Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dylemat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_spec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Dylemat
Chcę ćwiczyć tak żeby równomiernie mi szła masa i siła, chcę zastosować progresję od 65%-85%. Teraz niewiem co wybrać 12-10-8-6 czy 10-8-6-4. Klatę ćwiczę raz w tygodniu tak więc mogę jej na maxa dać popalić :)
I jeszcze sprawa kolejności ćwiczeń, żeby niebyło jednolicie dałem coś takiego:
wyciskanie płasko
rozpiętki
wyciskanie skos
przeniosy (to ćwiczonko tylko na dopompowanie bo i tak chcę je zastąpić pompkami na poręczach tylko że najpierw trzeba te poręcze załatwić :roll: )
Oczywiście jeśli macie jeszcze inne dobre pomysły na równomierną masę i siłę to walcie śmiało

Z góry dzięki za odpowiedzi.
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
No fajnie, ale czemu ćwiczysz tylko klatę? Pozostałych partii mięśni nie można tak po prostu pominąć!

No dobra. Powiadasz że chcesz mieć duże cycki? Więc ćwicz dość intensywnie na tym cotygodniowym treningu a przede wszystkim tego (bardzo) dużo jedz. Bez tego masa w ogóle ci wzrośnie. Z tym że jak będziesz ćwiczył tylko raz w tygodniu na klatę, a na inne mięśnie nic nie będziesz robił, to będziesz miał masę mięsniowa na klacie i masę tłuszczową gdzie indziej. Ale to nie moja sprawa. Acha i jeszcze jedno. Raz na jakiś czas zmieniaj sobie kolejność ćwiczeń i ćwicz też ze zmienną intensywnoscią tzn. jeden tening lżejszy inny cięższ jeszcze inny średni itd.

Ja tam obecnie doszlifowuję swoją żeźbę. Masę polecam robić na zimę, gdy nie ma upału i tym samym nie jesteś zmuszony chodzić bez koszulki.
  • 0

budo_spec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
ej ale gdzie ja tu napisałem że chcę ćwiczyć tylko klatę ? ćwiczę wszystkie partie raz w tygodniu co do jedzenia też wiem jak się odżywiać, miałeś pytanie w temacie to po co pisałeś o tym o czym sam wiem. A co do zmienności intensywności to to jest bezsensu jak ćwiczę klatę raz w tygodniu bo dzięki temu mogę robić hardcorowe trenigni :) Swoim postem w niczym mi niepomogłeś ale mimo wszystko dzięki 8)
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
No wiesz... chyba już zgłupiałem na starość czy co ale tak coś mi do łba strzeliło że tylko klatę robisz.
A co do zmienności treningów - to wcale nie jest bez sensu. Na jednym możesz stosować system 12-10-8-6 a na drugim 10-8-6-4. Kminisz co napisałem?
  • 0

budo_spec
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: Dylemat
spoko, zrobię tak i zobaczymy ;)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024