Skocz do zawartości


Zdjęcie

Laserowa operacja wzroku


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_przedwieczny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Laserowa operacja wzroku
Witam wszystkich
Chciałbym się was zapytać co sądzicie o laserowej operacji wzroku.Wiem że ze sztukami walki ma się to nie za bardzo. Ale natrafiłem na tym forum na kilka niegłupich komentarzy i myśle że warto by was zapytać.Może już ktoś taką operację przeszedł?
Chodzi mi o wasze opinie na temat centrum okulistycznego nowy wzrok. [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Kasy to żre sporo a cała strona smierdzi jak telezakupy mango(zwłaszcza komentarze pacjentów.)Jednak oferta i tak zdaje się kusząca.
Co o tym sądzicie?
Z góry dziękuje za odzew.
I przepraszam jeśli ten temat Już istnieje.
Pozdrawiam
Przybysz
  • 0

budo_mieczit
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 89 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku
Witaj Przedwieczny , masz bardzo ciekawy opis , swoje przemyślenia, czy wyczytane, zasłyszane? Co do Twojego pytania to niestety nie jestem w stanie ci pomóc.


Pozdrawiam
  • 0

budo_gameness
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku
o tym centrum nic nie moge powiedziec ale wiem ze w Warszawie na ul. Kaczej jest klinika tam mojej babce operowali oboje oczu miala zaawansowana jaskre i teraz widzi bardzo dobrze
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku
Nie wiem jak teraz robia ale na poczatku jak byly robione tylko w katowicach pod nadzorem rosjan takei operacje i byly one robione za darmo (nie bylo na nie wtedy tyle chetnych) zona miala taka operacje wzrok ma bardzo dobry cwiczy ijest OK operacje miala z 10 lat temu chyba. Jak by miala podjac decyzje jeszcze raz to teraz by sie nie wahala.
  • 0

budo_punisher
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 760 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:SZN/BLN
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku
W tym temacie jest coś wspomniane o tej klinice. Dodatkowo poszukaj w dziale, w którym się znajdujemy. Tematy o wadach wzroku, pojawiały sie opinie o laserowych operacjach wzroku.
  • 0

budo_piteros777
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 571 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku
nie mam doświadczeń z tą konkretną kliniką, ale kilku moich znajomych jest po takich operacjach - wszyscy są zadowoleni. Z tym że każdy z nich był w sytuacji co najmniej -5 albo i więcej.
I nie znam nikogo z plusami (szkłami) po takiej operacji, wszyscy to krótkowidze.

Pozdrawiam
  • 0

budo_przedwieczny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku
Dziękuje za odpowiedzi.
Poważnie się nad operacją zastanawiam.Musze do nich zadzwonić.
CO do opisu to chyba sam go wymyśliłem.Choć nie dam sobie za to głowy urwać.Możliwe że go gdzieś zasłyszałem bo ta maksyma jest tak stara jak sięgam pamięcią.
Jeszcze raz dziękuje.

Żegnam
Przybysz
  • 0

budo_v0y
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 95 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku
Dalsza znajoma robila sobie taki zabieg w Kanadzie i jest bardzo zadowolona. Myslalem, że w POLSKA to dopiero raczkuje ale jak MArtius mowi ze 10 lat ? hmmmmm.

W profilu masz naipsane, ze jestes uczniem wiec na twoim miejscu poczekałbym jeszcze parę lat- acz tu by sie ktoś po medycynie przydal...

Pzdr
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku
Przedwieczny, nie musisz w tym celu jeździć od Trójmiasta. Wystarczy udać się na drugą stronę Wisły do ośrodka przy Szpitalu Praskim. Oni się w laserach specjalizują. Szpital działa pod auspicjami AM. Tu masz namiar:

Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny przy ul. Sierakowskiego 13 /szpital jednoprofilowy/
Dyrektor prof. dr hab. Jerzy SZAFLIK
Tel. centrali: 618-84-85

K.
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku
To jest chyba jakos tak ze od 23 lat robia [czy cos w okolicach]. Jak sie oko do konca wyczaruje :)
Prawda li to ?
  • 0

budo_krzyst
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1354 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku
Pojęcia nie mam. Na pewno są wskazania i przeciwskazania do takiego zabiegu, ale tak czy inaczej to już specjaliści ocenią. Mój prywatny, domowy specjalista :) twierdzi w każdym razie, że ośrodek jest jak najbardziej godny zaufania.

K.
  • 0

budo_krvavy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 625 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku
Centrum Nowy Wzrok mieści się dokładnie nad moją robotą i nie słyszałem nigdy żadnych przerażających krzyków ani złorzeczeń na korytarzu :) W ramach tego centrum funkcjonuje kilka niezależnych podmiotów. Działa tam podobno jakiś mega profesor z Rosji. Ogólnie funkcjonuje to na tyle krótko, że chyba trudno ocenić ich skuteczność. Swego czasu działała w Poznaniu jakaś zajebista prywatna klinika, która cieszyła się bardzo dobrą opinią, z całej Polski ludzie tam jeździli. Osobiście znam jedną osobę, która skorygowała sobie wzrok w ten sposób i jest bardzo zadowolona. Zabieg jednak robiła w Stanach.
  • 0

budo_przedwieczny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku
Widzicie panowie z tymi 18 latkami to jest tak że operację muszę zrobić jak najszybciej.O ile w ogóle i muszę się do specjalistów przejechać na badania.Na stronce nowego wzroku napisano że o ile wada jest ustabilizowana to robią już od 18 roku życia(albo czytać nie umiem.).
Bardzo dziękuje za namiary tego szpitala możliwe że pojade tam jeszcze dzisiaj(Olewam matury więc równie dobrze mógłbym zrobić coś pożytecznego?Jutro ustna z polskiego:).
Jeśli się zdecyduje to wam przekaże co mi wyszło.
Dziękuję
Przybysz
  • 0

budo_martius
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4483 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów / Wa-wa - EUROPA od ZAWSZE
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku

Dalsza znajoma robila sobie taki zabieg w Kanadzie i jest bardzo zadowolona. Myslalem, że w POLSKA to dopiero raczkuje ale jak MArtius mowi ze 10 lat ? hmmmmm.

Pzdr


Dokladnie 8 maja 1996 roku a wiec 8 lat temu ;)
Ale zaznaczam ze to byl wtedy program pilotowy z takimi operacjami.
Wazne zeby po operacji kilka m-cy dbac bardzo o oczy, nie pracowac za duzo przy kompie, chodzic w ciemnych okulatkach itd...
  • 0

budo_przedwieczny
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 59 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Laserowa operacja wzroku
Cóż powiedziałem więc wam teraz napisze jak było :lol:
A było tak:
Znalazłem miejsce bo już tam kiedyś byłem.Nie jako pacjent ale i tak mi się nie podobało.Teraz tam wchodze kieruje się do recepcji...jedno spojrzenie w prawo a tam korytarz tak zastawiony ludzmi jak szkoła przed maturami(tak to już jest w państwowych ośrodkach medycznych.I tego sie raczej spodziewałem.).Podchodzę do okienka i pytam o wolny termin.Pani pielęgniarka z zadziwiającym spokojem mówi że oni rejestrują raz w miesiącu a kolejny termin jest 28 czerwca!!!!Że to niby mam miesiąc czekać żeby się zarejestrować?!?!?!Troszkę się zdziwiłem i wyszedłem.Zadziwiło mnie jak sprawnie moja sprawa została załatwiona.
Dzięki bogu tak żadko bywam w szpitalach. Może to ja coś źle zrobiłem?Nie wiem jak to się w publicznych klinikach robi.
Ech zostaje trójmiasto.

Pozdrawiam
Przybysz
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024