Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dobrodusznosc?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?

Tak to kto jest Waszym zdaniem skin?

Bo wmoim odczuciu to nazista, antysemita, rasista jednym słowem ktos z "Młodzierzy Wszechpolskiej" kurteczka do pasa, łusa głowka, glany, czasami opuszczone szelki....

NARODOWOSCIOWIEC


Odpiszesz mi ?? Czy juz zakladasz ze nie masz co powiedziec ?


Nie podniecaj sie tak, odpsize :)

Z wygladu koło 10, serio..... osobiscie żadnego.

a punki tez sa zli? bo wiesz - ci prawdziwi i rasowi to brudni chodza i niedomyci. w porwanych spodniach i nieufryzowani. chleja wino na barbakanie. Brzydcy sa nie? Tez sa zli?
Pozdrawiam
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
i w ten oto sposób dyskusja o"dobroduszności"na ulicy została zastąpiona dyskusją "czy skini sa źli"....swoją drogą skonczcie te przepychanki,bo do niczego one nie prowadzą,wos i tak nie zmieni zdania..ja wychowałem się "wśród brudasów",dzis połowa z tych ludzi jest skinami.....apolitycznymi i mnie tez coraz bardziej kręci w tą strone....

pozdrawiam
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?

pięknie rozmyliście temat... :)
wos z tego co pamiętam ma 16 lat, więc bądźcie wyrozumiali ;)

aha... już nie przeszkadzam, przepychajcie się dalej 8)

To wiele wyjasnia..... WOS taki przedszkole-fighter albo gimfighter albo WIEM NASTYFIGHTER FOREVER pewnie ma z 170 cm wzrostu i 55 kg :-)
Jest fighterem i sie zna na wszystkim nawet na tym na czym sie nie zna to sie zna bo jest w koncu fighterem.....

Wiesz WOS zalosny jestes po prostu zalosny....

I w tym topicu nie dopieprzylem sie do tej konkretnej Twojej wypowiedzi lecz do calosci.... czasem jak czytam te twoje dyrdymaly to domyslam sie skad sie dresy wziely....pewnie bylo tak ze bylo pare takich WOSow z 160 cm i 50 kg zajebali jakies koksy i przybrali z 80 kg ..... majac ok 130 kg sa zajebiscie silni i w ogole szkoda tylko ze maja nadal mozdzek takiego WOSa.... moral? etymologia slowa dres pochodzi od WOS..... mowie wam to.......jakem sicc :-)

pozdro
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
maly najazd na WOS-a?!dlaczego mnie to nie dziwi....
WOS do makiawelliego-forumowicza o trzech nickach wiele ci jeszcze brakuje i ...dobrze bo nie masz bana w nagrode,ale swoje posty trzeba przemysleć...gruntownie...zasada kazdego forum polega na tym bys był rzeczowy i wypowiadał sie w miarę na temat...i nie rzucał miesem..skini-temat rzeka u mnie w mieście jest ich kilku..i co?!generalnie charakteryzują się odmiennym ubiorem od reszty otoczenia i ..cóż ..pewnie nie uwierzysz ale zadym nie wszczynają...powaga..
punki-niby pacyfiści..spotkałem kilku takich co anarchia pisali niepoprawnie:)nie ma reguiły ta subkultura jest dobra a ta zła..ci się myją a ci nie..ci chleją a ci pija pepsi...człowieku...nie ma zasad...
skini to naziści?!niekoniecznie wiesz co to są sharpowcy?!a włściwie kto to?!a nazipunki?!nioby punki ale nazi..
WOS nie generalizuj...
acha nie podoba mi się ze w kilku swoich postach szczyciłeś się kim to nie jest Twój trener ..ten od boksu....ponoc..chłopie ty może ćwicz więcej to zmądzrzejesz albo mniej bo moze trenujesz bez kasku...
tyle..
acha i ja wcale nie chciałem byuc złośliwy..
rei all..Ty też,,
  • 0

budo_gacman_c
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 661 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Capoeira

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
Heh ostatnio tematy tutaj wygladaja tak:
Zrobilem dobry uczynek -> pochwalcie mnie i powiedzcie czy dobrze.
Co jest za malo oczywiste ,ze dobrze zrobiles nie pozwalajac "zalatwic" jakiegos czlowieka? Czy chec dowartosciowania sie?
A no i jeszcze jedno jak cie po tej akcji znajomi nie lubia to sorry ale pierdol takich znajomych ....zrobiles co uwazales za sluszne jak nie kumaja to wyjazd. Reszta gadek to jak rozterki nastolatka z bravo. A moze to dla tego ze pozno jest ....ziefff :roll:
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Dobrodusznosc?
Dziekuje za posty :-)

Moze cos dopowiem - tak kumpel byl zwazony torszke - pil jak kazdy, ale to male wytlumaczenie - sam bylem nawalony, a jednak trzezwo myslalem. No moze nie do konca - wyprosilem go, a jak usiadlem to dopiero zastanowilem sie nad konsekwencjom. Wydaje mi sie, ze nie bedzie zle - jak na razie nie dostalem, nie spotkalem go. Mowilismy sobie czesc, teraz tez mam zamiar powiedziec mu czesc :)

Dziwne to troche - na 18-stce kumpla tez bylo dwoch takich nieproszonych - zjaranych trawa. I pomomi, ze sie zjarali, to jeden mial ochote mnie zabic za to wyproszenie :? No ale kumpel ma najlepsza impreze wieku mlodego, wiec jemy wypada sie przede wszystkim bawic, a nie martwic, takze wypadlo na mnie wypraszanie :)

I offtopic :P Wiece, ze na jednym ze zgrupowan widzalem 3 gosci dresopodobnych? Cwiczyli razem z nami. Osobiscie nic do tego nie mam - nie ma takze pewqnosci, ze to byli przedstawiciele sportowej Polski, ale usyszalem tekst jednego z instruktorow do nich - "wy tam macie w zakladzie cale dni wolne, wiec cwicyc mozecie nonstop". Obcieci na lyso, jeden nie mial jedynek :) Ale ogolnie goscie raczej spoko - chcieli sie nauczyc, a nie nabijac z innych cwiczacych :)

Pozdrawiam.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024