Skocz do zawartości


Zdjęcie

Saleta w barze


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
160 odpowiedzi w tym temacie

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze

Saleta "wygrał".
Dno i amatorka.Banda debili z Krzysiem na czele!!!To sie w pale nie miesci. 8O


mozna to jeszcze skomentowac tak : syf i gnuj :P
  • 0

budo_odym
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnica

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
NIesmak tej walki bedzie ciagnał sie latami, a P. Saleta nie za bardzo z czego ma sie cieszyć. Zresztą trudno jest nawet oceniać taką walkę, bo nic tam na dobrym poziomie nie było. Tak naprawde, to chyba nie ma nikogo kto by uznał to za walke, a co bedzie dalej ... mysle ze lepiej dla P.
Salet żeby już dał sobie spokój z K1 - to nie dla niego. Poziom zaprezentowany był żenujący i dając błędne wyobrażenie o jakiejkolwiek walce.

Dziwi mnie jedno Saleta chyba zaczyna lubić te wszystkie swoje wpadki, kto pamięta walkę w boksie gdzie chciał blokować barkiem wszystkie ciosy i reke opuszczal, co skończyło się dla niego niezbyt pięknie. Potem się dziwić rozgoryczeniu wśród młodych ludzi.

Co do oprawy i "NAJLEPSZEGO" prezentera POLSAT-u, to może on prowadzić Czar Par, Bar lub coś innego, ale niech nie zapowiada żadnej walki, bo brzmiało to jak HYMN narodowy na ostatnich MŚ w piłce nożnej. O śpiewie Hymnu już nie wspomne, gdzie nasze poczucie, ja rozumiem np. że niewszyscy czują się u nas dobrze, nasza gospodarka... itp., ale żeby nie było już porządnego śpiewu ze strony kibiców, przecież dziecko nie pasowało tam, jaka to była prezentacja, jaka motywacja do walki, zagrzewanie, wkońcu to nasz zawodnik NAS samych prezentował.
A te walki na trybunach, to nie wiem chyba reżyser miał jakieś kłopoty żołądkowe lub źle sypia, poprostu chory umysł - brak wartość merytorycznej, po co POLACY maja się bić między sobą!!!!
Wstydze sie za to że takie coś na miejsce w TV. Czuje niesmak i takie jest moje zdanie.
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
OK chłopcy, pojeździliscie juz po Salecie jak po "burej suce", ale wytłumczcie mi jedno:

Jak z takiego dobrego kickboksera i boksera zrobił się...no włśnie. :?

Być moze można zwalić to na wiek? Bo innej mozliwosci niewidze.Jeszcze pare lat temu słyszałem jak na springach robił Vitucha* jak chciał, widziałem jego BARDZO DOBRE walki kickbokserskie, zresztą był przecież mistrzem swiata w formule full-contact. Podczas pobytu w U.S.A, był prowadzony przez trenera trzech mistrzów swiata wagi cieżkiej, połcieżkiej i średniej, Ala Dundee'ego. Na bokserskim zawodowym ringu stoczył 47 walki z czego wygrał 41. Ma na swoim koncie takie nazwiska jak Luan Krasniqi czy Wesley Martin, zgoda to nie są pięsciarze wybitni, ale na pewno nie sa to kelnerzy ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ) .
Więc ja sie pytam co sie stało? Saleta wypadł żałosnie, słabo, wolno... .

*-Vitalij Kliczko
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
więc może powinien już się wycofać i prowadzić fitness klub ? Skoro prezentował taki żenujący poziom, a bym wcześniej mistrzem świata w kicku to cos jest nie tsak, za dużo facet utył, bo był wielki jak góra, a jego ciosy nie robiły na przeciwniku wrażenia, to jak on wygrywał te wszystkie wcześniejsze walki ? bo kilka z nich widziałem i też niestety były na podłym poziomie - jeden przeciwnik Przemka, chyba jakiś jugosławianin, nie zadał nawet pieciu celnych ciosów, a stal dośc długo, i przegrał na punkty. Moim zdaniem przemas powinine już dać sobie spokój i nie promować w tej sposób K1, bo tylko zaszkodzi temu sportowi w naszym kraju. I nie w takich programach jak bar, z taką oprawą, bo K1 stanie się tak jak w kilka krajach zachodnich sportem dla imigrantów, bo nikt normalny nie będzie chciał oglądać takich wieśniackich zawodów, w stylu polsatu "prosto i dla prostaków" jak to się swego czasu ktoś wypowiedział.
  • 0

budo_ktosx
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
... wydaje mi sie ze trzeba rozdzielic dwie sprawy, oprawe, realizacje imprezy i sama walke.

Pomysl i realizacja imprezy bez watpliwosci kicz i zenada...

Jezeli chodzi o sama walke to:

1. Nie mozna bylo skupic sie na walce i zobaczyc jak naprawde wygladala poniewaz sposob realizacji Polsatu na to nie pozwolil - co jednoznacznie pogarsza ocene walki a nie slusznie bo nie wygladala tak tragicznie.

2. Sa walki lepsze i gorsze mowi sie czasem ze walczy sie tak jak przeciwnik pozwala, nie wiem czy zwrociliscie uwage ze Varga byl chaotyczny, rwal tempo w zasadzie nie atakowal - a zauwazcie ze Przemek walczy bardziej defensywnie (stad obrony barkiem itp.), mniej agresji, atakuje z kontry.

3. To jest waga ciezka tak wiec mozna bylo spodziewac sie ze ciosy
nie beda zbyt szybkie - fakt tempo bylo dosc wolne, ale klasa zawodnikow
tez nie ta. Nie mozna porownywac Salety do Lebannera, Ignashowa, czy Bonjaskiego. Oni sa mlodzi, sa fighterami, ryzykantami, sa agresywni w kazdej walce stawiaja wszystko na jedna karte. Wiekszosc z nich od dziecka rozwiazywala swoje problemy piesciami, dla niektorych jedyna szansa osiagniecia czegos w zyciu jest walka.
Saleta to zupelnie inna bajka, spokojny grzeczny chlopiec ktory nie podejmuje duzego ryzyka - kazdy robi to co chce i nie ma co krytykowac.

Jak wiadomo K1 to dosc duze pieniadze, w zawodnikow ktorzy sa perspektywiczni i robia duze postepy od pewnego poziomu sa inwestowane duze pieniadze a wtedy latwiej jest o dobrych trenerow, sparingpartnerow i cale zwiazane z tym zaplecze.

Przypomnijcie sobie debiut Bothy (mistrz swiata w boksie) na poczatku kiepsko, teraz 25.09 Botha wygral z Lebanerem, KO 3 runda - Lebaner nie wyszedl do walki)

A w polsce jak to w polsce, nie ma ludzi ktorzy potrafia cokolwiek wypromowac tak wiec nie ma sponsorow wtedy takimi imprezami nie interesuja sie telewizje to i nie ma pieniedzy ... bledne kolo.

Z tego co mi wiadomo to Saleta do walki przygotowywal sie pod okiem Macka Skupinskiego z nim tez niby sparowawal (Maciek wazy 60 kg a Saleta 110 kg), powszechnie bylo wiadomo ze Przemek poszukuje sparing partnerow - niestety w polsce nie bylo wielu chetnych - jednynie kilka miesiecy temu Lukasz Jarosz.
Mozliwe jest ze gdyby walka byla o jakas wieksza stawke pewnie Saleta wyjechalby do Holandii albo na Bialorus do Chinuka.

... to takie prozaiczne:)

4. Krytykujemy kopniecia Salety ale wydaje mi sie ze nie slusznie bo w K1 nie chodzi o to zeby efektownie kopac - wydaje mi sie ze w K1 trzeba efektownie wygrac! . Jest wielu zawodnikow w k1 ktorzy slabo kopia a wygrywaja (niektorzy maja to cos, ze wiedza kiedy kopnac).

5. Z poczty pantoflowej.... Saleta wyszedl do walki z niewyleczonym kolanem i przeprostowanym lokciem prawej reki.

Telewizja rzadzi sie swoimi prawami, musi i chc stworzyc widowisko a ze czasem ktos sie zapedzi .... i tak jak w tym przypadku sami zawodnicy stali sie tlem do kiepskiej jakosci przedstawienia :)

I jeszcze jedna sprawa, wydaje sie to logiczne a niektorzy tego nie zauwazyli, program byl na zywo i Saleta ani w czasie walki ani zaraz po niej nie wiedzial jak to faktycznie wyglada w TV. Pewnie mial przyjemnosc :) zobaczyc to pozniej.

.... dluga to byla wypowiedz, ale wydaje mi sie ze odrobina mniej krytycznego spojrzenia sie przyda.

... to znowu takie polskie.... skrytykowac, opluc, sponiewierac - no a jeszcze w tym przypadku jest to uzasadnione i usprawiedliwione nie mozna sie temu oprzec.... tak wiec wszyscy medrcy ruszaja do klawiatur....

pozdrawiam,
  • 0

budo_macz1980
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 151 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Instytut Kettlebell Sport Polska
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
Kytyka krytykom, ale tutaj stwierdza się fakty, aktualnie saleta to kiepski fighter, kiedyś był dobry, ale widocznie z tego "wyrósł"

Kiedyś ogladałem jego walkę, przed pojedynkiem udawał cwaniaka, śmiał się z przeciwnika po czym walka trwała coś ok 15 sekund i Salete znieśli z ringu, od tamtego czasu znieniłem zdanie na jego temat i dziś wiem, że sie nie pomyliłem
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze

... wydaje mi sie ze trzeba rozdzielic dwie sprawy, oprawe, realizacje imprezy i sama walke.

Pomysl i realizacja imprezy bez watpliwosci kicz i zenada...

Jezeli chodzi o sama walke to:

1. Nie mozna bylo skupic sie na walce i zobaczyc jak naprawde wygladala poniewaz sposob realizacji Polsatu na to nie pozwolil - co jednoznacznie pogarsza ocene walki a nie slusznie bo nie wygladala tak tragicznie.

2. Sa walki lepsze i gorsze mowi sie czasem ze walczy sie tak jak przeciwnik pozwala, nie wiem czy zwrociliscie uwage ze Varga byl chaotyczny, rwal tempo w zasadzie nie atakowal - a zauwazcie ze Przemek walczy bardziej defensywnie (stad obrony barkiem itp.), mniej agresji, atakuje z kontry.


ładna i rzeczowa wypoweidż, masz w wielu sprawach rację, ale mnie jakoś tak się kojarzy że jak oprawa do dupy to i często walka na poziomie podwórkowej przepychaniny, tak własnie było w tym przypadku. Zaskoczyło mnie na przykład, że zawodnicy przed walka musieli własnonożnie zrzucac kawałki odpalonych wczesniej petard, dlatego jak sobie tak troszkę przemyślałem to dochodze do wniosku, że oni chyba nie mogli walczyc w tej atmosferze festynu z koziej wólki - nie mieli chyba pewności że to się dzieje na serio. nie wiem tak sobie tylko przemyśliwam, ale wydaje mi się że jak promotor i organizator walki sa powaznymi ludźmi to i zawodnicy mają powazne podejście.

Nie mogę się z Toba zgodzic, że Przemek miał solidne przygotowanie bo trenował u tego czy tamtego, nie potrafił narzucic przeciwnikowi swoich reguł, pozwalał mu na dośc wiele, faktem jest Varga walczył jak mu się udało, ale też faktem że Przemek tej walki nie kontrolował, nie był zawodnikiem wyraźnie dominującym. Co do kontuzji to jak to widze, nic na siłę, skoro jest kontuzja, która może być niebezpieczna to się nie walczy, tylo się to cholerstwo zalecza. Saleta wytworzył wokół siebie atmosferę gwiazdy TV, dlatego ma teraz duża presję by zakończyc sensownie karierę, pewne dlatego walczył z kontuzją.

Sposób rtealizacji całego przedswięcia przypominał mi flm amatorski jaki zrobilismy z kumplami w ogólniaku, tam nie było wiadomo miejscami o co chodzi. :)
  • 0

budo_jarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1566 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Budapest

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
Dla mnie osobiście to poziom tej walki i sam Salety był żałosny, nie żenujący ale żałosny. Od razu przypomniały mi się podwórka po projektycji Wejścia Smoka, pełne młodych chłopaków próbujących się wzajemnie kopnąć czy uderzyć na wzór onegdaj wielkiej gwiazd Bruca Lee.

A co do Salety i jego mistrzost w kicku - to był inny Saleta i inny kick. Chciałem wam tylko powiedzieć, ze po latach bez treningów można nie kopać wysoko, ale raz wpojona techniki kopnięcia, skręt stopy, wyjście biodra itp. pozostają do śmierci. A Przemuś tego nie przyswoił i pokazać nie mógł.

Sumując - powinien się chłop zająć uprawą roli, albo czymś podobnym no w K1 to on już raczej nie zagości. Tzn. zagościć może, oceńmy to uczciwie, ale skutki tego dla niego zamego mogą być opłakane.
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
na temat poziomu walki i oprawy rodem z gierki KINGPIN wszytstko zostalo juz powiedziane, mi natomiast najbardziej przypadl do gustu wjazd terenowka przez sciane prosto pod rinh muheheh :D
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze

Botha wygral z Lebanerem, KO 3 runda - Lebaner nie wyszedl do walki)


No,nie do konca tak to bylo.Walka byla remisowa,a LeBanner nie wyszedl do rundy sudden death,bo odnowila mu sie kontuzja przedramienia.Poza tym nie byl w formie.Jerome tez sie starzeje,takze nie ma co przeceniac Bothy.Fakt faktem,ze Botha poprawia sie z kazda walka.

Odnosnie Salety: moim zdaniem zlote czasy ma juz za soba.Ogladajac walke odnioslem wrazenie,ze wszystkie akcje byly wolne,malo skoordynowane i obydwu zawodnikom brakowalo determinacji.
Saleta w K-1 nie mialby jakichkolwiek szans.Jest juz za stary,zeby na serio o tym myslec.Saleta to nie Ernesto Hoost,ktory na stare lata jest jeszcze w swietnej formie.Poza tym nie wiem od kogo Saleta i jego przeciwnik uczyli sie lowkickow?To zalosne smeranie sie po nogach nie przypominalo w kazdym razie low-ow.

Jest jeszcze inna kwestia.Po co Saleta tak utyl?Kiedys jak byl zdecydowanie lzejszy,byl tez szybszy i bardziej niebezpeiczny.TEraz jest wolny i szybciej sie meczy.A dodatkowa masa nie dala mu nokautujacego uderzenia,wiec nie wiem nawet po co dorzucil tyle kilosow.

Wiem,ze najlatwiej jest oceniac wszystko stojac z boku,ale jak dla mnie to Saleta nawet nie powinien myslec o starcie w K-1.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
myśle że Lowkicków uczył go Rysio z klanu :) (unserious, just made in my head)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
Jestem gleboko rozczarowany. Myslalem, ze kopac umie... Bo, jak powiedzial Jarek, tego sie nie zapomina. Jednak mylilem sie. :roll: Odnosze wrazenie, ze gdyby Wegier troche przycisnal to... Ale chyba dostal kase, zeby nie przycisnac.
W sumie dosyc zalosne widowisko. ma nadzieje, ze chociaz P.S. na tym dobrze zarobil.
Kreowanie natomiast Przemyslawa Salety, na "dzikiego", fajtera to chybiony pomysl. Choc ta stacja nie takie reczy robila, robi i bedzie robic. Ja go w sumie lubie. Ale lepiej niech zajmie sie promocja sportu, prowadzeniem klubu, hodowaniem psow (pieknego ma tego nowego bandoga), nawet komentarzem sportowym, bywaniem na salonach - bo to mu niezle wychodzi.

K_P
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
Wreszcie postanowiłem coś napisać w tym temacie. Ktoś na vortalu pisał że Saleta zajebiście kopie lowy. hehehe, dobre sobie. Prędkość ślimaka to nawet za dużo powiedziane, nie mówiąc już o wyższych kopnięciach. Pewnie że on nie musi kopać, niech się dobrze przed kopami broni i będzie ok, ale kopy to nie wszystko.
Jak na byłego mistrza Europy to za dużo dostał od węgra po misce.
Aż myślałem że padnie. Było kilka takich akcji że cała seria wchodziła.

Poziom widowiska dla nas był straszny, ale pewnie niewtajemniczonym się podobał. Walka była nudna potwornie. Jeśli Saleta chciałby walczyć w japońskim K1 to takich przeciwników jak Varga powinien nokautować a nie bawić sie przez 5!! rund. Właśnie, skąd 5 rund. Zwykle w K1 są 3.

K1 panie Przemku to nie szermierka na pięci, to szybka walka najlepiej kończąca się nokautem. Ja mam nadzieję że Saleta jeszcze powalczy wynosząc z tej walki wnioski.

Jeden wielki plus który zauważyłem to brak opuszczania lewej ręki!!
Wreszcie, bravo!!! Teraz trzeba zrzucić pare kilo, i nauczyć się mocno bić, przy tej masie to musi być kwestja złej techniki uderzeń. Nie wierze żeby Przemol był za słaby.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
Nikt nie mowi, ze on jest slaby. Pewnie rozjechalby 100 proc. forumowych krytykantow. Jest tylko jedne problem - on jest za slaby na czolowke swiatowa. Po prostu, o wiele za slaby.
K_P
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
Napewno nie jest slaby , ale wydaje mi sie ze znalazl by sie tutaj jakis przedstawiciel na forum co moglby sobie znim poradzic :)
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
MYslisz o sobie? Bo, jesli chodzi o mnie, to nie moja waga.
K_P
  • 0

budo_czaders
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
No cóż, Przemek kiedyś był dobry i także kiedyś miał lepszego farta. Nie wiem czy wogóle warto o jego umiejetnosciach pisać. Pewnych zasad uderzeń nigdy sie nie zapomina ale brak umiejętnie wykorzystanych możliwosci naturalnych ciała podczas treningu przynosi złe owoce. Potrzeba by było aby jego rozwój przebiegał troszczke inaczej (jeśli jeszcze mozna mówić cokolwiek o jakimś rozwoju w jego przypadku). Saleta jesli chce jeszcze wygrywać musi "na nowo się narodzić!"
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze

MYslisz o sobie? Bo, jesli chodzi o mnie, to nie moja waga.
K_P


Nie niemysle o sobie, chodzi mi oto ze jest tutaj kilka zawodnikow , kulku styli ktorzy wydaje mi sie mogli by walczyc z Saleta w obecnej formie
  • 0

budo_piaba
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
Krytykujac Salete nie twierdze jednoczesnie, ze bylbym go w stanie pokonac.Koles ma jakas tam reputacje.Byl mistrzem swiata KB, w boksie pokonal np. Luana Krasnici i mowi sie o nim, ze jest to dobry fighter.A to , co pokazal w zeszly piatek ma sie nijak do tego, co sie o nim mowi.Jak ktos powiedzial - fajny show, efekt, ale walka na mniej niz przecietnym poziomie.Porownujac do walk prawdziwego K-1 w Japonii czy USA to ta walka byla po prostu slaba.Ja tam nie mam konkretnego zdania o Salecie,ale swoim wystepem raczej mnie nie przekonal, nie twierdze jednak, zeby mu na tym zalezalo :D .Moja wiedza jest ograniczona i nie rzucam haslami typu : Saleta jest taki i taki... Wypowiadam tylk swoja opinie na temat jego walki, a nie na jego temat konkretnie.

W kazdym razie nie widze go w walce z LeBannerem, MacDonaldem albo Ignashowem.To jest po prostu pierwsza liga,a Saleta aktualnie jest w czwartej...
  • 0

budo_raben
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 382 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Saleta w barze
Dzisiaj w nocy ogladalem powtorke( piatek nad ranem).
Powiem to tak walka wygladala lepiej jak oprawa. A co do walki to raczej nieszczegolnie wygladala. Jakos nie mam przekonania, ze w najblizszym czasie Przemek zostanie gwiazda pierwszego formatu ale najwarzniejsze jest, to ze zaczal walczyc w obcej dla siebie formule. Mawasow to raczej nie widzialem raz maigeri, i to wszystko ( nie wspominajac lokow ). Moim skromnym zdaniem jesli chce wygrywac musi zaczac bardziej urzywac nog i poprawic dynamike rak bo warunki ma calkiem calkiem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024