marui i Spas 12 tego samego producenta jako bron uzupelniajaca :wink: i mozna zaczynac impreze.
  • 0

budo_tomasiu san
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
Czy te granaciki ktore sa dostepne na machinegun.pl to tylko atrapki takie coby dodac sobie imagu czy maja one jakiekolwiek dzialanie ?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Air Soft gun - jaka giwera ?
Strzelaja kulkami 6 mm plastick :>
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024