Skocz do zawartości


Zdjęcie

rozruchy na tym forum :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_soczeq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stąd i... stamtąd

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
ja nie zakładam stringów na trening, bo uważam że to niepoważne...
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)

ja nie zakładam stringów na trening, bo uważam że to niepoważne...

patrz,ja tez;)
  • 0

budo_soczeq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stąd i... stamtąd

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
Ty też co...? ;)
  • 0

budo_vtgirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
Siema Mameha
Pisze tu bo nie moge ci wysłać priva bo pisze ze mam za mało postów.
Ja trenuje z 3 kumpelami wiec nie jestesmy same.Trenujemy Vale Tudo w Shogunie na Warszawskiej.Wcześniej trenowałam kickboxing i razem VT trenuje juz około roku wiec nie jestem taka bardzo początkujaca.Spoko mozemy sie jakos dogadać powymieniac poglady pisz mi na maila [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]. Co porabiasz w wakacje i tak w ogóle co i gdzie trenujesz??Pozdro!!
  • 0

budo_vtgirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
Siema Mameha nie wiem ale nie moge ci wysłać priva spoko możemy sobie pogadac napisz mi na gg to sobie pogadamy pozdro!!! :)
  • 0

budo_vtgirl
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
Soczeq czy jestes tym kim myśle że jesteś??
  • 0

budo_soczeq
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 70 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stąd i... stamtąd

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
tzn kim...?
  • 0

budo_komban
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 327 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
Tak z własnego doświadczenia, jak chodziłem na judo na wf-ie to jak dziewczyna chce walczyć to nie ma problemu, nawet czasami lepiej się walczy niż z facetem bo samemu starasz się nie nadużywać siły tylko robić technicznie. Ale dużo tu zależy od nastawienia dziewczyny, jeżeli nie chce walczyć to zaczyna mi się robić głupio. Bo jak nie walczymy to co pozostaje takie cmyranie się :/
  • 0

budo_gosc84
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 482 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
hehehehehe widze tu jest mowa o walce kobieta przeciwko facet nei chodze na treningi na ulicy choc bym był atakowany w co wątpie normalna kobieta niezatakuje faceta i nawzajem ja myśle ze jetemm normalny ale przypuscmy oczywiscie odpukać atakuje mei kobieta nie bił bym nie uzywał siły jedynei przytrzymać rece tu girl nieuzbrojona no girl uzbrojona ewentualnie miotacz gazu ale bez żucanai do parteru. No ale mowa o treningach heh i wlace w parterze hehe centralka rozbawia mie to bym się centralnie sam rozłoył do parteru bo to mogło by być cąłkeim fajne Vtgirl szkoda ze meiszkamy daleko siebie bo bym z checia sie umuwił z tobą na walke nieznam zadnych technik walki w recz lub tam różnej i bym napewno cie nieudeżył . Bekowa sytuacja poprostu kulanie sie z wojowniczą laska po ziemi :D
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)

np ja bym sie chciała zapytać czy faceci nie czują sie głupio walcząc z laskami w parterze??

:shocked!: :shocked!:

Nie byłem nigdy podczas treningu parteru.
Trenowałem tylko boks. Owszem, były tam dwie "pasjonatki", ale żaden facet nie sparował z nimi. Tylko trener od święta i to tak, żeby nie zrobić krzywdy.

A w sprawie parteru:
1. Nie wiedziałem, że takie treningi są koedukacyjne. 8O Jak chodziłem do szkoły to pamiętam, że np lekcje wf-u były rozdzielone. No ale cóż... Wprowadzili głąby koedukacyjne szkoły to i za jakiś czas zrobią koedukacyjne prysznice ...
2. To na tych wspólnych treningach jeszcze pary do treningów są mieszane?? 8O

Ciekawe jak to wygląda? Przecież facet ma średnio 90kg a babka 50, no i różnica siły.
Chyba, że tam o znęcanie chodzi ... :lol:
Lub wieloletnia para - to wtedy rozumiem - taka gra wstępna i pokazanie kto jednak ma przewagę. :wink:
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)

np ja bym sie chciała zapytać czy faceci nie czują sie głupio walcząc z laskami w parterze??

:shocked!: :shocked!:

Nie byłem nigdy podczas treningu parteru.
Trenowałem tylko boks. Owszem, były tam dwie "pasjonatki", ale żaden facet nie sparował z nimi. Tylko trener od święta i to tak, żeby nie zrobić krzywdy.

A w sprawie parteru:
1. Nie wiedziałem, że takie treningi są koedukacyjne. 8O Jak chodziłem do szkoły to pamiętam, że np lekcje wf-u były rozdzielone. No ale cóż... Wprowadzili głąby koedukacyjne szkoły to i za jakiś czas zrobią koedukacyjne prysznice ...
2. To na tych wspólnych treningach jeszcze pary do treningów są mieszane?? 8O

Ciekawe jak to wygląda? Przecież facet ma średnio 90kg a babka 50, no i różnica siły.
Chyba, że tam o znęcanie chodzi ... :lol:
Lub wieloletnia para - to wtedy rozumiem - taka gra wstępna i pokazanie kto jednak ma przewagę. :wink:

przestraszony przestraszony przestraszony Muchol skąd takie średniowieczne poglądy u Ciebie???
Kobiety przychodzą na treningi po to aby się czegoś nauczyć, a nie żeby popatrzeć jak faceci leją się w parterze.

Tylko trener od święta i to tak, żeby nie zrobić krzywdy.

To za co w takim razie te dziewczyny płaciły??? Za przywilej oglądania facetów tudzież skakania w ich towarzystwie na skakance?
  • 0

budo_muchol
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:prawobrzeżna Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)

To za co w takim razie te dziewczyny płaciły??? Za przywilej oglądania facetów tudzież skakania w ich towarzystwie na skakance?

No może nie przywilej ale na pewno więle dziewczyn przychodzi, zeby kogoś poznać.
Żeby się "pobawić" w boks - no bo po co by innego?
Poskakać na skakance, poćwiczyć złapać formę - przede wszystkim.

Ja i średniowieczne podlądy ... :rofl:
  • 0

budo_walenty
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ciąg

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
"Wprowadzili głąby koedukacyjne szkoły to i za jakiś czas zrobią koedukacyjne prysznice ... "

Jestem za!
  • 0

budo_streeter
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
a mi tam sie z kobietkami dobrze sparuje w parterze. wiadomo że jest różnica masy i siły, ale są takie dziewczyny które naprawde wymiataja i radza sobie doskonale z cięższym przeciwnikiem. pozdrawiam i szcunek dla wszystkich kobiet trenujących SW :D
  • 0

budo_saa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 168 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
Dołączam się do przedpiszcy poklon
  • 0

budo_nosferatuu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z piekła :D

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
tak odrazu powinnysmy zapomniec o treningu bo jestesmy kobietami??

muchol tobie sie marza zlote kokosy . . .

niekiedy kobiety sa duzo bardziej rozwiniete technicznie od facetow . . .
a moim zdaniem boks to wogole nie jest sport dla kobiet chyba zaden facet niechciałby zeby jego laska miala wiecznie twarz obita


pozdro
  • 0

budo_scarcita
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)

a moim zdaniem boks to wogole nie jest sport dla kobiet chyba zaden facet niechciałby zeby jego laska miala wiecznie twarz obita

ja nie wiem, ten na koncu... zartujesz, nie?
  • 0

budo_charlie novak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna strona księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
miałem też kiedyś pewne opory pokulać się z kobietą w parterze,ale teraz wiem,ze jest to b.głupie(tzn.wtedy też wiedziałem,ale...),a przy okazji przeokanełm się jak kobieta moze wymiatać na ziemi.....w czasie pierwszego sparingu w parterze z kobieta taki łomot dostałęm,ze nie wiedziałe co sie dzieje za bardzo...

pozdr.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
Muchol srednia waga facetow to 90 kg? Chyba na cyklu...

Ostatnio pojawila sie u mnie nowa grupa chetnych do treningu. Liczba osob ponad 90 kg? Moze ze trzy, reszta, okolo 65-70-75 kg. Jak zwykle w naszym spoleczenstwie, ktore do tzw. okreslanych przez trenerow "wielkoroslych" nie nalezy.
K_P
Ps. Jak ten Twoj trener boksu trenuje, te dziewczyny, skoro nie potrafia prowadzic jako takiej walki, chocby defensywnej?
Mam tez kontakt z kilkoma dziewczynami z gornej polki polskiego boksu, zapewniam Cie, ze wiekszosc uczestnikow tego forum by zjadlby na drugie sniadania jako przekaske.
  • 0

budo_pawel drozdziak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: rozruchy na tym forum :)
Podobno Gracie przy robieniu swojego systemu Rapesafe zadali sobie trud i zajrzeli do statystyk. Wyszlo im, ze srednia arytmetyczna wagi przecietnego gwalciciela w Brazylii to 70kg. Jak widze tych kolesi co sie do schroniska do mnie dobijaja zeby stamtad wyjac eks malzonke to wiekszosc tez do kafarow nie nalezy. Jest paru klasycznych koksow, ale najczesciej sa to zapijaczone kurduple.

Pawel Drozdziak
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024