Skocz do zawartości


Zdjęcie

Final Pucharu Polski Strong Man :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)

Pudzian trenował pare lat na Legii, jak był jeszcze młody sterydem.

Na, którejś z gal czy czego innego zostali zaproszenii rózni sportowcy (jako goscie honorowii nie zawodnicy) nie wiem to i jak, ale Pudzian zaczął burzyc do Salety a ten go pobił.

To, ze Saleta dołorzył Pudzianowi to wiadomosc na 100% pewna, choc jak zaznaczyłem nie znam szczegółow (o co? i gdzie sie bili?).

To było 2002 lub zaraz na poczatku 2003.

Pozdr.


w 2003 Pudzian byl mlodym sterydem? A po 5 miesiacach zrobil mistrza swiata??
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
No o co wam chodzi?
Pudzian nie jest jakimśtam niezwykłym fighterem (chociaż nigdy nic nie wiadomo). Przede wszystkim to zajmuje się on sportami siłowymi. Dziwię się takim ludziom ale nie potępiam ich. To ich sprawa.
Co z tego że Saleta go pobił? Równie dobrze mógł Pudzian pobić Saletę. Jeśli chodzi o bójki to zasada jest następujaca: kto pierwszy uderzy gościa w łeb z całej pary wygrywa. Nie zawsze tak jest bo bywają wyjątki, ale w 95% to działa. Biłem sie raz w szkole z takim Andrzejem. Wprawdzie to on mnie pierwszy walnął, jednak zrobił to nieudolnie. Wtedy mu dojebałem (biłem tylko w łeb - efetem był trzydniowy pobyt w szpitalu tego kolegi). Tak samo w walce tych dwóch osobistości: MP i PS. Gdyby Pudzian zapierdolił Salecie z łokcia w łeb z całej siły to tamten padłby jak szmata (chociaż nie wiadomo bo to boxer więc pewnie ma twardy łeb). Wali mnie to kto komu dojebał! Wiecie że członek zespołu metallica zajebał jakiegoś wyśmienitego boxera tajskiego czy kogoś w tym stylu - nie pamiętam już. A przecież na pewno nie był takim wojownikiem jak przegrany. Co to znaczy? Jeżeli chodzi o walkę to poniekąd jest to loteria!!!!
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)

Co z tego że Saleta go pobił?


Biceps, ale slyszales o tym? masz cos na ten temat? Co by nie gadac, zaciekawilo mnie to
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
Jezeli ktos wierzy, ze Pudzian zrobil to co zrobil na jogurciku i rybach to naprawde podziwiam go za slepa wiare w czystosc sportu ... W dzisiejszych czasach wszedzie biora koxy a w Strong Man`ach jest tego tyle samo lub wiecej jak w kulturystyce (a to jeden z najbardziej koxiarskich sportow) ...

Jezeli ktos mysli, ze pudzian doszedl do tego do czego doszedl tylko dzieki koxom to szczerze wspolczuje mu jego malej wiedzy na ten temat ... Organizm czlowieka przyzwyczaja sie do koxow po pewnym czasie i kazdy nastepny cykl jest duzo slabszy niz poprzedni. Oprocz tego sportowcy zawodowi biora sterydy pod opiekja lekarza, a ten nie wcisnie mu kilka krowich cykli pod rzad bo rozwali mu to watrobe i kilka innych rzeczy (moze bedzie chcial wcisnac, ale raczej pudzian i jemu podobni wie co mu grozi od sterydow) itp ...

Aha ostatnio zastanawialem sie jaki jest sens brania sterydow ... Po cyklu deki z czyms tam (nie chce mi sie szukac akurat jakis prop albo inna meta) bodajze zyskuje sie okolo 6-8 kilo masy ... Po cyklu kreatyny zyskuje sie okolo 3-5 ... Roznica niewielka, a kreatyna jest neiszkodliwa ... No ale w zawodowym sporcie wsumie liczy sie kazdy przyrost (sily, miesni. szybkosci i czego tam jeszcze). Nie rozumiem tylko amatorow ...

Na koniec male porownanie zawodowcow w kulturystyce (oboje napewno brali koxy i watpie by jeden mniej od drugiego):

Ronnie Coleman:
Dołączona grafika

Dexter Jackson:
Dołączona grafika

Obydwaj wcinaja koxy, jezeli wszystko to kwestja koxow to czemu Coleman jest od Jacksona 2x wiekszy ? Aha obydwoje startuja w tych samych zawodach wiec jest to ta sama klasa sportowcow ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_biceps
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 249 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)

Biceps, ale slyszales o tym? masz cos na ten temat? Co by nie gadac, zaciekawilo mnie to

Tak słyszałem o tym, jednak... tak jak ty nie znam szczegółów :cry:
Niech ktoś napisze coś więcej bo tak jak Noite'a zaciekawiło mnie to cholernie!
  • 0

budo_novocaine
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 5882 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:uk
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)

bla bla bla
cośtam cośtam

dwa obrazki
Pozdrawiam.


ja tylko powiem tyle, ze dla mnie to oni sa szpetni. jako-tako jeszcze moge patrzyc na pudziana, bo on po prostu wyglada na wielkiego i silnego. ale ci panowie tutaj.. moze i sa to same miesnie, ale "piekno" zgubiono razem z tluszczem..
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
Ten sam Coleman ;)
Dołączona grafika

qrfa, jaki to koks ;)

Olympia contest history :

1998 1st
1999 1st
2000 1st
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
Pardon :oops:
Ten sam coleman (powinno zadzialac) :

Dołączona grafika
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
Novocaine: i tu sie z toba zgadzam. Rozumiem dobrze wygladac po silowni ... Ale to juz przesada ... Inna sprawa ze oni za to dostaja gruba kase i jest to ich zawod ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)

Biceps, ale slyszales o tym? masz cos na ten temat? Co by nie gadac, zaciekawilo mnie to

Tak słyszałem o tym, jednak... tak jak ty nie znam szczegółów :cry:
Niech ktoś napisze coś więcej bo tak jak Noite'a zaciekawiło mnie to cholernie!

Chcesz filmik? zdjecia? 8O

To było normalna uliczna bójka nie zawody!!!!

A co do tego kto pierwszy uderzy, to zalezy..... Twoja toria sprawda sie tylko wtedy jeżli przeciwnicy sa do siebie zblizeni (siłą itp.)

Noite-trenował na Legii jeszcze za młodu, wtedy też brał sterydy.
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
Ja pierdole z kad wiesz ze bral, brales z nim ?
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
Niestety mylisz się Gubrin w sprawie "suplemacji". Po pierwszym cyklu kreatyny zyskuje się 4-6 kg masy, po pierwszym cyklu deka + meta, a jeszcze lepiej omka + meta zyskuje się 10-12 kg. Nie przesadzam, bo miałem okazję obserwować to nie jeden raz (mówię o gościu o masie około 80 kg). Poza tym kolejny cykl na sterydach, powiedzmy po pół roku jest porównywalny jeśli chodzi o przyrosty, czego nie da się powiedzieć o kreatynie. Co prawda spadki po koksach są spore, ale i tak końcowa różnica ogromna.
I dwie jeszcze sprawy. Oni nie biorą koksów lub suplementów lecz koksy i suplementy. A po drugie szkodliwość kreatyny była już omawiana na forum - poszperaj w archiwum.
Pozdrawiam
art3ule
  • 0

budo_worns-4life
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)

Ja pierdole z kad wiesz ze bral, brales z nim ?

Następny :) :lol:

Ależ odwołuje to co powiedział, Pudzian po prostu pije duzo mleka :lol: :lol: :lol:
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
trzyule: Hmm jak bys mogl to daj mi link gdzie jednoznacznie stwierdzone jest, ze kreatyna szkodzi zdrowiu w konkretny sposob ... Co do cyklu sterydowego wszystko zalezy od dawek jakie sie bierze ... Spojrz na amerykanskie dawki koxow:

*Clomid therapy: 36 pills. 300mg day 1, 100mg next 10, 50mg final 10.
**HCG therapy is instituted for the prevention of testicular atrophy. The old practice was effective, but I feel prevention is more productive than trying to revert the problem late in the cycle.

Solid first cycle

Week 1 to 10: 400mg of EQ
OR
Week 1 to 10: 4-500mg of test
Week 13 to 15: Clomid Therapy*


Po takich swinskich dawkach jak nie wykitujesz to pewnie i zyskasz te 15-20 kilo ;) Ale szanse na nie wykitowanie sa nikle ... A ten podany to jak widac "pierwszy cykl" ... Aha jak by komus odbilo i chcial to stosowac to niech najpierw pomysli czy naprawde zycie jest tak do dupy by to robic ... Po takich dawkach swinia powinna pasc ;) A nastepne cykle tam byly jeszcze bardziej wywalone.

Ja mowie o tym o czym sam slyszalem czy tez widzialem. Ale rzeczywiscie powinno byc 8-10 kg a nie 6-8 kg ... Moj blad.

Ale jak by nie patrzec roznica jest 2x a w skutkach zdrowotnych ... Chyba nie trzeba tlumaczyc co sie dzieje z koxikami ? :]

Pozdrawiam.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
worns jakkolwiek miły nie jest to tu ma rację - bądźmy realistami. dla uzyskania takiej sylwetki dwa lata koksowania nie wystarczą...
pozdrawiam
art3ule
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
nie jest jednoznacznie stwierdzone, ale zaleca się brać witaminę b6, bodajże dla ochrony nerek. poza tym na zdrowy rozsądek coś co daje takie efekty musi szokować organizm i zaburzać jego równowagę. zresztą nie powiedziałem, że kreatyna jest szkodliwa, lecz że jest dyskusyjna...
dawki rzeczywiście są końskie, zastanówmy się dlaczego.
1. zawodnik musi przyjąć cykl, potem się oczyścić, a potem przejść badania antydopingowe. czasu zwykle mało, a potrzeby duże, stąd częsty pośpiech i dawki.
2. 2-3 kg masy, to być albo nie być na podium, więc mają o co walczyć, przynajmniej w ich odczuciu.
3. "zalecane" dawki podaje zwykle koks-dealer. zależy mu by były jak największe - wiadomo - więcej zarobi.
Jeśli chodzi o szkodliwość sterydów, to podam dwa fakty.
1. Przy podawaniu metanabolu, 5 mg na dobę zaleca się, jeśli pacjent miał tego rodzaju problemy w przeszłości, po 3!!!! miesiącach ciągłego podawania zrobić badanie wątroby. Profilaktycznie. Jeśli pacjent nie narzeka, to takiej potrzeby nie ma. Jak widać lek nie jest tak szkodliwy. Faktem jest że koksiarze przyjmują do 30 mg dziennie, ale to bezsens bo 15 da niemalże te same efekty, więcej organizm prawie nie wykorzysta.
2. Omnadren leczniczo podaje się co 2-4 tyg. Wynika to z okresu półrozpadu w organiźmie. Koksiarze przyjmują nawet 20-30 zastrzyków miesięcznie, czyli przedawkowują 30-krotnie! No to przedawkuj cokolwiek 30-krotnie, nawet paracetamol, to wyjedziesz w garniturze z desek. Wniosek - koksy same w sobie nie są lekami szkodliwymi. Uszkodliwia branie zabójczych dawek, niewłaściwa dieta i zbyt krótkie przerwy między cyklami.
Dla porównania dwumiesięczny cykl z 200 tabl mety i 10 omnadrenów po miesiącu, kiedy organizm wydali nadmiar wody (w światku mówi się, że omka aromatyzuje - czyli ciągnie wodę) daje efekt maksymalnie o 1-2 kg słabszy niż cykl z 400 metek i 30 omnadrenów.
Z czego to wynika? Otóż budulcem mięśni jest białko. Twój żołądek może strawić około 35 g na posiłek i to wszystko co możesz dostarczyć do tkanek. Nie ważne ile weźmiesz koksu, to mięśnie bardziej nie urosną, bo nie będą miały budulca. Dlatego na cyklach bierze się enzymy trawienne, bo pozwala to strawić więcej białka i zoptymalizować działanie koksu.
Poza tym nasi koksiarze mają dziwny zwyczaj dublowania leków. Np łączą testosteron 100 i 25 lub omnadren. Co prawda chemnicznie różnią się budową jakiejśtam grupy węglowej (nie pamiętam szczegółów), ale działanie mają bardzo zbliżone. Jeszcze lepsi dodatkowo pchają pod jęzor testosteron w lingwetkach (nazwa handlowa bodajże nandrolon). Debilizm na maksa, bo przez układ pokarmowy wchłania się kilka procent. Słyszałem nawet o gościu, który nie chcąc przyjmować iniekcji wlewał ampułki do herbaty. Wkładam to między bajki, ale sam pomysł robi na mnie spore wrażenie, a gość który mi to opowiadał wierzył, że tak było. To chyba o czymś świadczy...
A! I na koniec perełka. Autentyczna. Znajomy koksiaż na cyklu zjadał dodatkowo łyżkę soli dziennie, wierząc że zatrzymanie wody w organiźmie pozwoli mu zbudować wspaniałą masę...
Pozdrawiam
art3ule
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
trzyule: Owszem w sporcie zawodowym kazdy kilogram sie liczy ... ale wiesz ja sie nie dziwie zawodowcom, lecz tylko amatorom ... Od brania kreatyny jak narazie nikt sie nei skarzy na klopoty ze zdrowiem co rowniez o czyms swiadczy chyba ... Inna sprawa, ze napewno nie jest to naturalne bo rozstraja gospodarke wodna w organizmie ... A dyskusyjna napewno jest ... lekarze nawet chcieli ja wrzucic w jeden wor z sterydami ...

W sporcie zawodowym dealer nie podaje dawek tylko lekarz ...

Owszem szkodilowsc sterydow w zwyklych dawkach jest neiwielka (lecz i tak duza jezeli zdazaja sie kopoty z watroba itp) ... Lecz lecznicze dawki nie dadza takiego kopa jak dawki konskie i wtedy stosowanie ich bylo by jeszcze glupsze biorac pod uwage dzialanie kreatyny ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
Mylisz się, że nie dadzą.
Pomyśl...
Metanabol ma z faceta z atrofią mięśni, który nawet by chodzić nie ma siły, a bebechy tak zmęczobe, że jeść za dobrze nie może, w kilka miesięcy zrobić normalnie zbudowanego człowieka. W przypadku zdrowego byczka, który żre, trenuje itd kop jest ogromny, bo jak inaczej nazwiesz możliwość nabrania nawet 10 kg mięsa w dwa miesiące? Jeśli jesteś amatorem, a chcesz przyspieszyć przyrosty wystarczy 6 tyg cykl max 2 razy do roku. Widziałem kilkakrotnie efekty takich cykli i rzeczywiście są imponujące, a sami zainteresowani poza gwałtownym skokiem libida na cyklu czują się najnormalniej w świecie. I to nie prawda, że po cyklu seksu im się odechciewa, popęd wraca do stanu sprzed cyklu i tyle.
Powiem Ci szczerze, że gdybym ja miał rozpisać cykl dla siebie, oparty na polskich lekach, to brałbym przez 6 tyg raz w tyg zastrzyk omki, i metę, przy czym przez pierwsze 3 tyg po jednej tabletce, potem 2 tyg dwie, potem trzy dziennie; a to dlatego, że przy przyjmowaniu metanabolu po kilkunastu dniach następuje szczyt działania, utrzymuje się kolejne kilkanaście, a potem powoli słabnie.
Do koksu dodatkowo bcaa, białko i może gainer 1 godz przed treningiem - dobrze na mnie działa.
Testosteron z ostatniego zastrzyku przestałby całkowicie działać dopiero po miesiącu po jego przyjęciu, toteż spodziewam się skoku o przynajmniej 10 kg. Podałem kiedyś taki plan rasowemu koksiarzowi, to mnie wyśmiał, ale kilku znajomych go zastosowało i efekty były takie jak opisuję.
Pozdrawiam
Art3ule
  • 0

budo_gubrin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1323 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
Hmm widziales kiedys kogos na LECZNICZYCH dawkach mety czy innych sterydow ? Nie na zwyklych koxiarskich tylko leczniczych ... Nie 3 razy wiekszysch tylko LECZNICZYCH ... Powiedz jakie mial efekty po miesiacu-dwoch (cykl kreatyny trwa od 4 do 6 tygodni). I nie chodzi tu o efekty po pol roku i wiecej bo wiadomo ze malymi dawkami w dluzszym czasie rowniez mozna dojsc do dobrych efektow ... Szczerze watpie w nabranie 10 kilo meisni w 6 tygodni brania LECZNICZYCH dawek sterydow ... Ale zaznaczam, ze moja wiedza jest teoretyczna i z koxami mam malo wspolnego oprocz kilku znajomych ...

Niektorzy twierdza, ze piramidki nie maja uzasadnionego sensu, ale inni twierdza odwrotnie ... Pozatym podajesz cykl juz na dwa leki a nie na jeden co dodatkowo obciaza watrobe i naraza nas na efekty uboczne ... Pozatym srodki doustne (meta) sa duzo bardziej niebezpieczne niz injekcyjne ... Wiec raczej bym sie ich wystrzegal jak juz ktos chce brac.

Aha ogolnie rzecz biorac moim zdaniem branie sterydow jest neiuzasadnione w sporcie amatorskim i jest przejawem glupoty bioracego. Coz to moje prywatne zdanie ...

Pozdrawiam.
  • 0

budo_trzyule
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 545 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:centralna polska

Napisano Ponad rok temu

Re: Final Pucharu Polski Strong Man :)
No przecież napisałem, że widziałem kilkakrotnie. Na dawkach leczniczych, ewentualnie przekroczonych maksymalnie dwukrotnie w okresie krótszym niż zwykle się go przepisuje. Efekty opisałem i nie będę się powtarzał.
10 kilo mięśni nie w 6 tygodni, ale w wyniku wzięcia podanych przeze mnie ilości, same leki będą działały (tzn iniekcje) miesiąc dłużej, a efekt anaboliczny utrzymywał się.
łączenie dwóch leków nie jest głupotą, bo ich działanie anaboliczne opiera się na innych mechanizmach, które się uzupełniają, chociaż faktem jest że jeśli masz czas to lepiej jest brać je po sobie, nie zaś jednocześnie.
I żebyśmy mieli jasność: nie zalecam sterydów i zgadzam się że branie ich jest głupie. Po prostu chcę wyjasnić co stanowi o ich szkodliwym wpływie i wykazać, że brane są po prostu głupio. A amator jeśli chce to może tak ułożyć cykle by w kilka lat zrobić z siebie wieprzka, bez skutków ubocznych.
We FLEX'ie Greg Zulak, ex kulturysta, odpowiadał na pytania dot koksów. Okazuje się, że niekiedy kulturyści nie mają zielonego pojęcia o ich działaniu, a zdecydowali się na dany środek, bo słyszeli, że daje kopa, więc z tą kontrolą lekarza to nie zawsze jest tak...
pozdrawiam
art3ule
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024