Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jacek Wysocki w tv4


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4

Ale nie bardzo Was rozumiem. Znaczy co ma robić - zamknąć się w komórce i udawać, że go nie ma?
Co znaczy Aikido-Polo - wszyscy ćwiczymy w spodenkach w kropeczki i myjemy się po treningu mydełkiem Fa?

Może popatrzcie na to z drugiej strony - taki Wysocki opowiada w telewizji jakie to aikido jest skuteczne, fajne i wogóle i dzięki temu do Waszego dojo przychodzi 20 zauroczonych małolatów, którzy przynoszą ze sobą swoje oszczędności i pozwalają sekcji trwać (nie czarujmy się - z samych zaawansowanych sekcja się nie utrzyma).
Bilans - Wasz nakład 0 - zysk 100. Opłaca się.

Hmmmm - a może Wy się wstydzicie tego co trenujecie i wolelibyscie, żeby o takim wsydliwym temacie nikt nie mówił? Coś jak choroby weneryczne albo inna cholera.

Odganiam oczywiście od siebie mysl, że ma to coś wspólnego z zazdroscią. No bo o co?

pozdrawiam

kurm

p.s.

uprzedzając domysły - J.W. widziałem raz i to na filmie a do wawy mam jakieś 400 km.

k.

Ale jak ktos by najpierw mowil ze Aikido to jego pasja zyciowa, hobby, ze najlepiej jak sie robi to co lubi i na tym zarabia..... a po kilku chwilach ze nie zawsze mu sie chce ( :!: :!: :!: ) cwiczyc te pasje to chyba cos nie tak....(jesli nawet tak jest to przynajmniej nie powinien o tym chyba mowic...)....
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4
To Przemek:
Nie wiem co w tym złego. Przeciez nawet największa pasja może czasami dać w kość i spowodować, że wszystkiego się odechciewa ale do pasji się wraca.
Nie bardzo rozumiem dlaczego miał by o tym nie mówić. Powiedz tak szczerze czy czasami nie nudzi Cię na troszkę coś, co normalnie robisz z wielką przyjemnością?
Niestety niemówienie nie powoduje, że czegoś nie ma, a być może kilku młodych i początkujących jak zobaczy czy usłyszy, że taki J.W. X dan też ma czasmi dosyć ale później przetrwa te kilka treningów więcej.... Kto wie?

To arjuna:

stary - niech sobie będzie kosmicznym dupkiem, ale wiesz to Ty bo go widziałeś kilka razy.
(są też inni co mówią i piszą, że w sumie spoko z niego gość)
nie chodzi o to - TV jak narazie co to jedno z najlepszych mediów do niesienia informacji. można tylko cieszyć się, że jest ktoś kto to popularyzuje bo jak już pisałem dla wszystkich dojo mogą z tego wyniknąć tylko plusy. (zero nakładów a nowi uczniowie przybywają).

aha - zdecyduj się prosze kogo cytujesz bo z Twojego postu wynika, że moimi paluchami przemawiają hara-kiri i pmasz a to prawdą nie jest.

pozdrawiam

kurm
  • 0

budo_kyrielejson
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 266 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa (CAA)

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4

cholera - nie miałem pojęcia ile ten człowiek ma "wrogów", aż go szkoda...


Ta, a najwięcej takich, ktorzy widzieli go może na jednym stażu, a swoje wyrobione opinie i sądy głoszą najczęściej na podstawie tego co to kolega koleżanki kolegi kiedyś opowiadał.
Nie wiem tylko kogo tu bardziej żałować...

Albo nawet nie widzieli go na zadnym stażu, nawet nie wiedzą co to aikido, tylko widzieli go w paru kretyńskich programach na polsacie i już sobie zdanie wyrobili... :P
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4

Albo nawet nie widzieli go na zadnym stażu, nawet nie wiedzą co to aikido, tylko widzieli go w paru kretyńskich programach na polsacie i już sobie zdanie wyrobili... :P


Nie no, popatrz:

ani mnie ziebi ani grzeje pan Wysocki ze swoim Aikido. Widzialem go nie jeden raz na stazach. Rowniez widzialem go po stazu(...)


Chociaż jeszcze nie tak dawno

Tak z ciekawości, trenowałeś u Jacka Wysockiego ?
pozdr.

bylem bodajze na dwoch stazach z Wysockim i dlatego opinia moja o nim jest jaka jest

Ale ok, dwa razy to faktycznie nie jeden raz ;) :)
  • 0

budo_przemek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1208 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4

To Przemek:
Nie wiem co w tym złego. Przeciez nawet największa pasja może czasami dać w kość i spowodować, że wszystkiego się odechciewa ale do pasji się wraca.
Nie bardzo rozumiem dlaczego miał by o tym nie mówić. Powiedz tak szczerze czy czasami nie nudzi Cię na troszkę coś, co normalnie robisz z wielką przyjemnością?
Niestety niemówienie nie powoduje, że czegoś nie ma, a być może kilku młodych i początkujących jak zobaczy czy usłyszy, że taki J.W. X dan też ma czasmi dosyć ale później przetrwa te kilka treningów więcej.... Kto wie?

kurm


Hmmm ... Albo cos jest pasja...i nie moze byc mowy o tym "ze sie nie chce".... albo nie jest pasja...... i jesli ktos mowi to dla osob postronnych w tv to wyglada jak dwulicowosc i kretactwo....
wcale nie mowie ze tak niemowienie nie stanowi o tym ze nie ma problemu... ale to chyba nie jest powod do chwaly...
I jesli sie juz tak pytasz to staram sie tego nie pokazywac bo:
1) jest to oznaka slabosci...
2) jak by to wygladalo..." cwiczcie z pasja moi uczniowie...a mi sie teraz nie chce"??- no co ty???
3) instruktor daje przyklad- i teraz przyjdzie ktos na trening i " a tej techniki nie bede wykonywal bo mi sie nie chce..."
Jak ktos kreuje sie na taaaki autorytet to ja caly czas nie moge zrozumiec jak moze powiedziec ze mu sie nie chce....
Tak mozna powiedziec osobom ktore maja z tym problemy, ktore cwicza....a nie wi programie gdzie ludzie po raz pierwszy stykaja sie z Aikido...
i jeszcze jedno....

Niestety niemówienie nie powoduje, że czegoś nie ma

To mi przypomina texty o niechcianej ciazy, aborcji itp....a temat i kontekst sie rozni chyba co nieco... :P :P
  • 0

budo_pekar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4

ani mnie ziebi ani grzeje pan Wysocki ze swoim Aikido. Widzialem go nie jeden raz na stazach. Rowniez widzialem go po stazu i mialem okazje "podziwiac" jego niejednokrotnie aroganckie zachowanie w stosunku do innych jak rowniez wysluchac wiele aroganckich i pogardliwych tekstow. Dlatego gdy widze te jego przymilne i pseudo przyjazne zachowania w telewizji odnosze wrazenie iz wszystko to jedna wielka sciema. Ktos kto nie ma szacunku do innych sam rowniez nie wymaga szacunku.



Hm...aroganckie zachowanie...brak szacunku dla innych... znam kogoś takiego... i nie jest to Wysocki...też medialny...też wysoko w hierarchii...hm
  • 0

budo_reaktor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4
Ja wam powiem tak:
J.W. robi fajne aikido, ale to że chodzi z podniesioną głową i traktuje ludzi jak nie wiem co.... to tego nie zniese :)
  • 0

budo_reaktor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4
Ja wam powiem tak:
J.W. robi fajne aikido, ale to że chodzi z podniesioną głową i traktuje ludzi jak nie wiem co.... to tego nie zniese :)
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4
czasem wystarczy nawet 5 minut bezposredniego kontaktu zeby stwierdzic ze ktos jest snobem a do tego prymitywnym.
  • 0

budo_spajk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 830 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraj Teutonow

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4
gwoli scislosci odbylem 3 staze z panem W z tego dwa pelne a jeden nie. Po prostu przy trzecim odechcialo mi sie tracic czasu na bzdety. Z perspektywy czasu szkoda tylko wydanej kasy. Na cale szczescie TO SE NEWRATI
  • 0

budo_jeżyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1211 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WaWa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4

cwiczylem 2 lata w jego klubie i moge stwierdzic smialo ze to dupek!


A tak bardziej konkretnie :?: Wiesz jak już komuś coś takiego zarzucasz publicznie to wypadało by podać jakieś powody

BTW: nie ćwicze u JW (choć bywałem na jego stażach), a ni u jego żadnego ucznia, pytam tak poprostu
  • 0

budo_emerque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4
A ja napisze tak. Kiedys zdarzylo sie, ze dwa kluby z roznych organizacji, mialy obozy w jednym osrodku. Jeden senesei udostepnil drugiemu sale z mata (wlasnorecznie [silami uczniow] tam zataszczona). Tego drugiego senseia odwiedzil w tym czasie J.W. i prowadzil treningi. Moje wnioski i obserwacje z tego wydarzenia:
1) J.W. i R.H. rozmawiali ze soba na stopie kumpelskiej i nie sadze, ze ustawka wymyslona w innym temacie mogla by kiedykolwiek zajsc.
2) R.H. pozwalal ogladac swoje treningi uczniom Velinowa, a nawet zapraszal do sali i usiadniecia na macie.
3) J.W. jak tylko zobaczyl obserwatorow, natychmiast szybkim krokiem udal sie w kierunku otwartych drzwi i zamknal je z usmieszkiem na ustach.
4) J.W. rzeczywiscie traktuje uke jak psa,
5) poza mata wydaje sie byc ok.
6) co do jego techniki to nie potrafie ocenic. Widzialem ok 3-4 minuty treningu. To co mowil wydalo mi sie wtedy glupota, jak ocenil bym to teraz nie wiem , a technike wykonal raz.
7) Velinow wydal mi sie milym czlowiekiem.

Tak bylem wtedy na obozie u R.H. i tak byla to majowka.

Uzdrawiam
Emerque
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4
moim zdaniem, jeżeli co poniektórym przeszkadza medialnośc JW, to może powinni zacząć się domyłsać że mamy kapitalizm, a nie wesoły socjalizm, gdzie się nic nie robiło biorąc za kasę. JW się rekalmuje robiąc dla środowiska aikido znacznie więcej niż wiekszosć instruktorów aikido razem wziętych. Nie wypowiadam się na temat jego techniki, bo nie moge osądzać kogoś, za to że robi coś inaczej niż ja. Na aikido dużo psy wiesza, że jest do niczego na ulice, JW stara się zmienić wizerunek tej sztuki walki, za co jest widze krytykowany, nie zawsze trafia słusznie (pokazy w Barze), ale generalnie promuję tę sztuke walki i za to należy mu się szacunek. Ktos powiedział ,że uśmiechniete małolaty idzieci przynosża najwięcej kasy do sekcji, jest to prawda, zaawansowani jeszcze rzadnej skecji nie utrzymali, zawsze początkujący, szczególnie w dużej ilości są finansową podporą każdej szkoły sztuk walki. Dzisiaj mamy kapitalizm, za komuną panstwo troche pomagało, pod konieć już były jakieś grupy karate, aikido itp. teraz każdy radzi sobie sam, JW daje sobie rade i pewnie dlatego wiele osób go nie lubi.
  • 0

budo_reaktor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4
Podoba mi się aikido w stylu Pana któremu obrabiamy d***.
Ale jako chłowiek działa na mnie jak czerwona płachta na byka :twisted:
Co do jego medialności to o.k. Każdy orze jak może. myślę że robi dużo.
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4
ehhh
az lza sie w oku kreci...
znowu to sam ...
ciekawe kiedy o rowerze ktos wspomni... ups... wspomnialem
no to ten temat juz z glowy

WYMYSLCIE W KONCU COS NOWEGO
  • 0

budo_hara-kiri
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1088 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4
:) I znowu:

4) J.W. rzeczywiscie traktuje uke jak psa,
6) co do jego techniki to nie potrafie ocenic. Widzialem ok 3-4 minuty treningu*. To co mowil wydalo mi sie wtedy glupota, jak ocenil bym to teraz nie wiem , a technike wykonal raz.

gratuluję ! :)
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4

ehhh
az lza sie w oku kreci...
znowu to sam ...
ciekawe kiedy o rowerze ktos wspomni... ups... wspomnialem
no to ten temat juz z glowy

WYMYSLCIE W KONCU COS NOWEGO

Hej Mr. Smail , odbierasz mi nadzieję . :cry:
A po co coś wymyślać? Samo siędzieje. O przepraszam, robi to wrogi element.
Staż z sensei S. Benedetti, 20-21.11.04 ,Szczecin
http://www.forum-kul...showtopic=69243
  • 0

budo_mr smail
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3937 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opole
  • Zainteresowania:Aikido

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4
soma, jaki wrogi element??

a co ma do tematu reklamowka tego stazu?
to teraz tak na budo wolno?
:)
a moze zapraszasz cobym przyjechal?
eeee po co by mnie zapraszac, wrogi element, jeszcze bym sie zgodzil :)
nie nie przyjade - za daleko :)
  • 0

budo_soma
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 596 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4

soma, jaki wrogi element??

a co ma do tematu reklamowka tego stazu?
to teraz tak na budo wolno?
:)
a moze zapraszasz cobym przyjechal?
eeee po co by mnie zapraszac, wrogi element, jeszcze bym sie zgodzil :)
nie nie przyjade - za daleko :)

Ja jestem taki " wrogi element". 8)
Reklamówka mi się wcisnęła bo jeszcze nie władam dobrze klawiaturą . :(
A na staż zapraszam wszystkich .

Staż z S. Benedetti - Szczecin 20-21.11.2004
http://www.forum-kul...showtopic=69243
  • 0

budo_emerque
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jacek Wysocki w tv4

gratuluję ! :)


Czego i komu?

Uzdrawiam
Emerque
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024