Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkoła :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
46 odpowiedzi w tym temacie

budo_kermit żaba
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
... To było rok temu, jak byłem w pierwszej gimnazjum. Stoję sobie przed salą z kumplami, a tu nagle idzie jakiś dres i wsystkich mijanych po drodze zdejmuje z bara. Widze, że idzie w moim kierunku, i myśle sobie "nie dam kmiotowi rzucać sobą o ścianę" :wink: ...Ponieważ sięwybitnie "bujał", to widać było, kiedy bierze zamach. Więc jak wyczułem, że on bierze zamach, to ja w miejscu (tzn sojąc, a nie idąc tak jak on) zrobiłem to samo. I z"djeliśmy się z bara" wzajemnie... :lol:
Dresik sie zorientował, że coś mu nie pasuje. Bo przecież on jest przyzwyczajony, że wszyscy w tkich sytuacjach odskakują. :lol:
Się zoriętował, i do mnie:
- Co się qr... stawiasz?! - mówiąc to, zrobił taki szeroki zamach, ewidentnie zamierzając pchnąć mnie w ramię. I pchną. Ale ja, w ostatniej chwili, tak leciutko odchyliłem sięw bok... I biedny des przywalił w ścianę...

Od tamtej pory jakoś przestali mnie kocić... dziwne... :?

Moja rada: Postaw się za pierwszym razem, a dadzą ci spokój. Nie gwarantuję, że na 100%, ale jeżeli sie nie postawisz, to na pewno nie dadząci spokoju.
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
POstaw sie inteligentnie ... zero kozaczenia tylko stanowczy upor ... bez wymachiwania lapami i jezykiem ...
  • 0

budo_black_ninja
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 58 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
Wszystko zalezy do jakiej budy idziesz.... bo jak idziesz np. do dobrego liceum to wiadomo: najpewniej swiety spokoj bedziesz mial.
Ja chodzilem do Budowlanki... ale, ze chodzilo tam duzo wiary ode mnie z dzielnicy to jakos nikt mnie nigdy nie zaczepil.
Ale teraz to inne czasy... :) jak idziesz do ZSB/ZSBD... to przyszykuj sie na rozne smieszne rzeczy (to bedzie smieszylo tylko innych, Ciebie nie :) ).
Jeden z lepszych motywow jakie z budy pamietam to lekcja matmy w 3 klasie:
Koles dostal buta ze spr... wyszedl z sali... "przynisol" sobie kolesia z 1 klasy i wystawil go za okno... i stwierdzil, ze jak nie dostanie 5 to go wyrzuci przez okno (1 pietro)... nauczycielka "nie wyrzucisz go, a ja Ci oceny nie zmienie".. w tym momencie koles "wylecial" przez okno.. spadl na daszek :) Ale smiechu byla kupa :lol:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)

... To było rok temu, jak byłem w pierwszej gimnazjum. Stoję sobie przed salą z kumplami, a tu nagle idzie jakiś dres i wsystkich mijanych po drodze zdejmuje z bara. Widze, że idzie w moim kierunku, i myśle sobie "nie dam kmiotowi rzucać sobą o ścianę" :wink: ...Ponieważ sięwybitnie "bujał", to widać było, kiedy bierze zamach. Więc jak wyczułem, że on bierze zamach, to ja w miejscu (tzn sojąc, a nie idąc tak jak on) zrobiłem to samo. I z"djeliśmy się z bara" wzajemnie... :lol:
Dresik sie zorientował, że coś mu nie pasuje. Bo przecież on jest przyzwyczajony, że wszyscy w tkich sytuacjach odskakują. :lol:
Się zoriętował, i do mnie:
- Co się qr... stawiasz?! - mówiąc to, zrobił taki szeroki zamach, ewidentnie zamierzając pchnąć mnie w ramię. I pchną. Ale ja, w ostatniej chwili, tak leciutko odchyliłem sięw bok... I biedny des przywalił w ścianę...

Od tamtej pory jakoś przestali mnie kocić... dziwne... :?

Moja rada: Postaw się za pierwszym razem, a dadzą ci spokój. Nie gwarantuję, że na 100%, ale jeżeli sie nie postawisz, to na pewno nie dadząci spokoju.


albo men pieprzysz glopoty , albo to szkola dla niepelnosprawnych tam gdzie chodzisz, postaw sie raz na ulicy czy w szkole i to przy ludziach to ci nigdy nie dadza spokoju , przyjdzie 5 , 10 , 15 az cie zajebia , co innego w samoobronie ale z tego co widze to chciales zaszpanowac jakis to bos
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
ehhhh ile wy macie lat ? 15? 16? 17? macie problemy.....jak bija was w szkole to jest ewidentnie sprawa na paly .... jak chlopczyk zostanie postraszony odpowiednio to zmieni podejscie do ciebie....a kocenie w szkolkach to jest mit imho....
pozdro dla wszystkich "DRESOW" z gimnazjum :wink:
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)

ehhhh ile wy macie lat ? 15? 16? 17? macie problemy.....jak bija was w szkole to jest ewidentnie sprawa na paly .... jak chlopczyk zostanie postraszony odpowiednio to zmieni podejscie do ciebie....a kocenie w szkolkach to jest mit imho....
pozdro dla wszystkich "DRESOW" z gimnazjum :wink:


zalezy men jaka szkola , zawsze sa jakies walki , od podstawowki do sredniej , tylko wlasnie takie walki mozna skutecznie omijac , ale gosciowi co zastawil sie barem bo widzial ze jakis dres innych jedzie z bara to sam bym jebnol , masz cos do dresa idziesz po szkole i wtedy mu akcje robisz

na policje mozna jak sam jestes bez winy
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
dobra men rozumiem men ale ja myle juz troche inaczej men bo skonczylem edukacje w przedszkolu men w podstawowce men w liceum men teraz sie juz edukuje tam gdzie nie bija men nie koca men wiesz men moze juz zapomnialem men jakto jest men w tych przerazajacych szkolach men

pozdro dla wszystkich ziomali czujacych klime men
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)

dobra men rozumiem men ale ja myle juz troche inaczej men bo skonczylem edukacje w przedszkolu men w podstawowce men w liceum men teraz sie juz edukuje tam gdzie nie bija men nie koca men wiesz men moze juz zapomnialem men jakto jest men w tych przerazajacych szkolach men

pozdro dla wszystkich ziomali czujacych klime men


za duzo razy uzyles slowa "men" nie czyujesz klimy men :) wroc do LO tam cie menowania naucza
  • 0

budo_tarciu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 968 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)

dobra men rozumiem men ale ja myle juz troche inaczej men bo skonczylem edukacje w przedszkolu men w podstawowce men w liceum men teraz sie juz edukuje tam gdzie nie bija men nie koca men wiesz men moze juz zapomnialem men jakto jest men w tych przerazajacych szkolach men


:rofl:
  • 0

budo_trooper
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
Buahaha :lol: Majac te 31cm w kablu to szkola juz jest twoja :) A tak powaznie to w razie zaczepki nie rzucaj sie od razu z piesciami. Przeciwnik ma juz jakies plecy w szkole, a ty jako kot nie masz na dluzsza mete szans. Jak ktos sie przypieprzy, gadaj stanowczo, ale nie wdawaj sie w dluzsze dyskusje (chlopak moze sie zdenerwowac). Np. na wszystkie "dziwne" propozycje odpowiadaj po prostu NIE i tyle. Dobrze ujal to Warhead.
  • 0

budo_roman_zbawiciel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
niewiem czy juz o tym pisałem, ale do mnie podeszli goście z mojej klasy powiedzieli, że mają karty woźnicze i mnie zwożą..
dostałem kilka razy z bara i se poszli :P
kilka rrazy taki typ o dwa lata czy rok starszy sie rzucal i raz na schodach chcial mi haka podlozyc to sie wkurzylem i wjechalem muz buta w dupe.. zrobil dziwna mine i se poszedl...
a inna sytuacja to podchodze to dwoch gosci i robie mine jak inwalida i krzycze "uuuu" oni sie patrza a ja "uuuuu!!' i se poszłem.
jeden z nich chodź na chwilę
a ja "uu" i podszedłem gościu popchnął mnie na ściane
a ja"uu... no dobra wygrałeś"
  • 0

budo_pagu
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
u mnie nie ma kocenia
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
w mojej szkole też się koci ale to nic strasznego każdy chodzi z pomalowanym ryjem, nie raz jakieś zadanai każemy robić(śpiewać, ścigać się na czworaka itd. :lol: ) każdy to przeżył a jak :!: umnie np przyszła do szkoły taka typiara i kumple ją skocili to ona spanikowała i po kumpli(26 letnich koksów) zadzwoniła. I każdy się patrzał na nią jak na jakąś idiotke bo kazdy to przeżył w mojej szkole to tak samo jak będziesz miał 18 lat i na dupe 18 pasów będziesz przyjmował :twisted: to coś w rodzaju tradycji więc nie ma się czego bać :twisted: :evil:
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)

Ja też się wybieram do nowej szkoły (ale zbieg okoliczności nawet do tej samej co Slimcz-wa) i co mam przez wakacje trenować . Chodzi tu też o sprawe kocenia co robić jak podejdzie do ciebie jednego kilku bysiorów i mówia młody choć do kibelka. Czy trachnąc z bańki i spierdalać (ale w tym przypadku to nie jest rozwiązanie długo terminowe) czy też trzymać się wysoko i gapić się na chama w oczy. Czy to pomoże napiszcie własne doświadczenia. :)


Chlopie ty chodzisz do Traugutta - czego ty sie kórwa boisz??
Imho z racji na profil szkoly (liceum dla kujonków) proponuje zamknac ten topic.
howgh
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
to u mnie w miescie (bytom) w samochodowce jest cos takiego jak dzien kota z tym ze w ten dzien sa rozne akademie przez starszych organizowane itp ogolnie kupa smiechu wtedy jest. A tak to za kocenie mozna miec przewalone.
  • 0

budo_hide
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Żary

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
U mnie w liceum bylo calkiem wesole kocenie. Osobiscie mnie nie dotknelo ale moich znajomych. Polegalo na np. udawaniu czolgu w zamknietej kabinie w kiblu lub rapowaniu tekstu z ksiazki od fizyki na muszli klozetowej. Smiechu po pachy, a jak 'kot' bierze to na wesolo to ogolnie jest niezla zabawa :)
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
u nas też coś takiego w gimnazjumie było ale mnie jakos specjalnie prócz "kota" na ręce nie trafiło
pamiętam pewna sytuacje z początku roku szkolnego w 1 klasie gimnzajum :D ...
stoje z 2 kumplami pod sklepikiem ja w miare duży 185cm jakieś z drugim kumplem 190 (nie, nie kiblowalismy ani razu :P ) i z trzecim takim małym 150 ...
i ten mały cos kupował a przed niego wbija się jakis cwaniaczek z 3 klasy ...
nie czaił chyba ze jesteśmy z tym małym :P ...
i pado "miał, miał teraz ja tu stoje" tekst mnie przyprawił o śmiechawe kolesia się nie było co bać bo jakby sobie założył 10 kapeluszy na łeb to i tak byłby mniejszy ode mnie a i mieśni nie było widać ...
ani dres, ani cus poprostu chciał zaszpanować przed równie głupimi kumplami :P ...
no ale mówi "miał, miał teraz ja tu stoje" ...
a ten kumpel mały że wygadany pado "kra, kra, chał,chał też mozę byc ale spierd***" ...
a kolo "a nie chciałbyś po ryju ?
no to wtedy ja z tym drugim dużym wchodzimy do kolejki i mówie "on by nie chciał ale nie wiem jak ty"
koleś kasa z lady i spierduut ...
przez 3 lata mnie omijał szerokim łukiem :P ...
a w liceach raczej nie kocą ...
u kumpla w samochodówce na witosie w katowicach ...
za kocenie mozna wylecieć ...
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
Wzruszyla mnie Twoja historia...

koty cale zycie byly i beda w szkolach , wojsku , pracy i tyle , taka polska tradycja :D :D :D
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
czemu wzruszyła ?
czyzby ironia ? :) ...

No zgadzam się ze koty były, są i będą ...
ale nie powinniśmy zadawać przynajmniej mi sie wydaje głupich pytań typu ...
co zrobic jak ktoś nas bedzie chciał zkocić ? ...
co będzie dobre żeby nas zostawił w takiej sytuacji ? ...

moze najlepiej stworzyc nową sztuke walki typu "kocia droga" ...
i kształcic przyszłych uczniów technik i zawodówek i liceów jak skutecznie ciulać się w szkole ...

nie rozumiem do czego ma prowadzic ten temat ...
można z niego wywnnioskować że do szkoły chodzi się: ciulać z bara, kasować pierwszym ciosem, jumać komórki itd.itp. ...
jaki jest sens w prowadzeniu tego tematu ? ...

ktoś kiedys powiedział ze inteligentni ludzie załatwiają konflikty za pomocą dyskusji ...
co prawda druga strona nie zawsze jest odpowiednia do prowadzenia dyskusji no ale ...
i nie widze sensu w bicu się czy jak kto woli odpieraniu ataków przeciwnika w szkole z takiego błachego powodu jakim jest kocenie ...
jeśli wiesz ze w danej szkole brutalnie kocą albo rządzą jakieś kafarki (raczej wiadomo że to nie liceum, choc i to sie czasem w lieceach zdarza) to po prostu daj se siary i wybierz inną szkołę ...
teraz ktos powie ze się znalazł dobry chłopak co sobie śmiga po liceum i leje na zawodówki i technika ...
to nieprawda ...
ale zawsze możesz wybrać inną szkołę o na jednej się nie kończy ...
inną w której bedzie inaczej ...
może poziom niższy ale bezpieczniej albo na odwrót ...
trudno czasem trzeba wybrać mniejsze zło ...
a nie powiecie mi że wasze ambicje kończą sie na technikum ...

taka mała dygresja:
jak ktos Ci ma zaje*** to Ci zaje*** ...
i nawet inna szkoła Ci nie pomoże ...
  • 0

budo_sorata
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1768 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tomb Of The Mind

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła :)
a moze lepiej zamiast wdawac sie w bojki zignorowac te ataki typu "kocie" i jak ktos sie ryje do kolejki to go wpuscic ?? I Ty masz satysfakcje ze glopszemu odpusciles , i on ma satysfakcje ze jest "szef" i wilk syty i owca cała :) :)

I z moich doswiadczen , to raczej starsi wszystkich kotow nie atakuja , jak ktos za bardzo szpanuje , za pewnie chodzi po korytazach to wtedy jest troche zaczepiany
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024