Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklepik z artykułami które tak lubimy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Sklepik z artykułami które tak lubimy
Witam

Jestem odrobinkę nowy :oops: ale czytam to forum już od jakiegoś czasu.

A właściwie to zacząłem 2 lata temu od stronki PiterM'a i wiatróweczek. Ale to cholerstwo ciężko nosić przy sobie i nie można się zadowalać :) widokiem i dotykiem (czyli cieszyć posiadaniem :D ) cały czas, a nożyk może być zawsze przy mnie i w dodatku jakże czesto się przydaje.

Tak troszkę rozbudziliście moją wyobraźnię i chyba mam nową pasję, ale żeby ją realizować i nie mieć kłopotów w domku, to muszę szukać różnych możliwie tanich dróg zakupu.
No i znalazłem stronę www.ostrze.pl a tam dość przyzwoite ceny.

Czy znacie ten sklepik? Czy coś o nim wiecie? Czy można zaufać? A może to ktoś z Was? Proszę o odpowiedź bo mam chrapkę na jakiś fajny nożyk, ale trochę się boję wsypy.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
Ze sobie pozwole tak niechetnie zasugerowac... Skoro zaczynales od Pitera moze wartoby bylo trzymac sie sprawdzonego dealera ?;)
  • 0

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
Tylko Piter sprowadza trochę drożej i trochę dłużej. A pytam się po to, aby porównać stosunek jakość / cena / czas. Co wybiorę to inna sprawa...
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
Przede wszystkim guns.com.pl daje ci gwarancję ze jak coś zamówisz to dostaniesz, wszyscy wiedzą o kogo chodzi i jest zaufanie, teraz porównaj to ze stroną która podałeś, kto i co? po prostu za duże ryzyko zeby bawić się w takie akcje z nieznajomymi. Tutaj nie widać działalności gospodarczej więc ryzyko ogromne...
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
U Pitera placisz za profesjonalizm, 100% pewnosc ze dostaniesz, i ze dostaniesz to co chcesz czyli towar najlepszej jakosci.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
No i u Pitera masz super customer service, porady i kurna marke i renome i obsluge klienta na poziomie wyborowym...
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
^Ile wam ten Piter placi? :lol:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
Mi nic nie placi. Jak kupowalem u niego Lightfoota FCF to mi obnizyl cene do 690 zl.


;)
  • 0

budo_asaroth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 283 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
A. To po co wogole wystawiane sa noze na bazarze i w innych sklepach internetowych?
B.Przecierz gwarancje daje sam producent(przeciez mr.P i tak to w koncu wysle do stanow)?
C.Czym sie bedzie roznil noz kupiony od Zenka,Stefanka,Jupsa,Randżida czy Johna od tego ktory sprzedal Piter?
Nie przesadzajcie sklepik pitera jest spoko ale przeciez inne sklepy internetowe nie sa tylko po to zeby nas okradac :wink:
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
ad. A
Po to,z e ludzie chca sprzedac stare, zeby kupic nowe [u Pitera :) ]

ad. B

Piter nie wysle do stanow, takiego Microtech anaprawi na miejsciu wlasnorecznie i fachowo. Ew. posluzy czesciami zamiennymi.

ad.C

Jest po prostu lepszy :lol:
A tak powaznie - nozyk sie ine rozni niczym, ale pewnosc, sama transakcja, obsluga klienta sie moze roznic bardzo.
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
Bagnet, jesteś z Piaseczna koło Warszawy, więc wpadnij do Świata Noży i tam spokojnie obmacasz, obejrzysz i wybierzesz nóż, który będzie Ci dobrze w dłoni leżał.
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy

Nie przesadzajcie sklepik pitera jest spoko ale przeciez inne sklepy internetowe nie sa tylko po to zeby nas okradac :wink:

To nie sklep internetowy tylko stronka ze sprzedażą noży, jak mam wydać 1000 zł to pójdę tam gdzie jest działalność gospodarcza a nie zacisze domowe, chyba że doskonale znam tego co sprzedaje.
  • 0

budo_rejs
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 269 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
Ja osobiscie ogolnie unikam kupowania ze sklepów internetowych. Bylem swiadkiem wielu oszustw lub przewałek na poczcie lub na cle. Zawsze bede polecał odbior osobisty. Masz wtedy gwarancje ze nie kupujesz kota w worku. Jezeli juz musisz kupic przez Inet to wybieraj sklepy lub dystrybutorów którzy maja jakaś renome.

Sorry, ale ta strona do ktorej podales link wyglada kiepsko i amatorsko. Ja bym sie nie skusił mimo pewnie niskich cen.

Poszukaj w archiwum - byl temat dotyczacy zamawiania z zagranicy i polskich sklepow internetowych. Byly rowniez linki. Sproboj ewentulnie te jak Ci nie pasuje u "Pitera". Ja osobisie juz wiele u niego kupilem i jestem zadowolny. Noży na razie nie, tylko same akcesoria.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
stary idź do świata noży - nigdzie chyba w polsce nie zobaczysz tylu noży w jednym miejscu - obmacasz co chcesz, pogadasz z Jarkiem który jest chodzącą encyklopedią o nożach i coś sobie wybierzesz.
A gdziek upisz Twoja sprawa - ale są inne sklepy znane z tego że jednak paczki od nich docierają.
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
Tak tylko ktos kiedys pisal ,ze czlowiek z linku ,ktory zamiescil Bagnet to osoba sprawdzona... :roll: ,oczywiscie nie taka renoma jak sam PiterM ale przekretow nie bylo.... :roll:
  • 0

budo_zgrywus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 347 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nie dotyczy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
Zdaje sie ze kolo jako niejaki Mem_phis sprzedaje noze na allegro i jak widac po komentarzach wydaje sie byc uczciwy [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
ten pan od ostrze.pl jest na budo wiec niech sie sam wypowie ;)
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
sam ma wie wypowiadać o swojej wiarygodności ?? to chyba tak niebardzo - ja na jego miejscu bym si nie odezwał słwoem żeby nie wyjść na egoiste - może ma po prostu troche skromności i taktu - chodzi chyba bardziej o opinie jego klientów a nie sam ma sie wychwalać - sorry Cynik ale to chyba niepoważne.
Ja tam o nim słyszałem pozytywne opinie i kiedyś z nim gadałem kilka razy - wydał mi sie bardzo rzeczowym człowiekiem.
  • 0

budo_cynik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
Blacha na wmasgu mamy watki o sklepach airsoftowych gdzie takze wlasciciele tychze sklepow sie wypowiadaja, w ten sposob ludzi poznajesz, co kto i po co jakie podejscie itd itd...
Tak mi si enasunelo tylko no ;)
  • 0

budo_bagnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 448 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piaseczno k/Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sklepik z artykułami które tak lubimy
U Pana Jarka byłem, coś tam pomacałem, ale szczerze mówiąc jeśli za nóż mam zapłacić o ponad 50% więcej to jest to dla mnie nie do przeskoczenia. No po prostu nie mogę tyle zapłacić, a na cenę na stronce jeszcze mnie stać. :( A bardzo chcę mieć fajny nożyk dlatego chyba nie będę tam za często zaglądał, bo to nie fair :cry: , zawracać dupę i nic nie kupić. Choć może Cold Steel SRK to u nich kupię... :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024