Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blokada:wywołam burzę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Blokada:wywołam burzę.
Uprzejmie prosze moderatora który zablokował ten temat o wyjaśnienie powodów dla których został on zablokowany.
Komuś sie w portfelu moze zawęzic po tym temacie ?
Nie dotyka on tematyki Kung Fu ?
A może po prostu obnaża pewne sprawy ?
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
dla mnie temat hoffmanna i opatow to juz historia - mimo tego widze, ze co niektorzy nadal maja 'klapy' na oczach.

ale sa tez i ci, ktorzy wspominaja moje slowa i przyznaja mi racje. nie mylilem sie co do parteru w Weng Chun

- "kto nie widzi ten slepy" -

burza dopiero sie zacznie :)
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

dla mnie temat hoffmanna i opatow to juz historia - mimo tego widze, ze co niektorzy nadal maja 'klapy' na oczach.

ale sa tez i ci, ktorzy wspominaja moje slowa i przyznaja mi racje. nie mylilem sie co do parteru w Weng Chun

- "kto nie widzi ten slepy" -

burza dopiero sie zacznie :)



"Klapy"- nie raczej soczewki kontaktowe nosze. Po prostu zapadły mi w pamięć pewne artykuły. Skoro jest parter to jest okazja do niezłej kasy- proponuje ogłosic w NYC, że jest w WC parter a nawet przejsc sie do renomowanej szkoly Bjj i pokazac ten parter po czym zalozyc filie szkol i money poleci jak manna z nieba :D
  • 0

budo_lal
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
Parter w WC??? - co znów E. Boztepe wiecznie żywy, czy może jakiś inny oszołom, a może parter z manekinem?? 8O

Jeśli ktoś chce się nauczyć walki w parterze to szkoła WC jest ostatnim miejscem do którego powinno się udać.

Czytałem kiedyś na jakimś forum, że niektórzy fanatycy WC śpią na stojąco (!) w tej charakterystycznej postawie (była nazwa po chińsku ale nie pamiętam)... :lol:
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
eech, szkoda slow na Was
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
Zorro to było pierwsze i ostatnie ostrzeżenie !!!
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Zorro to było pierwsze i ostatnie ostrzeżenie !!!



Faktycznie o jedno słowo na "s" za dużo sorki :oops:

Ale co do likwidacji tematów to chyba miałem rację kilka tygodni temu znalazłem temat "uliczna sanda" - zadałem pytanko dotyczące jednego z ćwiczeń ze sztangą jakie tam były prezentowane bo moim zdaniem tak wykonane było wręcz zabójcze dla kręgosłupa, po moim poście dołączyła się jakaś dwójka pogadali sobie ostro i cały temat poszedł do kosza.

Co do tematu który aktualnie jest zablokowany to myślę że można było puścić rozmowę dalej w końcu aż tak źle chyba jeszcze nie było, a takie przerywanie w połowie powoduje co najwyżej obumieranie tego działu forum :!:
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Zorro to było pierwsze i ostatnie ostrzeżenie !!!



A ja sie poważnie pytam komu tak bardzo nie na rękę ten temat był ?
Czyzby era poprzedniego systemu powrocila, rozmowy kontrolowane ?
Kolega sie niepochlebnie o A. Kaliszu wypowiedział, rozumiem że to mogło być powodem ale bez przesady w końcu było bez epitetów na daną osobę. Prosze o jakies inteligentne uzasadnienie. W ten sposób K.F. sobie marki nie wyrobi a wrecz przeciwnie.
  • 0

budo_troops
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podbeskidzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Co do tematu który aktualnie jest zablokowany to myślę że można było puścić rozmowę...


To była rozmowa? Przepraszam, ale wg. mnie takie dyskusje powinny od razu lądować w koszu, nie z powodu tematu tylko rynsztokowego poziomu wypowiedzi.
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
Co do tematu który aktualnie jest zablokowany to myślę że można było puścić rozmowę dalej w końcu aż tak źle chyba jeszcze nie było, a takie przerywanie w połowie powoduje co najwyżej obumieranie tego działu forum :!: [/quote]

Dokładnie Zorro, żle nie było po prostu kolega zmęczony był i troche bledów narobil ale w sumie dlaczego pewne tematu sa w kung fu tabu?
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.


Co do tematu który aktualnie jest zablokowany to myślę że można było puścić rozmowę...


To była rozmowa? Przepraszam, ale wg. mnie takie dyskusje powinny od razu lądować w koszu, nie z powodu tematu tylko rynsztokowego poziomu wypowiedzi.


Rynsztokowego ? Podaj mi jakies przyklady a w szczegolnosci wielce wrazliwy znawco etyki napisz-zacytuj moj rynsztokowy slang....
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Kolega sie niepochlebnie o A. Kaliszu wypowiedział, rozumiem że to mogło być powodem ale bez przesady w końcu było bez epitetów na daną osobę


O A.Kaliszu to ja się nie wypowiadałem po prostu chciałem wiedzieć kto i dlaczego.
A że palce wyprzedziły umysł to się o jedno słówko za dużo napisało :)
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
Jarozwierz napisał:

dlaczego pewne tematu sa w kung fu tabu?


no właśnie dlaczego?
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Kolega sie niepochlebnie o A. Kaliszu wypowiedział, rozumiem że to mogło być powodem ale bez przesady w końcu było bez epitetów na daną osobę


O A.Kaliszu to ja się nie wypowiadałem po prostu chciałem wiedzieć kto i dlaczego.
A że palce wyprzedziły umysł to się o jedno słówko za dużo napisało :)



Nie Ty ale Pawlow się wyraził. No i trochę sie z King Kongiem pogryżli ale jakby nie było ja nadal chciałem w temacie sobie pogadać a tu blokada.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Co do tematu który aktualnie jest zablokowany to myślę że można było puścić rozmowę dalej w końcu aż tak źle chyba jeszcze nie było, a takie przerywanie w połowie powoduje co najwyżej obumieranie tego działu forum :!:


Ten dział forum jak widać ma się dobrze skoro wciąż zaglądają tutaj i "dyskutują" ludzie którzy tak naprawdę nie wiedzą o co chodzi...
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.


Co do tematu który aktualnie jest zablokowany to myślę że można było puścić rozmowę dalej w końcu aż tak źle chyba jeszcze nie było, a takie przerywanie w połowie powoduje co najwyżej obumieranie tego działu forum :!:


Ten dział forum jak widać ma się dobrze skoro wciąż zaglądają tutaj i "dyskutują" ludzie którzy tak naprawdę nie wiedzą o co chodzi...


A o co chodzi panie Tsailifo? Bo ja jestem w stanie podyskutować z przedstawicielami innych systemów na temat skuteczności kung fu a nawet posparingować. Wytłumacz zatem mi,który jest tłukiem i "dyskutować" nie potrafi na czym to polega ta wysublimowana i ze wszechmiar profesjonalna dyskusja?
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

A ja sie poważnie pytam komu tak bardzo nie na rękę ten temat był ?
Czyzby era poprzedniego systemu powrocila, rozmowy kontrolowane ?
Kolega sie niepochlebnie o A. Kaliszu wypowiedział, rozumiem że to mogło być powodem ale bez przesady w końcu było bez epitetów na daną osobę. Prosze o jakies inteligentne uzasadnienie. W ten sposób K.F. sobie marki nie wyrobi a wrecz przeciwnie.


Dyskusja bezsensownie prowadziła w jednym kierunku... właściwie o kung-fu dyskutowali Ci którzy najmniej wiedzą na ten temat... spokojnie mogę odblokować ten temat, ale będzie kontynuacją "tego" i powstałych na ten temat innch postów...

Kung-Fu ma wyrobioną markę i bez względu na to co kto napisze lub nie napisze... nic w tym względzie nie ulegnie zmianie...
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

A o co chodzi panie Tsailifo? Bo ja jestem w stanie podyskutować z przedstawicielami innych systemów na temat skuteczności kung fu a nawet posparingować. Wytłumacz zatem mi,który jest tłukiem i "dyskutować" nie potrafi na czym to polega ta wysublimowana i ze wszechmiar profesjonalna dyskusja?


No Comment
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
Dyskusja bezsensownie prowadziła w jednym kierunku... właściwie o kung-fu dyskutowali Ci którzy najmniej wiedzą na ten temat... spokojnie mogę odblokować ten temat, ale będzie kontynuacją "tego" i powstałych na ten temat innch postów...

Kung-Fu ma wyrobioną markę i bez względu na to co kto napisze lub nie napisze... nic w tym względzie nie ulegnie zmianie...[/quote]

A wiec według Ciebie ja wiem bardzo mało albo w zasadzie nic na temat Kung Fu? Tak sądzisz ? W porządku a wiec proponuje Ci spotkanie i przekonanie sie o mojej wiedzy teoretycznej w parktyce czyli sparing. Przedtem mozemy sobie podywagować teoretycznie. W porządku ?
A może uważasz że jestem niegodny bo się nie znam ?
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.


A o co chodzi panie Tsailifo? Bo ja jestem w stanie podyskutować z przedstawicielami innych systemów na temat skuteczności kung fu a nawet posparingować. Wytłumacz zatem mi,który jest tłukiem i "dyskutować" nie potrafi na czym to polega ta wysublimowana i ze wszechmiar profesjonalna dyskusja?


No Comment


Tak nabierz wody w usta i zyj w mniemaniu o swojej wyrobionej marce..gratuluje!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024