Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
Maćku, Tyson uprawia rekreacyjnie Aikido 8) :wink:


A co do tematu, to chciałbym wszystkim, któzy wzieli w nim udział serdecznie podziękować, i za te privy także.



P.S
Zostawiła mnie bo, tu cytat: "Nie widze z Tobą przyszłosci(...)on zarabia 7 tys. miesiecznie" Ale spoko, nierozpaczam...a przynajmniej póki alkochol jeszcze w żyłach płynie, jakby to powiedział B.Linda "Zła kobieta była", co niezmienia faktu, ze dalej ja kocham i jak juz wytrzeźwieje to Bóg jeden wie czemu, ale będe sie czuł jak "tempy skurwysyn".
  • 0

budo_70m50n
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
Jak to ktos kiedys powiedzial:
"Z baba zle, bez baby jeszcze gorzej"
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
Wszsytko to kwestia odpowiedniej organizacji czasu i ustawienia priorytetow. Jak to mowia: "Jesli nie masz czasu to znajdz soie cos do roboty". :wink:

Oczywiscie w koncu czlowiek osiaga to stadium zagospodarowania czasu, ze przedluzajace sie wyproznienie powoduje, ze spozniasz sie na autobus i wali sie caly misterny rozklad zajec. :)

moja rada : zacznij od planowania czasu na wypoczynek (czyt. sen) - coz ci po treningach i kobiecie, jesli bedziesz padal na pysk.
  • 0

budo_paweł18
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 345 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
Wornsnie łam sie moja milosc zerwala ze mna w moje urodziny, wrocila do bylego :roll: aja usłyszalem "no bo wiesz ja bede musiala sie jezykow w wakacje uczyc" 8O .......jakich "językow" to ja wole sie nie domyslac :-) . 3ym sie chlopie bo lasek na swiecie jest jeszcze wiele....
  • 0

budo_kruk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
worms!!
miałem podobny problem(tyle ze nie było tam jednej dziewczyny a pare "przyjaciółek" :) ) i rozwiązałe to w prosty sposób:
wziąłem kartke, plan lekcji, plan treningów itp. ułożyłem plan całego tygodnia z góry. wiadomo ze cały czas nie zajmowałem sie tylko powyrzszymi czynnościami ale tez "przyjaciółkami". w szkole był mizerny efekt mojego planu,aż w koncu zacząłem do tego planu wpisąłm nauke na sobote i niedziele.wiem ze to nie najleprza perspektywa ale w tym roku jeszcze zadnej 1 nie zebrałem!!potem nawet na przerwie w szkole dasz rade sobie przeczytać poprzednie lekcje i bedziesz wiedział wszystko.
powodzenia
p.s. jak to ci nie odpowiada ze sobota z niedzilą to nauka to chyba będziesz musił z czegoś zrezygnować :wink:
  • 0

budo_amioko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA

Kolejność przypadkowa.
Wiec moze ktos ma jakiś pomysł, moze ktos miał podobną sytuacje... .
Jako, ze szkołe można zawsze rzucić, to dziewczyne i boks NIGDY :!:


Może namów dziewczynę na treningi wspólne - choć boks hmm :wink: , ale może jej sie spodoba.
  • 0

budo_kirin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 750 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
Z ciagnieciem swojej Pani na treningi to bym uwazal - to wymaga rozeznania i wyczucia. Bron Boze nie staraj sie jej na sile wepchnac w krag twoich zainteresowan - proces ten musi przebiegac naturalne, a dziewczyna musi CHCIEC cwiczyc razem z toba. Pozostaje wtedy jeszcze kwestia: czy bedziesz w stanie skupic sie na treningu w obecnosci twojej damy? :wink: Poza tym musisz byc swiadomtego, ze wspolne trenowanie wcale nie musi oznaczac wspolnego spedzania tego czasu - przeciez sparrowac bedziesz z kims innym...
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
WRÓCIŁA DO MNIE!!!

Cholera, moje życia to jak j****y kalejdoskop :)

Wnioski? :

-Jestem w punkcie wyjścia

-Postaram się ograniczyć kontakty z dziewczyną na rzecz boksu

-Sparnigi? Ona u mnie w klubie? 8O :? Może tak to ujme...ona sie do boksu nie ndaje, uwierzcie mi...zresztą przykładowo jakby ją ktoś uderzyła na sparingu to mogłoby sie to różnie skończyc...dla niego. Moze jakieś karate?

-Szkołę na poważnie, (uczenie sie i chodzenie) zaczynam od piątku, takze trzymajcie kciuki :twisted: , na razie mam pare pał, sytucja jest kiepska, a nie tragiczna, takze powinnienem dać rade.

Pozdro.
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA

No tak mozna to wszystko pogodzic ale wyrozumiala dziewczyna to podstawa :)


dokladnie, jak dziewczyna ci kiedys powie nie idz na trening przyjedz do mnie, lub tekst w stylu albo ja albo to twoje...karate, aikido ...itp to z gory mow jej do widzenia bo nic z tego nie bedzie. Ja tak zrobilem :)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA

chłopie, może najpierw weź kubeł zimnej wody. w tym wieku hormony szaleją i świat się wydaje trochę inny niż jest faktycznie. wrzuć z tą panną na luz to raz. nie odpuszczaj szkoły to dwa. i treningów też nie to trzy.
i tylko się pls nie obrażaj na mnie za te słowa, bo wiem co piszę :!: (patrząc na to z perspektywy czasu)
sam też kiedyś nie wiedziałem jak te sprawy pogodzić i wyszło na to, że dla panny porzuciłem treningi. i żałuję. a prawda jest taka: jeśli panna jest OK to zrozumie, że masz taką pasję, jak nie to panien jeszcze spotkasz w życiu dość. a lata na szkołę i treningi mijają i do tego już potem trudno wrócić, jeśli się oleje w tym wieku.

PS. jeśli teraz nie jesteś w stanie pogodzić tych rzeczy, to pomyśl jak sobie poradzisz na pełnym etacie w robocie i z dwójką dzieci w domu. podpowiem, że to dopiero jest przej**ane :?


jestm tego samego zdania
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
Ja tez :!: Na szczescie mi do tego jeszcze troche potrzeba :)
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA

No tak mozna to wszystko pogodzic ale wyrozumiala dziewczyna to podstawa :)


dokladnie, jak dziewczyna ci kiedys powie nie idz na trening przyjedz do mnie, lub tekst w stylu albo ja albo to twoje...karate, aikido ...itp to z gory mow jej do widzenia bo nic z tego nie bedzie. Ja tak zrobilem :)

Taaa, moja Panna rzekła: "Spróbuj rzucić szkołe...a ja rzuce Ciebie" , no, ale to chyba dobrze o niej swiadczy :D
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak to pogodzić? SPORT, SZKOŁA, DZIEWCZYNA
WORNS-4LIFE, ja Ci radzę abyś zrezygnował ze wszytskiego i poświęcił się jedynie ambitnej działalności pisarskiej na BUDO.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024