Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ludu nożotwórców


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ludu nożotwórców
Słuchajcie, co jakiś czas wśród postów pojawiają się porady ludzi, którzy chyba coś robią, a nawet nie pokażą swoich prac....

Wstyd przed oceną?

:roll:
  • 0

budo_mrozik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oborniki Śląskie k. wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludu nożotwórców
A więc sugerujesz żeby stworzyć tu małą galeryjkę customów?
Ja co miałem to pokazałem - ewentualnie mogę tu wżucić raz jeszcze.
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludu nożotwórców
Niekoniecznie tutaj. Chodziło mi o to, że czasami podczas dyskusji są wypowiedzi osób używających słów: JA ZROBIŁEM, JA UŻYWAM, JA ROBIĘ... a nie pokazali dzieł swych rąk. Jasne, nie każdy musi chcieć się chwalić, ale chyba dzięki pokazywaniu swoich prac, wiemy co kto potrafi, wiemy o co zapytać, jak rozwiązać problemy. A chyba o to chodzi właśnie.

Bo pisząc bez pokrycia słów, to można doradzać wszystko....

:roll:
  • 0

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludu nożotwórców
Raczej brak aparatu foto (choc oczywiscie nie jest to problem nie do przeskoczenia), a takze niekiedy czasu na wykonczenie swych zabawek.
A ja chyba jestem zbyt dokladny, bo nieukonczonych (w swoim mniemaniu) nozy nie lubie pokazywac. Czasami zdaza mi sie tez robic jeden element po kilka razy bo spieprze w trakcie roboty (jak ostatnio okladziny). Coz, tak juz mam. :? W moim przypadku to taki knifemaking bardzo rekreacyjny. A patentow troche znam, bo kiedys bawilem sie w robienie bizuterii.
Z drugiej strony ciezko komukolwiek przelicytowac Ciebie, jesli idzie o ilosc zrobionych nozy.

pozdrawiam
Fred
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludu nożotwórców
Hehe... opcje są przynajmniej dwie, skoro kolega jest z Warszawy -> dogadać się ze Światem Noży, który ma cyfraka, oraz rezyduje w centrum nożownictwa ;) ew. zarzucić na forum hasło że potrzebny jest aparat - i bankowo się znajdzie przynajmniej kilka do wyboru (i to każdy z operatorem ;) ).

Pozdrawiam,
AdamD
  • 0

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludu nożotwórców
Wiem, wiem, Swiat Nozy juz dawno mi proponowal zrobienie fotek-bywam u niego bardzo czesto...
  • 0

budo_sabertooth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludu nożotwórców
no, ja także przyłączam się do apelu Jumbo - panowie, ruszmy nasze 4 litery i pokażmy w końcu co zrobiliśmy... bo przecież nie spotkałem sie na tym forum jeszcze z krytyką która nie jest konstruktywna - jezeli już ktoś coś krytykuje to najczęsciej ma do tego powód. a to ważne - konstruktywna krytyka jedynie zwiększyć może nasze umiejętnosći! ;-)

a więc czekamy... może faktycznie założyć np post "galeria customów Mos" czy coś podobnego i wrzucać tam jedynie fotki naszych prac.. to byłby dobry pomył -bo sam czasami bym popatrzł na nasze prace - ot, tak sobie - dla przyjemnosci bez przebijania sie przez sterty postow... :D
  • 0

budo_mrozik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 690 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Oborniki Śląskie k. wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludu nożotwórców
To ja się biorę za mój projekcik i zrobię z tego tutorial. Gdzieś za dwa dni powinien być skończony. Zachęcam do pracy i przypominam mój pomysł. w drodze ewolucji zrezygnowałem z tego kółka na końcu.
Dołączona grafika
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludu nożotwórców
a propo noza - ja bym kolko zostawil tylko troche go wyprostowa.

a co do pomyslo zrobienia galerii - jestem jak najbardziej za.
  • 0

budo_sabertooth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludu nożotwórców
no to może Fiodor albo inna "władna" osoba, podwiesi taki post na forum i tam powrzucajmy w końcu nasze dzieła zamiast znow pisac setki postow w tym temacie ;)

Fiodor, da radę?
  • 0

budo_matgaw
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 226 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Poznania

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludu nożotwórców
Nie wiem czy jakichś nożowników tutaj to interesuje, ale za jakiś tydzień-dwa możliwe, że uda mi się sfotografować maczetę, jaką sobie wykułem z resora. Właśnie robię rękojeść do tego i trochę się oszlifuje, ale czy na kolor stali to nie wiem, bo nie chce mi się w to bawić i niezbyt na tym zależy, bo maczeta i tak będzie w lesie używana, a 50HS rdzewieje, więc ta polerka nie jest zbyt potrzebna, ani pożądana... Choć jeszcze zobaczę.
  • 0

budo_guldan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludu nożotwórców
polerka jest jak najbardziej pozadana, wszak wypolerowana stal trudniej bierze rdza. oczywiscie, ze najbardziej powinno interesowac to ciebie - dlaczemu? bo my cie skrytykujemy i bedziesz mogl na zasadzie "nastepny bedzie lepszy" dazyc do idealu.
  • 0

budo_sabertooth
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 356 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ludu nożotwórców
Ja może powiem jeszcze tak - osobiście noże Guldana nie trafiają do mnie bardzo przekonywująco (mam z pewnoscią inny, gust, wiek - a co przez to idzie i cierpliwosc, i przede wszystkim oczekiwania od tego co wlasnoręcznie robie), ale jest to jedna z niewielu osób na tym forum, która ma odwagę, chęc i mozliwosci do przedstawienia swoim "rekodziel" nam wszystkim - i za to naprawde go cenie i podziwiam. sam wiem jak trudno jest wystawic prace przed opinie publiczna - ile niepewnosci i stesu to kosztuje. I Tobie radze to samo - zamiast sie zastanawiac, czy nas to zainteresuje, czy tez czy nam sie spodoba - jezeli znajdziesz w sobie ta odwage i chec - to przedstawiaj nam wszytsko - nawet w fazie pół-produkcji, a mozesz liczyć na konstruktywną krytykę, rady i opinie, ktore naprade pomimo nielicznych malopowaznych i sensownych w przewazajacej wiekszości potrafia pozytywnie wplynac na efekt koncowy!

czego goraco ci zycze
:D Saber
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024