Skocz do zawartości


Zdjęcie

co wiecie o seitedo??


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
210 odpowiedzi w tym temacie

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
masz racje dla ludzi ,którym PKS w sporcie kojarzy sie z PKP to zupeBne zreo .
Mnie mo|esz nazywac jak chcesz mi to dynda ,gdyz dzieci mog wszystko -hehehehehehe bez obrazy i konczym te bzdet jak nie kumasz tematu ,gdyz moderator sie tylko denerwuje. :wink:
  • 0

budo_telex
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
PKS do PKP to taki ironiczny zart, smiesza mnie po prostu administracyjne instytucje smiertelnie przekonane o swojej waznosci i niezbednosci.
Szkoly pokonczylem, wiekowo pewnie tez jestem starszy od Ciebie (34 lata) wiec nie strzelaj tak na oslep kula w plot, bo sam wystawiasz sobie idiotyczna opinie, choc Ci na niej nie zalezy :wink:
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Jeżeli chodzi o technikę Shihana to jest ok. i nie uważam żeby była to rąbanka

ok :)
nie kłócę się....
widziałem jego egzamin, być może poszedł do przodu i teraz ma lepszą technikę niż kiedyś :D
pytanie tylko czy ma TECHNIKĘ NA 5DANA??
Przecież to jest wysoki stopień..
A tak nawiasem to ciekawe jaki przezentowałbyś poziom wyszkolenia gdyby shihan prowadził Cię od początku...


pozdrawiam 8)
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Witam!!! Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo nie wiem. Jedyne co mogę napisać, to że było ciężko przestawić się z techniką z Karate Shotokan, na Karate kontaktowe. Wiesz chyba o co chodzi.
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Witam!!! Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo nie wiem. Jedyne co mogę napisać, to że było ciężko przestawić się z techniką z Karate Shotokan, na Karate kontaktowe. Wiesz chyba o co chodzi.



powiem tyle- tak czy siak dla Ciebie lepiej że zaczołeś np. od shotokanu a nie od seitedo. Dlatego masz zapewne solidne podstawy, które mozesz wykorzystać w sporcie seitedo. Większość gości którzy tylko ćwiczyli seitedo nie mają dobrej techniki... :( - znam kilka osób.
Trochę Ci się dziwie, że nie poszedłeś do kyoka, ale pewnie blizej miałeś na seitedo.

Pozdrawiam i życze sukcesów 8)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
aikibudi widze,|e jest dbrze zorietowany w temacie seitedo jak teraz wygladaja ich struktury w karaju po tym calym rozpadzie ? :( , klótniach , wyzwiskach w sieci , itd
  • 0

budo_wesley
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 680 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZCZECIN

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

powiem tyle- tak czy siak dla Ciebie lepiej że zaczołeś np. od shotokanu a nie od seitedo. Dlatego masz zapewne solidne podstawy, które mozesz wykorzystać w sporcie seitedo. Większość gości którzy tylko ćwiczyli seitedo nie mają dobrej techniki... :( - znam kilka osób.


Powiem tyle, Aikidudi- solidne podstawy z shotokanu nie nadaja sie do niczego. I nie wiem jak ta "dobra technika" moze pomoc w kontaktowych sportach/sztukach walki. Pewnie masz na mysli, ze techniki shotokanu ladnie wygladaja... ale jak cholernie ciezko jest sie pozniej tego wszystkiego oduczyc!

Pozdrawiam
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
bez chisteri wszystko mozna tylko rzeba chciec i miec dobre wzorce.

Wszystko zaelzy od ludzi. W jednym nasz racje zerokie pozycjie w shotokanie pozostawiaja nawyki i ......... :wink:
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Witam!!! Seitedo daje mi spore możliwości!!! Podstawy z Shotokanu przydają mi się, ale nie we wszystkim.Technika w karate kontaktowym jest całkiem inna. Natomiast w kata,bardzo mi się przydały. Muszę uciekać. Mam nadzieję że będziecie mimo wszystko trzymać kciuki za mnie w jutrzejszym Colosseum. Za 3 godzinki jadę do Bielska, potem sen i ring. Pozdrawiam wszyskich!!!
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Jeszcze jedno. Seitedo się nie rozpadło. Działa całkiem prężnie!!!
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Jeszcze jedno. Seitedo się nie rozpadło. Działa całkiem prężnie!!!


Dowcip miesiaca a uwazaj na gladiatorów z Kosmosu ponic sa nie samowici jak popija przed walk :)
  • 0

budo_maniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 814 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

. Mam nadzieję że będziecie mimo wszystko trzymać kciuki za mnie w jutrzejszym Colosseum. Za 3 godzinki jadę do Bielska, potem sen i ring. Pozdrawiam wszyskich!!!


Napisz relacje potem jak ta impreza wyszła i jak Ci poszło.
Trzymaj sie.
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

aikibudi widze,|e jest dbrze zorietowany w temacie seitedo jak teraz wygladaja ich struktury w karaju po tym calym rozpadzie ? :( , klótniach , wyzwiskach w sieci , itd



karateka nie przesadzajmy-nie wiem aż tak wiele jak mogłoby sie wydawać.
Wiem, że troche ludzi szykuje sie do odejścia. Mam bezpośredni kontakt z ludźmi ćwiczącymi w Wadowicach oraz Bielsku. Chyba przestaje im się podobać to czego się uczą i co widzą...
Jak macie jakieś namiary na dobry kyok w bielsku to dajcie znac chętnie tym osobom pomogę.

Mam do Was takie pytanie, czy w innych stylach są organizowane zawody dla małych dzieci? Jesli tak to na jakich zasadach. Pytam ponieważ znam gościa, który zapisał dziewczynkę na seitedo i od momentu kiedy wyszła na mate podczas zawodów ma uraz psychiczny i ma lęki.
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
z tego co wiem to wg polsiego prawa dzieci do lat 16 nie mogą brać udziału w zawodach walk (ew. mogą brać od lat 14 ale jezeli używane sa ochraniacze i jakieś ograniczenia).
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Tak sie sklada ,ze polskiej prawo to jedna ne wydolna instytucja. Prawa pozwala np. na orgnizacje MP tylko PZK i PZKT a kazdy osozlom moze to robic i nic mu za to nie zrobia. Tylko jeden taki w Szydlowcu dostal gluta i sie wystraszyl faxem z PZK wysyalnym na policje i wladz samorzadowym.Dobry pic to podstawa.

Co do walk dzieci to mozna i powinno sie rozbic walki bezkontaktowe lub jakies konkurencje sprawnosciowe jak kata czy walki rezyserowane to pozwoli mlodszym zalapac bakcyla a jednoczesnie ie wyrzadzac im krzywdy
  • 0

budo_aikidudi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 281 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wadowice/manch.

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
jak widziałem na zawodach seitedo, dzieci które startowały były młodsze niż 14lat i to sporo młodsze. Zresztą ten gość o którym Wam wspominałem ma córkę która napewno nie ma 10 lat!!





pozdrawiam 8)
  • 0

budo_wk33
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
kolega z forum chyba nie bezie w stanie napisav jak poszlo wiec napisze ja :)
walka trawala 20 sek.Buczko wszedl w nogi i wyniosl go i walnal poteznego slama dodajac po tym 3 bomby.Koniec
Ja mam dla kolegi wielki respekt ze wystartowal i ze podjal walke z najlepszymi brawo.
A co do przegranej SHIT HAPPENS zdarza sie
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??

Mam do Was takie pytanie, czy w innych stylach są organizowane zawody dla małych dzieci? Jesli tak to na jakich zasadach. Pytam ponieważ znam gościa, który zapisał dziewczynkę na seitedo i od momentu kiedy wyszła na mate podczas zawodów ma uraz psychiczny i ma lęki.


[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
12 lat to chyba najmniej, ale nie czytałem wszystkiego.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Cos mi sie wydaje ,ze to rodzice sa odpowiedzialni,ze puszczaja dzieci na zawody bynajmniej musza podpisac zgode.
To jest tak jak rodzice zapisuja do sekcji nie sprawdzajac uprawnien czy licencji instruktorów .
  • 0

budo_tedo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 988 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: co wiecie o seitedo??
Witam!!! Gala była ekstra, ale dla mnie zakończyła się pechowo. Moja walka z Buczko była krutka, pamiętam tylko wyniesienie i potem z wys.1.5 metra walnąłem głową o ring (od tego momentu biała plama) Na szczęście wstałem wreszcie o własnych siłach i jakoś się trzymam. Mam tylko nadzieję że następnym razem będzie lepiej, muszę popracować nad obroną przed wejściami w nogi. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim,którzy trzymali kciuki!!!!!!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024