Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sparing po latach ... :(((((


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Sparing po latach ... :(((((
Byłem przedwczoraj w rodzinnych stronach i spotkałem kumpla z którym kiedyś trenowałem. Naszło mnie na sparing. On ciągle aktywnie boksuje a ja trenuję tylko. Dość regularnie ale to tylko taki indywidualny trening, powiedzmy, że boskerski (bieganie, worek, skakanka, trochę siłownia).
No i wlał mi. :cry:
Może i na punkty to by nie było tak źle tylko, że wcale nie mogłem się wczuć i te moje ciosy były bez siły. Kondycyjnie byłem lepszy 8O , ale timing :? .
Więcej już takich zabaw nie powtarzam.
Chociaż i tak mnie pochwalił. Powiedział (chyba trochę bajerował), że jak bym trochę poćwiczył na poważnie to w lidze mógłbym zawalczyć ale i tak mu nie wierzę :wink: . (To już było wieczorem przy piwie)
Najgorsze to, że jakoś cholernie sobie nadwyrężyłem łapy - tyle przestrzeliłem.
Ale zweryfikowałem co potrafię i to mnie cieszy.
W ogóle strasznie dopakował - teraz waży 98kg i w zasadzie to dobrze, że nie udało mu się mnie trafić, bo to jednak prawie 20kg różnicy.
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparing po latach ... :(((((
Eeee...

On ciągle aktywnie boksuje a ja trenuję tylko. (...)
W ogóle strasznie dopakował - teraz waży 98kg (...) to jednak prawie 20kg różnicy.


Albo Ty jestes taki talent samorodek, ze nie moze Cie trafic bokser 20 kg ciezszy aktywnie boksujacy... albo cos jest nie tak.

w zasadzie to dobrze, że nie udało mu się mnie trafić


Chyba raczej Cie oszczedzal :D
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparing po latach ... :(((((

Eeee...

On ciągle aktywnie boksuje a ja trenuję tylko. (...)
W ogóle strasznie dopakował - teraz waży 98kg (...) to jednak prawie 20kg różnicy.


Albo Ty jestes taki talent samorodek, ze nie moze Cie trafic bokser 20 kg ciezszy aktywnie boksujacy... albo cos jest nie tak.

w zasadzie to dobrze, że nie udało mu się mnie trafić


Chyba raczej Cie oszczedzal :D


Rozumiem Twoje wątpliwości, bo nie znasz wszystkich faktów. :wink:

Po prostu kiedyś byliśmy w miarę równi pod względem umiejętności. A później przestałem ale ciągle trenowałem.

Chodzi nie o to, że mnie nie trafił tylko, że nie trafił czysto i mocno, czyli, że nie znokautował. Akurat balans i gardę zawsze miałem dobre.
A to, że mnie trochę oszczędzał to pewne. Zresztą to chyba normalne w takim sparingu z kumplem.
No i to nie była normalna walka. Bez fauli, bez klinczu.
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparing po latach ... :(((((

Po prostu kiedyś byliśmy w miarę równi pod względem umiejętności. A później przestałem ale ciągle trenowałem.


No to raczej wynik sparingu jest prawidlowy i nie powinien budzic zdumienia. W koncu chlop ciezko pracowal to i odskoczyl z umiejetnosciami :D Trening we wlasnym zakresie nie moze sie rownac z treningami na sali pod okiem trenera.
  • 0

budo_badtrip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 312 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sparing po latach ... :(((((
Sparing z kumplem to kiepski sprawdzian umiejętności. Jak sparuje z kimś lżejszym, słabszym i w dodatku z dobrym kumplem to się staram. Staram się dobrze bawić nie robiąc kumplowi przypadkiem jakiejkolwiek krzywdy. Swoją drogą jak już trenować sw to pod kątem sparingów przynajmniej. Inaczej to jest tak jakbyś ćwiczył pływanie nie wchodząc do wody. Ale co kto lubi.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024