Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rzucenie palenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

budo_laurynz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:==Ruda Śląska==

Napisano Ponad rok temu

Rzucenie palenia
czy komuś z was udało przestac sie palić? bo ja mam z tym duży problem
pale nałogowo kilka lat..... będe wdzięczny za każdą porade......... :D pozdo
  • 0

budo_dagusia
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
sadze ze podsatwa zeby rzucic jest przede wszystkim bardzo tego chciec.... sa roznego rodzaju plasterki, gumy i inne gadzety....ja zeby rzucic fajki musze miec motywacje...jakies zawody albo rzerzenie w plucach :wink:
ale moj brat palil z 5 lat i rzucil dla kobiety swojego zycia:)
chciec to moc...a tak na marginesie duzo palisz?
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
mi sie udalo po 8 latach palenia.

To byla moja 5 albo i wiecej proba.

Tym razem napewno skuteczna.

Minelo 2 lata, a dalej sie chce palic- fajki to syf, uzaleznia jak cholera
  • 0

budo_vandal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Miasto Siedmiu Wzgórz

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
Mi sie udalo po 7 ot tak, zdecydowalem ze nie pale i nie pale(1,5 roku), a wczesniej bylo to dla mnie cos nieosiagalnego.Palilem jak smok do 1.5 ramki na dzien, potrafilem sie obudzic w nocy i zajarac.
Moi rodzice tez rzucili,ojciec bez zadnych wspomagan a mama z jakimis tam tabletkami przy ktorych sie zmniejsza ilosc wypalanych dziennie petow.
Najwazniejsze jest samozaparcie.
Powodzenia.
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
Mam kumpla, ktory regularnie co pare miesiecy probuje rzucic, ale od kiedy go znam (jakies 5 lat) to ani razu nie wytrzymal dluzej, niz dzien bez fajeczki.
  • 0

budo_crazymiro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
Znam historię, którą mówię kumplom, którzy rzucają. W skrócie -- Mój dziadek rzuił palenie po 50 latach nałogu, gdy dowiedział się że ma zaawansowanego raka płuc. Guz wielkości pięści. Zmarł parę miesięcy później. Gdyby wiedział co się dzieje w wewnątrz jego ciała napewno przestałby wcześniej. Ktoś tam kiedyś mądry powiedział: "Nie Zabijaj"...
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
A przewaznie palacze robia sobie jaja z ostrzezen nadrukowanych na paczkach fajek. A potem wizyta u lekarza i juz nie do smiechu sie robi.
  • 0

budo_rugby
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
Ja paliłem 6 lat , i przy próbach rzucenia nie działały ani jakieś dropsy ani gumy z nikotyną .... zapisz się na BJJ ;) ja po 2 tygodniach stwierdziłem ,że albo fajki albo treningi , bo ciągnąć to razem nie ma sensu ... to było rok temu , pij duzo mineralnej, jedz owoce , unikaj zadymionych pomieszczeń , nie pij alkoholu , kawy ...

POWODZENIA :!:
  • 0

budo_laurynz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:==Ruda Śląska==

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
dzieki wielkie za rady.....od jutra planuje przestac....własnie wróciłem z treningu.....forma słaba......kiedys paliłem od 20 do 30 papierosów......przez jakiś czas bez filtra.....niszczy płuca i to mocno....ale mam nadzije ze sie uda.....jeszcze raz dzieki za rady :-)
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
Opiszę wam historię człowieka który palił nałogowo prawie 8lat!!!!a jestem w wieku 22 lat :-) . Rzucanie było straszne. Ludzie palący nie widzą plusów braku peta. To uważam za największy problem. To powiem wam palący ludzie w ten sposób.... pewnego pięknego dnia, wyszedłem z domu. Była godzina ranna bardzo, może coś koło 7dmej, 8smej. Ruszyłem w stronę mojej szkoły. I w tej chwili stało się coś pięknęgo... poczułem jak pachnie powietrze...to było coś niesamowitego, nie paliłem już ze cztery dni, a dopiero dzisiaj poczułem jak pachnie powietrze...świeże, czyste, to uczucie było niesamowite. Po obudzeniu sztachnąć się świeżym powietrzem a nie sobieskim. To był moment przełomowy. Nie paliłem jakiś miesiąć,ale potem przyszedł nagle jakiś kryzys duży. Doszedłem do wniosku,że papieros uwolni mnie od tego.... i w momencie kiedy go zapaliłem i się zaciągnąłem zemdlałem. Autentycznie straciłem przytomność... To mnie uświadomiło , jak bardzo jest to szkodliwe dla mnie. Od tego czasdu zacząłem pracować nad "sobą". Odchudzanie, treningi.... ale to już zupełnie inna historia.
  • 0

budo_jankes
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
w dodatku poprawia sie krazenie od razu cieple nogi ;]
lepiej wszystko smakuje i pachnie ;]
nie mowiac juz od kondycji, po 3 dniach mozna gleboko oddychac
w brew pozorom poprawia sie tez trawienie, warto po odstawieniu jakos sie oczyscic sauna herbatka pu-erh( czy jakos tak)

wszystkim powodzenia i sobie tez ( nie palilem pol roku a od 2 miesiecy popalam i od 3 dni nic zero)

pozdrawiam
POKÓJ :)
  • 0

budo_[pl]vidar
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ruda Śląska

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
Palenie? rzecz jasna to największy syf tego świata, warto wspomnieć o ubytkach w naszym portfelu jakie niesie ze sobą codzienne kupno paczki papierosów. Nie pale, ciesze się że nie dałem sie skusić na to, być może dzisiaj debatowałbym tutaj razem z Wami zgłębiając się bardziej w podstawy psychologiczne tegoż zjawiska ;] Póki co trzymam kciuki za walczących z nałogiem.Dla palących jako alternatywe polecam książke F. Nietzsche- ''Tako Rzecze Zaratustra'' lub ''Wola mocy''. :wink:

pozdrawiam przedmówców!
  • 0

budo_laurynz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:==Ruda Śląska==

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
ok ja dzisiej jeszcze nie paliłem.....narazie jest git......zobaczy sie co pózniej........ale raczej przestane bo na treningach nie wyrobie.......


pozdro :)

ps. wieczorem moze opisze jak mi poszło....
  • 0

budo_wotan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 148 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Kato / CHICAGO

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
Ja juz niepale hm ok 20 dni (mialem mala wpadke zapalilem 2 fajeczki ale byle dos pijany) ale jak narazie to wogule mi sie niechce. Moja motywacja to zawody...
Sluchaj ja mam taka sytuacje jak jest przerwa na uczelni ide na palarnie "odruchowo" :) tam jak widze moja byla to od razu zawracam "odruchowo" :) czasem jej tam niema ale to siedzi taki kolo co ja go hmm nielubiu(tez trenumje SW) i jak widze jak on pali to mi sie niechce bo mam nadzeje ze sie kiedys spotkamy na ringu :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: a wtedy kondycha sie przyda :twisted: :twisted: :twisted: :) nio i tak to ja sobie radze a w domku cwicze wiec palic mi si eniechce :-)
pozdro 8)
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
Ja nie pale od lutego, jakos tydzien przed urodzinami przestalem. Teraz od czasu do czasu cygaro sobie strzele 8) .
  • 0

budo_mmaakkss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
Ja jak pierwszy raz zapaliłem sobie fajeczke i sie zaciągnołem to strasznie zaczołem kaszlac i smakowalo to dla mnie jak stary kapeć. Od tego czasu nie palilem ani razu i nie mam zamiaru :)
  • 0

budo_laurynz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:==Ruda Śląska==

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
jak narazie cały dzien bez papierosa.......a chce mi sie jak cholera.......aczkolwiek powinienem wytrzymać.......najgorsze jest jak sie niewie co z sobą zrobic......czegos brakuje........ale tak jak teraz mi zalezy na rzuceniu to jeszcze nie miałem wiec może bedzie git
  • 0

budo_rugby
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
Ja nie wiesz co zrobić z rękoma to możesz ściskać takie "ścskacze" ... ;) jeżeli jestes głodny - > jedz płatki kukurydziane na sucho

mi pomogło

3 maj się -> nie pal :!:
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
Albo trenuj techniki reki-mlota. :)
  • 0

budo_laurynz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 40 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:==Ruda Śląska==

Napisano Ponad rok temu

Re: Rzucenie palenia
no i udało sie..........24 godziny bez palenia.....męczyłem sie fest....ale jestem zadowolony.....żeby tak dalej... :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024