Skocz do zawartości


Zdjęcie

Właściwa waga


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Właściwa waga
Witam!

Chciałem się z Wami podzielić pewnym spostrzeżeniem. Otóż, w ostatnim czasie - jakieś 4-6 miesięcy przytyłem 2 kg. Jest to dziwne dla mnie z jednej strony, bo od 3 lat miałem wagę w okolicach 68-69 kg.
Nie zmieniałem diety, owszem, pozwalałem sobie na jakieś lody czy deser, ale nic "poważnego". Natomiast naprawdę dużo ćwiczyłem, przygotowywałem się do zawodów itd... Więc to jest dziwne, żebym przytył...

Aktualnie ważę 70-70,5 przy wzroście 1.68cm. To chyba w normie.

W sumie czuje sie dobrze, ewidentnie widzę wzrost siły, nie ubyło mi skoczności itd... Co o tym sądzicie? Mieliście podobne doświadczenia? Co robiliście?
  • 0

budo_slaszysz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3313 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Właściwa waga
1. Ile masz lat?
2. Ćwiczyłeś na siłowni?
3. 2 kg to nie jest jakaś duża wartość...
  • 0

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Właściwa waga
25 lat, nie ćwiczę na siłowni, ale robię sporo ćwiczeń siłowych również z obciążeniem
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Właściwa waga

Witam!

Chciałem się z Wami podzielić pewnym spostrzeżeniem. Otóż, w ostatnim czasie - jakieś 4-6 miesięcy przytyłem 2 kg. Jest to dziwne dla mnie z jednej strony, bo od 3 lat miałem wagę w okolicach 68-69 kg.
Nie zmieniałem diety, owszem, pozwalałem sobie na jakieś lody czy deser, ale nic "poważnego". Natomiast naprawdę dużo ćwiczyłem, przygotowywałem się do zawodów itd... Więc to jest dziwne, żebym przytył...

Aktualnie ważę 70-70,5 przy wzroście 1.68cm. To chyba w normie.

W sumie czuje sie dobrze, ewidentnie widzę wzrost siły, nie ubyło mi skoczności itd... Co o tym sądzicie? Mieliście podobne doświadczenia? Co robiliście?

Twój problem jest załosny, weź napisz do Bravo!!!
  • 0

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Właściwa waga
WORNS-4LIFE weź idź się utop z takimi komentarzami... zrzucenie nadwagi zajęło mi kiedyś prawie 2 lata i mnóstwo wysiłku i wyrzeczeń, ale ty pewnie i tak nie zrozumiesz o czym mówię. Dlatego 2 kg przy mojej wadze to dużo, tym bardziej, że utrzymywałem ją od ponad 2 lat...

Szkoda, że na forum są takie osoby jak ty WORNS-4LIFE, szkoda...
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Właściwa waga
WORNS-4LIFE, jestem pod wrażeniem Twego taktu i wyczucia sytuacji. Jeśli uważasz temat za nieciekawy, to się po prostu nie wypowiadaj...
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Właściwa waga
nigdy wcześniej nie ćwiczyłeś z ciężarami? jeśli nie, albo mało, to to normalne jest że ci kilogramów przybyło.

W sumie czuje sie dobrze, ewidentnie widzę wzrost siły, nie ubyło mi skoczności itd... Co o tym sądzicie?

no sądzę, że to świetnie, same pozytywy.
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Właściwa waga

WORNS-4LIFE weź idź się utop z takimi komentarzami...


Niezbyt. Zaniedługo robie kurs na ratownika wodnego.


WORNS-4LIFE, jestem pod wrażeniem Twego taktu i wyczucia sytuacji. Jeśli uważasz temat za nieciekawy, to się po prostu nie wypowiadaj...


Nie róbcie ze mnie potwora 8O , kolesia problem jest wyjatkowo denny i głupi!

Chłopie, ja nie miałem problemów z wagą? Otóż miałem i to wielkie!

Ale to o czym Ty piszesz jest śmieszne :!: :!: :!:

--Przytyłem całe dwa kilo ( :lol: ) pomóżcie--

Dwa kilo to NIC, zupełnie NIC!!!
  • 0

budo_madhornet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Właściwa waga

Nie róbcie ze mnie potwora 8O , kolesia problem jest wyjatkowo denny i głupi!

Aktualnie ważę 70-70,5 przy wzroście 1.68cm. To chyba w normie.

no prawie 2 cm wzrostu i 70 kilo to nie takie normalne hehe, a na serio no to jak przybywa miesni a nie sadla to chiba dobrze co?
  • 0

budo_mariuszk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 228 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Właściwa waga

kolesia problem jest wyjatkowo denny i głupi
Ale to o czym Ty piszesz jest śmieszne
--Przytyłem całe dwa kilo ( ) pomóżcie--


WORNS-4LIFE, a podaj mi chociaż jedno słowo, które w moim poście oznaczałoby, że mam z tym problem. Nie! Wręcz odwrotnie - jak napisałem - czuję się z tym lepiej. Więc czytaj dokładnie co jest napisane.
A rozpoczałem ten temat, aby poznać opinie innych osób, bo dla mnie to nowość... nie przytyłem nawet 100g przez 3 lata, a teraz 2 kg w ciągu czterech miesięcy. Po prostu tyle.

Aha i nie życzę sobie Worn-4Life abyś się w ten sposób do mnie zwracał i mnie obrażał, ok? Jak masz napisać coś nieodpowiedzialnego, to lepiej niż nie pisz. A na marginesie - dla jednego 2 kg to może być bardzo duży problem, dla innego 20kg to problem... itd..
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Właściwa waga

WORNS-4LIFE, a podaj mi chociaż jedno słowo, które w moim poście oznaczałoby, że mam z tym problem. Nie! Wręcz odwrotnie - jak napisałem - czuję się z tym lepiej. Więc czytaj dokładnie co jest napisane.
A rozpoczałem ten temat, aby poznać opinie innych osób, bo dla mnie to nowość... nie przytyłem nawet 100g przez 3 lata, a teraz 2 kg w ciągu czterech miesięcy. Po prostu tyle.



odzywiales sie przez kroplowke?? ja po obiedzie potrafie przybrac 1-1,5 kg :wink: :twisted:

  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024