Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ulica - dwa światy?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

Mojej Pani moja geba sie podoba :D Tym bardziej ze fryzure skrocilem ;) .

Warhead -jezeli poza sambo chocisz tez na Tajski to istnieje szansa ze bedziemy w jednej sekcji od wrzesnia ;)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
o kur... napisalem chocisz ... szlag by to :( przepraszam
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
zalezy od czasu ... ja barbra jestem ... ale moze dolacze tez tajski jak czas pozwoli ... widzisz ja ludz pracujacy jestem ;)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
a tez sie wlasnie nad barba zastanawialem - ale chyba obstane przy tajskim ;) Wiesz - u mnie czasu niet, ja ludz uczacy sie jestem ;) .
Pozdrawiam
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Mieszkam w sumie niedaleko od tej kladki. Nic mi sie nigdy tam nie stalo, nikt mnie nie zaczepial :)
2 kladki dalej raz dostalem w morde i eta wsio [wypadalo 4 na 1 wiec uciekalismy :P ]
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

Mieszkam w sumie niedaleko od tej kladki. Nic mi sie nigdy tam nie stalo, nikt mnie nie zaczepial :)
2 kladki dalej raz dostalem w morde i eta wsio [wypadalo 4 na 1 wiec uciekalismy :P ]

bo pewnie tak wygladasz, ze jak jest 2:1 to mowia "dziedobry, jesli pan chce, to pojdziemy na inna kladke" :twisted:

:wink:
  • 0

budo_genosha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 565 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:inąd

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

mają zresztą swoje enklawy także w tzw. dobrych dzielnicach, mieszkam w takowej i kilka razy miałem okazję się o tym przekonać.


Heimdall, jak to, na biskupinie?? Toc u nas spokojniej byc nie moze juz :wink: Wroclaw faktycznie, poza kilkoma rejonami, jest bezpiecznym miastem. Dziesiatki razy wracalem sam albo w dwoje/trojke po nocy przez cale centrum i nigdy sie nie zdarzylo nic nieprzyjemnego.
  • 0

budo_el primo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 631 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Potwierdzam opinię Vince'a - Gliwice są raczej spokojne. Regularnie kursuje nocami po miescie i jakoś zyję. Raz czy dwa były akcje w stylu parę drobnych na wino - dałem dosłownie paredziesiąt groszy i serdeczne podziękowania jeszcze dostałem :lol:Oczywiście są też dzielnice zgoła nieciekawe ale każdy rozsądny nie łazi tam w nocy i sam. Teraz ciekawostka - bylismy z kumplem raz po 21 późną jesienią i zimą w okolicach bł.czesława i na koperniku juz pod lasem(czyżbyś tam Vince mieszkał :wink: ) i chociaż otoczenie wyglądało zgoła niefajnie to nic sie nam nie przytrafiło.A to właśnie takie nieciekawe okolice po nocy. Natomiast na naszej reprezentacyjnej ulicy zwycięstwa tudzież w knajpie na rynku zaliczyliśmy juz "akt przemocy" :) WIęc naprawdę trudno przewidzieć kiedy nagle znajdziesz sie w opałach. Jak zachowujesz podstawowe zasady "budo - bhp" i nie masz strasznego niefarta to spokojnie sobie żyjesz...
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
dupe w Gliwicach mialem.
calkiem mile miasto;)

Kapral ja tez mieszkam w Katowicach ale zaznaczyłem 1 odpowiedź


Bo ty mieszkasz kurwa na nikiszu :) :)

No i jak Combat napisal; prosisz sie- to wpierdol dostaniesz.
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Eeee panowie...Katowice, Gliwice, Rybnik, Tychy itp... to przecież prawie to samo!!!
Tylko k*rwa ten Sosnowiec :wink:
  • 0

budo_jeff
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Sosnowiec jest jak kazde inne miasto.Nie polecam szczególnie Parku Sieleckiego,Zagórza,Baraków.Ludzie znikają bez śladu :balisong: :box: :2gunfire:
  • 0

budo_malibu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Moja raczej dzielnica dzieli sie na te dwie wyzej wymian ione w ankiecie... w dzien jest spokojnie!! bo wsyzxtskie tempaki(na szczęscie maja prace i pracuja)są w pracy ale pod wieczor i w nocy jak kazdy tempy i bez przyszlosci dres lubi się napic Bałagana i drze morde, bija sie
Czepiaja sie onic byle jakiego przechodnia!!:-) dlatego nie lubie chodzic sam chociaz mam kolesi !!
  • 0

budo_żwirek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 795 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Jakoś mam podobne odczucia jak Adam (zaznaczyłem 2-ga opcję), co prawda dzieci dosyć głośno przechodzą okres godowy pod moim blokiem, ale żebym się czuł zagrożony, to raczej nie, jakos mam inne zmarwienia na głowie :wink: ,może to objawy przechodzenia w wiek średni - za pół roku mija 30 lat :oops:
Pozdrawiam serdecznie z Prastarego Grodu Piastowskiego :wink: -Wrocławia
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?

dupe w Gliwicach mialem.
calkiem mile miasto;)

Kapral ja tez mieszkam w Katowicach ale zaznaczyłem 1 odpowiedź


Bo ty mieszkasz kurwa na nikiszu :) :)

No i jak Combat napisal; prosisz sie- to wpierdol dostaniesz.


Wole na Nikiszu niż na Ochujcu ;)
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
a u mnie w mteropolii (Będzin ;) ) tylko raz zdażyło mi sie ze jacyś 2 wstawieni goście sie przyczepili (i to w dzień) a tak ogólnie to spokojnie raczej ;) (zależy jeszcze gdzie :P )
  • 0

budo_piotrdg
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 88 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dąbrowa Górnicza

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Dąbrowa Górnicza.
8-10 lat wstecz cięzko było... dla mieszkańców i osób przyjezdnych... kasowania itp to była codzienność... co jakiś czas dochodziło do walk typu osiedle vs osiedle, w których udział brały spore ilości osób... pozatym każdy nieznajomy który pojawiał się na osiedlu na którym mieszkam, jesli nie miał na kogo się powołać dostawał po gębie, lub wykazywał się talentem w nogach... my na innych dąbrowskich osiedlach mieliśmy podobne przygody...
Później, Ci którzy mogliby kontynuować walki tego typu się zakolegowali... i walki osiedle vs osiedle przeszły w bójki skinheads vs punks... troche się ludzie poznali i bójki osiedlowe zostały zaprzestane praktycznie z dnia na dzień...
Teraz Dąbrowa jest miastem bezpiecznym. Właściwie można chodzić wszędzie bez większych obaw. Nocą w pewnych miejscach może być coprawda troche niebezpieczniej, ale w dzień nic złego się nikomu nie stanie.
Jeśli ktoś ma ze sobą jakiś gadżet Zagłębia Sosnowiec... może sobie nawet pozwolić na wędrówki pod 'nieznane' nocne sklepy monopolowe ;)
W sumie mimo iż Dąbrowa jest jednym z największych miast w kraju, ludzie dosyć dobrze się znają i akcje ze 4 leje 1 zdarzaja sie bardzo zadko...
  • 0

budo_pivko
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
czesć Adam

wiesz msylze ze w ankiecie zabraklo przynajmniej jednej neutralnej opcji :D Mieszkam w katowicach i myslem ze jak ktos ma pecha to spokojnie trafi an bande msciwych dresow...czy tam inną "mafie" :P i slyszalo sie o kilku podobnych przypadkach jednoczesnie mnie sie jakos nie przytrafilo :D i mysle ze sie nie przytrafi (jakis taki ze mnie optymista) jak narazie mialem tylko jedna nieprzyjemna akcje z pobliskimi ROMAMI ale mysle ze tak jak wtedy tak teraz nie mialbym z tym wiekszych prbolemow... co nie zmienia faktu ze zakwalifikowalbym "moj swiat" mniejwiecej w polowie twojej ankiety...

pozdrawiam Adam Z
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
To ja zapraszam na Pekin :)
Kto przejdzie bez zaczepki ten ma browara u mnie :)


Praga Poludnie Wita!
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Ja chodzilem nie raz ... i tak samo twierdze ze jak ktos nie szuka dymu to go nie znajdzie :P - no chyba ze ma wyjatkowego pecha ... jak przegrany mecz Legii or something
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ulica - dwa światy?
Warhead uwierz mi ze mozna znalezc dym bez szukania np. na starym Rembertowie - szedlem sobie do AONu i podchodzi dwoch dresikow (znalem ich z widzenia) i z tekstem "a ty co tu kurwa lazisz?" 8O ale obylo sie bez obicia mi mordy :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024