Skocz do zawartości


Zdjęcie

Blokada:wywołam burzę.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

budo_flash
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
pawlow - dobry pomysl, idz se na inne forum bo ty nie czaisz co kto pisze.

O jakich ty sandalach i trawniku piszesz? Kung-fu sluzy do obrony a czlowiek najczesciej jest atakowany na ulicy gdzie masz beton - nie wiem jak ty, ale ja po trawniku nie chodze - NIE DEPTAC TRAWY :twisted: - chyba, ze tam gdzie mieszkasz to norma jest, ze chodzi sie po trawnikach :rofl:
Takze jestem z tych zacofanych ludzi, ktorzy na co dzien nie nosza sandalow :oops: Sorry :)
  • 0

budo_misiek.green
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa-Bemowo

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
Dawno mnie nie był na formu -praca i takie tam, ale z tego co miałem okazję słyszeć (przy okazji "spotkań towarzyskich" z Jarozwierzem) o Pawłowie to z przyjemnością zobaczył bym go w akcji z miszczami internetu.
Pozdawiam wszystkich :)
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
Pawlow to kilah ?:D tak tylko sie zapytalem niesmialo :D
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
Co do tego kto to jest jarozwierz to wczesniej w temacie Wywolam burze padlo jego Imie i nazwisko i wystarczy faktycznie wpisac sobie to w wyszukiwarke by uzyskac informacje.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Dawno mnie nie był na formu -praca i takie tam, ale z tego co miałem okazję słyszeć (przy okazji "spotkań towarzyskich" z Jarozwierzem) o Pawłowie to z przyjemnością zobaczył bym go w akcji z miszczami internetu.
Pozdawiam wszystkich :)


Wiec z nim powalcz :)
  • 0

budo_jarozwierz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.

Pawlow to kilah ?:D tak tylko sie zapytalem niesmialo :D


Czy "kilah"? W każdym razie człowiek majacy przeszłość w paru dyscyplinach (np.boks,bjj) oraz posiadający siłę i szybkość przy sporej wadze. Pamietam jak dostałem końcówką prostego w rękawicy bokserskiej...
Ale nie o tym był temat. Właściwie tylko KrzyśT. bardzo przystępnie i w sposób rzeczowy przedstawił swoje stanowisko . Dla mnie jest to wzorem postepowania dla trenujacych kung fu w takich sytuacjach-sensowne wyjaśnienia na zadane pytania, zaproszenie na trening, po prostu z klasą.Nie należy tez zapomnieć o flashu, który rownież przynajmniej opisał jak on to widzi.
Dla mnie temat zamkniety już faktycznie.
  • 0

budo_dacheng
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1401 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
Nie bylo mnie tu przez jakis czas, wpadlem do domu na dwa dni i wyjezdzam. Nie mam czasu na dyskusje.
Pare slow dotyczacych materialow video i tzw. "kursu korespondencyjnego'.
Jak przydatne te materialy sa dla cwiczacych oni sami wiedza najlepiej.
"Kurs korespondencyjny" nie jest doslownie kursem korespondencyjnym. Sa ludzie, ktorzy aktualnie nie maja szansy nauki yiquan przez udzial w stalych zajeciach. Z kazda sztuka walki zreszta tak jest i bylo, ze najpierw ludzie jezdza glownie na seminaria, obozy, bo innej mozliwosci nie ma. Materialy o ktorych mowa sa dla takich ludzi doskonalym uzupelnieniem. Materialy te sprzedawane sa w wymienionych wyzej cenach bezposrednio z Chin i na rynku swiatowym (czytaj: glownie USA i Europa Zachodnia) i sa to ceny tam typowe. Moj zwiazek z tymi materialami jest glownie taki, ze jestem autorem tlumaczenia z chinskiego na angielski. Informacja o mozliwosci nabycia tych materialow podana jest takze w wersji polskiej naszych stron, bo teoretycznie istnieje mozliwosc, ze ktos z Polski sie tym zainteresuje. Dla scislosci - jeszcze nikt z Polski takiego zakupu nie dokonal.
Natomiast uczestnicy naszych zajec (stalych i seminaryjnych) maja mozliwosc otrzymywania skryptow szkoleniowych i dodatkowych materialow bezplatnie (docelowo bedzie to obejmowalo polski odpowiednik wszystkich materialow zawartych w tzw. "kursie korespondencyjnym" oraz wiele innych materialow, wlaczajac w to komplekt prac tworcy yiquan). Oplaty za nauke u nas sa na srednim poziomie oplat w Polsce. Przy czym za oplate porownywalna z tym co placi sie w innych szkolach za zajecia 2-3 razy w tygodniu po 1,5 godziny, u nas mozna cwiczyc nawet do ok. 16 godzin tygodniowo. Do tego zupelnie gratisowo dochodza wspomniane materialy.

Jesli ktos nie jest przekonany, czy to co robimy jest cos warte, mozna przyjsc do nas na przyklad na ktores z bezplatnych seminariow, ktore sa regularnie organizowane.

Mozliwe jest umowienie sie na dodatkowe spotkanie, dyskusje, sparingi (dotyczy osob, ktore maja jakies pojecie o walce i powaznych, a nie jakiegos palanctwa prosto z psychiatryka, rzucajacego sie na oslep nie wiedzac co i jak).

O innych kwestiach nie pisze z braku czasu, lub dlatego, ze odpowiadalem na podobne pytania i zarzuty :) tutaj i gdzie indziej.
  • 0

budo_fasola
  • Użytkownik
  • Pip
  • 39 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
fajnie jest widziec drzazge w swoim oku
  • 0

budo_vingdragon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z chinskiej dzielnicy

Napisano Ponad rok temu

Re: Blokada:wywołam burzę.
do Fasoli:

Ksiazka Skard i Wnioskow kilka pieter wyzej

poza tym:

nie pasuje Ci ten smieszny przydomek
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024