Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trening kung-fu bez mistrza...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
96 odpowiedzi w tym temacie

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...

bo totyle znaczy co : MASŁO MAŚLANE
Skoro nie wiesz dlaczego, to znaczy że nie masz pojęcia co to jest kung-fu i tyle...

Moze masz zbyt maly iloraz inteligencji skoro nie widzisz w tym sensu. A tak w ogule po co sie czepiasz nazwy przeciez tu chodzi o to jaka to sztuka walki a nie nazwa,i jeszcze jedno nie musisz innych obrazac i mowic ze "gowna umia"


Słuchaj GŁĄBIE... ile masz IQ ??? 40 ? 50 ? jeżeli masz powyżej 150 to wtedy możemy pogadać...

A jaka to sztuka walki z tak pojebaną nazwą ? Podaj mi nazwę a powiem Ci co ćwiczysz... więc skoro podajesz KRETYŃSKĄ nazwę to twierdzę że ćwiczysz jakieś kretynizmy
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
a ty kultury sie naucz bo tego tobie najbardziej brakuje, jak chcesz pogadac po "polskawemu" to sobie wejdz na czata i tam z takimi odzywkami typu "melepeta" wyjezdzaj do innych jak maz taką nieodpartą potzebe obrazania innych i jak podnosi to twoją wartosc osobistą, moze pozbedziesz sie jakichs ukrytych kompleksow.
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
wypowiedz kierowana byla do zorra
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
Sami się obrażacie swoją niewiedzą... tutaj jest zbyt wiele osób które żyją na codzień kung-fu... więc teksty jakie piszecie nas smieszą... dobrze że dzisiaj mały ruch na forum bo już by was zjedli :)
ale bez urazy... kiedy piszesz bzdety wtedy się czepiamy... nic więcej :)
zdrowia życzę...
  • 0

budo_mike2oo2pl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...

Nikt kto zajmuje się KUNG-FU, a nie rzeczami kung-fu-podobnymi nie będzie widział w tym sensu...

Co dla Ciebie jest zeca kung fu podobna ?? to ze ty nie widzisz sensu w tym to nie znaczy ze inni nie widza. I jak ci sie nie podoba Kung fu wu shu to nie musisz obrazac tej sztuki walki jak jakis 10 latek, poprostu nie podoba sie, nie cziwczysz wyrazisz zdanie to wszytko
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
nie mówię że to coś złego, że czegoś złego tam uczą... mówię tylko że to nie kung-fu :)

Kung-Fu to style powstałe w Chinach a nie jakieś "podróby" powstałe na zachodzie czy tez w Polsce !!!
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
o matko dwóch wariatów z psychiatryka w rybniku uciekło :rofl:
Zandrak- ale mam nadzieję że już zrozumiałeś że jak piszesz że ćwiczysz Kung fu wu shu to tak jak byś pisał że ćwiczysz taekwondo taekwon-do.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
Rzecz znamienna ze zawsze najbardziej SAPIĄ ludzie którzy dopiero co "weszli" na forum... poczytajcie najpierw inne wątki a później głoście swoje mądrości... tutaj ciężko komukolwiek jakieś kity wcisnąć :)
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
rozumiem.. i w tym wypadku chyba racja jest po waszej stronie ale dziwi mnie jedna zecz: Tsailifo muwisz ze to nie kung fu a nie wiesz co my na treningach robimy, muwisz ze to jakas podruba a poznales tylko nazwe. No nazwa faktycznie maslo maslane ale sens jest w tym czego nas tam uczą, a nazwa to moze w celach marketingowych, :roll: nie mam pojecia.

a tak wogole to jak masz take haselka pisac zorro to lepiej zachowaj je dla siebie bo to nawet smieszne nie jest tylko po prostu tragiczne. Nawet jak posiadasz jakąs tam wiedze to prostak jestes z takimi haselka.

z calym szacunkiem (tsailifo) pozdrawiam
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...

rozumiem.. i w tym wypadku chyba racja jest po waszej stronie ale dziwi mnie jedna zecz: Tsailifo muwisz ze to nie kung fu a nie wiesz co my na treningach robimy, muwisz ze to jakas podruba a poznales tylko nazwe. No nazwa faktycznie maslo maslane ale sens jest w tym czego nas tam uczą, a nazwa to moze w celach marketingowych, :roll: nie mam pojecia.

a tak wogole to jak masz take haselka pisac zorro to lepiej zachowaj je dla siebie bo to nawet smieszne nie jest tylko po prostu tragiczne. Nawet jak posiadasz jakąs tam wiedze to prostak jestes z takimi haselka.

z calym szacunkiem (tsailifo) pozdrawiam


A to dlatego że :

W mojej szkole uczę Choy Li Fut kung-fu, Yang Tai Chi Chuan i Sanda... i wszystko jasne...
A wy uczycie kung-fu wu-shu... czyli czego ? niczego, albo wszystkiego potrochu... do tego jeszcze te stopnie kyu... to japońskie stopnie :)
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
Zandrak - generalnie cieszę się że zrozumiałeś, a co do tego prostaka to prostym synkiem jesteś ty skoro ja ci podstawowe sprawy muszę tłumaczyć.
Jakoś tak dziwnie jest że jak jakiegoś posta w tym dziale forum opublikuję to się z tego większa lub mniejsza haja robi.
No ale takiej haji jak słynna dyskusja "wywołam burzę' w której uczestniczyli m.in Jarozwierz i Pawlow, a ja zaledwie w jej początkowym okresie to tu mam nadzieję nie będzie - szkoda tylko że została wtedy zablokowana przez takiego pana bo była szansa zrobić rewolucję w polskim środowisku kung fu w czym z ramienia BJJ miał bym swój udział :)
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
:) są tez zajecia z tai chi chuan ale to prowadzi ktos inny i na to chodzi moja mama :P . a wlasnie powiedz mi jak wygloda mniej wiecej trening tai chi (chce porownac z tym co mama muwi)
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
rozumiem zorro, zakonczmy to prosze przyjaznie do siebie nastawieni bo nie szukam wrogow. Zdenerwowalem sie po prostu jak zaczoles mnie wyzywac za to gdzie mieszkam. To tak samo jakbym na ludzi z czarnobyla i okolic muwil ufoludki (lol) albo cos takiego. Nie lubie jak sie obrzuca miesem ludzi za to gdzie mieszkajo albo dla przykladu gdzie pracujo. To są takzwane stereotypy (pewnie wiesz) pomysl sobie ze jestes w niemczech na jakichs zawodach a tu sie z ciebie kolesie smiejo ze jestes polak, zlodziej i pijak jakbys sie czul?
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
Może to zajęcia Tai Chi, bo nie sądzę aby to był Tai Chi Chuan :)
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
no raczej Tai Chi
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
Zandrak jeżeli chodzi o tai chi chuan to rzucę cie na głęboką wodę, poczytaj se:
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
wiec Ci nie pomogę bo my "robimy" tai chi chuan :)
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
ok spox. Dzieki za link :)
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
Zandrak ja ci to znowu wyjaśnię :
- po pierwsze na stronie 5 napisałeś "muwi" a pisze się "mówi"
-po drugie tai chi bez ostatniego członu czyli chuan oznaczającego pięść i majęcego oznaczać że ci właśnie robią bojowe tai chi oznacza trening zdrowotny najprawdopodobniej w oparciu o 24-ruchówkę.
Ale generalnie tai chi chuan to posyłanie ludzi na pierwszą linie frontu z patykami - JEDYNYM SENSOWNYM MOIM ZDANIEM SYSTEMEM WEWNĘTRZNYM JEST YIQUAN.
  • 0

budo_zandark
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 370 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Trening kung-fu bez mistrza...
Jestem dyslektykiem wiec bledy mogo wystepowac :P .
Czyli z tego co napisales i z tego linku wynika ze tai chi chuan nie jest bojowe ? dobze rozumie? (nie kwestionuje tego co napisales po prostu chce sie upewnic czy dobze zrozumialem)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024