Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulica - dwa światy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

budo_morgul
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Bo to była "straż obywatelska" i jak zobaczyli, że się jakiś podejrzany element kreci po ich osiedlu to zareagowali :)
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

No, czterech na pięciu zapewne doświadczy. Raz :)

Tyle że opisy które tutaj czytam to mnie tworzą obraz ulic spływających krwią, a nie takich gdzie można dostać w pysk średnio raz na piętnaście lat.

Zdrówka,
AdamD

bo opisy dotyczaa tego co sie zdarzyło a wiadomo, że norma jest brak wydarzeń...
wydaje mi sie , że to co opisujemy na budo to w wielu wypadkach trening mentalny..przygotowanie na sytuację która komus się zdarzyła...trening umysłu do reagowania w sytuacji zagrożenia a taka może się zdarzyc nawet takiej spokojnej osobie jak adamd bo jak sam mówisz "w pysk dotałeś".
niedługo trzeba myslec żeby wymyslic ,że jedna jedyna sytuacja w zyciu może zakończyć sie tragicznie -tobie sie udało tylko zebrac po twarzy ale mogło być o wiele gorzej więc TYLKO PRZYPADKIEM UNIKNAŁES BYC MOŻE NAWET SMIERCI ;) :twisted:

więc jak to w końcu jest ??? skoro można chocby raz dostac po buzi to jest NIEBEZPIECZNIE.

jednak zaznaczyłem opcje "bezpiecznie jest" bo "krawe łaznie" to w końcu panuja gdzies w afryce...u nas trzeba sie tylko pilnowac i wiedziec co gdzie kogo może spotkac...
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Racja zgodze sie z toba:-)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

mogło być o wiele gorzej więc TYLKO PRZYPADKIEM UNIKNAŁES BYC MOŻE NAWET SMIERCI ;) :twisted:


:lol: 8)

Nie chcę się czepiać, ale dziś jadąc do firmy miałem ze dwie takie sytuacje, w których nerwowi kierowcy robili mi po drodze jakieś głupoty: uniknąłem śmierci. Dotknąłem prawie mokrą ręką suszarki: uniknąłem śmierci. W sobotę strułem się chipsami - mogłem umrzeć, ale: uniknąłem śmierci 8)

Zasadniczo póki żyjemy, to w każdej sekundzie "mogło być o wiele gorzej" a jednak statystycznie dobijemy jakoś w okolice słusznego wieku lat siedemdziesięciu 8)

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

[ w których nerwowi kierowcy robili mi po drodze jakieś głupoty: uniknąłem śmierci. Dotknąłem prawie mokrą ręką suszarki: uniknąłem śmierci. W sobotę strułem się chipsami - mogłem umrzeć, ale: uniknąłem śmierci 8)


na wstepie powinienes podziekowac lekarzowi, ktory odebral Twoj porod, bo zamiast pomoc, mogl Cie zabic 8)
  • 0

budo_hellfire
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Minas Morgul
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

W sobotę strułem się chipsami - mogłem umrzeć, ale: uniknąłem śmierci 8)

Chipsami, czy jakimś dodatkiem do nich :wink:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Piwa wypiłem tyle co normalnie, a chipsów zjadłem za trzy razy tyle ;) Stawiam na chipsy :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to na "chipsach byles" .. no nie ladnie ... odwazny jestes zwazywszy ze Twoja piekniejsza polowa zawsze ma jakis noz pod reka ... moze to Tobie i "chipsom" zaszkodzic :D ... uwazaj na chipsy :]
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

Tylko k*rwa ten Sosnowiec

buAUHahuahuAhuAhuAhuAaHUaHUAHUAhuahuAhuahuAAHUaHUaUhA :) :) :) :) :)

btw, mowi sie altreich albo strefa S.
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
CHipsy???Piwo??? 8O oco chodzi:-)
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

CHipsy???Piwo??? 8O oco chodzi:-)


O zycie... :)

Pozdro
J.
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Dzinex;p juz rozumiem:-) Chipsy, piwo i tv w stylu Amerykanskim:-)
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Nie, nie rozumiesz. Chipsy, piwo i sparringi na atrapy po polsku 8)
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

Oczywiście są też dzielnice zgoła nieciekawe ale każdy rozsądny nie łazi tam w nocy i sam. Teraz ciekawostka - bylismy z kumplem raz po 21 późną jesienią i zimą w okolicach bł.czesława i na koperniku juz pod lasem(czyżbyś tam Vince mieszkał )


Powiedzmy ze to jakies 2km od mojej siedziby :) Ale kojarze tereny ...
  • 0

budo_piotrdg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

Tylko k*rwa ten Sosnowiec

buAUHahuahuAhuAhuAhuAaHUaHUAHUAhuahuAhuahuAAHUaHUaUhA :) :) :) :) :)

btw, mowi sie altreich albo strefa S.


Heh...wczoraj jakoś umknął mi ten wpis...
Tak się zastanawiam... co Wy tak tego Sosnowca nie lubicie ;)
Bo ja to zauważyłem, że większość powtarzających tego typu teksty w Sosnowcu nigdy nie była :rofl: :rofl: :rofl:
  • 0

budo_wbr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Dołączona grafika


Gdynię mogę zdecydowanie uznać za miasto bezpieczne. Centrum to w ogóle oaza spokoju, trochę gorzej jest w dzielnicach sypialnych, ale dotyczy to nie więcej jak połowy z nich i też nie jest tragicznie. Moje osiedle na przykład to blokowisko, ale jest tu cisza, spokój i bardzo nieduże stężenie agresji. Nie bałbym się puścić dziewczyny samej na przystanek autobusowy po 22.

A w centrum to chodziłem wiele razy sam i w grupie, trzeźwy i narąbany, w miarę wcześnie i bardzo późno... I jeszcze NIGDY mi się nic nie przytrafiło, nie widziałem też i nie znam NIKOGO, kto zostałby poszkodowany. Nie twierdzę tym samym, że to się nie zdarza... Ale jest NAPRAWDĘ spokojnie.

Jest natomiast w Trójmieście jedno miejsce bardzo niebezpieczne - podmiejska kolejka SKM. Łączy Wejherowo z Gdańskiem przez Redę, Rumię, Gdynię i Sopot. Można tam stracić telefon i kasę w biały dzień. Mnie chciano okraść dwa razy. Na szczęście nieskutecznie, ale słyszałem już o wielu przypadkach zakończonych utratą mienia. Tacy złodzieje są nieuchwytni i jest to plaga tego środka transportu.

Poza tym raz koleś chciał ode mnie parę groszy na papierosy. Nic poważniejszego mnie w życiu nie spotkało.
  • 0

budo_kooniu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 676 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:małopolskie

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
jest takie powiedzenie ze jak ktoś ma pecha to w piz...e na żyletke trafi i cos w tym jest. W końcu nawet nauka o ofiarach powstała wiktymologia się nazywa i o takich pechowcach naucza .
ja mieszkam w stosunkowo małym miescie wiec spokojnie sobie chodze gdzie chcę bo starzy mnie znaja a małolaty jakos takich dziadków rzadko zaczepiają-ale BUDO-BHP zawsze i wszedzi zachowuję!!! tak u siebie jak i na wyjazdach bo to mi rozsądek i doswiadczenie dyktuje
  • 0

budo_ghostek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 318 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Mam podobną sytuację do Koonia i chociaż zdarzają się różne wypadki, ja nigdy nie miałem większych problemów o ile sam ich nie szukałem.
  • 0

budo_marcin954
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2861 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Manchester UK
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Szczecin - jak łaziłem z kolezkami po barach to nie było fajnie, jak przestałem łazic z kolezkami po barach bo od paru ładnych sobie trenuje to jest fajnie. kwesitię swojej dawnej dzielnicy i warunków tam ponujących przemilcze, przemilcze również zawód jaki musiałem wykonywac przez czas dłuższy, to nie było fajne.
  • 0

budo_grillu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
właśnie co wy chcecie od Sosnowca 8) i jeszcze ktoś coś walnął o Barakach porównując do nich Zagórze :) Ja jestem z Zagórza. Przypałów miałem 3. Ogólnie nic poważnego się nie stało. Tylko lekkie 'zdenerwowanie' i poczucie bezsilności :wink: Ale takto... Na mojej street, to jak jest hmm... Są ciecie pod bloczyskiem ale znamy się, że tak powiem z widzenia... I mnie nic nie zrobią a bać się ich nie mam zamiaru :D Inne bloczyska. Są pakerzy w mniej więcej moim wieku co to myslą, że z ekipą będą zawsze :D :D Bujają się itp co wyglada dość komicznie. No ale ... chłopcy albo techno albo hh słuchają i myślą że sa gringo :lol: Najlepiej zejść z drogi i olać ich ciepłym moczem, niech sie cieszą jacy to nie są 'groźni' 8) A ktoś także napisał, że trza mieć twarz zakapiora. Fakt. Ale...ja raz własnie miałem przypał bo miałem wzrok raczej pogardliwy dla całej sytuacji (krojenie qmpla :D ) i żulowi to sie nie spodobało :? 8) Nic mi ściery w konsekwencji nie zrobiły... Z głową spuszczoną łazić nie bedę. Dalej. Ogólnie trzeba wiedziec gdzie się mieszka, byc swiadomym, ze przypał moze przyjsc zawsze. nawet jak 10 lat miales spokój. Trza miec doswiadczenie i umiec sie w pewnych sytuacjach zachowac. Nie odrazu napierdzielac goscia ani dupi nie lizac. Jesli to nie poskutkuje (czyli konwersacja zdecydowanym głosem) to wtedy trza wybrac jedna z 3 bramek: :D
1. Pierdolnąć
2. Zostać pierdolniętym
3. Spierdalać
Sorry za wulgaryzm 8) Baraki zaś to inna bajka. Sam do Plejady nie łaże bo wole Aucham :twisted: Ale kiedys z qmplem poszlismy z buta do plejady zimą było juz ciemno i... Nic sie nie stalo. Słyszałem jednak o panach z tamtych stron i ... nieciekawie. No ale... Życie :-)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024