Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jak byście postąpili w sytuacji...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_triceps
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce pod Bodzentynem

Napisano Ponad rok temu

Jak byście postąpili w sytuacji...
Jak byście postąpili w sytuacji, gdy jakiś kolo z wyraźnymi lukami w wykształceniu oraz z dużym ubytkiem inteligencji powiedział do was: "tobie to bym wpierdolił bez problemu, bo jesteś straszna pizda"?
Mi się dziś coś takiego przytrafiło. Powiedział mi to mój największy, no powiedzmy... nieprzyjaciel. Strasznie mi się brechtać chciało. Już miałem go bić, ale pomyślałem, że zrobię to dopiero kiedy ruszy mnie fizycznie. Tak więc przytaknąłem mu, potwierdziłem że nie mam z nim szans (liczyłem że zacznie mnie bić). A on ucieszony... zawinął się. Pojeb.

Śmieszne no nie?

Czy wy od razu tłuczecie takich betonów, czy dajecie im żyć. Bo mam ochotę powiedzieć mu następnym razem jak go spotkam że żartowałem. A może niech się cieszy ciota? Jak byście postąpili. Ja już wiem jak zrobię bo przemyślałem to (aczkolwiek nieraz robię różne rzeczy tak spontanicznie, że sam bym się po sobie nie spodziewał, więc mogę postąpić inaczej), ale jestem ciekaw jak wyobrażacie sobie siebie w tej sytuacji.

Piszcie, piszcie.
  • 0

budo_sulej
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 361 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:DG | Katowice
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...
Najlepiej zignorowac takich......
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...
i dobrze zrobiles ;) trza sie odgryzc ale walki ogolnie nalezy unikac. Bo po co komu bitka? tylko takie oszolomy sie tym jaraja. Jak bys go wysmial to moze by sprobowal szczescia.
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...
Ja do takich jadę i morduję całą rodzinę. Za taki teskt od kogoś tylko śmierć, co można w dzisiejszych czasach innego.
Przecież nie można popuścić, bo się chłopaki śmiać będą.

Chłopie, jakby każdy lał za głupi tekst, to wyobrażasz sobie co by się działo?
Jesteś taki "uczuciowy", że jedno zdanie Ci na ambit wjechało?
Może większą sztuką jest olać, niż pokazać pięści. Nawet jak mu dasz popalić, to co? Zrobi wendetę i przjdzie z kumplami. Potem Ty zrobisz, a My poczytamy o grupie młodzieży która posiekała się nożami?

Ludzie, więcej spokoju....
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...

Może większą sztuką jest olać, niż pokazać pięści. Nawet jak mu dasz popalić, to co? Zrobi wendetę i przjdzie z kumplami. Potem Ty zrobisz, a My poczytamy o grupie młodzieży która posiekała się nożami?

święta racja, co innego gdyby tak powiedział do twojej żony, dziewczyny czy matki :evil:
  • 0

budo_jumbo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2040 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...

święta racja, co innego gdyby tak powiedział do twojej żony, dziewczyny czy matki :evil:


To też nic nie zmienia. Ryzykujesz, iż zemsta będzie skierowana do nich, a nie do Ciebie, a byś chyba sobie nie wybaczył, że ktoś pociął Ci Mamę żyletką za to, iż komuś w twarz dałeś.

No niestety, czasy są takie, że trzeba naprawdę pomyśleć kilka razy, zanim się coś zrobi. Ryzyko odwetu na Rodzinie odbiera czasami chęć do działania.
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...

No niestety, czasy są takie, że trzeba naprawdę pomyśleć kilka razy, zanim się coś zrobi. Ryzyko odwetu na Rodzinie odbiera czasami chęć do działania

hmm no i chyba jednak i tym razem masz rację, ale tu takie małe "ale"
jeżeli to będzie sytuacja jednorazowa to można to olać. Natomiast gdy takie zaczepki słowne pod adresem naszym lub rodziny będą się powtarzać to można śmiało przypuszczać że któregoś wieczora naż krasomówca wcieli słowa w czyny.
Więc twoja strategia puszczania tego mimo uszu może się obrócić przeciwko nam samym - może w tej sytuacji należałoby się zastanowić czy nie mamy tu to czynienia z groźbą karalną czy zniewagą ściganymi z oskarżenia prywatnego i wystąpić z wnioskiem do prokuratury!
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...
wiem ze zaraz mnie zaczniecie wyzywac itp :(
Ale ja za takie haslo to bym glowa tego chlopaka rabnol o beton i troche po niej poskakal :roll: , ale jestem mlody i porywczy :twisted: , moze kiedys mi przejdzie :evil:
a nawet jesli bym sie powtrzymal przed przywaleniem mu to napewno bym mu nie przytaknol, tylko sie zapytal czy chce to sprawdzic, tym bardziej ,ze to "najwiekszy wrog".


pozdro
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...
Trzeba bylo goscia potraktowac butem w przyrodzenie.
  • 0

budo_kurm28
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1261 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław i okolice, ale bardziej okolice

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...
dobrze zrobiłeś

popatrz na to tak jak by cię np obszczekał pies albo osral ptak. no cóż - jest to bydlątko na niższym poziomie rozwoju (nie napiszę intelektualnego bo o intelekcie mowy być nie może) i nie należy przyjmować się tym co wygłasza.
oczywiscie trzeba kontrolować sytuację, bo koleś może zacząć się rozkręcać. raz powie - nic, drugi raz powie - nic, za trzecim Cię popchnie a za czwartym obetnie głowę.
moim zdaniem jak czujesz się na siłach, to przy pierwszej próbie jakiegoś działania fizycnego lej w ryło bez litości, żeby się nadmiernie nie rozbujał.

pozdrawiam
  • 0

budo_czuczumaj
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalinogród

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...
tempakow trzeba olewac, szkoda na nich slow i czynow, ale jak wjezdza ma "tematy rodzinne" to juz przesada, tu trzeba dzialac, ale racjonalnie oczywiscie :twisted:
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...

wystąpić z wnioskiem do prokuratury!



Ty to jesteś sprytny, wtedy to sie na pewno nię beda mścili.... :?

Równie dobrze koles mógłby nalkac go piescmi tyle, ze po pójsciu na policje będzie mieć jeszcze opinie "konfidenta" i sprzedawczyka...
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...
Ja to mowie w takich sytuacjach: PObij mnie, skasuj mi twarz, polam nogi rob co chcesz .... ale jak sie pozbieram ze szpitala to pojde grzeczniutko na policje po wyroku skazujacym dla Ciebie wystapie z powodztwa cywilnego i bedziesz mi chlystku do konca swojego zasranego zycia placil rente oraz duze odszkodowanie. Zawsze dziala :D
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...

Ja to mowie w takich sytuacjach: PObij mnie, skasuj mi twarz, polam nogi rob co chcesz .... ale jak sie pozbieram ze szpitala to pojde grzeczniutko na policje po wyroku skazujacym dla Ciebie wystapie z powodztwa cywilnego i bedziesz mi chlystku do konca swojego zasranego zycia placil rente oraz duze odszkodowanie. Zawsze dziala :D

taaa....a rozprawa bedzie trwala x lat az w koncu cala sprawe umorza :X
  • 0

budo_zapas
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1015 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...
dobrze zrobiles ze zignorowales ale kazdy ma granice wytrzymalosci :twisted:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...

Ja to mowie w takich sytuacjach: PObij mnie, skasuj mi twarz, polam nogi rob co chcesz .... ale jak sie pozbieram ze szpitala to pojde grzeczniutko na policje po wyroku skazujacym dla Ciebie wystapie z powodztwa cywilnego i bedziesz mi chlystku do konca swojego zasranego zycia placil rente oraz duze odszkodowanie. Zawsze dziala :D

taaa....a rozprawa bedzie trwala x lat az w koncu cala sprawe umorza :X


NIe sadze ... wszystko zalezyj akim jestes ... badz jakiego masz adwokata sprytnego :D maks do 5 lat rozprawa a potem gosc utrzymuje Ciebie dokonca zycia :D
  • 0

budo_narcyz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1036 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...
wos, ty i ta twoja mania preśladowcza, eh :)

jumbo, swięte słowa. troche spokoju ludzie. taki upał... że też wam sie chce napierdalac. nie lepiej pójśc na basen, popływać, poopalać sie, co?
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...
popieram.cieplutko jest,lepiej gdzieś sięwygodnie rozłożyć i piwko wypic...tępaków tym bardziej olewac,bo to w pełni nie jest swiadome...
ale jak sięz łapami rzuci no to lac...
  • 0

budo_imho^
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...
Dobrze zrobiles :) Hhehe - jak wiesz, ze dasz mu rade na 100% to tym bardziej go nie lej :) Czuj sie, jak bog - mozesz go zajebac kiedy chcesz, a mino to on mysli ze jest odwrotnie :) To jest piekne :)

Pozdrawiam :) :) )
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Jak byście postąpili w sytuacji...
imho wyjoles mi to ust..... "to jest piekne" SWIETE SLOWA

pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024