Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sosnowski wygrywa


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_dareczo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Sosnowski wygrywa
Właśnie przed chwilą Albert Sosnowski 'Dragon" wygral walkę z Amerykaninem Cravenem w polowie drugiej rundy przez nokaut powiedzcie co sądzicie o tym pojedynku, jak dla mnie amerykanin byl troche nie tego tamtego :P Dołączona grafika i Albert po walce Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa
8O 8O 8O

Prosze? Jak jak mogłme to przegapić? Dzis, w niedziele, mam ndzieje, ze bedzie powtórka! :evil:
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa
Komentatorzy mowili ze to nie kelner he ale chyba w gastronomi robi:)
Ale tak powaznie to nie byl wielki boks i raczej tez takiego sie nie spodziewalem. Przeciwnik Sosnowskiego nie byl wirtuozem piesci i nie pokazal nic. Sam Sosnowski tez nie mial duzych mozliwosci zeby cos wiecej pokazac-zrobil to co powinien. Mam nadziej tylko ze nastepna jego wlaka przyniesie wiecej emocji.
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa

Komentatorzy mowili ze to nie kelner he ale chyba w gastronomi robi:)
Ale tak powaznie to nie byl wielki boks i raczej tez takiego sie nie spodziewalem. Przeciwnik Sosnowskiego nie byl wirtuozem piesci i nie pokazal nic. Sam Sosnowski tez nie mial duzych mozliwosci zeby cos wiecej pokazac-zrobil to co powinien. Mam nadziej tylko ze nastepna jego wlaka przyniesie wiecej emocji.

Sosnasowski powinnien dostać przeciwnika z nazwiskiem, ale juz nie z umiejętnosciami...tak zwyciestwo by go podbudowało, i "wlałao by" wiecej wiary w siebie!
  • 0

budo_dareczo
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 96 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa
tak tym abrdziej ze jego ostatnie kilka walk zakonczylo sie przed czasem i sam Dragon mowil ze chce w koncu powalczyc na calym dystansie aby sprawdzic swoja kondycje, a co do tej walki to amerykanin caly czas dal sie wprowadzac do naroznika, nie bil prostymi - wiec przegral; miejmy nadizeje że nastepna walka bedzie nieco dluzsza i ciekawsza, a ona juz w listopadzie :D
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa
Sosnowski powinien dostac Mavrowicza to by go wyleczyl z boksu bo ja go niewidze jako dobrego boksera ani nawet przecietniaka
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa

Sosnowski powinien dostac Mavrowicza to by go wyleczyl z boksu bo ja go niewidze jako dobrego boksera ani nawet przecietniaka


:evil:

Jak to ma byc żart, to znaczy, ze jestes SKONCZONYM DEBILEM!!!



Mavrović umiera...wazy teraz 70kg. i na wózku jeździ, nieprzezyje roku.
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa

:evil:

Jak to ma byc żart, to znaczy, ze jestes SKONCZONYM DEBILEM!!!



Mavrović umiera...wazy teraz 70kg. i na wózku jeździ, nieprzezyje roku.


A moze o tym nie wiedział??
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa

A moze o tym nie wiedział??

A może...Miłosz wyda niedługo nowy poemat... :?
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa

Mavrović umiera...wazy teraz 70kg. i na wózku jeździ, nieprzezyje roku.

Można prosić o rozszerzenie.
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa
WORNS-4LIFE pajacu naprawde sadzisz ze Sosnowski bedzie dobrym boxerem ? narodowiec jestes czy co ze tak w niego wierzysz ? a o Mavrowiczu niewiedzialem co mu jest ?
  • 0

budo_lukew
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 467 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa
mowicie cos o Mavrowiczu cholera lubialem bardzo goscia, raka ma ?
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa

WORNS-4LIFE pajacu naprawde sadzisz ze Sosnowski bedzie dobrym boxerem ? narodowiec jestes czy co ze tak w niego wierzysz ? a o Mavrowiczu niewiedzialem co mu jest ?

:?

Nigdy nietwierdziem, ze Sosna jest dobrym bokserem, twierdziełm, ze moze byc lepszy.

A co do Zlejka, to nie wiem co dokałdnie z nim, widziałem jego zdjecie w necie jak jest na wózku i strasznie wychudzony....jak ktos mi niewierzy, to niech sobie wpisze w Google "Mavrovic" i jak bedzie link gdzie zielonymi napisami będzie "boxrec" to niech wejdzie i zobaczy, kiedy stoczyła ostatnią walke...zresztą Saleta w wywiadzie z mówił, ze Mavrovic jest b.chory. Wywiad jest na jekieś stronie b0kserskiej, jak Was interesują te słowa Salety to Wam wyaid powiedzmy jutro znadje, jak nie jutro to pojutrze :wink:
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa
Sorry,ze dwa posty, ale edycji nie ma :? :roll:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

(...)
Czy liczysz, że, poza Sanem, uda Ci się zrewanżować innym Twoim pogromcom?

- Nie ma takiej możliwości. Mavrovic od dawna jest ciężko chory (...)



K..a, ze cos takiego musiało spotakać takiego człowieka :!: :!: :!: :evil:

Pamiętam walke Mavrovicia z Lennoxem, ale bił...echchch. :evil:

A pamietacie takich "wyniszczonych" mistrzów jak Tua, czy Ibeabuchi? Nie wiem czy oni teraz 40 mają... :?
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa
sosnowski jak go dobrze poprowadza to bedzie maszynka do zabijania. czytalem dzis w glosie koszalinskim o tej walce i ze sosnowski bycmoze bedzie walczyc z saleta na poczatku przyszlego roku. pffff co wy na to? moim zdaniem niech on zostanie komentatorem - lepiej mu to wychodzi.
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa

sosnowski jak go dobrze poprowadza to bedzie maszynka do zabijania. czytalem dzis w glosie koszalinskim o tej walce i ze sosnowski bycmoze bedzie walczyc z saleta na poczatku przyszlego roku. pffff co wy na to? moim zdaniem niech on zostanie komentatorem - lepiej mu to wychodzi.

Saleta jest/był owiele berdziej utytułownym bokserem niż Sosnowski czy np. Gołota. Wątpie zeby Saleta doszedł do tej formy co chocby z Boydem....wygra Dragon, Saleta już zardzewiał, nie osiagnie formy.
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa

Saleta jest/był owiele berdziej utytułownym bokserem niż Sosnowski czy np. Gołota. Wątpie zeby Saleta doszedł do tej formy co chocby z Boydem....wygra Dragon, Saleta już zardzewiał, nie osiagnie formy.


no wiesz, ja bardziej szanuje golote i sosnowskiego niz salete. on dla mnie nie jest bokserem tylko gwiazda tv. nie zapomne walki o mistrza europy kiedy utlenil sobie wlosy,glupawo sie usmiechal a przeciwnik(holender) po prostu go posadzil na dupie i po tytule.
kickboxerem byl dobrym, ale do boksu to on sie nie nadaje...
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa

sosnowski jak go dobrze poprowadza to bedzie maszynka do zabijania.


:)
Fajne zarty.
Facet ma rekord jak nie przymierzajac Muhamad Ali a nigdy nie przeboksowal walki 8 rundowej, nie jestem pewien czy nawet 6 rundowej :!: Zobacz z jakimi przeciwnikami walczyl do tej pory, sami kelnerzy.
Na co on czeka ? Na emeryture ? Jest perspektywiczny od poczatku swojej kariery, ciagle powtarza ze "musi popracowac nad kondycja" :rofl:
To dobry przeciwnik dla konczacego kariere Przemka Salety, dla nikogo powaznego juz nie.
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa

Facet ma rekord jak nie przymierzajac Muhamad Ali a nigdy nie przeboksowal walki 8 rundowej, nie jestem pewien czy nawet 6 rundowej :!: Zobacz z jakimi przeciwnikami walczyl do tej pory, sami kelnerzy.
Na co on czeka ? Na emeryture ? Jest perspektywiczny od poczatku swojej kariery, ciagle powtarza ze "musi popracowac nad kondycja" :rofl:
To dobry przeciwnik dla konczacego kariere Przemka Salety, dla nikogo powaznego juz nie.


co do kelnerow to sie zgadzam. ale nie badz dla niego taki surowy ;) saleta jak dla mnie to skonczyl kariere i lepiej niech sie pokazuje w studiu tv niz na ringu.
a sosnowski jest mlody i moze w koncu sie zdecyduje zawalczyc o cos powazniejszego z kims powazniejszym:) oby.. oby...
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sosnowski wygrywa
Sosnowski walczył tylko z kelnerami? Tak, moze oprócz Cooka, który teraz w U.S.A nadspodziewanie sobie dobrze radzi, 8O ....ale Dragon z nim przegrał :) . Salata ma dobrą technike, i niezły refleks...przynajmniej miał. A to, ze jest showmenem? To w takim razie Michalczewski też jest cieżki po lubi rozgłos :D

A w ogóle polscy pieściarze, w stylu Bonina, Włodarczyka itp., ogolnie chodzi mi o HKP sa prowadzenie własnie na papierowym rekordzie.
Jaki bilans ma Bonin? Z tego poważnego przeciwnika to miał RAZ (Harrisona).

P.S
Jak chcecie moim mili to mogę Wam zapodac linki do popisowych akcji Salety 8) .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024