Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
143 odpowiedzi w tym temacie

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT
Bo Leung Ting potrafi skutecznie indoktrynować ludzi i produkawać takie żywe bannery reklamowe jak ci tutaj :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT

Vingdragon, ale my skromni jesteśmy :)
Jak to tak o sobie, jeszcze jakieś filmy zamieszczać? :)

tiaaaaa :)

Bo Leung Ting potrafi skutecznie indoktrynować ludzi i produkawać takie żywe bannery reklamowe jak ci tutaj

tiaaaaa :)
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT
jest nas wielu :) kochamy nasz styl :) i rozprzestrzeniamy się bardzo szybko :)
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT

jest nas wielu kochamy nasz styl i rozprzestrzeniamy się bardzo szybko


JAK ZARAZA :)
  • 0

budo_gapiszon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT
Zorro, Leung Tinga to ja na razie może w sumie ze 2 dni widziałem, i żadbego bannera ze mnie nie robił :lol:
głównie to poprawiał moje Siu-Nim-Tao :roll:

Coś takiego jest w polskiej mentalności że napisać o sobie "jestem zajebisty" wydaje się (i moim zdaniem słusznie) w złym tonie, natomiast nie ma już takiego problemu w przypadku chwalenia kogoś innego.

Dlatego my, uczniowie, chwalimy naszych mistrzów. poklon

A że my uczniowie jesteśmy krnąbrni, leniwi i generalnie by nam się pod sufitem poprzewracało to oni nie chwalą nas :)
  • 0

budo_marek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT
i to jeszcze takie wredne jak ruszysz jednego, przyjdzie drugi i trzeci i cała banda, :)
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT
Mi osobiście to jakoś Leung Ting się z dobrym marketingiem kojarzy i to już bodajże od 1984 czy jeszcze wcześniej - pamietam taki artykuł pt."Jak wąż z żurawiem" zamieszczony w samym środku pierwszej polskiej gazetki o MA "budo" - ale ten tam sobie ze swoim ówczesnym przedstawiecielem na Polske J. Szymankiewiczem pogadał i przy okazji trochę po Bruce Lee pojechali- za co kij im w oko :)
A jest tu może jeszcze ktoś kto czytał w tamtych czasach tę gazetkę - to musiałby być trochę "wiekowy" forumowicz :)
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT
SEKTA !!! :lol:
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT

nigdy nie widział wing tsun i myślał że udajemy latającego smoka :i


chyba zdychającego smoka? :wink:
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT

SEKTA !!! :lol:


Allach NAS pomści... ekhmm.. wymskneło mi się :D
  • 0

budo_kungfu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 33 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT
Teraz WingTsun odwraca kota ogonem, że to niby od siebie się uczyli itd... jasne... wkurzyłem sie, naprawde.
Ty lepiej powiedz i napisz tutaj dokładnie kiedy i przed kim Twój mistrz zdawał egzamin, od brązowego pasa aż do powiedzmy 3-4 dana... Poproszę... bo z tego co wiem to sam sobie nadał 10 dan bo tak po prostu, teraz robicie po Polsce tanią propagandę i to jest kolejny krok ku temu
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT

SEKTA !!! :lol:

Allach NAS pomści... ekhmm.. wymskneło mi się :D

a moze nie? :D powtarzacie w kolko te same formulki - jeden przez drugiego :D
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT
Kiedyś ktoś powiedział lub napisał : "...Chińczycy szanują Leung Ting'a ale nie za jego umiejętności kung-fu (bo jakie one są każdy wie), ale za to że jako jedyny chińczyk wyrolował tak wielu białych ludzi..." :)

p.s. 1 - bez urazy... to zasłyszany text...

p.s. 2 - dziwi mnie tylko fakt że wszyscy odchodzący z waszej organizacji przeważnie twierdzą że głównym celem jej działalności jest "robienie" kasy... czyżby oni wszyscy byli tak prymitywni że czepiają się tylko tego wątku ?

p.s. 3 - nigdy jednak lub prawie nigdy nie słyszałem aby odchodzący z waszej organizacji narzekali na poziom nauczania czy umiejętności techniczne.

p.s. 3 - więc jest oczywistym że nie wszystko jest u was tak krystalicznie pięknie, albo totalnie źle... poprostu macie takie same problemy jak każda inna organizacja, no może oprócz kasy... to właśnie chyba boli najbardziej większośc waszych przeciwników :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT

jest nas wielu kochamy nasz styl i rozprzestrzeniamy się bardzo szybko


JAK ZARAZA :)


Jeszcze gorzej... widzę zorro że znowu się zgadzamy :lol:
  • 0

budo_mateusz wilk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 722 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa/Krakow/Paryz

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT
A ja powiem tak: nie moja rzecza jest tak naprawde rozstrzyganie czy Sato chcial sie uczyc od Tinga czy nie. Uderza mnie jednak jedno - wiadomosc, ktora zapoczatkowala temat zostala rzeczywiscie zredagowana w stylu propagandowej bajeczki, a chyba wielu zgodzi sie, ze tego typu rzeczy najczesciej sa stosowane wlasnie przez organizacje Tinga (pamietam wspominany tu artykul z 1984 r., co prawda sifu Szymankiewicz zdazyl juz zmienic poglady). Jakos zaden inny odlam yongchun nie czuje az takiej potrzeby udowadniania wszystkim wlasnej wyzszosci. Odmiana Leung Tinga robi to natomiast z takim uporem, ze az staje sie to niepokojace i sklania do przekonania, ze to pieniadze sa glownym motorem takich dzialan, zwlaszcza ze system stopni i egzaminow jest u Was dosc rozbudowany.

P.S. A co mi tam,bede zlosliwy - na Waszym miejscu poprawilbym angielszczyzne w tym slynnym juz pop-upie na stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] informujacym o usunieciu Istvana Kuna, bo z tak lamanym jezykiem wielkiego efektu marketingowego nie osiagniecie. :twisted:
  • 0

budo_flash
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT
Ale numer 8O

Tak jak Mateusz mowi, 3 podpisalo papier i zaden z nich nie wychwycil kardynalnego bledu:
"...he have no right" - i to powtorzone 2-krotnie :blus:
Znaczy sie nie znaja angielskiego, a jak nie znaja angielskiego znaczy sie ze nie wiedzieli co podpisuja, hahaha - MEGA LOL :twisted:

Przestancie juz mowic o tym Leung Tingu :X To sie jakas parodia robi :X Ten kolo tylko od ludzi kase sciaga.
Strona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ze swoimi filmikami ladnie pokazuje co to za rodzynek ten Leung Ting i jakich glupot ludzi uczy. Nadaje sie do Cyrku Monty Pytona.

Ja rozumiem - jakby ludzie przychodzili cwiczyc kung-fu made by Leung TIng - ale w pierwotnym zalozeniu ludzie przychodza zeby sie nauczyc 'bronic'.

LEUNG TING - Paaanie, daj pan spokoj :blus:
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT
dlatego mowie, marki, szmarki i inne wingtsuny :D

chca cwiczyc - niech cwicza, w koncu to im pasuje najbardziej :lol:

ale niech promuja siebie, fotki, wideo itp bo tym skosnookim kolega juz wszyscy bleeeeee.........


brrrrrrrrrrr
  • 0

budo_wingtsun
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 667 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT

Teraz WingTsun odwraca kota ogonem, że to niby od siebie się uczyli itd... jasne... wkurzyłem sie, naprawde.
Ty lepiej powiedz i napisz tutaj dokładnie kiedy i przed kim Twój mistrz zdawał egzamin, od brązowego pasa aż do powiedzmy 3-4 dana... Poproszę... bo z tego co wiem to sam sobie nadał 10 dan bo tak po prostu, teraz robicie po Polsce tanią propagandę i to jest kolejny krok ku temu


nie wiem czy Sijo tudzież Sifu noszą jakiegolwiek paski :D Sifu chyba nie potrzebuje :) dana żadnego nie ma .. to chyba coś po japońsku :twisted:

ktoś tam po drodze oceniał na podstawie filmiku (:lol:) że WingTsun™ jest nieskuteczny - pragnę obwieścić wszem i wobec, że się myli...
  • 0

budo_kinkong
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT

ktoś tam po drodze oceniał na podstawie filmiku (:lol:) że WingTsun™ jest nieskuteczny - pragnę obwieścić wszem i wobec, że się myli...


8O :lol:

a moze lepiej idź spać bo już śnisz na jawie :wink:

w sumie nie trudno sprawdzić - po co masz jeździć po Polsce - idź sobie w Poznaniu na bjj i przekonaj chłopaków że wt jest skuteczny - tylko bądź dla nich wyrozumiały please żeby zawału ze śmiechu nie dostali :P
  • 0

budo_flash
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sensei Sato 8. DAN Kodokan Judo na treningu WT
Kingkong - daj spokoj - po tym co widac na tych filmach nawet nie proponuj konfrontacji BJJ vs Wing Tsun w takim wykonaniu - bedzie katastrofa :twisted:
Chyba, ze oni specjalnie pokazuja jakies sciemy a inaczej cwicza - to wtedy inna sprawa - ale jesli te filmiki odwzorowuja realne umiejetnosci to masakra. TO CO ONI ROBIA JEST SPRZECZNE Z PRAWAMI FIZYKI, zeby wygrac z BJJ.
Jedyna metoda zeby wygrac z BJJ jest knock out - zeby nie dopuscic do wejscia w nogi, klinczu i obalenia. Jak juz BJJ go zlapie to juz po nim - natomiast motoryka ruchu w wykonaniu Wing Tsun made in Poznan ... daje okolo 5% szans ze sie uda znokautowac, czyli na 100 prob moze 5 zakonczylyby sie sukcesem (knock out'em BJJ'owca)

Chlopaki z BJJ przejechaliby sie po nich jak po lysej kobyle :twisted:

Ale patrzac obiektywnie: Wing Tsun do tego nie sluzy, zeby walczyc w parterze. Ogolnie kung-fu (bez broni bialej, czyli techniki reczne) NIGDY W SWYM ZALOZENIU NIE MAJA WALKI W PARTERZE. Jesli ktos tak twierdzi i sie doszukuje technik parterowych w kung-fu - TAK - niech idzie do sekcji BJJ i sprawdzi jak one sa skuteczne :twisted: - jak dostanie lanie to szybko zmadrzeje.
Kung-fu natomiast musi posiadac techniki, ktore umozliwiaja oswobodzenie sie z chwytu, zapobiezenie wejsciu w nogi - zeby do parteru nie doszlo.
W kung-fu (techniki reczne) chodzi o to, zeby przede wszystkim nie dac sie pobic jak jest dwoch lub trzech napastnikow i nie ma mozliwosci ucieczki - sciana, plot itp. itp. To jest najwazniejsze zeby tak zadzialac, aby utorowac sobie droge ucieczki (bo z zalozenia tylko duren sie bije na ulicy jesli ma mozliwosc ucieczki, odejscia - przeciez nigdy nie wiadomo co ma napastnik np. pod kurtka)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024