Skocz do zawartości


Zdjęcie

walczace dziewczyny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

budo_karolka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny
to moze ty zapodfasz jakims tematem
  • 0

budo_wotan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Kato / CHICAGO

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny
Ja mam pytanko (pewnie mnie zlinczujecie :) )
Jak to jest jak masz okres na treningach jestes bardziej agresywna????
PS>zawsze mnie to ciekawilo a unas w sekcji niema kobitek :P
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny
jak nie? W Tychach na sekcji Tomek ma jakeis laseczki podobno :)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny

Ja mam pytanko (pewnie mnie zlinczujecie :) )
Jak to jest jak masz okres na treningach jestes bardziej agresywna????
PS>zawsze mnie to ciekawilo a unas w sekcji niema kobitek :P

dobre pytanie , odpowiedzcie kobiety
  • 0

budo_wotan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Kato / CHICAGO

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny

jak nie? W Tychach na sekcji Tomek ma jakeis laseczki podobno :)

:D ta raz byla na treningu juz sie nie pokazala :( a szkoda bo nawet smaczny zniej kasek byl :) :) :)
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny
Chętnie odpowiem- jeżeli jakoś udaje mi się dotrzeć na trening w "trudne dni" to faktycznie- wszystko mnie denerwuje... może czasami mam ochote walnąć mocniej niż powinnam... :? a już napewno gdy otrzymam cios w brzuch- wtedy owszem, jestem zagrzana... MY mamy po prostu przerąbane!!! :cry: :cry: :cry:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny

no wiesz od bidy z facetami tez heheheh :roll: a co jests chetny :?: :?: :?: :?: :P

no juz jestem tu gotowy do meldunku a o kickboxingu moge gadac całe noce i dnie :D
  • 0

budo_wotan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Kato / CHICAGO

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny

Chętnie odpowiem- jeżeli jakoś udaje mi się dotrzeć na trening w "trudne dni" to faktycznie- wszystko mnie denerwuje... może czasami mam ochote walnąć mocniej niż powinnam... :? a już napewno gdy otrzymam cios w brzuch- wtedy owszem, jestem zagrzana... MY mamy po prostu przerąbane!!! :cry: :cry: :cry:


Coz za suptelne okreslenie "trudne dni" :wink: heh nio to faktycznie macie nie ciekawie chociaz z drugiej strony jestescie ciekawym typem sparingpartnera nio bo tak caly czas lajtow spoko techniki itp fanie wszystko sobie cwiczymy, delikatnie itp. Az tu nagle na przeciw staje bestia pozornie tylko uspokojona wystarczy ja troszke mocneij uderzyc juz ostar kontra i nerwy wchodza w gre Prez te pre dni to pewnie rzadzisz na sali treningowej :) :) Pomyslcie co by bylo gdyby kobity byly trenerami(znaczy chodzi mi oto ze w takiej ilosci jak faceci) babka ma "trudne dni" no to masakra :D

PS. Moj post nie zawiera zadnych szowinistycznych akcentow jezeli takowych sie dopatrzyles\as to sa one wynikiem twojej blednej interpretacji :) :) :) :)
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny
To nie jest tak, że kobieta jak ma okres to ma ochote stłuc każdego faceta na którego się natknie. 8O Ogólne rozdrażnienie może miec oczywiście wpływ na podejście do treningu. Część kobiet nie ma z "tego" powodu większych nieprzyjemności, ale one (szcęściary :cry: ) pozostają w mniejszości. Co oczywiście nie oznacza, że jak zostaję Dziewczyną Miesiąca (lepszy synonim? :D ) to wchodzę na trening i mówię-" Niech tylko ktoś spróbuje mi mocniej dowalić... grrrrrrrrrrr" :twisted: :evil: :twisted: Myslę, że każdy miewa lepsze i gorsze dni i raz suszy żeby nawet na sparringu a innym razem staje sie agresorem i mu odwala...Jak już mam zamiar iśc na trening to znieczulam się (dosłownie) końską dawką prochów i idę... Żadna kobieta jeszcze od tego nie umarła....hę??? :?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny

niewatpie hehehehe a jacys z poznania tez sie znajda??? hehe :) :D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Moze poucz się do szkoły...wiem, wiem, tabliczka mnozenia do cieżki kawałek chcleba, ale kazdy musiał przez to przejść :?


wystarczy że podniesiesz głowe aby dostrzec że po drugiej stronie siedzi inny człowiek :roll:
  • 0

budo_wotan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Kato / CHICAGO

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny
:) wreszcie ktos mi to wyjasnil :) dzieki :) ale i tak by bylo nieciekawie gdyby kobity zadzily jako trenerzy :D :D :wink:
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny
Tak jest ten świat zbudowany, że większość facetów nie wyobraża sobie kobiety trenera i tyle... ja (jako kobieta) nie mam zamiaru płakać z tego powodu. Jest jak jest. Każdy ma wybór, nie? Pozdrawiam :D
  • 0

budo_expres
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny

Tak jest ten świat zbudowany, że większość facetów nie wyobraża sobie kobiety trenera i tyle... ja (jako kobieta) nie mam zamiaru płakać z tego powodu. Jest jak jest. Każdy ma wybór, nie? Pozdrawiam :D


Chętnie wezme korepetcje MT od pani trener(może być tajka^_^_^:)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny

Chętnie odpowiem- jeżeli jakoś udaje mi się dotrzeć na trening w "trudne dni" to faktycznie- wszystko mnie denerwuje... może czasami mam ochote walnąć mocniej niż powinnam... :? a już napewno gdy otrzymam cios w brzuch- wtedy owszem, jestem zagrzana... MY mamy po prostu przerąbane!!! :cry: :cry: :cry:


He he tak sobie myśle że bóg musi być facetem skoro wszystko co najgorsze spadło na kobiety (okresy, rodzenie dzieci - żadna kobieta by Was tak nie urządziła :D )

Czytam posty o kobiecie - trenerze i przypominam sobie jak duże postępy zrobił w boksie mój kumpel odkąd miał z pewną znakomitą kick boxerką treningi indywidualne. Wiadomo trening indywidualny to jedno ale fakt że kobieta patrzy to drugie bo niewiele jest lepszych motywacji :)
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny
Owszem, nie jest letko być kobietą w świecie SW ale poza tym to ja nie narzekam :wink: :twisted: :P
Miły był ten post Mate :)
A cp do trenerów Tajek to musze Cię zmartwić- znam osobiście Tajke i juz zdążyłam się wypytać o m/t i niestety- mało kobiet trenuje m/t, one uczą się innych rzeczy (np. tańca rum thai- nie wiem czy to dobrze napisałam.... :? )
  • 0

budo_karolka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny
co do okresu to widze ze ja mam inny problem bo jak mam okres to sie naparzam jeszcze bardziej w te dni mam wtedy agresora ale po treningu juz jet lepiej i odczuwam juz spokoj :D a co do kobiet trenerow to mysle ze sa rownie dobre jak faceci chociaz niestety zadnej osobiscie nie spotkalam :cry: ale jak tylko spotkam to was poibformuje jakie sa ehhehhe pozdrowionka
  • 0

budo_expres
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny

Owszem, nie jest letko być kobietą w świecie SW ale poza tym to ja nie narzekam :wink: :twisted: :P
Miły był ten post Mate :)
A cp do trenerów Tajek to musze Cię zmartwić- znam osobiście Tajke i juz zdążyłam się wypytać o m/t i niestety- mało kobiet trenuje m/t, one uczą się innych rzeczy (np. tańca rum thai- nie wiem czy to dobrze napisałam.... :? )


hyhyhy, ale fajnie potem taką tajke obronić:)
  • 0

budo_nekochian
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 199 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny
Oh my Hero......... :oops:
:)
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny
czemu dziewczyny jak maja okres to na treningach tylko na facetach sie wyzywaja ?? (tak wywnioskowalem z powyzszych postow:P )
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: walczace dziewczyny

czemu dziewczyny jak maja okres to na treningach tylko na facetach sie wyzywaja ?? (tak wywnioskowalem z powyzszych postow:P )

Ja myśle że dlatego że one się meczą a my nie ale dajmy szanownym paniom odpowiedzieć :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024