Skocz do zawartości


Zdjęcie

zakwasy- pomocy !


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

zakwasy- pomocy !
Witam!
Sprawa wyglada tak, bylem dwa dni temu pierwszy raz na silowni....bylo fajnie kumpel pokazywal mi wszystkie sprzety....robilem wszystko....niestety na modlitewniku....chcialem siebie sprawdzic i podniesc tyle co kumpel....poszedlem z 4 cm w gore i niestety....nie udalo sie dalej :( Ale cuz do rzeczy.... nastepnego ranka budze sie...i w zasadzie nic mi nie jest....zadnego bolu.....bylem caly uradowany....mowie swietnie phi zakwasy:P.
Dzisiaj niestety bylo inaczej....spalem dwie godziny....i tak mnie reka boli ze to sie w pale nie miesci (lewa). Bol odczuwam glownie na wysokosci lokcia z drugiej strony....to chyba jest efekt modlitewnika....
Kiedys mogl w-f'ista mowil "ze jak boli to rosnie" ale bez przesady...nie jestem wstanie reki wyprostowac ani zgiac do konca.... teraz moja reka przypomina katane....i to nie dlatego ze tak chce....
Pomozcie mi prosze....co zrobic na takie zakwasy...a moze w/w przeze mnie sytuacja to nie zakwasy tylko cos mi sie zepsulo...jakies sciegna poszly....(zaczynam tragizowac). Czytalem tutaj o kakao.....prysznicu....no i kurde zonk....kakao to ja wczoraj litrami pilem :D Moze sprobowac jakas masc rozgrzewajaca? BENgAy :-)
W poniedzialek ide z kumplem na nastepny "trening" ..... "tam nie bedzie ze boli"- slowa kumpla ;/
Napiszcie czy tez mieliscie na poczatku podobne objawy....czy kurde tylko ja? A jesli tak to po jakim czasie bol ustepuje?
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: zakwasy- pomocy !
No dokładnie :) .. pierwszy trening na triceps a na drugi dzień mocne zakwasy w okolicach łokcia, takie rwanie jakby... nie martw przejdzie Ci, najwyżej użyj jakieś maści jak np. voltaren i na przyszłość dobrze się rozgrzewaj bo bez dobrej rozgrzewki o kontuzję bardzo łatwo...
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: zakwasy- pomocy !
ale triceps mnie nie boli tylko sciegna laczace biceps z przedramieniemm innymi slowym miejsce gdzie sie pobiera krew (sorry za niefachowe okreslenie)
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: zakwasy- pomocy !
Pewnie podczas ćwiczeń na modlitewniku opierałeś się na jego powierzchni samymi łokciami, a nie powierzchnią ramion. To częste, jak się próbuje za dużych ciężarów.
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: zakwasy- pomocy !
dzieki stary zajebiscie mi pomogles :)
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: zakwasy- pomocy !
napisz chociaz czy mi przejdzie, czy czeka mnie amputacja?
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: zakwasy- pomocy !
Przy samej dupie ci rękę obetną.

A tak już bez śmichów, to zrób tydzień, półtora przerwy i przed następnym treningiem na siłowni natrzyj łokieć maścią rozgrzewającą.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024