Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blokada:wywołam burzę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
Nie piszemy tu o mojej marce więc pomyliłeś temat
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

A wiec według Ciebie ja wiem bardzo mało albo w zasadzie nic na temat Kung Fu? Tak sądzisz ? W porządku a wiec proponuje Ci spotkanie i przekonanie sie o mojej wiedzy teoretycznej w parktyce czyli sparing. Przedtem mozemy sobie podywagować teoretycznie. W porządku ?
A może uważasz że jestem niegodny bo się nie znam ?


Zapraszam... adres sali gdzie ćwiczę znajdziesz na mojej stronie... godziny kiedy tam jestem też można tam wyczytać...
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Nie piszemy tu o mojej marce więc pomyliłeś temat


Więc napisz mi jakie masz zarzuty wobec mojej osoby, co konkretnie Ci się nie podoba, dlaczego mierzi Cie moja postać. Napisałeś, że rozmowa prowadziła w jednym kierunku, a zatem napisz w jakim bo mi sie wydje, że nie było to takie oczywiste.
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.


A wiec według Ciebie ja wiem bardzo mało albo w zasadzie nic na temat Kung Fu? Tak sądzisz ? W porządku a wiec proponuje Ci spotkanie i przekonanie sie o mojej wiedzy teoretycznej w parktyce czyli sparing. Przedtem mozemy sobie podywagować teoretycznie. W porządku ?
A może uważasz że jestem niegodny bo się nie znam ?


Zapraszam... adres sali gdzie ćwiczę znajdziesz na mojej stronie... godziny kiedy tam jestem też można tam wyczytać...


W porządku przy najbliższej okazji dam znać albo jak będziesz w Warszawie to też się odezwij.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Więc napisz mi jakie masz zarzuty wobec mojej osoby, co konkretnie Ci się nie podoba, dlaczego mierzi Cie moja postać.


A napisałem że mierzi mnie Twoja postać ???
  • 0

budo_troops
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podbeskidzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
(Do Jarozwierza) Chłopie, przecież ty swoimi ostatnimi postami potwierdziłeś że o kung fu nie masz bladego pojęcia, więc może nie pogrążaj się dalej.
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Więc napisz mi jakie masz zarzuty wobec mojej osoby, co konkretnie Ci się nie podoba, dlaczego mierzi Cie moja postać.


A napisałem że mierzi mnie Twoja postać ???


W każdym razie wyraźnie dajesz do zroumienia, że dyskusja którą prowdziłem na temat skuteczności K.F. była poniżej Twojego poziomu.Odniosłem wrażenie, że uważasz mnie za osobę na poziomie laika bądź jeszcze niżej, która nie wie o czym pisze. Zawsze mozna to sprawdzić.
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

(Do Jarozwierza) Chłopie, przecież ty swoimi ostatnimi postami potwierdziłeś że o kung fu nie masz bladego pojęcia, więc może nie pogrążaj się dalej.


Chłopie w porównaniu do takich osób jak Tomasz czy Andrzej Kalisz lub Andrzej K.(chuojiao) to ja rzeczywiście wiem malusieńko. Ale mam swój pogląd na temat tego jakie jest K.F. ogólnie na świecie poza wyjatkami w Chinach i sobie na temat dyskutuję, zawsze ktos może przedstawić kontrargumenty zamiast blokować temat lub po prostu rzucać: nie znasz się. A skoro jesteś takim znawcą to napisz mi co ćwiczysz jak długo, jakie masz tytuły itp.
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

(Do Jarozwierza) Chłopie, przecież ty swoimi ostatnimi postami potwierdziłeś że o kung fu nie masz bladego pojęcia, więc może nie pogrążaj się dalej.


I jeszce jedno chłopie, szczerze mówiąc to aby w Polsce nabrać prawdziwej wiedzy o K.F to trzeba trafić w mniej więcej 4 - miejsca. Wydaje mi się że Ty nie trafiłeś w żadne z nich. Ale nie wykluczam możliwości, że się mylę.
  • 0

budo_troops
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podbeskidzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
Tytuły ani trenowany styl o niczym nie świadczą... widać o tym nie wiesz, skoro po tym chcesz oceniać mnie i moją wiedze.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
A cóż to za miejsca ?
  • 0

budo_troops
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podbeskidzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
A co do stylu to czytaj moją stopke...
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
[quote name="troops"]Tytuły ani trenowany styl o niczym nie świadczą... widać o tym nie wiesz, skoro po tym chcesz oceniać mnie i moją wiedze.[/quote

Więc pokornie proszę Cię napisz mi skąd czerpiesz swoją wiedzę na temat Kung Fu, a nawet nieśmiało wyrażam postulat o ujawnienie trenowanego systemu. Skoro Ty oceniasz mnie, ja chcę ocenić Ciebie a chcę mieć jakieś informację na podstawie, których mógłbym sobie o Tobie wyrobić opinię. Wyrażasz się co najmniej z pozycji starszego ucznia, zaawansowanego w systemie i posiadajacego rozległą wiedzę na temat K.F. Po prostu prosze o skorygowanie. Co Ty o mnie wiesz ? Napisz mi proszę co o mnie wiesz lub co o mnie słyszałeś. Wiesz mnie mozesz znaleźć w internecie jak wpiszesz imię i nazwisko.
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

A co do stylu to czytaj moją stopke...


Nie zauważyłem. W porządku już wiem. To jeszce napisz mi o swoim stażu, naprawdę proszę o to.
  • 0

budo_troops
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podbeskidzie

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
Ja nie oceniam twojej realnej wiedzy, bo nie wiem jaka ona jest tylko to co piszesz, nawet nie na tym forum tylko w ostatnim temacie, tylko tyle... i bez nerwów.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Wiesz mnie mozesz znaleźć w internecie jak wpiszesz imię i nazwisko.


WOW :!:
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Wiesz mnie mozesz znaleźć w internecie jak wpiszesz imię i nazwisko.


WOW :!:


Wow! fajnie nie. Po prostu dałem źródło z którego ktoś może sprawdzić co robiłem. Nie ma tu cienia próżności czy przechwałki a jedynie podanie możliwości sprawdzenia co ćwiczyłem.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
To daj ludziom możliwość sprawdzenia i będzie jeden problem wyjaśniony
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Ja nie oceniam twojej realnej wiedzy, bo nie wiem jaka ona jest tylko to co piszesz, nawet nie na tym forum tylko w ostatnim temacie, tylko tyle... i bez nerwów.


No więc coż takiego napisałem w ostatnim temacie co jest takiego prymitywnego lub świadczącego o moim niskim poziomie wiedzy. Może czegoś się nauczę od tak wykwalifikowanych znawców tematu..
Ja się nie denerwuję, spokojnie, mógłbym z Tobą teraz normalnie usiąść i porozmawiać, przedstawilibyśmy swój punkt widzenia i tyle. Dla mnie po prostu autorytetem był mistrz Yu, który nie gadał tylko udowadniał. Bardzo żałuję, że już Go nie ma.
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

To daj ludziom możliwość sprawdzenia i będzie jeden problem wyjaśniony

Sprawdzenia w jakim sensie ? Jestem otwraty na propozycje.
Trenowałem Qi Xing Tang Lang. Nie wstydzę się tego bo na czele tego systemu stał prawdziwy mistrz, który nie gadał, nie wykęcał się tylko robił swoje.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024