Skocz do zawartości


Zdjęcie

Skuteczność na ulicy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
128 odpowiedzi w tym temacie

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
gozer:uwierz mi,ze kolesie nawet po 10 latach czy więcej karate na ulicy bywają bezbonni niczym dzieci....nie wierz tak bardzo w swoje karate,bo mozesz się przykro rozczarowac...a jesli w dalszym ciągu wierzysz,ze karate da ci szansę w ulicznej bójce to weź sobie 2 kumpli,któzy nie cwicza i poproś ich zeby cię "Zbutowali"..da ci to pewne wyobrazenie nt karate w obronie.....aaa dlaczego 2????bo obecnie mało kto atakuje sam lub bez sprzętu.....trzymaj sie...
pozdr.
  • 0

budo_gozer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
Ja nigdy nie powiedziałem że jestem pewny siebie lub w stylu znam karate możecie mi naskoczyć ALe mówiąc że te techniku moge sobie wsadzić w dupe to jesteś w błędzie pewnie że sa kolesie co ćicza 20 lat i dostają w piernicz od byłe kolesia z ulicy do tego trzeba mieć dusze wojeonika Widze że jesteć cwaniaczkiem i to ty się bardzo pewnie czujesz bo ja walcze tylko w ostatecznosci i jestem pewien mojej techniki a sprawdzam się codzień w sparingach Śmijesz się z technik karate ciekawe co byś zrobił jak by ci ktośc wybił oko hmm napewno byś dalej walczył ...
  • 0

budo_nseal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, czasami Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
gozer, tak sie spytam: ile Ty masz lat?
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

Śmijesz się z technik karate ciekawe co byś zrobił jak by ci ktośc wybił oko hmm napewno byś dalej walczył ...


Tak. Ile masz lat, i czy przypadkiem nie trenujesz Tsunami?
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
:lol: Co dzienie trenuje na sparingach wydłubywanie oka :lol:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

ciekawe co byś zrobił jak by ci ktośc wybił oko hmm napewno byś dalej walczył ...

Nie wiem jak wy ale to oko... ja tu czuje wplywy Tsunami! :)
Przed chwila chcialem zapytac jakie sa techniki "konczace" w karate ale to "oko" mnie naprowadzilo i wiem juz ze chodzi o ciosy lopata itp.
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

"sto porad dobrego wujka Gonzo" :lol:

Moze to jakis kumpel chujakraksena ? :wink:


po opierwsze JA ne zakładałem takiego tematu, nie jestem też żadnym wujkiem, o co "come on"??
"kumpel chujakraksena", ale mnie ubrałeś, dzięki Vince...
:) :)
ps. ciekawy jestem czy koleżka Gozer miał kiedykolwiek sparring uliczny...śmiem wątpić 8)
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
GOZER (chlopczyku) - ponosi cie troche fantazja gimnazjalna... ura mawashi geri i bloki... to wszytsko jest piekne ale w FILMACH!

ja tez cwicze karate i myslalem ze jestem super gosciem - gibki rozciagniety z technikami jak ta lala... dopuki nie poszedlem na trening krav magi. tam sie okazalo ze walka na ulicy wyglada zupelnie inaczej i WYSOKIE KOPNIECIA to mozna swojej babci staruszce pokazac...

aczkolwiek zostaje przy karate bo MOJA TO LUBIC


PS z tymi kopnieciami to sie troche pogubiles w zeznaniach... chciales walnac ura mawashi geri najpierw w glowe i powiedziales ze koles padnie, ale ktos cie za to zjebal wiec ZEZNALES ze nie napisales zeby walic wysoko... co oznacza ze walisz niskie ura mawashi geri w co? w reke i przeciwnik po tym padnie? chlpaku a ty masz 220 cm i 160 kilo wagi ze po kopnieciach bocznych na korpus wywracasz przeciwnika?
ja mam 190 cm i 90 kilo a ni chuja nie przewrucisz mnie kopnieciem! :evil:
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

Nie wiem jak wy ale to oko... ja tu czuje wplywy Tsunami! :)
Przed chwila chcialem zapytac jakie sa techniki "konczace" w karate ale to "oko" mnie naprowadzilo i wiem juz ze chodzi o ciosy lopata itp.


YEAH BABY!!! :) :) :)

LICZMISTRZ you're my man! poklon
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

ja mam 190 cm i 90 kilo a ni chuja nie przewrucisz mnie kopnieciem! :evil:

No ja mam 193cm i 83kg i raz zarobilem TAKA glebe na twarz po kopnieciu ze to glowa mala. Dwie uwagi - to byl low kick a kopal moj Sensei :twisted:

sa kolesie co ćicza 20 lat i dostają w piernicz od byłe kolesia z ulicy

Bo widzisz mozna cwiczyc i Cwiczyc. Trenowac i trenowac. I roznica nie jest tylko w tym ze jedno jest wialka litera a drugie nie.

nie da się uderzyć silnie bez techniki bo cios będzie strasznie słaby

Obejrzyj sobie ktorakolwiek z walk Sappa.

LICZMISTRZ you're my man! poklon

Yeah, I know! :twisted: :)
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

ja mam 190 cm i 90 kilo a ni chuja nie przewrucisz mnie kopnieciem! :evil:

Serio 8O :)
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

ja mam 190 cm i 90 kilo a ni chuja nie przewrucisz mnie kopnieciem! :evil:

Serio 8O :)


jasne ze chodzi o kopniecie na boczek
bo jak przyjme dobrego low kicka albo co gorsza DOLLYO w RYJ to sie zloze jak tirowka w krzakach!!!

wyciagnales z calego kontekstu baby! :)
  • 0

budo_gozer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
oczywiście że miałem "sparing na ulicy" wiem jak to wygląda i jak by ci się chciało to byś doczytał do końca i od razu pisałem że wysokie kopnięcia to zostawmy specjalistą jakich jest mało w karate są techniki uderzenia palcami na oczy przeciwnika ale to już jest ostateczność widać że się nie przykładałeś do trenigu Dobra ja wiem swoje pewnie miałeś kieprawego instruktora karate przechodzi w chwili obecnej modyfikacje dobra nie będe otym pisać ale w Karate największy nacisk kładziony jest na prace na nogach dobra już widze te komentarze ale bez pracy na nogach jesteć zwykłym kawałkiem mięsa Każdy mistrz każdej sztuki walki powie ci że od nóg się wszystko zaczyna oczywiście ruch fizyczny i uderzając ręką używasz siły mięśni nóg i technika ma o wile więcej siły niż sterydziaż który tylko macha ręką
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
Gozer jak już Ci ktos wspomniał użyj trochę interpunkcji, bo na prawdę cieżko sie czyta Twoje wypowiedzi
  • 0

budo_nseal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 53 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa, czasami Białystok

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
Gozer, nie mogę się oprzeć wrazeniu ze
a) masz niewiele lat
B) ulegasz silnym wplywom treningowych legend

Co do doswiadczen ulicznych, to sam ich praktycznie nie mam, ale ta gloryfikacja zabojczych technik w stylu palce w oczy swiadczy ze ty chyba tez. Probowales kogos w miare sprawnego fizycznie, zdajacego sobie sprawe z zagrozenia, trafic palcem w oko?
Druga sprawa to Twoi "sterydziaże". Żyjesz stereotypem, czlowiek bioracy sterydy nie musi byc wcale ociezalym ciezkim kolkiem. Wrecz przeciwnie, przewalajac sie przez kilka silowni czesto stykalem sie z ludzmi bioracymi regularnie sterydy, a jednoczesnie zdecydowanie otrzaskanymi. Tak wiec sadze ze Twoja wiedza o sterydziazach to efekt tego, ze Ci trener wmowil ze taki gosc to tylko wielka kupa miecha bez sily i sprawnosci. Poodbnie jak zalozenie ze kazdy czlowiek w dresie musi byc zlodziejem i idiota.
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

pewnie miałeś kieprawego instruktora karate



KURWA GOWNIARZU, ODPIERDOL SIE OD MOJEGO INSTRUKTORA!!! SZANUJ SLOWA BOBKU Z DUPY!!!
KIEPRAWEGO TO TWOJ OJCIEC Z MATKI FRAJERA WYDYMAL!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


moge ci pokazac co mnie moj trener "kieprawy" nauczyl... CHCESZ FRAJERZE???
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

po opierwsze JA ne zakładałem takiego tematu, nie jestem też żadnym wujkiem, o co "come on"??
"kumpel chujakraksena", ale mnie ubrałeś, dzięki Vince...


Uu ale plama, wybacz stary poklon :)

p.s. Miszka, wyluzuj, po co te nerwy ? ;)
  • 0

budo_gozer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
Dobra widze że nie jarzycie o co mi chodzi Penie nawet nie wiesz o czym temat jest pa
  • 0

budo_miszka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WARSZAWA

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy

Miszka, wyluzuj, po co te nerwy ? ;)


moj trener jest dalece zacnym czlowiekiem i nie pozwole by byle frajer go obrazal! spod reki mojego trenera wyszedl tegoroczny vice mistrz gosoku-ryu wiec o jego "kieprawosci" nie bedzie decydowal zaden GOZER-FRAJOZER.
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Skuteczność na ulicy
Domowe przedszkole dosłownie!!!! Jak pięknie!!!

Tylko sobie fartuszków nie upaprać, bo instruktor Ciocia Jadzia w dupsko nastrzela!!!

Ludzie, nie macie większych zmartwień, tylko sobie wciskać przez monitor?

:roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024