Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najbardziej przydatna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_bejek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rumia

Napisano Ponad rok temu

Najbardziej przydatna
Witam , jestem nowy na forum mam 15 lat i chciałbym zaczšć trenować jakšœ sztuke walki ale do kańca nie jestem zdecydowany jakš myœlałem o Aikido , Boks które bardziej się przyda w wypadku realnej walki. A może mi zaproponujecie jakieœ inne . Z góry dziekuje za pomoc
  • 0

budo_mijar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej przydatna
Najlepiej przejdź się po sekcjach pogadaj z ludźmi i zostań tam gdzie ci się spodoba klimat metody treningu itd. itp... Co ci się przyda w realnej walce to inna historia
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej przydatna
fua ewhb uief noe ifhnuiewgfueg fiwfhn oegfjn iehwgfiwqopeqIPGFBU IEQGF BIEWHO FEWHJFOYFHI EIEhjnoide ghiehie oifhiewhiewfhn oewf jn9o ew fhrie w.


Rozszyfruj powyzszy tekst masyzna deszyfrujacą cyklu Indyjskiego a polepszysz swoje zycie i przedłużysz orgazm.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej przydatna
po pierwsze trening sztuki walki w dzisiejszych czasach a realna to dwie różne sprawy, i to trzeba wiedzieć,

po drugie nieiwle trzeba aby nauczyć się walić w zęby, jak się tego nauczysz, albo będziesz miał przeswiadczenie że się nauczyłeś, to pójdziesz do kolegi a nie na trening. motyw samooborny to impuls rozpoczęcia treningów, potem to gdzieś znika (najczęściej)

po trzecie oprócz pięści warto używać głowy, czasami trzeba uciekać czyli wycofywać się na z góry upatrzoną pozycję (nie mylić ze spiedala....m, co nie znaczy że to drugie nie jest przydatne :D ), czasmi trzeba umieć nie doprowadzić do walki, a to jest trudniejsze niż sama walka. Aby się bić nie trzeba marnować czasu na treningi.
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej przydatna
stary (czy też raczej młody :) )
jestem prawie dwa razy starszy od Ciebie i powiem Ci, że w bijatyki na ulicy wdawałem się, gdy nic nie trenowałem. Zacząłem trenować i od razu przeszło, nie całkiem, ale prawie. Teraz raz w roku skopać dupę drechowi to już często.
Jeżeli potrzebujesz czegoś na ulicę to zapomnij o aikido - 7 lat treningu zanim do czegos dojdziesz, a i tak nie wiadomo do czego.
proste rzeczy oferuje Krav Maga - bez zbytnich udziwnień, szybko mocno,
wystarczy na 90% ulicznych przygód. Na pozostałe 10 procent proponuję jujitsu - "tradycyjne" lub BJJ.
Warto jednak jest od czasu do czasu liznąć czegoś innego MT, KB, karate i poznac jak walczą inni
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej przydatna
mam nadzieję że powiedziałes to do autora tematu, bo jak nie to będę musiał zastosować na Tobie technikę Lorda Vadera :) , żadne sztuka walki jej się nie oprze :)



czesc jestem Jurek i ja tez chce kogos pobic, szczegolnie przemka z IIId co nie dal mi sciagnac na kartkowce ze srodowiska. Mam 10 lat i jestem dobry. Co powinienem cwiczc?


na przemka uważaj bo ma brata w IVc, zleje cię strasznie jak przemka ruszysz. :) a ja ci nie pomoge, tylko będe stał i sie patrzał :)
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej przydatna
Kravka i Combat, proste i bez udziwnien. Ale glebszej filozofi w tym nie uswiadczysz. Jak chcesz sie glebiej zaglebic to moze Kyok, albo Shidokan. Tez skuteczne a jeszcze filozofie dodaja gratis, ze to tak ujme.

Znowu namieszalem ale chyba wiadomo o co chodzi.
  • 0

budo_cube_0
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:BDG

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej przydatna
eeee moze najpier powiedz jakie masz wymiary tzn ile wazysz i wzrost
  • 0

budo_fiodor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Najbardziej przydatna

Witam , jestem nowy na forum mam 15 lat i chciałbym zaczšć trenować jakšœ sztuke walki ale do kańca nie jestem zdecydowany jakš myœlałem o Aikido , Boks które bardziej się przyda w wypadku realnej walki. A może mi zaproponujecie jakieœ inne . Z góry dziekuje za pomoc

W tym wypadku idź na boks a nie aikido, możesz się też rozejrzeć za kickboxingiem, myuathai, valetudo.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024