Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ja probowali pozbawic mnie komórki :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
Ostatnio miałem wesoła przygode(z 2 tygodnie temu) ,jak pewnych 2 gnojków chcaiło mi ukraść komórke.Ale zaczne pokolei

Miałem sie spotkac z kumplem o 22 w okolicy Wilczej Wiadukt(szczecin) tam obok baru jak sie schodzi po schodkach ,przyjemna dzielnica . czekam czekam go nie ma mysle zaraz powinien byc .Zanim on przszyszedł podchodzi jakis szczyl 16-17 lat przedstwił sie Przemek i poprosił mnie czy moze zadzwonic ,bo ma strasznie pilna sprawe Zgodziłem sie(byłem głupi i naiwny) on wczasie wykrecania numerów jeszcze pare słów o sobie rzucił .W trakcie jak rozmaiał mineło z 5 sekund zuwarzyłem chłopka (wiek 19-20 lat ,srednia budowa ciała ,czarne włosy na zelu,czarna koszulka bez rekawów,i jeansy - jakos to wyjatkowo dokładnie zapametałem) My sobie stoimy tyłem a ten idzie w nasza strone
jjest okolo 20 metów od nas

Minieło okolo 5 seund on od lewej stronny przemka ja byłem z prawej wyrywa mu moja komórke i zaczyna uciekac . Do mózgu dociera mysl "O CO KURWA TU CHODZI,ON MA MOJA KOMÓRKE , TRZEBA GO DORWAC"

Mijaja z 2 cenne sekundy ,on ma dosc duza przewage tak z 50 metrów, i nadal sie powieksza do 100 .Zaczynam poscig ,jedna tylko mysl krazy mi po głowie musze go dorwac . Dystans sie nie zmniejsza biegniemy juz z 10 sekund ,on odwrac głowe patrzac na mnie i zaczyna kluczyc ,przebiegamy przez jakies podwórko szkolne ,dalej go gonie dystans zmalał do 75 metrów ,nagle on skreca za blokiem ja go trace z oczu. Ale po pru sekundach wbiegam na plac na przeciwko supermarketu (teraz tren wydaje mi sie znajmy kiedys w poblizu chdziłem do podstawówki) i słysze jak ktos 15 dalej przebiega przez krzaki ja skracam droge mam go stoje naprzeciwko niego na srodku placu widze ze w rece ma mojego Cell Phon'a.
JAMowie dawaj komórke
ON -Co ty kurwa sobie myslisz.Co taki smiec robi na mojej dzielnicy.Zachwile przyjdzie Mirek i koledzy i spuszcza ci łomot.
JA No to dawaj
i na niego z Low kickiem.On odskakuje i ucieka zarz obok chowa sie za czerwonym polonezem obok budki z pieczywem .
JA Dawaj Komórke
ON Jakby wykrecał numer .I mowi przez telefon
Mirek Mirek choc tu z kumploami ja jestesem obok tej budki z pieczywem

Ja troche sie przezstraszyłem (moze on nie blefuje) jak tak to trzeba go jak najszybciej dorwac wziac komorke i w nogi .
Ja wyciagm swojego Bucka Stridera 880 SP i mowie
ZABAWA SIE KURWA SKONCZYŁA ,on sie przezstraszył i biegnie razem z moim telefonem.Doganiam go .W Biegu zakładam mu przedramie na krtan przewracam o zakłądam mata leo( BJJ cwiczyłem był na treningach karte Shotokan )Dusze go tak z 10 sekund i mowie dawaj komorke to cie puszcze on momoentalnie to zrobił ja ja zabrałem i normalnie poszedłem w strone mojego samochodu
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
CD tekstu .
Idac dalej spotykam tego przemka (pewnie chciał zobaczy co z jego kumplem - widziłem jak jeszcze z 20 sekund lezał) .Ja przemkowi mowie ze mnie wystawił , a on na to ze nikt go jeszcze tak bardzo nie obrziłi wkurwił i gdy by był wiekszy i silniejszy to by mi zajebał płyta chodnikowa ja powiedzilem mu zeby sie zamknoł bo i tak jestem wkurzony.Ja poszedłem w swoja strone a on swoja .
KOniec AKcji

Konkluzje :
Cała akcja trwała 3min i jedna sekunde (jak mu wyrwalem to odrazu wyłaczyłem rozmowe)
Goscie sie nie spodziewli ze ktos bedzie ich gonił i na dodatek ze nie od pusci
Nie było zadnego mirka i kolegów,on tylko udawał ze dzwonił przed sklepem .
Gdyby założył jakos ciemna blu,wystze z kapturem to bym go nie rozpoznał i nie złapał(wystarczyło by gdyby rozpiał ja z rogiem gdy ja nie widze i dupa blada.
Prawda jest taka ze ja go zamczyłem kondycyjnie
Musze popracowac nad krotkimi dystnansami
Rakacja kumpli i młodszej siostry: "e trzeba było mu zrobić z twarzy milelone a nozem wyryc na czole złodziej"
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)

Reakcja kumpli i młodszej siostry: "e trzeba było mu zrobić z twarzy milelone a nozem wyryc na czole złodziej"


Chyba tak by było najlepiej. Dobrze zrobiłeś, że nie odpuściłeś. Trzeba gnoić złodziejaszków.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
I tak trzeba bylo zrobic :wink:

Twoj wybor, ale akcja dobra :)

ps. tez musze pobiegac 300m :)
  • 0

budo_paeł
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 942 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
Heh dobrze zareagowales ale... po huja dawales obcemu zadzwonic 8O ....
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
Jak napisałem powyżej byłem gułupi ,naiwny i miałem dobre serce :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
ja kiedys dalem i chlopak rozmawial moze z minute a potem dal mi 5zl bo drobniej nie mial, wiec zarobilem na tym ;)
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
Od tygodnia zaczelem solidnie biegac na krótsze dystanse niz 5 km
2,5 km powoli rozgrzewki
10x100m sprint
4x200m sprint
2x200m spint
Teraz gowinarzy dorwe nie po okolo kilometrze ale po 400 metrach :twisted:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)

Ja wyciagm swojego Bucka Stridera 880 SP

Co to jest?
  • 0

budo_lubomir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca (zapraszamy uprzejmię)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
najlepszy dystans do miasta to 400 z przeszkodami
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
Raczej 4x100 bez zagrychy :)
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)

Ja wyciagm swojego Bucka Stridera 880 SP

Co to jest?

to
Dołączona grafika



pozdrawiam

mlodyraduh
  • 0

budo_eszu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
i bardzo dobrze zrobiles tylko trzeba bylo mu zlamac noge albo cos to moze wyedy by sie nauczyl ze kradziez niepoplaca... trzeba tepic zlodzieji
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
swoja droga to jakby przyszedl mirek z kumplami to bys raczej byl goniony niz bys gonil.... :-)
to taki akcent humorystyczny z mojej strony.... a tak na serio to dobrze zrobiles.....tyle ze podziwiam cie za opanowanie bo wielu nas, na duszeniu by nie poprzestalo ....
pozdrawiam
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
Jedno głupie pytanie do załozyciela tematu.


Napisałeś, ze jak zaczełeś go ścigac to miedzywami było 100m, jakim cudem nadrobiłes te 100 m. chyba, ze koleś miał złamana noge....


Ale ogólnie + za akcje.
  • 0

budo_lubomir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 621 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca (zapraszamy uprzejmię)

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)

Raczej 4x100 bez zagrychy :)

to na rozgrzewkę :)
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
mialem podobna sytuacja.
Z tym że ja telefonu nie odzyskałem.
Wracam z Gdańska do Gdyni. Godz 2:00 w nocy, pociąg. Jestem jak zwykle najebany jak messerschmidt. Przysnąłem w pociągu, przejechalem 5 stacji dalej. Budzi mnie dwóch kolesi obok mnie. cos tam zagajaja, pierdole, w dupie ich mam. Wysiadam, oni za mną. PIjany byłem strasznie, ledwo co szedlem. Nawet nie wiedziałem gdzie jestem. kolo podchodzi i mówi ze też mu sie strasznie pojebalo i pyta czy móglby sobie zadzwonic, po taxi to bym sie wzial razem z nimi do gdyni, dalem mu telefon, bedac caly czas przy nim, costam podzwonil, i nagle patrze: spierdala. sobie tak myśle, uuuhhh, co sie kuźwa dzieje? kolo ucieka z moim telefonem. Biegn za nim, ale nie było szans dogonienia go w takim stanie, wołam: STÓJ BO STRZELAM. kolo nic sobie z tego nie zrobił, a ja tylko za nim posłałem pare huokwych 9tek. cóż...
no cóż... shit happens
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)

Jedno głupie pytanie do załozyciela tematu.


Napisałeś, ze jak zaczełeś go ścigac to miedzywami było 100m, jakim cudem nadrobiłes te 100 m. chyba, ze koleś miał złamana noge....


Ale ogólnie + za akcje.

To moze i zle oceniłem dystans tak mi na to wygladało ,ciezko nawet było cos zobaczyc bo latarnie były wlaczone jedna na 200 metrów,moze mi sie dystanse pomyliły .
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)

mialem podobna sytuacja.
Z tym że ja telefonu nie odzyskałem.
Wracam z Gdańska do Gdyni. Godz 2:00 w nocy, pociąg. Jestem jak zwykle najebany jak messerschmidt. Przysnąłem w pociągu, przejechalem 5 stacji dalej. Budzi mnie dwóch kolesi obok mnie. cos tam zagajaja, pierdole, w dupie ich mam. Wysiadam, oni za mną. PIjany byłem strasznie, ledwo co szedlem. Nawet nie wiedziałem gdzie jestem. kolo podchodzi i mówi ze też mu sie strasznie pojebalo i pyta czy móglby sobie zadzwonic, po taxi to bym sie wzial razem z nimi do gdyni, dalem mu telefon, bedac caly czas przy nim, costam podzwonil, i nagle patrze: spierdala. sobie tak myśle, uuuhhh, co sie kuźwa dzieje? kolo ucieka z moim telefonem. Biegn za nim, ale nie było szans dogonienia go w takim stanie, wołam: STÓJ BO STRZELAM. kolo nic sobie z tego nie zrobił, a ja tylko za nim posłałem pare huokwych 9tek. cóż...
no cóż... shit happens

Ile kosztuje cacko co strzela hukowymi, ale jest z metalu?
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ja probowali pozbawic mnie komórki :)
wos, obawiam sie ze takie cacko już jest nielegalne.
A przynajmniej bez zezwolenia.
Choć gdzieniegdzie da sie kupić.
Tak, jest to z metalu. Waga normalna, skala, oznaczenia wsio jest.
Nie da sie z tego zrobić prawdziwej broni, tzra by było sie nieźle namęczyć i znać sie dobrze na rusznikarstwie.
Dawniej kosztowało to ok. 500zeta.

Ogólnie odradzam taki pomysł. Broń to ma być broń a nie jakaś hukówka 9mm. Człowiek mądrzeje i nabiera doświadczenia...
wyciągniesz takie coś, kolo sie przestraszy i wyciągnie ostrą... to jeden z wielu scenariuszy.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024