Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mięśnie 'cyców' :D


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
77 odpowiedzi w tym temacie

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
WORNS-4LIFE ale palnąłeś teraz :)
Poczytaj trochę Kubusia postów, zanim go podsumujesz w ten sposób. On wielokrotnie mówił, że sterydów nie dotykał. I ja jakoś jemu akurat wierzę 8)

K.
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
A wynik jest - fakt faktem - imponujący, przynajmniej dla mnie.

K.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
ty WORMS4LIFE wiesz chociaz do kogo mowisz? nie cwiczyles nigdy na siłowni a zaczynasz sobie z osobami ktore mają pojęcie o kulturystyce w przeciwienstwie do ciebie.
  • 0

budo_uruk-hai
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
Po lekturze paru topiców sprawiłem sobie drążek. Rzeczywiście świetna sprawa. Podciąganie w nachwycie to masakra :/ złapałem niezłego doła. Ale choćbym miał puscić kleksa, zrobie kiedyś dwie dychy :-)
  • 0

budo_grillu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
ja cos teraz napisze...bo przejęliście inicjatywe. jedni radzą pompy inny coś tam.. 8) ale ja mam pytanie teraz odnośnie pompek bo ... tak :D Fakt przydałoby sie czesac troche pomp co by sie wzmocnic. No ale... jakie są dobre ćwiczenia umożliwiające robienie ich coraz wiecej? Czy jedynym rozwiązanniem jest po prostu stopniowe zwiększanie ich ilości???? Odpowiadac bracia miła 8) :)
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
podam ci bardzo prosty sposób:
-zakładam że umiesz zrobić 10 pompek
-a chcesz umieć zrobić 100
- więc ćwicz 5 seriach jak dojdziesz do 5 seri po 10 pompek to zacznij zwiększać ilość pompek w każdej seri aż będziesz robił 5 x 20 pompek
- potem rób 4x25 i tak dalej zwiększając liczbę powtórzeń w seriach i zarazem zmniejszając ilość seri aż zrobisz 1x 100 pompek a
- aha a jak dojdziesz do 2x50 to potem rób 1x60 i 1x40, potem 1x70 i 1x30 itd zawsze w pierwszej seri rób wtedy więcej powtórzeń
- odpoczynek między seriami proponuję zrobić w miarę solidny około 2 minut
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D

ty WORMS4LIFE wiesz chociaz do kogo mowisz? nie cwiczyles nigdy na siłowni a zaczynasz sobie z osobami ktore mają pojęcie o kulturystyce w przeciwienstwie do ciebie.

Tak sie składa, ze cwicze i cwiczyłem.

Mówi, ze nie brał? Nie wiem moze, ale ja mogę powiedzieć, ze jestem dinozaurem.... i co wierzysz?

75 kg. wagi i 165 kg. na klate? :?

Hmmm, jakoś mi cieżko uwierzyć w takie wyniki "na czysto" bez choćby kreatynki.... .
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
nie widze nic nadzwyczajnego w tym ze bierze 165 na klate przy 75 kg, popatrz na trojboistow niektorzy waza duzo mniej a wyciskaja wiecej.
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D

ale ja mogę powiedzieć, ze jestem dinozaurem.... i co wierzysz?

Tobie?

Tak.

Serio.
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
rybak jesteś mi winien 20 zł? I co? Mi też wierzysz? :wink: :)
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
Nie, Tobie nie.

Jemu we wszystko.
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
:cry: WORNS-4LIFE, powiedz prosze rybakowi, że jest mi winien 20 zł :) :wink:
  • 0

budo_grillu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D

podam ci bardzo prosty sposób:
-zakładam że umiesz zrobić 10 pompek
-a chcesz umieć zrobić 100
- więc ćwicz 5 seriach jak dojdziesz do 5 seri po 10 pompek to zacznij zwiększać ilość pompek w każdej seri aż będziesz robił 5 x 20 pompek
- potem rób 4x25 i tak dalej zwiększając liczbę powtórzeń w seriach i zarazem zmniejszając ilość seri aż zrobisz 1x 100 pompek a
- aha a jak dojdziesz do 2x50 to potem rób 1x60 i 1x40, potem 1x70 i 1x30 itd zawsze w pierwszej seri rób wtedy więcej powtórzeń
- odpoczynek między seriami proponuję zrobić w miarę solidny około 2 minut


dzięki zorro. postaram się z tym pokombinować. ale ja mówie pompki to jest moja słabość. ja robię te pomki z użyciem krzesełka :) tzn nóżki na krzesełeczku, łapki na podłodze i jade z koksem 8) próbowałem robić te 5 serii i .... 8) :? niezaciekawie... bo zrobiłem w taki własnie sposób 2*10 a potem wycisnąłem 8 i padłem... :cry: ale mówie 'trza być twardym' :P i kombinuje z półpomkami i znowu 1*10 a potem 8 i to samo.... w sumie wyszło 46 8) no ale... zesram sie a musze ciskac za jednym zamachem choc te 50 :-) oczywiście przerwy robiłe coś koło 2 minut :wink:
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
Jak robisz z nóżkami na krzesełku i podejrzewam że z rękami rozstawionymi szerżej niz na szerokość barków to jest to jakby odpowiednik ćwiczenia ze sztangą na skośnej ławeczce na górne mięśnie klatki piersiowej- takie pompki są trochę trudniejsze niż z nogami na ziemi.
I jeszcze jedna taka mała rada nie próbój tak ćwiczyć codziennie z mojego doświadczenia wynika że jak oprócz takich pompek nie robisz żadnego innego katorżniczego treningu z ciężarami to spokojnie możesz to robić co drugi dzień wtedy powinny być jakieś postępy.
  • 0

budo_grillu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 48 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
a jeśli będe to robił codziennie?? narazie daje rade aczkolwiek, wczoraj troche lzej ciskałem niz przedwczoraj bo zwyczajnie zacząlem nawalac tzn. bolały łapki :cry: ale dzięki za info zorro.
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D

a jeśli będe to robił codziennie??


to z doświadczeń własnych i kolegów mogę cie na 99% zapewnić że postęp czyli w twoim przypadku powiedzmy wykonanie 100 pompek w jednej seri przyjdzie o wiele później i ze znacznie większym bólem niż jak będziesz ćwiczył sumiennie i porządnie tak jak to sobie założyłeś ale co drugi dzień.
Mięśnie po prostu muszą sobie odpocząć i tyle.W zasadzie mięśnie klatki piersiowej potrzebują na regenerację od 2 dni przy treningu początkującego do 7 dni przy treningu zawodnika wyczynowego z dużym stażem - jednakże odnosi się to do gości ćwiczących na siłowni ze sztangą a nie do pompeczek w domu.
Jednakże jeżeli zauważyłbyś że pomimo tych jednodniowych przerw jesteś ciągle bardzo zmęczony czy wręcz zaczynasz robić tych pompek coraz mniej to wtedy zrób sobie parę dni przerwy.
Chociaż nie przesadzajmy jeżeli to będą tylko pompki bez np. dodatkowo wykonywanych ćwiczeń w domu na plecy typu-drążek , brzuszków , przysiadów to nawet takie 100 pompek nie powinno cię przemęczyć - i jak już dojdziesz do tych 100 pompek w jednym rzucie to wtedy dopiero jak już bardzo będziesz chciał to możesz sobie spróbować robić te 100 pompek dziennie chociaż osobiście uważam to za zbędne.
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
Rybak jesteś winnien mi 20 zł :) :) :)
  • 0

budo__biały_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 292 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D
Ok. Może być po 10 zł. Dla mnie za pomysł, a dla Ciebie za wykonanie :)
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D

Ok. Może być po 10 zł. Dla mnie za pomysł, a dla Ciebie za wykonanie :)

ofkors! 8)



Masz nkonto czy ja mam podać numer swojego? :?: :D
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mięśnie 'cyców' :D

Rybak jesteś winnien mi 20 zł :) :) :)

Wierze Ci.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024