Skocz do zawartości


Zdjęcie

sprint?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
36 odpowiedzi w tym temacie

budo_m2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRK

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?

od tego trzeba bylo zaczac.


Zacząłem. "Dresy, jak sama nazwa wskazuje są ubrane na sportowo, a zaatakowany nie koniecznie."
Poza tym to chyba dość powszechne, że ludzie załatwiają różne sprawy (takie bardziej oficjalne też) czy chadzają z teczkami.
M2
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?

Statystycznie :wink: Rzecz w tym, że ja często musze zasówać z teczką i w stroju bynajmniej nie sportowym. I mam kocioł - ani wiać ani prać (chyba, że tą ciężką teczką)


Jak po klapą teczki mam obosieczny sztylet, ale do pracy przez bramkę nie muszę wchodzić .
  • 0

budo_m2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KRK

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?

Jak po klapą teczki mam obosieczny sztylet, ale do pracy przez bramkę nie muszę wchodzić .


Hehe - jak byłem w jednym z rządowych budynków to na bramce zadzwonił mi gaz. Powiedziałem borowikowi, że go mam i jeśli to problem to zostawię w szafce przy recepcji. Dobrą chwilę się doktoryzowali, czy to nie granat - tak powiedzieli 8O .
Pozdro
M2
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?

Hehe - jak byłem w jednym z rządowych budynków to na bramce zadzwonił mi gaz. Powiedziałem borowikowi, że go mam i jeśli to problem to zostawię w szafce przy recepcji. Dobrą chwilę się doktoryzowali, czy to nie granat - tak powiedzieli 8O .
Pozdro
M2


Ja do sądu nie wszedłem, bo depozyt jest za bramką a nie chcialem widowiska robić. Nadałem pismo poleconym.
Ci wariaci nawet komórki ludziom oglądali. Jak pomyślałem ile będą debatować nad tym sztyletem, multitolem i swiss army knife przy pasku to sobie dałem spokój.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?

mradu: jakto drzewo na opal narabac???

Bierzesz siekiere, klocek drewna (wiem, zamiast drewno napisalem drzewo), walisz siekiera, klocek sie rozpada, bierzesz nastepny.. itd. potem wkladasz to do pieca/kominka i robi sie cieplo - voila :)
Pozdrawiam
  • 0

budo_rybak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?

Zacząłem. "Dresy, jak sama nazwa wskazuje są ubrane na sportowo, a zaatakowany nie koniecznie."

OK, juz jasne - jakos przy tym "ubraniu" nie pomyslalem o ewentualnym "bagazu".
  • 0

budo_greg(zg)
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 130 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Winny Gród

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?

M2 pamietaj ,ze motywacja uciekajacego moze czynic cuda :) . Znam ludzi ktorzy widzac bande dzikich dresow za plecami dostawali takiego "kopa" ze hej 8O .


sam swego czasu palilem wroty i to w dodatku w przyciasnych butach wyjsciowych :)
  • 0

budo_asc
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?

Podobno wcale nie głupie. W ryj najbliższego i w nogi.

Nie jestem przekonany. Dasz w ryj i gość ma o wiele większą motywację, żeby Cię dogonić. W przypadku jak tylko uciekasz to może mu się nawet nie chcieć za Tobą gonić.

A jeśli już uciekasz i jest blisko to polecam nagły obrót i... tutaj można uruchomić inwencję twórczą :roll:
  • 0

budo_gab3d
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1572 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z lasu

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?
...i pytasz o godzine, na koncu mowiac: "Kurwa!! Uceiknie mi jak nic! Narazie chlopaki!" I ruszasz dalej :)
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?
Gab3d poklon !!! :) :) :) :)
  • 0

budo_kamil
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 184 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3-miasto zawsze i wszedzi

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?

...i pytasz o godzine, na koncu mowiac: "Kurwa!! Uceiknie mi jak nic! Narazie chlopaki!" I ruszasz dalej :)

Pytasz dresa o godzine ? :lol: Przecież oni biegna po Twój zegarek...... :lol: :lol: :lol: Gab3d...... poklon
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?

M2 pamietaj ,ze motywacja uciekajacego moze czynic cuda :) . Znam ludzi ktorzy widzac bande dzikich dresow za plecami dostawali takiego "kopa" ze hej 8O .


sam swego czasu palilem wroty i to w dodatku w przyciasnych butach wyjsciowych :)

zdarzyło mi sie zwiewać w glanach...
ale mam hmhm praktyke biegania za autobusem..
od pewnego czasu porzuciłem te obuwie..
acha.. chodzenie a takich bucikach jakoś poprawiło moje kopniecia :twisted:
  • 0

budo_sicc-lc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubliniec

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?
przypomniala mi sie jedna akcja z pewnego filmu jak jeden koles (murzyn z jakies tam jednostki specjalej ktora notabene byla fikcja) uciekal przed tlumem ludzi....i scena wyglada tak ci go gonia przez cala ulice, jeden go juz dochodzi a ten murzyn obrot i w ryj kolesiowi....to tak notabene tego ze jak cie ktos dochodzi to warto uruchomic swoja inwencje tworcza :-)

P.S
Wie ktos o jakim filmie mowie? :P

pozdro
  • 0

budo_saudade
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 217 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gliwice / Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?
Tytułu nie pamietam (tego filmu), ale przypominam sobie historię o pewnym Murzynie wrobionym w jakąś wielką aferę, który usiłował się oczyścić z zarzutów.

A co do biegów przełajowych, to nie są one rzecz jasna lekiem na całe zło. Jest to jednak całkiem niezła alternatywa dla zostania wdeptanym w ziemię przez jakichś łomów. Argument nieodpowiedniego ubioru mnie jakoś nie przekonuje-w końcu do starcia z 5 dresów reż ne jstem przystosowany :?
  • 0

budo_triceps
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce pod Bodzentynem

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?
Ja tam zawsze uciekam gdy niezidentyfikowana grupa młodych mężczyzn ni z tąd ni z owąd oczekuje ode mnie np. wsparcia finansowego (chyba że to moi kumple :) ), jednak robię to gdy jest ich minimum 3 i są nienajgorzej zbudowani (a tak w ogóle to mniejsze ilości mnie nie napadają). Walka wchodzi w grę tylko wtedy gdy widzę że terroryzują mojego(ą) brata/siostrę/mamę/tatę/babcię/wójka/ciocię/dobrego kumpla/trenera itp.
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?
Ej ale kiedy to są twoi kumple to nie są już niezidentyfikowani :)
  • 0

budo_krzeslav
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 153 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: sprint?
RobertP

"Lis może parę razy nie dogonić zająca i przeżyje. Zając co się dał złapać wypada z puli genetycznej na dobre. Poczytaj R.Dawkinsa to lepiej zrozumiesz Darwina.
Jeśli Ty biegniesz o życie a oni bo chcą się zabawić i kogoś skatować to o ile nia masz kataru, skręconej nogi, ciężkiej teczki itd. powininieś być szybszy.
Statystycznie "


Statystycznie to zasadniczo prawda. Dawkins to spoko gościu, chociaż ateusz.

Yak:

a co do topika to mysle ze uciekanie ma o tyle szanse ze uciekajacy sie boi czyli dostaje zastrzyk hormonalny dzieki ktoremu biega duzo lepiej niz np. na wfie. wiem bo zyciowy rekord na 1000 m ustanowilem uciekajac przed typami ktorzy do mnie strzelali


Yaku uważaj na siebie, :(

M2

Polonia i Pasy
Razem do ekstraklasy!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024