Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tani kask


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_cmkz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bełchatów

Napisano Ponad rok temu

Tani kask
Chciałbym kupić sobie jakiś tani kask. Nie chodze na żadne treningi bokserskie. Czasami bije się z kumplami dla rozrywki. Polećcie mi coś dobrego i niedrogiego - do 70 zł [jeśli takie są :wink: ]
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani kask
nie ma :)
  • 0

budo_cmkz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bełchatów

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani kask
Niech Ci będzie - nie musi być dobry, ma być tani :) .
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani kask
jak bylem maly to mialem taki z napisem "POLICJA"(mial nawet szybke z przodu). Ostatnio taki w TESCO widzialem za 60 zeta :) ( a tak na serio to ja bym na swojej glowie nie oszczedzal)
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani kask

jak bylem maly to mialem taki z napisem "POLICJA


Przyłuczenie do zawodu?

( a tak na serio to ja bym na swojej glowie nie oszczedzal)


Bdzury pleciesz, ja np. wole bez :twisted:

A trenuje boks, kask mi przeszkadza, jest mi w nim gorąco, gniecie mnie w uszy i przygłusza, nie słysze dobbrze poleceń trenera, jak mozno sie doatnie sierpowym to moze się przesunać i sytuacja staje conajmniej groteskowa... . Mnie uderzenia w głowe (nie w twarz) nie bolą.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani kask
Ja tez wole bez kasku jak widze ze sa mniej wiecej rowne szanse. JAk wiem ze jest mozliwosc ze dostane od kogos niezle baty to kask zakladam(teraz cwicze kravke i sparingi sie losuje wiec nie wiadomo na kogo trafisz i nie "ustawiasz" sobie sparingow jak chcesz).
No pewnie jak dostaniesz w leb to nie boli ale ci mozg lasuje jak za duzo razy oberwiesz :)
Btw. nie nie przyUczenie do zawodu...jesli chodzi o moje doswiadczenia zwiazane z policja to sa one raczej negatywne :wink: :)
  • 0

budo_dz1adek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bytom/czestochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani kask
witam tez mialem problem z kaskiem i udalo mi sie go znalesc w zwyklym komisie .. i najciekawsze jest to ze za 2 kaski zaplacilem 50 zl stan jest idealny.. poszukaj moze cos znajdziesz pozdrawiam
  • 0

budo_pszczóła
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Tani kask
(nie znam sie na kaskach) Widzialem ostatnio w zwyczajnym sklepie sportowym kaski za 55 zl, ktore byly naprawde dobrze wykonane (jak na swoja cene). Sadze ze taki kask dobrze by ochronil glowe. Rozejrzyj sie na poczatek po sklepach. Powinienes znalesc cos odpowiedniego.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024