Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkoła :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
Ja zawsze jak mnie ktos zaczepial to sie stawialem ( w szkole ;) ).
Od pierwszej klasy mnie nie zaczepiali. Nie daj sie popychac, bo cie zaczna popychac leszcze, a jak wszyscy sie zorieentuja, ze jestes popychadlo to beda cie popychac poprostu. :idea:
  • 0

budo_tomek_fro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
Jak kocą - to stawiać sie - jak najbardziej. Ja nigdy nie dałem się skocić ani poniżyć. Ale zauważyłem po trzech latach liceum, że kocący, to z reguły ludzie, którzy w pierwszych klasach byli najbardziej gnojeni. Nie wiem co widzą ludzie za przyjemność w "koceniu". Przeciez to nie sztuka wywołać panikę i strach u chłopaka parę latek młodszego, z reguły mniejszego i będącego w nowym miejscu.
Mnie chciano "kocić" w połowie pierwszej klasy. Podeszło do mnie dwóch gości, którzy byli troszkę starsi, bo trochę kiblowali. Podobno sprowokowałem ich spojrzeniem dlatego chcieli mi wpier...ić. Po pewnym czasie rozmowy zeszło ich się troche więcej. Ale, że nie wydawało mi się, żeby mieli za duże szanse zrobienia mi krzywdy, to powiedziałem, że ok - solóweczka z jednym z nich. Troszeczke wymiękli i stwierdzili, że na solówkę "nie mają ochoty" i zrobimy "ustawkę" - oni z kumplami i ja z kumplami. Troszkę mnie zaskoczyli - było ich dużo, a moim kumplom ze szkoły zabrakło odwagi (poza kilkoma, do których mam ogromne zaufanie do dziś). Ale zgodziłem się - wyjąłem telefon i zadzwoniłem po kilku kumpli spoza szkoły. Moi znajomi przyszli pod szkołę, a tamtych już nie było - wszyscy się nagle do domu zaczęli spieszyć. Od tamtej pory nawet w oczy mi nie spoglądają - a to już dwa lata od tamtego zdarzenia.
Wiem też jedno - nie warto niczego zgłaszać nauczycielom. Podczas tamtego zdarzenia zrobiło się małe zbiegowisko - z moich ust poleciało kilka ładnych wiązanek, nawet kiedy przechodziły obok nauczycielki. Żadna z nich nie zwróciła uwagi na zaistniałą sytuację.
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
Ci co koca za rok wyjdai Ty bedziesz kocil tych nowych
kazda szkola ma inne zasady i obyczaje , raz czeba sie postawic a raz nie
  • 0

budo_tomek_fro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
Może jest w tym trochę racji. Lepiej jest ustąpić, niż po ryju dostać. Ale jeżeli wiesz, że masz spore szanse pozamiatania kocących - to sie nie obawiaj - napierdalaj!! <=== Moje zdanie!
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)

Może jest w tym trochę racji. Lepiej jest ustąpić, niż po ryju dostać. Ale jeżeli wiesz, że masz spore szanse pozamiatania kocących - to sie nie obawiaj - napierdalaj!! <=== Moje zdanie!


ale ci co niesa Ci w stanie dac po ryju raczej rzadko koca , raczej Ci co sa "mocni w grupie" , jak ktos chce miec konflikt to niech sie w to bawi , ale ja sie czymam mojego zdania ze czasem lepiej ustapic
  • 0

budo_tomek_fro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kalisz

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
No właśnie z reguły kocą Ci słabi... Jeżeli nie fizycznie, to psychicznie (Mozesz byc mniejszy, ale silniejszy psychicznie i nie dasz sie zlamac. "Nie ma twardych facetow - są tylko źle trafieni".). Mam kumpla, ktory w swojej szkole tez mial byc "skocony". Po probie kocenia, zostala plama krwi na scianie (chyba juz ja usunieto), a kumpel dostał pół roku w zawiasach za pobicie (ze szkoly go jednak nie wyrzucili, bo jednak to byla próba kocenia) Ale gdyby wtedy ustąpił, to był by popychadlem do dzis. Dlatego nie warto ustępować. Po prostu nie warto. Chyba, ze ktoś lubi kiedy ktoś go poniża. Wtedy ustępstwo jest jaknajbardziej wskazane. Ludzie - przyznajcie sie - kocenie to nie szkolny obyczaj. A jezeli to obyczaj, to dlaczego nikt nie odwazy sie kocic wiekszych od siebie? Takie podejscie - brak mi słów!! :D
  • 0

budo_taurus15
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wyszków

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
Ze swojego doświadczenia wiem tyle że u mnie w szkole nieokocił by cię ktoś kto cie niezna. Najczęściej to kocą Starsi koledzy i tyle. Zaden inny obcy koleś niepodejdzie, ale jesli podejdzie jakiś koleś do ciebie to go poprostu jakoś zlikwiduj (w jakis niebrutalny sposób, bo bedziesz na dywaniku u dyra), (mialem jeden taki przypadek). Gościu podchodzi i mówi "dawaj namaluje ci wąsy" pchna mnie na ściane i jusz chcial mi namalować "KOT'a" złapałem go za nadgarstek, druga reką uderzyłem w staw (tam gdzie sie łączy przedramie z ramieniem) i gościu se sam postawił krope na czole. Pół korytarza sie brechtał z niego.Chłopak sie spalił i se poszedł,(widocznie jakiś bez pleców) wygrażając coś. Więcej takich sytuacji niemiałem.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024