Skocz do zawartości


Zdjęcie

co wiecie o seitedo??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
210 odpowiedzi w tym temacie

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Witam!!! Gala była ekstra, ale dla mnie zakończyła się pechowo. Moja walka z Buczko była krutka, pamiętam tylko wyniesienie i potem z wys.1.5 metra walnąłem głową o ring (od tego momentu biała plama) Na szczęście wstałem wreszcie o własnych siłach i jakoś się trzymam. Mam tylko nadzieję że następnym razem będzie lepiej, muszę popracować nad obroną przed wejściami w nogi. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim,którzy trzymali kciuki!!!!!!


Oj Tedo...
a gdzie dbałość o zdrowie :)
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Cos mi sie wydaje ,ze to rodzice sa odpowiedzialni,ze puszczaja dzieci na zawody bynajmniej musza podpisac zgode.
To jest tak jak rodzice zapisuja do sekcji nie sprawdzajac uprawnien czy licencji instruktorów .


Co ciekawe, walka dzieci do dla rodziców nie lada gratka.
Często widziałem jak ojciec podchodził do syna i mówił" załatw tego chuja..."
:? 8O
Takie życie i dzieci najbardziej na tym cierpią
ale cóż zrobić. To są jakieś chore zapędy rodziców, może niespełnione amb icje :?:

kto to wie...
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Witam!!! Gala była ekstra, ale dla mnie zakończyła się pechowo. Moja walka z Buczko była krutka, pamiętam tylko wyniesienie i potem z wys.1.5 metra walnąłem głową o ring (od tego momentu biała plama) Na szczęście wstałem wreszcie o własnych siłach i jakoś się trzymam. Mam tylko nadzieję że następnym razem będzie lepiej, muszę popracować nad obroną przed wejściami w nogi. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim,którzy trzymali kciuki!!!!!!


Mimo wszystko gratuluje . Wracaj do zdrowia i na treningi.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Dziękuję bardzo,dochodzę do siebie i zaczynam przygotowania do turnieju w Bielsku,na który wszystkich zapraszam!!!! Karateka 1 Ciebie też!!!! Może pokażesz wreszcie co potrafisz. Pozdrawiam!!!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Dziękuję bardzo,dochodzę do siebie i zaczynam przygotowania do turnieju w Bielsku,na który wszystkich zapraszam!!!! Karateka 1 Ciebie też!!!! Może pokażesz wreszcie co potrafisz. Pozdrawiam!!!



Masz to jak w banku najpier zaprasza na turniej so sieradza juz za tydzien chlopcze :wink:
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Gratuluje Tedo odwagi tak trzymaj :) a co do Bielska to fajnie bo ja tez prawdopodobnie bede startowal ale nie na 100% :(
  • 0

budo_wk33
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
jakie zawody?
prosze o namiary!
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
karateka 1 , z tymi osszołomami to przesadzasz. Oczywistym jest, ze PZK to kiok i shotokan, i niedopuszczą nikogo z zewnatrz. Tu polskie prawo jest beznadziejne. Ale na szczęście nie jest stosowane i dzięki temu wszystkie style mogą mieć własne mistrzostwa polski.

A co do zawodów dzieci, to u nas jest to poprostu kichon ippon kumite, i sędziowie oceniają technike i wymyślność obron przed poszczególnymi atakami. Bezpieczne, a dzieciaki mają super zabawe.
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Witam!!! Karateka 1, napisz dokładnie co masz na myśli pisząc o zawodach. Czy Ty zapraszasz mnie na turniej do Sieradza??? Jeżeli chodzi o priva-to zadzwoń do mojego Shihana a on poda Ci dane któreCię interesują. Pozdrawiam!!! WK 33 wejdz na stronę [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] tam są wszelkie potrzebne dane!!! Zapas- super że sie tam zjawisz, gdybyś nie mógł startować, to przyjedz chociaż ocenić poziom zawodów i zawodników. Pozdrawiam!!!
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Dziękuję bardzo,dochodzę do siebie i zaczynam przygotowania do turnieju w Bielsku,na który wszystkich zapraszam!!!! Karateka 1 Ciebie też!!!! Może pokażesz wreszcie co potrafisz. Pozdrawiam!!!


tedo zdaj prosze relacje z tego jak przynajmniej wyglada karateka1 :-)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Przykro mi,ale nie wiem jeszcze jak wygląda ten człowieczek!!!! Na priva napisał mi,że nie bierze udziału w nielegalnych zawodach, nie wiem co o tym sądzić, bo na forum (jeżeli dobrze odczytałem jego posta)przyjął zaproszenie. Prosił mnie jeszcze o nr wyciągu z KRS (Krajowego Rejestru Sądowego).Karateka 1 o to Ci chodziło??? Nie jestem pewien!!!! Przyjedz na turniej i weż w nim udział. Ja walczę w kat. do 80kg-może się spotkamy!? :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
I pewne panowie sie niedowiecie jak Karateka 1 wyglada :) chyba, ze wybierzecie sie na jedena z imprez Kyokushin kan i tam go znajdziecie :wink: :-)

Karateka 1 zwraca sie o rozne rzeczy do niewłasciwych osob, nie wiem dlaczego nie kontaktuje sie z przedstawicielami oficjalnymi.

Nie wydaje mi sie zeby Karateka1 brał jescze udział w zawodach...chyba, ze w innej kategorii wiekowej...

Ale moze niech On sam sie wypowie w tych kwestiach.

Tedo poprawcie koniecznie sedziowanie (kwalifikacje sedziow) na zawodach Seitedo i bedzie ok.

pzdr
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Na priva .....


Chyba nie rozumiesz pewnych zasad, a konkretnie tego po co sa wiadomosci prywatne.



--
Washi
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Rozumiem po co są wiadomości prywatne, ale nie rozumiem przewrotności Karateki1. Co innego pisze na forum,a co innego na priva(masz to jak w banku-jego udział na zawodach, a na priva-nie przyjeżdzam na nielegalne zawody). Ja nie mam nic do ukrycia i chyba on też nie, więc nie powinien być zły z tego powodu. Jeszcze jedno,żeby odpowiedzieć na priva to trzeba się gdzieś wkręcić,a ja tego jeszcze nie zrobiłem i nie mogłem w taki sposób mu odpisać. Zadowolony z odpowiedzi??? Pozdrawiam!!!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Tak sie sklada ,ze ladnie pisza na teh stronie seitedo tylko nic konkretnego.
Co do tego ,ze kazda organizacja moze sobie robic MP to moze ktos mi odpisze czemu Polska Konfederacja Sportu ( dawny UKFiS) odwolal MP Kyokushin IKO 3 w szydlowcu ?.

Mysle ,ze kolega maniak jest w temacie :wink:
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
TEDO DZIEKI ZA ZAPROSZENIE JUZ ZALATWILEM WSZYSTKIE RZECZY I NA 99% BEDE TYLKO ZE JA W KATEGORI DO 70 KILO BOM JEST MALUTKI :) A POZATYM MILO BEDZIE SPOTKAC DAWNYCH ZNAJOMYCH :)
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Zadowolony z odpowiedzi??? Pozdrawiam!!!


Moze byc :)



--
Washi
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Tak sie sklada ,ze ladnie pisza na teh stronie seitedo tylko nic konkretnego.
Co do tego ,ze kazda organizacja moze sobie robic MP to moze ktos mi odpisze czemu Polska Konfederacja Sportu ( dawny UKFiS) odwolal MP Kyokushin IKO 3 w szydlowcu ?.

Mysle ,ze kolega maniak jest w temacie :wink:


Wiesz doskonale, ze to nie PKS tylko mr.Drewniak sie do tego przyłozył.
Nie chce dalej wchodzic w ten temat bo juz to przerabialismy :wink:

pzdr
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Tak sie sklada ,ze ladnie pisza na teh stronie seitedo tylko nic konkretnego.
Co do tego ,ze kazda organizacja moze sobie robic MP to moze ktos mi odpisze czemu Polska Konfederacja Sportu ( dawny UKFiS) odwolal MP Kyokushin IKO 3 w szydlowcu ?.

Mysle ,ze kolega maniak jest w temacie :wink:


Wiesz doskonale, ze to nie PKS tylko mr.Drewniak sie do tego przyłozył.
Nie chce dalej wchodzic w ten temat bo juz to przerabialismy :wink:

pzdr


Maniak masz 100%racje tylko ten pan nie dzilal prywatnie gdyz jest V-ce Prezesem PZK i musial sie podeprzec przepisami w tym zakresie.
Pozdrawiam

Ps. Mialem tutaj na mysli ,ze tylko potwierdziszze MP nie moze robic nikt poza PZK i PZKT
  • 0

budo_raphael
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Małopolska

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Tak sie sklada ,ze ladnie pisza na teh stronie seitedo tylko nic konkretnego...


Na stronie seitedo są regulaminy turniejów, zasady walk, wymagania egzaminacyjne, historia oraz szereg informacji na temat ich imprez. Jeżeli to nie są konkrety, to co wg Ciebie nimi jest? Niedługo się przyczepisz, że strona jest nie w takim kolorze jak trzeba :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024