Skocz do zawartości


Zdjęcie

Potrzebna porada...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_cypress
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Potrzebna porada...
Mam 21 lat mam 187 cm wzrostu 74 kg wagi biceps 35 reszty nie wiem bo nie miezyłem.Biore białko MLO(krótki okres czasu) kreatyne 1000 olimp (od półtora miesiąca)
Ćwicze 3-4 razy w tygodniu po prawie 2 godziny,nie jem tlustych rzeczy (no może troszeczke bo wytrzymac nie idzie ;-) )
jak mam cwiczyc i jak sie odżywiać aby przybrać 6 kg i nie tracąc rzezby jaką mam teraz (jest ona niewielka ale jest).I jakie cwiczenia sa najlepsze domowym sposobem na rozrost miesni brzucha (mam bardzo wąskie mieśnie brzucha)

Bardzo prosze o odpowiedz kogoś doświadczonego.

Pozdrawiam 8)
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
Witam

3-4 razy w tyg. to jaki jest trening?

Bialko MLO kiepski wybor...
  • 0

budo_cypress
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
trening mam taki ogólny na całe ciało i cwicze czały czas jednym systemem i rezultaty sa ale nie nabieram masy ani nie moge uformowac sobie mięśni brzucha :-(
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
Musisz sprecyzowac co jest dla Ciebie priorytetem nie da sie robic typowej masy i rzezby, mozesz sobie cwiczyc spokojnie i stopniowo nabierac miesni, ale na to trzeba czasu.
Z drugiej strony jezeli chcesz szybko nabrac te 6 kg musisz sie liczyc z tym ze zlapisze troche tluszczyku.

Co do miesni brzucha to jest miesien tak samo jak inny, zeby ujrzec jego swietna rzezbe trzeba najpierw miec jako tako wyrobione miesnie brzucha, zeby w czasie robienia rzezby sie odkryl.

Przerwij narazie branie kreatyny, postaraj ulozyc sobie dobre zywienie, jezeli wystepuja Ci w nim braki moze wspomoc sie odzywkami.

W razie czego pytaj, chetnie Ci pomoge jak bede wiedziec... :)
  • 0

budo_cypress
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
Ok wykorzystam ta kreatyne co mam jeszcze(tak na 4 razy jest jeszcze)
i bede sie dobrze stołował :-) ( białko właśnie mi sie skończyło)

Nie wiem za bardzo co mam jesc cały czas(jem sałatki warzywne,ryż,kasze gryczana,na chlebie jak jem masła jest tici tici tak do smaku,gotowane miesa,białka jajek,garące kubki knor(makarony),śledz ale tylko w piątki,warzywa typu rzodkiewka,cebula.

Chciałbym sie dowiedzieć a widze że jesteś biegłym w tych tematach jaka dieta bedzie dla mnie najlepsza mam tu na myśli:
-co zajadać w dzień treningu (przed i po)?
-i co zajadać w dzień bez treningu?
Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedz :D
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
Ja cwicze na siłowni, regularnie od dwóch lat. Te wszystkie "odżywki" "olimpy" itp. sa o dupe rozbic.

"21 lat mam 187 cm wzrostu 74 kg"

Ja nie wiem czy to pod anoreksje nie podchodzi. Musisz nabrac masy, jesc wyskoko kaloryczne rzeczy. I nie wywalaj kasy na odżywki, ma dla Ciebie cos lepszego, naturalnego, tańszego. Tu musiz na poczatek nabrac masy, a odzywki Ci w tym nie pomoga, odstaw to swinstwo! Jak Cie to interesuje to wyślij mi priva.
  • 0

budo_zjarany_swistak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 756 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
ja tez mam...Serki wiejskie i kurczaki :)
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
wos to ja tez poprosze o porade moje wymiary: 192 cm 91 kg silownia 3 razy w tyg po 2 h.treningi:
-klatka plecy
-biceps triceps przedramie
-barki nogi
do tego 3 razy w tyg rozciaganie etc.

pozdro.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...

wos to ja tez poprosze o porade moje wymiary: 192 cm 91 kg silownia 3 razy w tyg po 2 h.treningi:
-klatka plecy
-biceps triceps przedramie
-barki nogi
do tego 3 razy w tyg rozciaganie etc.

pozdro.

nie cwicz grup antagonistycznych w te same dni, tak sie robi ale głównie przy budowaniu siły a nie masy. Ja preferuje taki rozkład:

pon: klatka, triceps

śr: plecy, biceps, przedramie

pt: nogi, barki
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
no oka a jak z jakimis "wspomagaczami"?przy tej wadze chyba pozostaje mi robienie masy...
  • 0

budo_scorpio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 326 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...

"21 lat mam 187 cm wzrostu 74 kg"

Ja nie wiem czy to pod anoreksje nie podchodzi


nie żartuj na grupie o rowerach byli goście co mają przy tym wzroście 60 kg i nie chcą utyc bo im sie lepiej podjeżdża z małą wagą :P
jakiś tanisista nie pamiętam nazwiska z czołówki rankingu światowego ma przy podobnm wzroście 70kg więc
on jest najwyżej szczupły a do anoreksji mu jeszcze daleko
  • 0

budo_cypress
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
jaką anoreksje???!!! po prostu mam szybkie spalanie.
pamiętam jak ważyłem 80kg (jadłem dosłownie wszystko-kaszanka,golonka,makarony ze smietaną truskawkami i cukrem itd.)
Ale po takim odżywianiu sie żle sie czułem taki ociężały i wogule zamulony.

A ja bym chciał sie tylko dowiedziec co jest przed i po treningu no i oczywiście w dnie beztreningowe.

Pozdrawiam 8)
  • 0

budo_wos
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 362 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
Od razy zastrzegam,ze to nie moje "przepisy". Mój kumpel to wzera od 1.7 roku i nic pozatym, zadnych kreatyn itp. Ma 180cm. 77 kg. wagi 112 kg. na klate. Cwiczy od dwóch lat. Są to sposiłaki na siłe nie na mase!!!! będziesz SILNY, ale nie beziesz wyglądac jak facet ze "Słonecznego Patrolu". Ja podnosze ponad setke a mam 16 lat i nie wygladam jakos super-hiper i wogóle, nie mam pieknej rzeźby, ale widać miesnie.

1 godzine po treningu trzeba zjesć (to jest na mieśnie)

Składniki:

5 białek, 2 banany, musli.

Nisko kaloryczne, ale w sposób swietny buduje (białko) i konserwuje (banany) miesnie. A musli ma na celu właściwosci dozywcze.

Wlewasz białka na patelnie, rozdrabniasz RĘKOMA banany, dodjaesz musli. Całosć mieszasz, dajesz na ogien, czekasz dwie minuty (białko u spodu jest sciete, u górey nie) i am am :wink: .

To ma miec konsystencje jajka sadzonego.
  • 0

budo_tora
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 833 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Calimshanu

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...

no oka a jak z jakimis "wspomagaczami"?przy tej wadze chyba pozostaje mi robienie masy...

wiec mozesz sie wspomagac takimi odzywkami/suplami jak: gainer, aminokwasy, carbo, białko. Jeśli cwiczysz juz około roku to mozesz wziąść kreatyne, glutamine, jesli jednak dopiero zaczynasz to bierz te wyzej.

Jedna najwazniejsza jest dieta i to w 80% od niej zalezy jak Twoje miesnie bedą rosnąc, jedz 5-7 posiłków dziennie co 2-3 godziny, nie mozesz czoc głodu!
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
Witam po malej przerwie

Chciałbym sie dowiedzieć a widze że jesteś biegłym w tych tematach jaka dieta bedzie dla mnie najlepsza mam tu na myśli:
-co zajadać w dzień treningu (przed i po)?
moim ulubionym posilkiem dajacym max energi sa platki owsiane na mleku z rodzynkami, orzechami i co tam jeszcze popadnie :D + lyzka stolowa oleju MCT
po treningu podstawa to carbo ew. pare bannow, wafli ryzowych itp. po ok. 20-30 min 30 g szybko wchlanialnego bialka, po ok. 30-60 min plenowartosciowy posilek potreningowy np. ryz + miesko + surowka, twarog + pieczywko itp. Zamiast Carbo i bialka rownie dobrze mozesz przyjac porcje gainera ok. 70-90 g.
-i co zajadać w dzień bez treningu?

Jestes szczuply i z tego co czytam masz dosyc szybka przemiane materii. Jezeli chcesz przytyc musisz zjadac nieco wiecej kcal niz wymaga Twoje zapotrzebowanie, co wazne najlepiej by bylo zeby te kcal byly dobrej jakosci wtedy Twoje umiesnienie bedzie znacznie lepiej sie prezentowalo :)
=============

wos:
Ja cwicze na siłowni, regularnie od dwóch lat. Te wszystkie "odżywki" "olimpy" itp. sa o dupe rozbic.

POWER-ZONE
Mozesz rozwinac ten watek? Z checia podyskutuje na ten temat...
Ciekawe co oferujesz na priv? :)

==================

wojtt Wysłany: Sob Maj 29, 2004 12:48 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

wos to ja tez poprosze o porade moje wymiary: 192 cm 91 kg silownia 3 razy w tyg po 2 h.treningi:
-klatka plecy
-biceps triceps przedramie
-barki nogi
do tego 3 razy w tyg rozciaganie etc.

POWER-ZONE
po pierwsze treningi zbyt dlugie max 90 min!
Sugeruje robic maly miesien z duzym, klata + plecy to musi byc ladny wycisk dajesz tak rade? Ale jak Ci to sluzy to rob tak dalej...
Co chcesz osiagnac?

=======================

1 godzine po treningu trzeba zjesć (to jest na mieśnie)

Składniki:

5 białek, 2 banany, musli.

Nisko kaloryczne, ale w sposób swietny buduje (białko) i konserwuje (banany) miesnie. A musli ma na celu właściwosci dozywcze.

Wlewasz białka na patelnie, rozdrabniasz RĘKOMA banany, dodjaesz musli. Całosć mieszasz, dajesz na ogien, czekasz dwie minuty (białko u spodu jest sciete, u górey nie) i am am

POWER-ZONE
Wg. mnie jako posilek potreningowy zbyt szybko czulbym sie po nim pustym, druga sprawa wiekszosc sportowcow po bananach czuje sie zamulona i senna, a musli przechodzi przez zoladek jak woda. Panowie platki owsiane to tania podstawa!

===================

Najpierw ukladamy zywienie a dopiero pozniej dokupujemy ew. odzywki. Pamietajcie o tym! Wtedy nie zmarnujecie swoich pieniazkow!

JEZELI KOGOS POMINALEM I NIE ODPOWIEDZIALEM PROSZE PONOWIC PYTANIE!
POZDDRAWIAM
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
Cypress teraz jestem nieco zawalony robota, ale postaram sie cos przygotowac za pare dni jak sie obrobie ze wszystkim...
  • 0

budo_cypress
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
Czekam kurna :) z niecierpliwoscia!!!
Normalnie Zaufam Twojej Rozpisce Bo Teraz Jestem Pewien Ze Jestes Stara Gwardia W Tych Sprawach.

Pozdrawiam 8)
  • 0

budo_power-zone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 416 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Potrzebna porada...
Dzieki za cieple slowa i docenienie :)

Jednak pamietaj, ze w tym sporcie nie ma zlotego srodka, trzeba duzo kombinowac, obserwowac i uczyc sie na wlasnych doswiadczeniach/bledach, ale postaram sie Cie nie zawiesc.
Teraz mialem problem z kompem (formact c:) i musze wszystko sobie na nim od poczatku poukladac i poodpowiadac na wszystkie mail'e/
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024