Skocz do zawartości


Zdjęcie

Smieszne walki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki

Dziś umiejętność realnej walki została zastąpiona przez umiejętność zdobywania pieniędzy

Swiete slowa, co z tego ze ktos sie umi napierdalac? Koles ktory bedzie mial kase a bedzie jak to nazywacie ciota w najgorszym wypadku wynajmie sobie jakis typow aby sprzatneli za niego danego osobnika na co ma sobie brudzic rece.

Tobi: Jesli ktos kiedys spusci tobie manto to wtedy tez bedziesz ciota? gdyz przegrales. Zastanowsiechlopie nie kazdy jest stworzony do tego "sportu".
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki
ciota to jest typowo uliczne stwierdzenie!!!
jesli nazwe kogos kretynem to czy napewno bedzie mi chodzilo o to ze ta osoba jest chora na kretynizm??
kiedy jeszcze stalem z kumplami przed brama to gdy widzielismy cos podobnego do sytuacji na filmie to mowilismy ze ktos bije sie jak ciota i tyle...
ps. nie jestem dresem :D
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki
Mnie jakoś te filmiki nie rozbawiły szczególnie. Kobiety są znane ze swojej zaciętości i lepiej nie dochodzić jak wpadną w furię. Na przykład ostatnio we Władku moi koledzy byli w jakimś klubie i tam się jakieś dwie ostro napierdalały. A ci goście bili się normalnie jak na swoje możliwości techniczne i fizyczne. Widać było, że oboje się bardzo zestresowali. He he... Pare miechów temu mnie zaczepiło jakiś dwóch dress' ów, a raczej chciało wystraszyć okrzykiem "spierdalaj". :lol: Szkoda tylko, że jak się zatrzymałem i zaprosiłem na placyk obok na sparing( oczywiście miałem pewność, że do niego nie dojdzie z poniższych powodów) to coś zaczął tracić z tonu i niewiedział co mówić, tylko... Zaraz ci dojebe, kurva, wjebać ci? He he... Widacz, że początkujący i bał się bardziej ode mnie. :wink: A już jestem ciekaw jakby wyglądała bójka z nim. :lol:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki

Jeśli twardość lub jej brak (bo jak rozumiem to właśnie masz na myśli mówiąc o drugim człowieku "ciota") oceniasz tylko poprzez jego umiejętność walki wręcz to masz z lekka spłycone choryzonty. Wydaję mi się, że między innymi tym się charakteryzuje nasz polski dres pospolity krzycząc do kopanej właśnie przez siebie ofiary "ty cioto".



Popieram
Umiejetnosc walki badz nie nie robi z czlowieka "cioty".
Wlasnie wyjscie na solo z drugim czlowiekiem nie umiejac walczyc uwazam za akt odwagi, a ze drugi nie okazal sie za mocny to tylko szczescie tego pierwszego ... ktory mial szanse na wyrownana walke.

Pozdrawiam
  • 0

budo_tobi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki
Odpowiadam: (zaraz zaraz, nie wszyscy naraz ;) )

Mam nadzieje, że się nie obrazicie ale jak dla mnie to demonstrujecie mentalność przeciętnego dresa :/

Nie jestem dresem i nie czuję się dresem. Co gorsza byłem już nawet nazywany "krawaciarzem" ale nigdy dresem :D

W dzisiejszych czasach oceniasz kto jest ciotą a kto nie na podstawie umiejętności walki?

Umiejętność walki u mężczyzny jest dla mnie umiejętnością tak podstawową, tak pierwotną i oczywistą, że jej brak stanowi, że nie jest się prawdziwym mężczyzną.

Ja np. w mojej firmie jestem (chyba) jedymym kolesiem, który coś trenuje i umie jako tako walczyć. Pozostali faceci mają zadyszkę (ciężką) po wejściu na VI piętro po schodach i spore piwne bruchy. I to znaczy, że są cioty? Wg. lasek są super kolesie.

Rozumiem, że gdybyś obronił te laski przed jakimś menelem, to zrobiłyby Ci loda na środku ulicy? A tak poważnie - uwierz mi, że wtedy to Ty byłbyś dla nich 100% facetem :)

Swiete slowa, co z tego ze ktos sie umi napierdalac? Koles ktory bedzie mial kase a bedzie jak to nazywacie ciota w najgorszym wypadku wynajmie sobie jakis typow aby sprzatneli za niego danego osobnika na co ma sobie brudzic rece.

O ile zdąży. Bo ten boski koleś zarabiający krocie może wejść w zły zaułek i zostanie rozwalony przez szesnastolatka. Wiesz co pomyśli w ostatniej chwili? "Szkoda, że nie umiem się napierdalać" :)

Tobi: Jesli ktos kiedys spusci tobie manto to wtedy tez bedziesz ciota? gdyz przegrales. Zastanowsiechlopie nie kazdy jest stworzony do tego "sportu".

Nie, wtedy będę przegranym ale najpierw zrobię wszystko, żeby być zwycięzcą. Ale jeśli powiem żonie - Ci panowie nam teraz spuszczą wpierdol bo ja się nie umiem bić, to wtedy będę ciotą.

Nie uważam, że jestem nieomylny i wszechwiedzący, to jest mój prywatny punkt widzenia. Prawdziwy facet musi umieć walczyć, żeby obronić siebie, swój honor, swoich bliskich, słabszego i co tam jeszcze. Wszystkie cioty za ewentualne nadużycie tego określenia przepraszam, służę chusteczką.
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki
Tobi co ty ćwiczysz za sztukę walki - możesz mi powiedzieć bo mnie twoje podejście i miasto z którego piszesz bardzo na myśl pewien klub przywodzi.
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki
SOJOBO,TOBI -wasze komentarze wskazują,ze jestescie jeszcze bardzo naiwnymi nastolatkami o infantylnej mentalnosci, ktorym- zapewne po paru miesiacach trenowania jakis tam sztuk walki- wydaje sie ze juz jestescie specami od wszystkiego co wiąże sie z walka wrecz i probujecie eksponowac autorytarnie swoje zdanie. wiecej pokory chlopcy!......i poczytajcie bardzo rzeczowe posty tych ktorzy wam odpowiadali
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki
nastolatek??trafiles(choc nie lubie okreslenia nastolatek :D )
pare miesiecy-nie,kilka lat
nie uwazam sie za speca-twierdze tylko ze ta bojka na filmie to jedna wielka farsa...
poza tym chodzilo mi troche o etyke walki(brak uderzen w tyl glowy)
  • 0

budo_tobi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki

Tobi co ty ćwiczysz za sztukę walki - możesz mi powiedzieć bo mnie twoje podejście i miasto z którego piszesz bardzo na myśl pewien klub przywodzi.


Ciekawe jaki...
  • 0

budo_tobi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Siemianowice Śląskie
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki

SOJOBO,TOBI -wasze komentarze wskazują,ze jestescie jeszcze bardzo naiwnymi nastolatkami o infantylnej mentalnosci, ktorym- zapewne po paru miesiacach trenowania jakis tam sztuk walki- wydaje sie ze juz jestescie specami od wszystkiego co wiąże sie z walka wrecz i probujecie eksponowac autorytarnie swoje zdanie. wiecej pokory chlopcy!......i poczytajcie bardzo rzeczowe posty tych ktorzy wam odpowiadali


Nastolatek powiadasz? Fakt, zdjęcie jest dość stare, ale nie aż tak. Pewnie nie doczytałeś wzmianki o żonie w jednym z poprzednich postów... Parę miesięcy... Blisko 100 to parę? Nigdzie też nie wspomniałem, że jestem wszechwiedzący, przeciwnie - pisałem wyraźnie, że tak nie jest i prezentuję tylko swój malutki, prywatny punkt widzenia. Tak więc posłuchaj chłopcze - więcej pokory, czytaj ze zrozumieniem i wiedz, że rzeczowe posty to nie takie, które są zgodne z Twoimi poglądami - spróbuj spojrzeć na sprawę obiektywnie. Może użycie słowa "cioty" było mocne ale nie za mocne. Mogę jednak pójść na kompromis - Ci faceci to może nie cioty ale walczą jak cioty. Pani z drugiego filmiku rozwaliłaby ich bez problemu ;)
  • 0

budo_take
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Slask

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki
Czy to wazne jeden umi sie bic drugi nie, to tylko taka polska mentalnosc zeby jeden przed drugim mogl sie napiac co to on nie jest, dla porownania bylem teraz w Anglii, oglnie spokoj nikt nikogo nie zaczepia itd. na bramkach tak samo , procz niektorych lokali gdzie stalo kilku napinaczy jak sie poznij okazalo byli to polacy i rosjanie, a rodowici anglicy zero napinki.
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki
tu nie chodzi o napinanie-ja np nie "bujam sie" po ulicy(bo smiesznie bym wygladal z moja postura :) )bo niby po co??
chodzi o umiejetnosc obrony,wyjscia z opresji...
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki
sojobo jeżeli chodzi o bicie w tył głowy to co powiesz o pierwszych edycjach ufc- moim zdaniem umożliwienie wtedy bicia w tył głowy i bicia łokciami w parterze zniechęcało niektórych do siedzenia w pozycji żółwia i urealniało wtedy to walkę.
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki
ja raczej siedze w starojaponskich MA i nie uznaje uderzen w tyl glowy...
walk w klatce nawet nie lubie ogladac...chyba ze Royce Gracie
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki
myślę że zbytnio idealizujesz starojapońskie sztuki walki i ich dawnych mistrzów.Jak dla ciebie uderzenie w tył głowy jest nie do przyjęcia to co powiesz o kopie w krocze, który na krav maga jest elementem większości akcji.
co do oglądania walk MMA to mi w zasadzie najwięcej dały pierwsze edycje UFC gdzie walczyli czyści styliści bez podziału na kategorie wagowe, bez limitów czasowych i bez rękawic faworyzujących w niewielki ale jednak sposów uderzaczy, dzięki tym turniejom znalazłem po ładnych paru latach to czego szukałem - Gracie Jiu Jitsu.

A co do tego co napisał Tobi:

Pani z drugiego filmiku rozwaliłaby ich bez problemu


to może nie zauważyliście ale tam było dwóch ludzi i o ile ten bardziej tęgawy skupiał się na tym żeby choć ustać na nogach na nierównym piasku to już ten chudszy przynajmniej potrafił w jakiś nieporadny trochę sposów bić go zza pleców i taką laseczkę też by pewnie wziął od tyłu :wink:
  • 0

budo_sojobo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 506 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki
kop w krocze to zdecydowanie(i doslownie) "cios ponizej pasa" :) :) :)
nie idealizuje-po prostu uderzanie w tyl glowy jest sprzeczne z moim podejsciem do walki...
a tzw. "zlote jaja" to inna sprawa...jak nie ma innego wyjscia to trzeba skorzystac z tej opcji 8)

o ile ten bardziej tęgawy skupiał się na tym żeby choć ustać na nogach na nierównym piasku to już ten chudszy przynajmniej potrafił w jakiś nieporadny trochę sposów bić go zza pleców

tu mamy sedno sprawy-tegawy uciekal a ten chudszy lal go po glowie...
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki

SOJOBO,TOBI -wasze komentarze wskazują,ze jestescie jeszcze bardzo naiwnymi nastolatkami o infantylnej mentalnosci, ktorym- zapewne po paru miesiacach trenowania jakis tam sztuk walki- wydaje sie ze juz jestescie specami od wszystkiego co wiąże sie z walka wrecz i probujecie eksponowac autorytarnie swoje zdanie. wiecej pokory chlopcy!......i poczytajcie bardzo rzeczowe posty tych ktorzy wam odpowiadali


Nastolatek powiadasz?-NIE.NAPISAŁEM. Fakt, zdjęcie jest dość stare, ale nie aż tak. Pewnie nie doczytałeś wzmianki o żonie w jednym z poprzednich postów...MIEJ JAKĄŚ AMBICJE I NIE ZASŁANIAJ SIE ŻONĄ Parę miesięcy... Blisko 100 to parę?DLA MNIE JESTES POCZATKUJĄCYM NAIWNYM WILCZKIEM,MOCNYM W GĘBUSI I TO ZAPEWNE TYLKO W OTOCZENIU KOLEGÓW Nigdzie też nie wspomniałem, że jestem wszechwiedzący, przeciwnie - pisałem wyraźnie, że tak nie jest i prezentuję tylko swój malutki, prywatny punkt widzenia-ZATEM PREZENTUJ GO RZECZOWO ,A NIE OKRESLAJ NAZEWNICTWEM SWIADCZĄCYM O TWOIM GŁĘBOKIM PRYMITYWIZMIE Może użycie słowa "cioty" było mocne ale nie za mocne-SWIADCZY TO TYLKO O TYM ZE "CIOTĄ"MOZESZ BYC WYŁĄCZNIE TY. Mogę jednak pójść na kompromis-KOMPPROMIS?! MIEJ CHŁOPAKU WIĘCEJ HONORU I STARAJ SIĘ BYC KONSEKWENTNY!TYLKO "CIOTY"ZMIENIAJĄ ZDANIE TAK SZYBKO:Ci faceci to może nie cioty ale walczą jak cioty. Pani z drugiego filmiku rozwaliłaby ich bez problemu ;)

...TAK TO NIESTETY JEST JAK NIEDOUCZONE NA TRENINGACH DZIECIAKI ZABIERAJĄ SIE ZA KOMENTARZ !.....TRZYMAJ SIE CIEPLO MAJTECZEK ŻONKI I TRENUJ WYTRWALE :)
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki
karolak bez przegięć proszę a jeśli już to na priva :?
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki

kop w krocze to zdecydowanie(i doslownie) "cios ponizej pasa" :) :) :)
nie idealizuje-po prostu uderzanie w tyl glowy jest sprzeczne z moim podejsciem do walki...
a tzw. "zlote jaja" to inna sprawa...jak nie ma innego wyjscia to trzeba skorzystac z tej opcji 8)

o ile ten bardziej tęgawy skupiał się na tym żeby choć ustać na nogach na nierównym piasku to już ten chudszy przynajmniej potrafił w jakiś nieporadny trochę sposów bić go zza pleców

tu mamy sedno sprawy-tegawy uciekal a ten chudszy lal go po glowie...

WYJATKOWO TO ŻENUJĄCE. zaprezentowales poglad swiadczacy ze nigdy nie byles w sytuacji realnego starcia na ulicy,a jedynie bawisz sie miło na swoich treningach podobnie jak TOBI.sadzic by nalezalo ze ciebie zabili by na ulicy .....spojrzeniem :)
  • 0

budo_karolak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 65 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Smieszne walki

karolak bez przegięć proszę a jeśli już to na priva :?

SORKI ! POPRAWIĘ SIĘ :oops:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024