Skocz do zawartości


Zdjęcie

kulturystyka a tatuaże


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

kulturystyka a tatuaże
Wiec tak mam takie pytanie do osob uprawiajacych kulturystyke. Jak jest z robieniem tatuazu jak ktos cwiczy, czy robicie i nic sie niedzieje , znaczy nie "rozmazuje sie" czy potem jakies korekty. No bo nawet jesli tam miesien rozszerzy o kilka centymetrow , czy klatka/brzuch zmieni wyglad , to chyba rowniez tatuaz sie lekko rozplynie. No bo wiadomo ze jak sie robi czy na mase , czy na rzezbe , czy na gestosc to cialo , a w zasadzie miesnie, zmieniaja lekko wyglad . Czekam na odpowiedzi i pozdrawiam!!!.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże
Z tego co mowil mi tatuator (tatuazysta?) o ile nie bedziesz mial rozstepow, nie ma sie o co martwic.
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże
kumpel ostatnio robil na bicepsie,powiedzieli mu ze reka musiala by urosnac o ok.25 cm zeby zaczal sie rozchodzic.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże

Z tego co mowil mi tatuator (tatuazysta?) o ile nie bedziesz mial rozstepow, nie ma sie o co martwic.

niechodzi im o rozstepy, np jesli reka lekko sie poszerzy lub zwezi , a na klatce piersiowej tatuaz?? Woogle na wszystkich miesniach. Z tego co wiem mozna robic korekty ale korekty po pol roku niema sensu robic.
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże

niechodzi im o rozstepy, np jesli reka lekko sie poszerzy lub zwezi , a na klatce piersiowej tatuaz?? Woogle na wszystkich miesniach. Z tego co wiem mozna robic korekty ale korekty po pol roku niema sensu robic.


wiem o co Ci chodzi, bo sam mialem podobne rozterki robiac tatuaz na okolo bicepsa. Jednak facet, ktory zajmuje sie robieniem tatuazy profesjonalnie powiedzial, ze z takim czyms nie pa problemu, o ile nie wystapia rozstepy no i oczywiscie o ile nie poszerzy Ci sie bic o 15 cm.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże
Czyli raczej mozna robic , ale wyglad tatuazu sie niezmienia pozostaje ten sam , czy moze jak biceps jest inny od tego na ktorym robilismy sie tatuaz , to moze sie troche "pomiac" ?? A i jeszcze jedno , niewiesz czy tak samo nie ma problemow przy robieniu tatuazu np na klatce piersiowej?
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże

Czyli raczej mozna robic , ale wyglad tatuazu sie niezmienia pozostaje ten sam , czy moze jak biceps jest inny od tego na ktorym robilismy sie tatuaz , to moze sie troche "pomiac" ?? A i jeszcze jedno , niewiesz czy tak samo nie ma problemow przy robieniu tatuazu np na klatce piersiowej?


Czy sie moze pogiac nie wiem. U mnie sie nie pogiely a troche miecha gdzieniegdzie przybylo :)

jak napisalem, jesli nie planujesz radykalnych zmian (czytaj +10 cm w klacie) to z tatuazem nic sie nie powinno stac. Tyle wiem.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże
Ze sie jeszcze z ciekawosci zapytam , jak masz tatuaz na bicepsie , i napniesz biceps (jak napinasz to obwod wzrastra z 8-10cm, zalezy u kogo) to tatuaz wyglada inaczej czy tak samo , a moze nawet lepiej?
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże

Ze sie jeszcze z ciekawosci zapytam , jak masz tatuaz na bicepsie , i napniesz biceps (jak napinasz to obwod wzrastra z 8-10cm, zalezy u kogo) to tatuaz wyglada inaczej czy tak samo , a moze nawet lepiej?

8O :?
ja nawet w snach tak nie mam :cry:
skora podczas napinania miesni ci sie nie rozciaga jakos dziwnie, wiec tatuaz co najwyzej moze zmienic minimalnie wyglad ze wzgledu na kat, czy cos.. na chlopska logike :wink:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże
to wes wyprostuj reke i zmierz obwod bicepsa , poprostu wybrostowanej reki , a zmierz napietego miesnia , jest pare centow , mi tam juz niechodzi o to ze ladiej nieladniej , tylko czy wogole jest sens robienia tatuazy u ludzi ktorzy cwicza i wyglad miesni czesto sie zmienia
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże
dobra odgrzeje temat
nie przypakowalem az tak strasznie ale pierwszy tatuaz zrobiłem w wieku lat 16 ważac pewnie nawet nie 70 kg
dzisiaj mam 24 lata 97 kg i 12 tatuazy
nic mi sie nie porozciągało ani nie powykręcało (nawet napis na połowie brzucha a ten urósł od tamtego czasu sporo :) )
jedyna możliwość rozejscia sie tatuazu to rozstępy albo
jak zrobisz wokoło ręki jakis powtarzalny wzór - np, pas z nabojami, czyli identyczne elementy blizko siebie i zamkniety wzór
wtedy moze byc widac roznice na psozczegolych elemntach (tu nabojach) ale to minimalne roznice przy duzym rozroscie
metoda jest taka zeby nie zamykac wzorku tylko zostawic wolne miejsce na wewnętrznej stronie ręki wtedy nawet jak sie bedzie skóra rozciągała to tatuaż a nią też (np. zrobic ten pas naboi wychodzący jakby spod skóry)

pozdrawiam i mam nadzieje ze pomoglem
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże
aa pomogles pomogles , bo przypomnialem sobie ze jeszcze rozstepy moga cwiczacego spotkac :/

Blacha Ty sie znasz to powiedz mi jeszcze 2 rzeczy , czy jest pozniejsza mozliwosc korekty tatuazu , a druga rzecz to czy mozna zrobic tatuaz na miejscu w ktorym masz juz jakby "zagojony rozstep" niechodzi mi o czerwone "nowe" rozstepy ale o juz "stare" białe rozstepy

Pozdrawiam
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże
korekty mozna robic (to sie bodajze nazywa cover). Na rozstepach podejrzewam, ze tez mozna robic, ale pewien nie jestem.

Pozdro.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże
mozna i nawet co kilka lat powinno sie zdeko poprawic tatuaz - na zasadzie odświerzenia itp. taka kosmetyka
cover up to zakrywanie starego chujowego tatuazu nowym zupelnei innym albo poprawienie starego, nałożenie cieni itp.
na bliznach można robic tatuaz pod warunkiem ze są stare i sie nie ślimaczą itp.
często właśnie tatuażem sie zakrywa blizny itp.
ja min. z tego powodu chce wytatuwać przedramie na którym mam sporo blizn ze starcyh głupich szczenaickich czasów, wszystkie sznyciory pokryje tatuaż, jednym juz zakrywalem kilka blizn na ręce i wyszlo rewelka.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: kulturystyka a tatuaże
ok czyli juz wiem ze mozna zrobic tatuaz i rozwijac swoje miesnie be zadnych szkod :) , ale teraz powiedzcie mi jakie sa ceny tatuazu , i w jakim wieku najlepiej tatuaz robic, nie mowie ze chce tera zale poprostu mnie to interesuje i z checia zrobilbym sobie tatuaz w przyszlosci
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024