Skocz do zawartości


Zdjęcie

14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
14-latek znokautował bandytę!



"Express Ilustrowany" 14-letni chłopiec "znokautował" bandytę, który próbował go okraść. Do zdarzenia doszło o godzinie 21 na ul. Przybyszewskiego w pobliżu Dębowej. Nastolatek wracał do domu, gdy zaatakował go przestępca.

"Mężczyzna podszedł do chłopca, dwukrotnie uderzył go pięścią w twarz i zażądał, by ten oddał mu swój telefon komórkowy" - mówi Marek Machwitz z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Łodzi.

"Chociaż ciosy były mocne, dziecko zachowało zimną krew. Chłopiec z rozbitą szczęką i podbitym okiem podniósł się z ziemi i z całej siły kopnął bandytę w jądra".

Gdy ten zgięty wpół padł na chodnik, nastolatek pobiegł do domu i opowiedział wszystko matce. Wkrótce oboje zjawili się na komisariacie policji i zgłosili napad.

"Wszystko rozegrało się w ciągu ułamka sekundy, bo niczego nie zauważyłam, a przecież nasz zakład jest czynny całą dobę" - mówi pracownica zakładu pogrzebowego przy ul. Przybyszewskiego.

"Tu jednak bez przerwy coś się dzieje; w kółko napady, rozboje, pobicia. Ostatnio bandyci rozbili butelką witrynę sklepu naprzeciwko".

Bandycie udało się zbiec przed przyjazdem policji. Kradzieże telefonów komórkowych to w ostatnim czasie plaga. Tylko w ciągu ostatniego roku policjanci zarejestrowali 3.391 takich przypadków. W większości złodzieje wyrywali aparaty osobom rozmawiającym lub wysyłającym na ulicy SMS-y.
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
He, he... Brawo młody! Ale się gostek musiał zdziwić... :)

Gizmo
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
Zdecydowanie. Jest to tzw. odruch zdziwieniowy jądrowo-oczny. W chwili kopnięcia w jądra oczy kopniętego powiększają swą wielkość nawet dwukrotnie :)
  • 0

budo_grey fox
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 192 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
I po dzieciach... :wink:
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
Dupa a nie po dzieciach. Wiesz z jaka silo tzreba uderzyc w jadra, zeby nastapilo jakies trwale uszkodzenie?
Noznjwyzej bedzie mial drgawki i bedzie widzial przed soba noge tego chlopka, gdy bedzie chccial zrobic siusiu. Dobrze mu tak, "jeszcze uszczypone go w piete... a masz chamie!" ;-) (kto widzial Borewicza z netu, wie o co chodzi)

Pozdrawiam.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
ee tam - ja jestem niewiele starszy a bronie sie ciutke skuteczniej ;) po kopie w jaja nastapilo by kilka kolanek w twarz i moze jeszcze butowanie na ziemi...ale ja to wypaczony jestem :P
Pozdrawiam
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)

ee tam - ja jestem niewiele starszy a bronie sie ciutke skuteczniej ;) po kopie w jaja nastapilo by kilka kolanek w twarz i moze jeszcze butowanie na ziemi...ale ja to wypaczony jestem :P
Pozdrawiam

mhm o tym samym kolanku ja pomyslalem. :lol:
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
no wlasnie dzieciak dziwny byl bo nie zmasakrowal goscia do konca :P ktos naruszyl jego strefe osobista - ja bym wgniotl jego (napastnika) strefe (razem z nim) w podloze ;)
Pozdrawiam
Ps. Swoja droga to i tak fajnie ze udalo mu sie trafic bez problemu - to sie nie czesto zdarza
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
chłopak trenował pewnie jakąś wybitnie skuteczna a jednocześnie "charytatywna" SW......dajcie mu spokój,każdy walczy wg własnego uznania

:wink: 8)
pozdr.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)

chłopak trenował pewnie jakąś wybitnie skuteczna a jednocześnie "charytatywna" SW......dajcie mu spokój,każdy walczy wg własnego uznania

:wink: 8)
pozdr.

Tsunami! Kopiesz w jedno jadro zeby przeciwnik mogl jeszcze miec dzieci. To jak z palcem w oko :)
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
jesli chodzi o tsunami jak slowo rzeklem nie wypowiem sie..
jesli chodzi o incydent..szkoda ze jeszcze dzieciak chama nie zbutowal..
ale telefon co by nie bylo uratowal..brawo... :wink:
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)

no wlasnie dzieciak dziwny byl bo nie zmasakrowal goscia do konca :P ktos naruszyl jego strefe osobista - ja bym wgniotl jego (napastnika) strefe (razem z nim) w podloze ;)
Pozdrawiam
Ps. Swoja droga to i tak fajnie ze udalo mu sie trafic bez problemu - to sie nie czesto zdarza

Czternastolatek nie ma zbyt mocnej psychiki żeby walczyć z większym i silniejszym przeciwnikiem. Wiem bo kiedyś też miałem 14 lat. Mówiłem sobie że skoro mam już błękitny pas to góry mogę przenosić. Dupa. Kiedy pewien dresik (jeden ale duuużo większy i starszy) chciał ode mnie kasę to byłem grzeczny i pokorny... ale kasy nie dałem :P wmówiłem ziomowi że nie noszę portfela. Nie sprawdził. Jak się wtedy usrałem to masakra...
Chłopak dobrze postąpił że uciekał, bo jeszcze dostałby po łbie tak, że to zdarzenie nie skończyłoby się dla niego happy endem. To jeszcze dzieciak. Przecież czternastolatkom to dopiero co włosy rosną no wiecie gdzie... pod pachą :P
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)

no wlasnie dzieciak dziwny byl bo nie zmasakrowal goscia do konca :P ktos naruszyl jego strefe osobista - ja bym wgniotl jego (napastnika) strefe (razem z nim) w podloze ;)

Wgniótłbyś, akurat!
Zachował się optymalnie jak na ulicę.Nie dał się skopać, "wyłączył" napastnika i uciekł. :!:
Testy o strefie osobistej to wiesz ... :peace:
Kop w jaja działa przez chwilę. Po takim czymś ten napastnik to by go chyba rozniósł. :twisted:
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
Zgadza sie - zachowal sie dobrze. Ale jedno czy dwa szybkie i pozadne kolanka w mazak by nie zaszkodzily ;)

A czy dziala tak na chwile? hmm
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)

ja bym wgniotl jego (napastnika) strefe (razem z nim) w podloze


A nie lepiej sztachetą w łeb kilkanaście razy, potem skoczyć butami na twarz, a na koniec pociąć nożem?
  • 0

budo_yoda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)

ja bym wgniotl jego (napastnika) strefe (razem z nim) w podloze


A nie lepiej sztachetą w łeb kilkanaście razy, potem skoczyć butami na twarz, a na koniec pociąć nożem?


ja bym jeszcze podpalił.
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
bez sensu! lepiej tego co napadł było zatłuc na śmierć sztachetą, a kilku innych podejrzanych po kolei jednego pochlastać kosą, następnego spalić, kolejnemu poskakać po łbie.
będą nam, prawym obywatelom, podskakiwać kurwa!
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)

A nie lepiej sztachetą w łeb kilkanaście razy, potem skoczyć butami na twarz, a na koniec pociąć nożem?

No i obowiazkowo wyciagnac koniec jelita cienkiego, przywiazac do lawki, a pod dupa rozpalic ognisko...

Albo calkiem minimalistycznie tylko urwac glowe i naszczac w szyje - Jumbo Dołączona grafika
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)

A nie lepiej sztachetą w łeb kilkanaście razy, potem skoczyć butami na twarz, a na koniec pociąć nożem?

No i obowiazkowo wyciagnac koniec jelita cienkiego, przywiazac do lawki, a pod dupa rozpalic ognisko...

eee tam...lepiej przywiazac za te jelita do fury i tak ciagac goscia po osiedlach ku przestrodze Dołączona grafika
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
ból po kopnięciu w jajca dłuuuugo trwa jak qmpel do mnie na solo wyleciał to nie świadomie mu ciosa kolanem w jaja zadałem i długo stękał ...;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024