Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkoła


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

budo_carpediem
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 349 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Biała Podlaska

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Jak w formie kocenia zadadza ci cos smiesznego, np motorek (2 wersje: na boisku lub na klopie) to jak sie przylozysz to moze wyjsc na + dla ciebie. Ale to tylko 3tyg wrzesnia, potem juz im sie nie chce, najbardziej "narwani" byli ci z 4 klas (teraz z 3), ale szybko zapominali bo mieli matury na glowie. 2 - klasisci pamietaja jeszcze jak to bylo rok temu :wink: . W wielu szkolach sa tzw. żekinady, czyli oficjalne kocenie (troche toba potarmosza), a potem na disco i potem juz luzzzzzzzz :)

Pzdr CarpeDiem

PS Nie bylem kocony, ale znam sporo 4klasistow i 2-klasistow i mowili mi pare razy jak to jest z tym koceniem. A po wakacjach przyjda nowe koty do mojej szkoly :twisted: :D :wink:
  • 0

budo_czasami
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 159 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
U mnie w budzie wyglada to tak ze koca jedynie najstarsze klasy jedn dzien to jest w trzecim tygodniu wrzesnia i jest to zorganizowane na zasadzie zabawy i nikomu sie krzywda nie dzieje na jendej lekcji koty sa brane do swietlicy tam maja jakies smieszne konkursy oczywiscie dla nas nie dla nich zostaja obsypywani maka jajkami(oczywiscie wczesniej rozbitymi) a pozniej sa zwolnieni ze szkoly nie ma zadnych samowolek z koceniem za taka samowolke leci sie ze szkoly
  • 0

budo_dxa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 386 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła

U mnie wywalają za to z budy nie ma litości :twisted:

PS: Poskutkowało :wink: z tym że mnie czeka to samo ciekawe jak jest z tym na studiach, bo liceum mam obecnie już za sobą (heh najpierw trzeba sie dostać :? ).


Apropo jak to jest na studiach to powiem tak , nie istnieje chyba taki problem. Jest cos takiego jak otrzesiny (nieobowiazkowe zwykle polega na przemaszerowaniu pod jakimis sztandrami dookola uczelni , czy cos w tym stylu i konczy sie impreza w jakims studenckim lokalu, czasem z jakimis darmowymi browarami dla "pierwszakow" :) )
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Ja chodzę sobie już drugi roczek do LO i nie zaobserwowałem żadnych wypadków kocenia prócz pisania "kotek" na rękach przez starsze dziewczęta :D

Choć słyszałem o praktykach w zawodówce w moim mieście i aż się ciepło robi. Generalnie, kumple+pewność siebie+umiejętności=brak kocenia, tylko czy warto sobie przepieprzyć w starszych za napis na ręce czy coś takiego. Co innego gdy będą chcieli kogoś w kiblu spuścić, wtedy należy się bronić, bo to kurewsko poniżające.
  • 0

budo_campo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 905 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rybnik
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła

eeeeeee tam.... to nie m się czego tak naprawde bać... ogólniaki pilnują....

Heh też chodziłem do LO, no i pamiętam, że koleś "umawiał sie na randkę z gablotką szkolną" a najlepsze było to, że po udanej randce "gablotka" (głosem gościa ze starszej klasy oczywiście) pozwoliła się pocałować i nietylko :) . Ubaw był niekiepski. Niewiem czy jeszcze sie to praktykuje, ale widziałem jak goście tępili "kota" na PKS-ie, w parkach itp!!! Tak więc w tym wypadku surowe kary pani dyrektor można o "d..ę potłuc"
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Ja aktualnie jestem w gimnazjum, ale tez cos o koceniu powiem. W moim gim. kocenie wyglada tak - porzadny wpier*ol i tyle. Ja nie bylem kocony i nie koce...
Pozdrawiam
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
i fajnie ze wszyscy chlopcy z 1 gim (nie liczac wyjatkow kotrym sie udalo ) dostaja wpierdal??u mnie jest ino napis Kot na twarzy, czasem wasy
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
chetnie bym cos z tym zrobil gdyby nie to ze koceniem zajmuje sie tzw. klasa integracyjna, czyli 17latkowie w 2 gim(jest ich kilku, nie chce robic sobie z nich wrogow), wiec za ciekawie nie jest ...
Pozdrawiam :)
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Ja tam raczej nie bylem kocony... ale nie wiem czy dlatego że nie rzucam się w oczy czy spowodowały to glany 15-stki podwinięte nogawki i opuszczone szelki :-) hieh... ludzie mają jakieś dziwne stereotypy :P
  • 0

budo_808
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Valhalla

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła

Najwazniejsze pierwsze dobre wrazenie... 8)
Na rozpoczecie roku wez wagon Marlboro czerwonych, pare litrow piwa. Najlepsze gadzety do integracji z nowymi kolegami. :twisted:
Moze jakis joint dla rozluznienia atmosfery :lol:



...Taa...Jednak najlepszy patent to nasypać przyszłej wychowawczyni trochę "towaru" do kawy. Efekt murowany! ;)
  • 0

budo_agrawa
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 250 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ciemna str. księzyca

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
puent:te stareotypy pozwalaja czasem przterwac :wink: :)
pozdr.
ponoć w moim liceum wszyscy mnie kojarzą po szelkach i pasiakach.... :D
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Ja to sypale krede do kawyu na kilogramy ale jakos z marnym skutkiem.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Mi kumple ostatnio powiedzieli ze jak na impreze szlismy i ktos sie pultal to przybrali mine srajacych kotow jak mnie zobaczyli :P
1. zatacza sie i drze morde
2. biale levisy, glany+biale bele, szele, haringtonka... a noi lancuch mi wisial przy spodnach :P fryzura wyjsciowa oczywiscie : 3mm :P

Nieto zebym sie napinal bo sam sie z tego smialem :) :) ale jak widac niektorzy jeszcze kumaja kto jest kto :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_puent
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław-kosmos

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
I trzeba ten stan utrzymać ;) ja akurat fryzure mam raczej bujną... ale od czasu do czasu sie flejersa założy i z kumplami powozi to od razu się przypomina ludzią kogo niewarto tykać ;)
  • 0

budo_slimcz-wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 37 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
HE HE rewia mody!! :D :D :D ale spoko

bylem dzisiaj zaniesc papiery do szkol i nikt nie mial problemow :twisted:
heh same cioty urwa, zwalone ryje. tak jak napisaliscie GŁOWA DO GÓRY i patrz ludzio w oczy. pracuje nad tym i musze powiedziec, ze narazie wszyscy sie odwracaj jak sie tak spojrzy 8O tacy sa, a ja :twisted: TAKI heh spoko

:?: :?: laczycie sztuki walki czy jestescie wierni 1 :?: :?:
POZDRO
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
Ja bardzo czesto lacze km ze specyficznym stylem "zataczanej nogi i wymachujacej reki-dla utrzymania rownowagi" zwlaszcza po meczacym treningu 8)
  • 0

budo_kane
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 752 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła

heh same cioty urwa, zwalone ryje. tak jak napisaliscie GŁOWA DO GÓRY i patrz ludzio w oczy. pracuje nad tym i musze powiedziec, ze narazie wszyscy sie odwracaj jak sie tak spojrzy 8O tacy sa, a ja :twisted: TAKI heh spoko

....jak masz takie podejscie do "otoczenia" to nie wroze ci tam wielu przyjaciol :?
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
W szkołach do których chodziłem nie było kocenia . Jednak żeby poprawić nastroje coponiektórych opowiem jak to wyglądało w woju. Pierwsze strzelanie - wyciorem , pierwsza służba na kuchni - wymoczonym we wrzątku "pagajem" , pierwszy eszelon - wyciorem , pierwszy poligon ze strzelaniem - łopatą , pierwsza warta - wyciorem , pierwszy desant wyciorem. Obcina wyglądała tak : kot stawał w drzwiach palarni (mordką na korytarz ) w piżamie w postawie narciarza tzn . pochylony , pazury wbite w futryne . Wicek polewał mu "kite "kubkiem wody a stary odpalał go dechą i tak ogon wpadał na korytarz gdzie starzy ustawieni po obu stronach wypłacali mu w czasie biegu pasami .Tam gdzie starych było mało obcina była na motyla tzn. wicki trzymały kotka za wszystkie łaplki pyszczkiem do gleby i podrzucali do góry kiedy byl w punkcie max wychył ,starzy płacili .Szweje nie kociły kaprali . Młody kapral kładł sie na taborecie , poduszki na nery a starzy sru pasami. Na przeciwko na taborecie lezał beret z orzełkiem mówiło się odpowiednią formułe i koniec .Kiedy służyłem były kompanie polowe złożone z kryminalistów tam po koceniu krew zmywali ze ścian gumowym wężem . Tyle o samym koceniu , były też inne " okazje i zwyczaje " .Generalnie bylo spoko wspominenia ok. Także jakieś łagodne formy kocenia przezyjecie napewno natomiast w przypadku znęcania : lać po ryjach ile wlezie .pozdro.
  • 0

budo_bardt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krainy Tyskiego
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła
To bylo wojsko czy ubojnia? 8)
Zostalo cos w tym wojsku z UB-polowa debile...reszta sadysci.
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoła

To bylo wojsko czy ubojnia? 8)
Zostalo cos w tym wojsku z UB-polowa debile...reszta sadysci.

To było wojsko , ubojnia była na "polowej " przestraszony :shocked!: . Fakt - jak w każdej dużej zbiorowości trafiali sie różni ludzie debile i psychole też, lecz zwyczaj pasowania to była ceremonia nie rzeż niewiniątek NIKT O TO NIE MIAŁ PRETENSJI !!!!! Nie było obowiązku brania w tym udziału , kto nie chciał nie musiał. Nikt też zbytnio nie ucierpiał było ok. kiedyś leciał taki film o woju Samowolka (chyba) w kazdym razie lałem ze śmiachu same pierdoły. ... :) pozdro.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024