Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szybkie zrzucenie wagi ...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
45 odpowiedzi w tym temacie

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkie zrzucenie wagi ...
MORO:
Napisałeś to samo co wtedy, poprawiłeś ten błąd, ale ja te sprostowania czytałem.
No i ile można się pomylić mierząc obwód?
To może wyjaśnij jak mierzyć? W którym miejscu (obw. przedramienia i klatki u kobiet :wink: ).
Dla mnie tam najlepszy test to skoczyć na proste nogi i jak galareta nie lata to jest ok. :wink:
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkie zrzucenie wagi ...
I jeszcze jedno - na wypadek jak coś rzeczywiście źle robię : jak to interpretować (te wyniki)?
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkie zrzucenie wagi ...
ciezar tkanki tluszczowej mlodych kobiet stanowi okolo 24% ciezaru ciala a u mezczyzn okolo 14% -jezeli o to ci chodzi.
  • 0

budo_firefox
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Marsa :p

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkie zrzucenie wagi ...
hehehe z nudow sobie pomierzylem, policzylem, i mi wyszlo, ze mam Tkanki Aktywnej 71,34 kg - co nieco mi dalo do myslenia, bo waze 67-68 kg :twisted: czyli Ta mam 104, 9 % :) :) :) rekord swiata chyba... :twisted: :twisted: :twisted:
podaj jeszcze, gdzie nalezy mierzyc te obwody podudzia i przedramienia - u nasady, w najgrubszym miejscu, czy w najchudszym, w srodku geometrycznym, czy jak ? ;] moj wynik moge zwalic ostatecznie na bledy pomiaru :) - bo sznurek + linijka nie daje jakiejs kosmicznej dokladnosci... :)
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkie zrzucenie wagi ...
hmmm no to bede musial poszukac jakichs wytycznych co do tych pomiarow...
  • 0

budo_matysshido
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Szybkie zrzucenie wagi ...
Swego czasu wyglądałem jak taran do rozwalania bram, ale postanowiłem się wziąść za siebie. Po długim czasi doszedłem do całkiem niezłego wyglądu. O tym ,że podczas ostrego odchudzania zanikają też mięśnie, dowiedziałem się stosunkowo niedawno, ale nie jestem pewny, czy wiedząc to dużo wcześniej podjąłbym się innej metpdy pdchudzania. Na czym polegała? Na początku próbowałem wszystkim pewnie dobrze znanej diety 1000kcal. Przynosiła efekty, ale trzeba było bardzo długo na nie czekać, a i jadłospidu nie potrafiłem tak ułożyć, żeby zawarte były w nim wszystkie odpowiednie witaminy itd. Tak czy siak byłem osłabiony, d;latego przeżuciłem się na robienie sobie głodówek. Maxymalnie trwające do 7dni, same płyny. Strasznie były męczące i osłabiające, ale bardzo szybko potem wracałem do formy. W ten sposób w ciągu trzech lat udało mi się schudnąć ponad 20kg i wagę mam stałą. Podczas jednej takiej głodówki, pojawił się efekt jo-jo, ale wyciągnąłem wnioski co było nie tak i więcej się to już nie powtórzyło. Teraz skupiam się tylko na treningach i pomimo tego że już nie powinienem się odchudzać , to czasami robię sobie dwu- trzydniowe głodówki w celu oczyszcenia organizmu. Taka naturalna oczyszcalnia syfu powstałego w organizmie hehehe :D uch, ale się rozpisałem 8O
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024