Skocz do zawartości


Zdjęcie

"pakowanie"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
31 odpowiedzi w tym temacie

budo_ziomek-tomek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "pakowanie"
ja mam taki problem że czym więcej pakuje (chodzi mi o 4-5 dni bo od tego czasu ostrzej jade) to mam coraz mniej siły a mięśnie mi się robią jak z żelaza ???? co z tym zrobić!!!
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: "pakowanie"

ja mam taki problem że czym więcej pakuje (chodzi mi o 4-5 dni bo od tego czasu ostrzej jade) to mam coraz mniej siły a mięśnie mi się robią jak z żelaza ???? co z tym zrobić!!!

spadek sily to to podstawowy skutek przetrenowania, zrob sobie 2 tyg przerwy.
  • 0

budo_ziomek-tomek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "pakowanie"
2 tygodnie wolnego później znowyu poćwicze jakiś tydzień i znowu przetrenowanie. czy nie lepiej mniej ćwiczyć ???? czy przejdzie to z czasem ????????
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: "pakowanie"

2 tygodnie wolnego później znowyu poćwicze jakiś tydzień i znowu przetrenowanie. czy nie lepiej mniej ćwiczyć ???? czy przejdzie to z czasem ????????

napisz jak wygląda Twoj trening, byc moze to on jest źle ułożony i to przez niego, w Twoim przypadku wskazane będzie robienie cykli regeneracyjnych. Jak tam dieta, moze dostarczasz organizmowi za mało bałek i węgli? Wszytko jest mozelie.
  • 0

budo_ziomek-tomek
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "pakowanie"
Nie ćwicze wszystkich mięśni tylko łydki, brzuch,przedramiona, triceps ,biceps i barki. Ćwicze wszystkie te mięsnie w cioągu jednego dnia. Napewno za ostro nie ćwicze . Ale czuje się zmęczony. Czy pomoże mi np: bieganie jakieś 4-5 km codziennego biegania.
Ważne NIe ćwicze jak kulturysta
Ćwicze na rzeźbe i siłe.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: "pakowanie"

Nie ćwicze wszystkich mięśni tylko łydki, brzuch,przedramiona, triceps ,biceps i barki. Ćwicze wszystkie te mięsnie w cioągu jednego dnia. Napewno za ostro nie ćwicze . Ale czuje się zmęczony. Czy pomoże mi np: bieganie jakieś 4-5 km codziennego biegania.
Ważne NIe ćwicze jak kulturysta
Ćwicze na rzeźbe i siłe.

a moge zapytać czemu nie cwiczysz klatki, pleców i ud?
chcesz wyglądać jak człowiek dysproporcja czy jak?
nic dziwnego ze jestes przetrenowany skoro cwiczysz wszytkie te mięsnie w ciągu jednego dnia. Cwicz konkretnym planem z dobrym rozłóżeniem trenigów i odpowiednim czasem na regeneracje bo bez tego ani rusz.
Proponuje Ci taki rozkład treningów, choć zrobisz i tak jak chcesz.

pon:
klatka + triceps
śr:
plecy + biceps + przedramie
pt:
barki + kaptury + uda + łydki
Jeśli masz mało czasu na sen proponuje zakupić ZMA, świetnie wpływa na regeneracje i pogłebia sen prze co jesteś bardziej wypoczęty.
  • 0

budo_jabar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: "pakowanie"

ok, wrzucam tutaj bo widze ze duzo chętnych :-) Zaznaczam ze jest to ciężki plan ale dający znakomite efekty i warto go robić.

poniedzialek: klatka + barki (przednie i boczne aktony)

wyciskanie sztangi na lawce plaskiej 12/10/8/8/12
(...)

jakby było coś niejasnego w planie to prosze pytać :-)


chyba przesadziłeś z ta ilością i różnorodnością cwiczeń - naprawdę tak ćwiczysz?
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: "pakowanie"
a dlaczego nie? o plan zawsze prosze bardziej doświadczonych kumpli na siłowni którzy siedzą troche w tym biznesie i znają sie na rzeczy. Co wedłóg ciebie mam źle? na duze partie wykonuje 12-15 serii na mniejsze 9-12 tak jak sie powinno robić wiec nie rozumiem o co ci cho. Co do różnorodności cwiczen to mam dostęp do dobrej siłowni a nie piwnicy wiec co mam cwiczyc na jednej sztandze i ławeczce? Mięśnie szybko przyzwyczajają sie do monotonnego treningu i coraz mniej reagują na ó trening, po to jest różnorodność panie kolego zeby wolniej sie przyzwyczajały do cwiczen i dłużej reagowały.
  • 0

budo_jabar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 127 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pruszków

Napisano Ponad rok temu

Re: "pakowanie"
zastanawiała mnie ilość tych wszystskich ćwiczeń...
z Twojego programu wynika że nieźle katujesz poszczególne partie mięśni.
Zastanawiam się ile trwa Twój pojedyńczy trenig...

i czy próbujesz trochę aerobów?
  • 0

budo_|wojtek|
  • Użytkownik
  • 8 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Mielec

Napisano Ponad rok temu

Re: "pakowanie"
Opłaca się robić też tzw. superserie
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: "pakowanie"
moj trening trwa około 1,5 godz, tylko nogi cwicze z wiekszymi przerwami wiec trwa to ok 2 g. Co do katowania to staram ostatecznie rozprawic sie z moimi mięśniami aby dobrze je pobudzic. Ot co.
  • 0

budo_sn0
  • Użytkownik
  • Pip
  • 21 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "pakowanie"
moim zdaniem (i nie tylko moim ale i ludzi ktorzy parenascie lat w tym siedza) barki z klatka to bzdura, wiem takze z wlasnego doswiadczenia.
mi najlepiej sie cwiczylo w cyklu cztero dniowym:

pon:
klatka, 3cw. 3ser. czworoglowy 2cw 4ser. i brzuch

wt:
plecy 4cw 3ser. dwuglowy 1cw 5ser i brzuch

sr: wolne

czw: Łapy
biceps z tricepsem na zmiane ale nie superserje tylko najpierw jedno cwiczenie na biceps potem jedno na triceps i tak 3x potem przedramie(zaprzestalem po jakims czasie bo smiali sie ze jak Popey zaczynam wygladac) i brzuch

pt:
barki 4cw 3ser lydka 1cw 5ser i brzuch
Jedyne co w superserjach robilem to brzuch 3 cwiczenia po 20powtozen bez przerwy.
Ale sam trening to niewiele daje najwazniejsza jest dieta, duzo bialka i weglowodanow. Taka dieta to kat dla zoladka i watroby ale co zrobic.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024