Skocz do zawartości


Zdjęcie

14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
oczywiscie mialo byc sprawe a nie sprawde :P
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)

nie zrekompensowalam. dostal, bo probowal mnie skrzywdzic, w zwiazku z czym, co niby mialam mu rekompensowac?? a ze przez przypadek dostal tam gdzie nie celowalam, coz.... wazne ze skutecznie, odsunal sie i ja bylam bezpieczna...
pozdrawiam
blackgirl

w takim razie słusznie słusznie Waćpanno..
według mnie i tak postapiłąś humanitarnie :) nie dobiłaś :!: :wink:


tez uwazam, ze slusznie... ;)
nie dobilam, bo bylam w lekkim szoku skutecznosci mojej intuicyjnej obrony ;)
pozdrawiam
blackgirl
  • 0

budo_król czarnego rynku
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
W końcu nie darmo krążą mity o kobiecej intuicji :wink:
A co do tego czternastolatka to cały temat wydaje mi się troszkę bez sensu. Piszecie o opanowaniu tego dzieciaka argumentując to tym że trafił w jaja :D . Przecież to naprawdę nie jest wielki problem trafić, a co do opanowania to może i tak było, ale równie dobrze mógł zrobić to odruchowo pod wpływem adrenaliny :P .
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)

uwazam ze chlopak zachowal sie optymalnie. opanowania mogloby mu pozazdroscic wielu doroslych. na twoim mradu miejscu bym nie mowil co to ja bym nie zrobil, bo sie czesto okazuje ze opowiesci swoje a zycie swoje i kto wie czy po dwoch strzalach w palnik zadanych przez kogos 2x starszego i budzacego strach, bys grzecznie nie oddal telefonu. takich zachowan sie nie da sprawdzic na sucho, w teorii... acha i przypomne, mowimy o 14 letnim dziecku.


Na pekinie jak 2 kolegow mojego brata [14 lat] chcial skroic koles. To zaliczyl runde gazem na pyszczydlo a potem 30 sekund batonowania.
Troche to chore, ale z 2 strony. Poradzili sobie.
  • 0

budo_król czarnego rynku
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 82 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
Gabed ja chyba znam te glany rozwalone ze skinheads.civ ;]
  • 0

budo_nightwolf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 686 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:P-sk
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
"mlody po 2 MOCNYCH strzalach w leb od doroslego czlowieka wstal kopnal w jaja i uciekl do domu opowiedzial wszystko mamie i jeszcze poszedl na policje" 8O 8O 8O cos on musial sciemniac opowiadajac ta sytuacje, pelno tu zabojcow teoretykow:D kopa w jaja jeszcze ktos by tam dobijaj jakos z wyskoku w piete i tam partyzanty i inne chuje muje dzikie wrotki :? heh po pierwsze zeby trafic kolanem w krocze trzeba byc w klinczu a to nie zawsze sie zdarza, z moich wlasnych doswiadczen i z relacji kolegow wiekszosc sytuacji krytycznych (napad bojka) odbywajach sie bez klinczu wcale nie dalo sie zakonczyc skutecznym ciosem na newralgiczne miejsce mimo USILNYCH PROB a przedstawia sie to tak: koles napadniety 17 lat przez goscia 27 - jako ze 17latek chodzil troche na jakies sw wiec jedynym rozsadnym rozwiazaniem wydalo mu sie wlasnie kopniecie w krocze noo to z odleglosci mniej wiecej 1 m od napastnika wyjezdza z czyms podobnym do front kick, kin geri czy jak to sie nazywa w innych stylach, z obciagnietymi palcami "z usmiechem na gebie" ze szybko zakonczy walke majac pewnosc ze to 100% skuteczne a tu nagle kopara gosciowi opadla koles odlegly o 1m blyskawicznie robi krok w tyl i asekuruje sie jeszcze zgieta noga uniesiona w powietrze i skierowana tak by ochraniac jaja 8O po tym oczywisce 1 prosty i 1 sierp i 17latek lezy nieprzytomny budzi sie w szpitalu, bardzo podobne sytuacje opisywalo mi jeszcze 5 kumpli ja mialem niemalze identyczna z tym ze zaraz na widok kolesia i dostatecznego zblizenia sie jego wyjechalem z zaskoczenia z tym kopniakem - efekt jak w/w
Wniosek: trzeba umiec zastosowac to kopniecie i byc w odpowiedniej sytuacji - z reguly nie ma problemu w szamotanie na stojaco gdy przeciwnik nie widzi ruchow twoich nog
tych moich tekstow nie bierze sobie zbytnio do serca i nie traktujcie zbyt powaznie - to tak na przyszlosc zeby uwazac i sie nie "przejechac" alee wiadomo ze to bardzo rzadkie sytuacje ze nie udaje sie trafic 8)
pozdr
  • 0

budo__ragan_
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Hanysowo

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
hehe bardzo dobrze zrobił :-)

PS. Mradu ciekawe czy Ty po dwóch strzałach w łeb i przy takim strachu bys go butował...

  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)


PS. Mradu ciekawe czy Ty po dwóch strzałach w łeb i przy takim strachu bys go butował...

recze ci, ze jezeli trafilbym go wczesniej w jaja to TAK, skopalbym go na tyle na ile mialbym sile. A przynajmniej kopnalbym go w twarz kolanem.
  • 0

budo_tito_ortiz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 381 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
a co to za rodzice co puszczaja 14 letniego chlopaka samego w taka okolice?
  • 0

budo_dudek800
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
A ja to zawsze mam przy sobie nunchaku :) Ja mam 14 lat i nie bede sie bawił w kopanie w jaja ( ale wiem ,że to jest bardzo skuteczne ) Bardzo dobrze oswoiłem sobie nun więc na początek zaczne świrować :X ,aby zniechecic przeciwnika ,a jak to nie pomoze to w łeb :) Narazie nikt mnie jeszcze nie zaatakował ... no i dobrze :P Teraz jade na kolonie i oczywiście zabieram ze sobą nun niech tylko ktos sie przypluje do mnie :twisted: no to sie obudzi na drugi dzień z bólem głowy :twisted: ja tylko mam nunchaku do obrony :)
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
W szystko fajnie jesli zdazysz go urzyc bo chyba nie nosisz go caly czas w rece :)
  • 0

budo_blackgirl
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 456 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ankh-Morpork

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
a jak nosza powiedzmy, palki telesokopowe? nunchaku mozna nosic za pasem naprzyklad...zasada podobna jak z teleskopem
pozdrawiam
blackgirl
  • 0

budo_devon
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Opolskie/Brzeg

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
BRAWO :!: :!:
Trzabyło dobić skr*****
Takiego to tylko w ryj
Ktoś cieżko pracuje na to a taki skur**** w ułamku
sekundy wezmie co twoje ale to jest POLSKA :)
  • 0

budo_dudek800
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
no pewnie , że dobić :) a to zaden problem mam łatwy dostęp do plecaka i nun jest na wierzchu :evil: w ułamku sekundy bedzie lezał i kwiczał :)
  • 0

budo_yoda
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)

A ja to zawsze mam przy sobie nunchaku :) Ja mam 14 lat i nie bede sie bawił w kopanie w jaja ( ale wiem ,że to jest bardzo skuteczne ) Bardzo dobrze oswoiłem sobie nun więc na początek zaczne świrować :X ,aby zniechecic przeciwnika ,a jak to nie pomoze to w łeb :) Narazie nikt mnie jeszcze nie zaatakował ... no i dobrze :P Teraz jade na kolonie i oczywiście zabieram ze sobą nun niech tylko ktos sie przypluje do mnie :twisted: no to sie obudzi na drugi dzień z bólem głowy :twisted: ja tylko mam nunchaku do obrony :)


:lol:
  • 0

budo_yak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1087 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
dudek, nie zebym ci jakos chcial dopiec czy co tam, ale czternastolatek z nunchaku to by mi zajal 10-15 sekund. pod warunkiem ze bym smiech zdazyl opanowac :D
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)

no pewnie , że dobić :) a to zaden problem mam łatwy dostęp do plecaka i nun jest na wierzchu :evil: w ułamku sekundy bedzie lezał i kwiczał :)


Transformers to ukryta moc...

:) :) :) :)

A to Twoje nun nie było do jakiejś gazety dodawane czasem?

Dudek, jak nie chcesz by się ludzie z Ciebie śmiali na forum, myśl zanim napiszesz... ot taka koleżeńska rada...
  • 0

budo_administrator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4477 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
Pieknie, pieknie.,

Dawac tu Combata :-D
  • 0

budo_shaft
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1759 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:chinatown

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
hehe JanuszP.

sadze ze Combat ma juz dosyc uzerania sie z takimi tematami.
w koncu ile mozna skoro i tak nie dociera...

Yak z drugiej strony to zacne ze dales mu cale 14 sekund..zdazy nawet moze wyciagnac:)

dobry z Ciebie i prawy czlowiek:)
ja bym jeszcze uwazal, bo Jumbo moze o kims kolejna ballade ulozyc..:)
  • 0

budo_dudek800
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: 14 latek obronil sie przed napadem na ulicy kopemw jaja :)
yak a ty cos taki pewny ? :X Jumbo ciekawy jestem jakie ty masz nunchaku ?papierowe ? o jak bym ci swoim przyłozył to byś sie na drugi dzien obudził z bólem głowy :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024