Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konfrontacja Sztuk Walki II


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
367 odpowiedzi w tym temacie

budo_gubor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

Podobało mi się też to że był podział na uderzaczy i chwytaczy na początku. Tak wszystkie walki to była by tylko kotłowanina w parterze a to jest nudne na dłuzszą skalę dla niecwiczących bjj. Tak było parę walk w stujce i parę w zzwarciu i było świetnie.

No ale i tak walki się kończyły w parterze.
Jeśli już zrobili podział na 2 grupy to dlaczego w grupie uderzaczy nie było zasad uderzanych, np. z K-1 ? Wtedy by były czyściutkie walki w stójce, żadnych kończeń przez balache czy mata leo. A tak to lekkie oszustwo, prawda?

Podejrzewam ze zasady musialy byc tak skonstruowane aby nie spowodowac szoku u normalnych ludzi,chociazby fakt pozbawienia zawodnika Muay Taj lokci i kolan na glowe.Rozumiem to!
  • 0

budo_gubor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
szkoda,ze polsat nie chce przedstawic tego jak to powinno wygladac.miejmy nadzieje,ze krok po kroczku beda juz tak samo naglasniane gale w octagramie!
czyz to zdjecie nie jest piekne?
Dołączona grafika
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
cytat:

miejmy nadzieje,ze krok po kroczku beda juz tak samo naglasniane gale w octagramie!


Jakoś mam złe przeczucia że to akurat mogą być kroki wstecz i to po grząskim gruncie.
  • 0

budo_gubor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
masz na mysli,ze raczej nie przedstawia mma tak jak to powinno naprawde wygladac?
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Jakoś tak się dziwnie składa że gale w octagonie są nagłaśniane przez programy i gazety które gówno ze sportem mają wspólnego- telewizjer, rozmowy w toku czy jakieś tam z Kryszakiem na tvp1.
Klatka jest raczej kojarzona z mafiosami w ciemnym magazynie jakiejś opustoszałej fabryki- zasługa filmów klasy b.
Wątpię żeby polsat sport a już na pewno inny polski kanał zgodził się transmitować walki w ringu zabezpieczonym ogrodzeniem z elastycznej siatki jak to Boruta określił.
Jak dalej będzie Klatka po dyskotekach robiona to nie zdziwie się jak nawet to konfrontacji zaszkodzi- ot jakiś idiota odkryje że ten sam zawodnik co konfrontację wygrywa tydzień wcześnie brał udziała w "nielegalnych walkach w klatkach " - gdzie zabił ze 100 ludzi :) i potem opisze to w jakiejś fachowej gazecie typu wprost- no a co potem to już lepiej nie myśleć :?

No ale miejmy nadzieję że martwię się na zapas :-)
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Jakoś nie widzę takich materiałów na polsacie

Dołączona grafika
  • 0

budo_dr prozac
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1492 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Planet Earth

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Ja skomentuje jak obejrze. Osobiscie uwazam przypuszczenia ze walki byly ustawione za bzdure. Zreszta mysle ze to bylo pol zartem - przynajmniej w wiekszosci wypadkow.

W kazdym razie gratulacje dla wszystkich wygranych i przegranych.

ps chetnie obejrze zdjecia i filmiki. Poprosze je na mail albo o jakis namair skad sciagac ;)
  • 0

budo_gubor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

Wątpię żeby polsat sport a już na pewno inny polski kanał zgodził się transmitować walki w ringu zabezpieczonym ogrodzeniem z elastycznej siatki jak to Boruta określił.

Mozesz miec racje bo nawet wtedy gdy omalo zawodnicy nie wypadli z ringu za liny na glowe nikt tego nie skomentowal fachowo.Powinno sie w srodowisku MMA wyeliminowac pojecie "klatki" a zastapic innym slowem.Walkowac do bolu!Ciekawe jakby POLSAT sie okreslil gdyby np Konfrontacje III odbyly sie w octagramie takim jak na IMPACT.W sumie mozemy uzyczyc naszego octagramu w ramach rozwoju MMA w Polsce!:)Ciekawe jakie komentarze by byly!!
  • 0

budo_gubor
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
W kazdym razie VIVA!!!!!!! :peace: Antek Chmielewski!!!! poklon Facet wygrywa wszystko z kim sie da i gdzie sie da!! :paker: i jest de besciak!!
No i fotka Antka jak na IMPACT pokonal innego taekwondoke!
Dołączona grafika
  • 0

budo_charlie
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:PL\KRK\NH

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
tak przy okazji.
wiecie moze jaka sekcja robila pokaz Krav Magi ?

pzdr
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Gale ogadalem w TV. Uwazam, ze jak na aktualne mozliwosci byla przeprowadzona profesjonalnie. Tak wiec gratulacje dla Macka Kawulskiego.
Troche mnie irytowal konferansjer, mowil sztucznie obnizonym glosem i nasladowal kogos kim nie jest i nie bedzie. I ta atrakcyjna Pani, ktora "cos" tam mowila na ringu, tez powinna wziac kilka lekcji dykcji. (Ale zaznaczam czepiam sie tylko z zawodowego obowiazku).
Kilka decyzji sedziego bylo... dziwnych, ale... W koncu w finale znalezli sie ci co powinni sie znalezc. Tak wiec gratulacje dla Jurasa i Antka.
Troszeczke bylem rozczarowany postawa zapasnika w pierwszej walce z
judoka. Ten drugi przeciez nie zakladal zadnej finezyjnej techniki po jakiejs zmylce, tylko "silowo" balache i... mu sie udalo. Zreszta zastanawia mnie jak sila dysponuje Antek, ktory ta technika konczyl w tym turnieju?
W ogole Antek Chmielewski zdominowal ten turniej. Jego wejscia znamionowaly profesjonaliste, ktory spedzil wiele lat na macie, wie jak zbudowac forme. Ciekawie tez odpowiedzial na pytania delikatnie mowiac niezorientowanego w temacie dziennikarza.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Bardzo podobała mi się postawa zawodnika thai boxu w walce dodatkowej, przegrał przez nieznajomość walki w parterze ale myśle ze przejechał by on wszystkich uderzaczy w tym turnieju. Gdy poćwiczy troszke parteru może być bardzo dobrym zawodnikiem.

ps. Do Antka Chmielewskiego, Szymek cię pozdrawia, kiedyś na jednym podwórku byliście.
  • 0

budo_muminek
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszafka

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
:) witam wszystkich.gratulacje Chmielu,to przecież było wiadomo,że wygrasz.Kto zna Cię długo (tak jak ja te kilka lat) wie jaki z Ciebie fighter.Szacunek i powodzenia na następnych turniejach-oby były same zwycięstwa.
:D a z drugiej strony również gratulacje dla Jurasa.Koleś ma łeb na karku i ten finał zmobilizuje go do jeszcze większego wysiłku i treningu.
:lol: Na następnych podobnych zawodach będzie jeszcze lepiej i jeszcze ciekawiej.

Pozdrowienia dla wszystkich
  • 0

budo_dollyo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3402 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Mi gala podobała się i uważam, że dzieki niej turnieje MMA w Polsce pójdą do przodu.
Straszną porażką tego turnieju była decyzja o użyciu tych rekawic które mieli na sobie zawodnicy. Ciekaw jestem czemu organizator nie zdecydował sie na "normalne" rekawice chwytne :)
Gratulacje dla Antka Chmielewskiego
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
tak, te rękawice mnie zaskoczyły, takich używamy na sparingach w klubie karate, ale zeby w nich walczyć w mma?? Lepsze troche powinny być jednak.
  • 0

budo_herostrates
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skądinąd (Gdańsk)

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
1. Rekawice porażka, chociaż po pierwszych zawodach sygnalizowano te problemy, organizatorzy nie wzięli pod uwagę tych zastrzeżeń.

2. Ogromny krok we właściwym propagowaniu MMA za co szacunek organizatorom.

3. Czy zasady sedziowania były ustalone? Bo mam wrażenie, że tutaj była samowolka.

4. Dobry komentarz w Polsacie dzięki Panu Janiszowi (zmienił zdanie o MMA) i Mariuszowi Radlińskiemu

Pozdrawiam
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II

1. Rekawice porażka, chociaż po pierwszych zawodach sygnalizowano te problemy, organizatorzy nie wzięli pod uwagę tych zastrzeżeń.


Brali, ale w praktyce niestety głupie niedopatrzenie... i kibel!
W trójce powinno być wszystko git z rękawicami i lekarzami.

2. Ogromny krok we właściwym propagowaniu MMA za co szacunek organizatorom.


Podziękuj osobiście ;-) na trójce.

3. Czy zasady sedziowania były ustalone? Bo mam wrażenie, że tutaj była samowolka.


Też odnoszę wrażenie iż Sz.P. Kostecki trochę tutaj pochulał ;-)
Kogo chcielibyście zobaczyć jako sędziego ringowego na trójce?

4. Dobry komentarz w Polsacie dzięki Panu Janiszowi (zmienił zdanie o MMA) i Mariuszowi Radlińskiemu


A mnie się bardzo nie podobał komentarz. Szczerze się przyznam, iż widziałem to od podszwki co się dzieje... a w TV to nie brzmiało tak jak powinno.

BTW. Właśnie powoli wrzucam foty na serwis - za kilkadziesiąt minut gorąco zapraszam do oglądania ;)

BTW2. Nie wiem kiedy dokładnie, ale będą filmiki z walk do pobrania za darmo u nas w serwisie. Postaram się dać info na budo o tym.
  • 0

budo_laser
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3643 postów
  • Pomógł: 0
1
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Powinni się zamienić z Matuszczakiem. MAtuszczak na ring a tamten punktowy. Jeśli nie Matuszczak To Mariusz Radliński choć to chyba nieprzejdzie bo oni inne zawody organizują.

Janisz i Mariusz jak najbardziej ok. Lubię Janisza posłuchać. Mariusz też dobrze wypadł.
  • 0

budo_kubuś puchatek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4530 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skadinad

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
A mnie nie bardzo sie podobaly niektore komentrze pana od muy thai - wstylu "to jest nastepne niedopatrzenie". No i przecenianie moim zdaniem roli kolan i lokci, gdyby mozna bylo je uzywac, jakie moglyby odegrac na tych konkretnych zawodach.
Jestem tez zdziwiony, ze czyims zdaniem dobrze wypadl zawodnik muy thai. Wg mnie tak sobie. Zaprezentowal tylko dobra mase, a kiedy skonczyla sie kondycja polegl na ziemi.
K_P
  • 0

budo_v1nt3r
  • Użytkownik
  • Pip
  • 36 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Józefów /k Warszawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Konfrontacja Sztuk Walki II
Zdjęcia już są. Tak jak listing walk. Zapraszam więc do oglądania.

Jeżeli ktoś chce paczkę rara ze zdjęciami - PM do mnie.
W PM pls dać wiadomość ile max w mailu jednym, i czy duża, czy mała rozdzielczość, oraz czy przebrane zdjęcia, czy po prostu wszystkie (prawie 1000!).
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024