Skocz do zawartości


Zdjęcie

Final Pucharu Polski Strong Man :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
Jezeli widziales to ja juz nic nie mowie tylko niepokoi mnie to przekroczenie dwukrotne ;) ale to i tak lepiej niz 30 krotne ;)

Owszem laczenie dwoch lekow glupota nie jest (i tego nie napisalem) jest tylko dodatkowym narazeniem nas na skutki uboczne ...

Jasne, ze moze w kilka lat zrobic z siebie wieprza ... Ale na suplach w kilka lat rowniez zrobi sobie ladne miesnie ... Inna sprawa, ze musi w to wiecej pracy wlozyc ...

Hmm no z tymi kulturystami to mnie zagiales ... Ale to tylko swiadczy o glupocie amerykanskich koxow ;)

Pozdrawiam.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
nie tylko amerykańskich...
nasi są nie lepsi. w swoim czasie jeden z krajowych mistrzów polecał swoim kolegom z siłowni końskie sterydy, przyznając, że u niego dały świetne efekty. wiadomość sprawdzona, toteż nie podaję nazwisk.
jeśli chodzi o skutki uboczne to czy bierzesz leki oddzielnie czy jednocześnie nie ma znaczenia. meta ryje wątrobę, testosteron troszkę serce (przerost lewej komory poprzez permementne zwiększenie ciśnienia krwi)
pozdrawiam
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
Nom niestety podejzewam ze na wschodzie to jest jeszcze bardziej rozpowszechnione ... W ameryce podobno duzo koxow jest "slabej jakosci" lub sa to fake-i i dlatego takie dawki zalecaja ... Coz ich sprawa :] Aha branie sterydow dla zwierzat to nic dziwnego niestety ... W swiatku panuje przekonanie, ze nie ma roznicy czy na butelce jest swinia czy nazwa firmy farmaceutycznej ...

A co do brania razem czy oddzielnie to nie ma roznicy to fakt, ale przeciez nikt ci nie kaze brac wszystkich znanych sterydow ;) Ale wiem, ze cykle sa zazwyczaj z dwoch zlozone lub trzech ... "By zapobiec spadkowi masy miesniowej" cytujac jednego koxika i inne takie ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
skutki uboczne:
fight club:
Bob.
wisterol czy jakos tak, te konskie wlasnie.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024