Skocz do zawartości


Zdjęcie

lekko myślność trenerów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
75 odpowiedzi w tym temacie

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów

puchar polski karate tradycyjnego shotokan PZK

Kurwna co to za jaja albo shotakan albo tradycyjne? :roll: :wink:


A wiesz na ten temat cos wiecej?? Co gdzie kiedy??

BTW. Przy PZK powstala komisja tradycyjnego.

Zreszta czemu nie??
Skoro naleze do PZK to pewnie jak sie dostosuje do ich regulaminu bede mogl wystartowac z tym ze bede musial reprezentowac siebie a nie swoj klub :)
--
Washi


Zgadza sie powstalo nowe cialo organizacyjne Podkomisja Karate tradycyjnego Shotokan PZK.
Te zawody to byl Puchar Polski Karate Tradycyjnego Shotokan PZK juniorow i seniorow, a mial on miejsce 24-25.04.2004r w Wałczu.

Z tego co wiem to kluby zrzeszone w PZK mialy prawo startu
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów

no wiesz wcale nie uwazam ze moja sekcja jest the best, w ogole nie mialem na mysli sekcji tylko sam styl, myslalem ze jestescie z innych styli, a wszystkie moje posty dotycza zdania "kiedys jumpingi do upadlego i beznadziejne stanie na kosciach - dobrze ze dzis juz tego nie ma" nie chce dalej juz pisac pierdol w tym temacie wiec nie podejme dyskusji z koksem na temat cwiczen na treningu, mam tylko jedno pytanie
co to byly za zawody tradycyjnego z shotokan?:D na temat zawodow w tradycyjnym nic nie mowie:D 8) :wink:


Wiesz co Nightwolf po pierwsze to z twoich postow wynika, ze masz o gownie pojecie, po drugie masz klapki na oczach i jarasz sie tym swoim kyokushinem jak 3 letnie dziecko.

Nie wiem co ty sobie myslisz w tej twojej chorej banii, ale mam wrazenie, ze chyba sie uwazasz za najlepszego tu z nas wszystkich - chyba za dlugo na sloncu byles :lol: albo myslisz, ze jak OYAMA pokonal rozne style, to ty tez jestes najlepszy.

Ja nie bede ci tu nic udowadnial.
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów

...w ogole nie mialem na mysli sekcji tylko sam styl, myslalem ze jestescie z innych styli...


Wypraszam sobie, ja trenuje inny styl i mysle ze ja zaczynalem to treningi byly o wiele ciezsze niz w niejednej sekcji kyoka :D



--
Washi
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów
heh qrwa jak widze taki tekst to mi sie smiac chce najebane w bani to ty masz chlopie, czy ja cos pisalem o sobie qrwa nie umiesz czytac czlowieku? i chyba masz jakies kompleksy bo wspominasz mi tu oyame:D nie wiadomo z jakiego powodu widac nie ja tu mam najebane tylko ty i twoje zabojcze polaczenie koryute + tradycyjne (super zabojczy styl, brutalny itd) pamietasz to jak sie podniecales tym?:D wiec nie pierdol mi tu ze ja sie uwazam za najlepszego
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów
Spokuj mi tu i nie mieszac do wulgarnych tekstów KK :evil:

A Koksie trzeb wiedziec co si trenuje ,gdyz przy PZK nie ma |dnej komisji karate tradycyjnego tylko jest nie formalna ( |dnych dokumentów tylko na gebe) podkomisja shotokanku która nazywa si e Fudokan po tym jak od Kwiecinskiego ucieklo 12 klubow czyli z PZKT ( tylko nie wiedza jeszcze ,ze wdpadli z deszczu pod rynne) hehhehehe :wink:
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów

Zgadza sie powstalo nowe cialo organizacyjne Podkomisja Karate tradycyjnego Shotokan PZK.
Te zawody to byl Puchar Polski Karate Tradycyjnego Shotokan PZK juniorow i seniorow, a mial on miejsce 24-25.04.2004r w Wałczu.


Też na nich byłem nie jestem pewien ale startowałeś może w kategori do 6 kyu dla juniorów (?) tak przy okazji jak ci się podobała walka gościa z 2 danem i gościa 2 kyu (mój sempaj) coprawda piewrwszego dnia zarobił lepa i było po walce (miał fajne limo, ale niepotrzebnie robił te swoje zmyłki) za to w drużynówce nastepnego dnia chyba go rozwalił.

PS. Ja udziału nie brałem, coprawda mogłem na własną odpowiedzialność ale to nie miało sensu jeszcze wyglądałbym po nich jak rozjechany wiewiór, a i tak bym nic narazie nie wyalczył tylko starta kasy, pomojając fakt że miałem pewne problemy z chodzeniem. (ale to ostatnie to bym jeszcze wytrzymał)

A Koksie trzeb wiedziec co si trenuje ,gdyz przy PZK nie ma |dnej komisji karate tradycyjnego tylko jest nie formalna ( |dnych dokumentów tylko na gebe) podkomisja shotokanku która nazywa si e Fudokan po tym jak od Kwiecinskiego ucieklo 12 klubow czyli z PZKT ( tylko nie wiedza jeszcze ,ze wdpadli z deszczu pod rynne) hehhehehe



No niekoniecznie :) jakoś nie nażekam pomimo że moja sekcja należy cały czas do tej organizacji. Czas bynajmiej pokaże.
  • 0

budo__ash_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 286 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:D-SU

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów

Czas bynajmiej pokaże.

Mysle, ze chodzilo Ci bynajmniej o to, ze bynajmniej pokaze. A nawet wrecz przeciwnie :) :P
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów
Ja sie niczym nie podniecalem, tylko staralem sie wyjsnic o co w tym chodzi, ale nie wazne ty i tak bys tego nie zrozumial.

Doskonale wiem co ternuje i gdzie. Nie pisz mi tu, ze cos takiego nie istnieje, bo dokladnie pod koniec listopada zostala utworzona ta podkomisja. Chcesz namiary to prosze:

Podkomisja Karate
Tradycyjnego Shotokan PZK
ul. Zbożowa 1, 78-600 Wałcz
tel.\fax 067 250 14 71
NIP 765-15-59-539 R-331253816

Wiec to lepiej wy sie zorientujcie co sie na swiecie wokol was dzieje.
  • 0

budo_disortion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 14 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów
A tak przy okazji skoro jest taki temat. Mam wątpliwości co do kata. Przecież niby każdy wie że uderzanie, kopanie w powietrze niszczy stawy. Wielu trenerów szczególnie z chińskich styli o tym mówi. A na karate z kolei jak chodziłem przez parę miechów to na każdym treningu było nawalanie w powietrze, kata itd. Czy to przypadkiem po paru latach nie da o sobie znać?
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów

Zgadza sie powstalo nowe cialo organizacyjne Podkomisja Karate tradycyjnego Shotokan PZK.
Te zawody to byl Puchar Polski Karate Tradycyjnego Shotokan PZK juniorow i seniorow, a mial on miejsce 24-25.04.2004r w Wałczu.


Też na nich byłem nie jestem pewien ale startowałeś może w kategori do 6 kyu dla juniorów (?) tak przy okazji jak ci się podobała walka gościa z 2 danem i gościa 2 kyu (mój sempaj) coprawda piewrwszego dnia zarobił lepa i było po walce (miał fajne limo, ale niepotrzebnie robił te swoje zmyłki) za to w drużynówce nastepnego dnia chyba go rozwalił.

PS. Ja udziału nie brałem, coprawda mogłem na własną odpowiedzialność ale to nie miało sensu jeszcze wyglądałbym po nich jak rozjechany wiewiór, a i tak bym nic narazie nie wyalczył tylko starta kasy, pomojając fakt że miałem pewne problemy z chodzeniem. (ale to ostatnie to bym jeszcze wytrzymał)

A Koksie trzeb wiedziec co si trenuje ,gdyz przy PZK nie ma |dnej komisji karate tradycyjnego tylko jest nie formalna ( |dnych dokumentów tylko na gebe) podkomisja shotokanku która nazywa si e Fudokan po tym jak od Kwiecinskiego ucieklo 12 klubow czyli z PZKT ( tylko nie wiedza jeszcze ,ze wdpadli z deszczu pod rynne) hehhehehe



No niekoniecznie :) jakoś nie nażekam pomimo że moja sekcja należy cały czas do tej organizacji. Czas bynajmiej pokaże.



Startowalem w kategorii juniorow 84-86 i nie do 6 kyu tylko wyzej, tam stopnie nie maja znaczenia - mam 3 kyu. Pamietasz kogo zdyskfalifikowali w finale, po tym jak gosciu dostal kizami-mawashi-geri i padl?????No i pech chcial ostatecznie zajalem drugie miejsce.
  • 0

budo_wnuk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 537 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów
Niestety drugiego dnia mnie nie było (brak możliwości ponownego dojazdu) Jedno pytanko zdyskfalifokowali cie i wylądowałeś na drugim miejscu czy jak to było bo niebardzo rozumnę?? (czy tylko tak napomknąłeś o tym przypadkiem?)

PS. Jak zrobie sobie prawko do końca, to będę miał dojazd zawsze i wszędzie :)
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów
To byla walka finalowa o I miejsce, przegralem przez dyskfalifikacje, czyli automatycznie zajalem II a temten klient zajal pierwsza pozycje. A to wszystko przez to, ze nie zalozylem ochraniacza na zeby, bo bardzo nie lubie z nim walczyc, czuje sie spiety i wolnieszy. A bez niego jest zupelnie inaczej i lepiej mi sie wlaczy.
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów
To cyrk a nie karate ,gdzie dyskskwalifukuja za porzadne uderzenie :) czyli wsytarczy si e podstawiac i tak mozna przegrywajac wygrac :)
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów

Ja sie niczym nie podniecalem, tylko staralem sie wyjsnic o co w tym chodzi, ale nie wazne ty i tak bys tego nie zrozumial.

Doskonale wiem co ternuje i gdzie. Nie pisz mi tu, ze cos takiego nie istnieje, bo dokladnie pod koniec listopada zostala utworzona ta podkomisja. Chcesz namiary to prosze:

Podkomisja Karate
Tradycyjnego Shotokan PZK
ul. Zbożowa 1, 78-600 Wałcz
tel.\fax 067 250 14 71
NIP 765-15-59-539 R-331253816

Wiec to lepiej wy sie zorientujcie co sie na swiecie wokol was dzieje.


Ale kity walisz to NIP i Regon Klubu Karate z Walcza ,a nie zadnej podkomisji w PZK.

Aby taka podkomisja istniala to najpierw musi istniec komisja shotokan , a wszysycy instruktorzy wiedza, ze statut PZK nie przewiduje zadnych komisji w pZK.

TE wszystkie komisjie to wielki kit i uklad na gebe co sostatnio wytkneli im na walnym zebraniu PZK w 26 czerwca 2004 roku w Warszawie.
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów

Mam wątpliwości co do kata. Przecież niby każdy wie że uderzanie, kopanie w powietrze niszczy stawy.


Kopanie moze i tak (zalezy jeszcze od wielu czynnikow), uderzanie, raczej nie, wiekszosc karatekow miala by problemy ze stawami bo kihon jest nieodzownym elementem karate. A co do kata i kopniecia, to przeciez w kata prawie wogole nie ma kopniec :wink:

PS. Moze w tym temacie zaloz nowy watek, albo poszukaj w archiwum, bo juz bylo troche na ten temat.


--
Washhi
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów

To cyrk a nie karate ,gdzie dyskskwalifukuja za porzadne uderzenie :) czyli wsytarczy si e podstawiac i tak mozna przegrywajac wygrac :)


Widze tu zlosliwosc :twisted: , moglbym powiedziec co to za karate gdzie nie uderza sie na twarz, ale nie o tym mialem pisac.

dobry sedzia/sedziowie powinni ocenic czy ono bylo porzadne czy nie, a co do podlozenia to nie takie latwe, choc sa dobrzy aktorzy :)


--
Washi
  • 0

budo_washi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 773 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów
Do Karate_koks

Nie cytuj cytatow, ktore juz byly zacytowane. kasuj z cytatu zbedne smieci bo nikomu to nie potrzebne.


--
Washi
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów
[

Widze tu zlosliwosc :twisted: , moglbym powiedziec co to za karate gdzie nie uderza sie na twarz, ale nie o tym mialem pisac.
  • 0

budo_karate_koks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1150 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pelplin/Godziszewo
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów

Ale kity walisz to NIP i Regon Klubu Karate z Walcza ,a nie zadnej podkomisji w PZK.

Aby taka podkomisja istniala to najpierw musi istniec komisja shotokan , a wszysycy instruktorzy wiedza, ze statut PZK nie przewiduje zadnych komisji w pZK.

TE wszystkie komisjie to wielki kit i uklad na gebe co sostatnio wytkneli im na walnym zebraniu PZK w 26 czerwca 2004 roku w Warszawie.


Zaczynam odnosic wrazenie, ze wszyscy co trenuja kyokushin uwazaja sie za madrzejszych od innych. Na wszystkie tematy tylko oni znaja prawde, a cala reszta jest w bledzie. A jak jest cos czego nie wiedza to, to po prostu nie istnieje.....

No ladnie, ciekawe czy to was ucza takiego swiatopogladu...czy to jest jakos inaczej, bo musze przyznac ze wszyscy, ktorych spotkalem tu na formum czy w rzeczywistosci majacy cos wspolnego z kykoushin tak sie zachowuja... :?: :?: :?: :?: :!: :!: :?:
  • 0

budo_karateka1
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2994 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: lekko myślność trenerów

[

Widze tu zlosliwosc :twisted: , moglbym powiedziec co to za karate gdzie nie uderza sie na twarz, ale nie o tym mialem pisac.


Ale zajeba............. przyklad heheh . Tylko jakos tych tradycyjnych przedstawicieli karate , ktorzy uderzaja na jodan nie widac podczas turniejów ichigeiki i k-1
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024